Jump to content

Doogee Y100 Valencia2 PRO


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το κινητο αυτο εχει ερθει εδω και μια εβδομαδα στα χερια φιλου, ομως η καμερα η πισω οταν βγαζεις φωτογραφιες κανει 5-6 δευτερολεπτα συνηθως για να τραβηξεις φωτογραφια. Θεμα software η hardware?

Η μπροστα βγαζει κανονικα, οπως ολα τα υπολοιπα κατα καιρους κινητα-android.

Edited by fertis
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 328
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μόλις το τσίμπησα σε προσφορά του Gearbest στα 50$. Ελπίζω να αξίζει για αυτά τα λεφτά.

 

Για 46 Ευρω εννοεις? Πλακα κανεις ετσι?

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το τσίμπησα σε προσφορά του Gearbest στα 50$. Ελπίζω να αξίζει για αυτά τα λεφτά.

Τόσο φτηνά ? Είχες κάποιο κουπόνι ?

Link to comment
Share on other sites

Κάθε χρόνο στις 11/11 γιορτάζεται στην Κίνα η μέρα των εργένηδων (singles day)... ναι υπάρχει τέτοιο πράγμα. Σε όλα τα κινέζικα site μπαίνουν πολύ καλές προσφορές αυτή τη μέρα.

 

Τη συγκεκριμένη προσφορά, την πέτυχα εδώ...

http://www.gearbest.com/m-promotion-active-191.htm

 

Τώρα που είδα ξανά το ιστορικό παραγγελιών, πρόσεξα ότι χρεώθηκε στα 41.99$ (37.51€) και όχι 49.99$. Ακόμα καλύτερα δηλαδή.

Ελπίζω να το στείλουν κανονικά.

Edited by tsintsIgnis
Link to comment
Share on other sites

Κάθε χρόνο στις 11/11 γιορτάζεται στην Κίνα η μέρα των εργένηδων (singles day)... ναι υπάρχει τέτοιο πράγμα. Σε όλα τα κινέζικα site μπαίνουν πολύ καλές προσφορές αυτή τη μέρα.

Αργά μας το είπες. Άντε να περιμένουμε έναν χρόνο τώρα :P

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Αργά μας το είπες. Άντε να περιμένουμε έναν χρόνο τώρα :P

 

Υπάρχει και Black Friday προς το τέλος του μήνα. Εκεί θα γίνει χαμός με προσφορές και ειδικά στο Amazon.

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμενο κινητο τελευταια, βγηκε σε ολα τα καταστηματα σε προσφορα. Τωρα καλο ειναι αυτο?

Παντως χτυπησα κι εγω ενα που το ειχα καημο τοσο καιρο αλλα κολαγα στη μπαταρια. Τωρα για 70 ευρα που στοιχησε θα κανω πως δεν το βλεπω!:)

Edited by Evaggelos1
Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Κάθε χρόνο στις 11/11 γιορτάζεται στην Κίνα η μέρα των εργένηδων (singles day)... ναι υπάρχει τέτοιο πράγμα. Σε όλα τα κινέζικα site μπαίνουν πολύ καλές προσφορές αυτή τη μέρα.

 

Τη συγκεκριμένη προσφορά, την πέτυχα εδώ...

http://www.gearbest.com/m-promotion-active-191.htm

 

Τώρα που είδα ξανά το ιστορικό παραγγελιών, πρόσεξα ότι χρεώθηκε στα 41.99$ (37.51€) και όχι 49.99$. Ακόμα καλύτερα δηλαδή.

Ελπίζω να το στείλουν κανονικά.

Εδω θα ειμαστε και θα περιμενουμε την παραλαβη σου.

Link to comment
Share on other sites

Κάθε χρόνο στις 11/11 γιορτάζεται στην Κίνα η μέρα των εργένηδων (singles day)... ναι υπάρχει τέτοιο πράγμα. Σε όλα τα κινέζικα site μπαίνουν πολύ καλές προσφορές αυτή τη μέρα.

 

Τη συγκεκριμένη προσφορά, την πέτυχα εδώ...

http://www.gearbest.com/m-promotion-active-191.htm

 

Τώρα που είδα ξανά το ιστορικό παραγγελιών, πρόσεξα ότι χρεώθηκε στα 41.99$ (37.51€) και όχι 49.99$. Ακόμα καλύτερα δηλαδή.

Ελπίζω να το στείλουν κανονικά.

τι να πουμε κι εμεις οι καημενοι (λογω υψηλης τιμης αγορας) που το πηραμε με 115 ευρουλακια...:(

Αυτοί που κάνουν τους έξυπνους εκνευρίζουν εμάς που είμαστε... :lol:
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ προλαβα ένα στα $41.99 από gearbest. Αναμενω αποστολή .

Δύο πράγματα σ' αυτή την ζωή δεν έχουν τέλος, το σύμπαν και η ηλιθιότητα των ανθρώπων αν και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα βέβαιος.

Α.Einstein

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ προλαβα ένα στα $41.99 από gearbest. Αναμενω αποστολή .

 

Κι εγώ περιμένω να το στείλουν. Υποτίθεται 5 ήταν της προσφοράς, τα 2 τα πήραμε εμείς; :p

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ περιμένω να το στείλουν. Υποτίθεται 5 ήταν της προσφοράς, τα 2 τα πήραμε εμείς; :p

 

χαχαχα, ήταν στην τύχη μας. :up:

Στο νήμα τους στο forum , μου απάντησαν οτι θα το στείλουν πριν την επόμενη Τρίτη....

Δύο πράγματα σ' αυτή την ζωή δεν έχουν τέλος, το σύμπαν και η ηλιθιότητα των ανθρώπων αν και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα βέβαιος.

Α.Einstein

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω πάρει κι εγω το συγκεκριμένο κινητό εδω και μια εβδομάδα, γενικά είμαι ευχαριστημένος αρκετά.Το μόνο πρόβλημα που αντιμετωπίζω είναι κάποια κολλήματα με το Wifi το οποίο από ένα σημείο και μετά αρχίζει να αργεί πολύ να φορτώσει σελίδες κτλπ. και χρειάζεται επανεκίνηση του wifi από το κινητό.Έχει κανείς καμιά ιδέα γιατί συμβαίνει αυτό και πως θα μπορούσα να το αντιμετωπίσω;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως οχι.

Στο διαφημιστικό του αναφέρει 2.5D Corning Gorilla Glass.

Δύο πράγματα σ' αυτή την ζωή δεν έχουν τέλος, το σύμπαν και η ηλιθιότητα των ανθρώπων αν και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα βέβαιος.

Α.Einstein

Link to comment
Share on other sites

Οταν γραφετε γραπτο μνμ , οι χαρακτηρες ειναι και σε εσας 70 για το πρωτο μνμ και 63 για το δευτερο και 66 για το τριτο...

Δηλαδη αν θελουμε να στειλουμε ενα μνμ με τους κλασσικους 160 χαρακτηρες οπως στελναμε τοσο καιρο , θα πρεπει να χρεωθουμε 3 μνμ ??

Το εχει παρατηρησει κανεις αλλος ??

Γιατι εγω δεν βρηκα λυση....

Και για καποιο αγνωστο λογο ,η εφαρμογη greek keyboard που προτεινε ενας φιλος , ΔΕΝ δουλευει στη συσκευη

Edited by fragiskos
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Όταν κάνω εγκατάσταση κάποια εφαρμογή μετά όταν πάει να τρέξει πρώτη φορά μου βγάζει ένα μήνυμα και μου δίνει την επιλογή allow or deny. Μηπως ξερει κάποιος πως απενεργοποιειται αυτή η επιλογή;
Link to comment
Share on other sites

Οταν γραφετε γραπτο μνμ , οι χαρακτηρες ειναι και σε εσας 70 για το πρωτο μνμ και 63 για το δευτερο και 66 για το τριτο...

Δηλαδη αν θελουμε να στειλουμε ενα μνμ με τους κλασσικους 160 χαρακτηρες οπως στελναμε τοσο καιρο , θα πρεπει να χρεωθουμε 3 μνμ ??

Το εχει παρατηρησει κανεις αλλος ??

Γιατι εγω δεν βρηκα λυση....

Και για καποιο αγνωστο λογο ,η εφαρμογη greek keyboard που προτεινε ενας φιλος , ΔΕΝ δουλευει στη συσκευη

Βάζεις άλλη εφαρμογή μηνυμάτων.πχ go sms.τι εννοείς δε δουλεύει το greek keyboard; κρασαρει; δεν εγκαθίσταται καθόλου;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα εχω ενα θεμα ....ενω εχω επλεξει να προβαλονται οι επαφες απο το τηλ οταν παω πανω στην αναζητηση με ονομα μου τις βγαζει διπλες δηλαδη και απο τον λογαριασμο mail πιυ τις εχω περασει...
Link to comment
Share on other sites

παρακαλω μπορει καποιος να μου δωσει την Stock ROM αλλα με την CPU MTΚ6735P και οχι ΜΤΚ6735Μ?

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπερα εχω ενα θεμα ....ενω εχω επλεξει να προβαλονται οι επαφες απο το τηλ οταν παω πανω στην αναζητηση με ονομα μου τις βγαζει διπλες δηλαδη και απο τον λογαριασμο mail πιυ τις εχω περασει...

επελεξε στις ρυθμισεις επαφες για εμφανιση ή σβησε τις επαφες σου απο το gmail και απενεργοποιοιησε απο το κινητο σου το συγχρονισμο επαφων...

Edited by dedalos91
Αυτοί που κάνουν τους έξυπνους εκνευρίζουν εμάς που είμαστε... :lol:
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας,

 

Το κινητό το είχα αγοράσει για την κοπέλα μου αλλά από χθές το πλαινό κουμπί για τον ήχο δεν λειτουργεί. Μήπως έχετε καμιά ιδέα; Είναι κοινό πρόβλημα που δεν είχα πάρει χαμπάρι;

Τι μπορώ να κάνω;

 

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

:D

Oneplus one, really my first smartphone.

Link to comment
Share on other sites

Αυτοί που κάνουν τους έξυπνους εκνευρίζουν εμάς που είμαστε... :lol:
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά...

σκέφτομαι να το πάρω κι εγώ το κινητό...

το έχει πάρει κανείς τελικά από εδώ : http://www.igogo.es/product333070.html ??

ψάχνω να βρω μια ενδιαφέρουσα προσφορά...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...