Jump to content

Landvo L500s


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άνοιξα tivket στην Gearbest διότι το touch screen είναι τελείως ελλατωματικό και πήρα αυτή την απάντηση:

 

"Regarding the touch screen sensitivity and response, please follow the instruction:

Reset the phone to the original factory settings and try the following passwords: 1122, 1234, 0000 or 1111

If the touch screen is frozen during this, please turn off the phone and use another battery. Try resetting the screen again and let me know the result."

 

Καταλαβαίνει κάποιος σε πιό σημείο της διαδικασίας μπαίνει το password ?

 

μηπως εννοει να βαλεις τους κωδικους στο pin???

 

----- προσθήκη μηνύματος 56 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τελικα αξιζει η οχι για απλη χρηση

αν δεν σου βγαλει προβλημα με το touch ναι αξιζει και οχι μονο για απλη χρηση.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 195
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μηπως εννοει να βαλεις τους κωδικους στο pin???

 

----- προσθήκη μηνύματος 56 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

αν δεν σου βγαλει προβλημα με το touch ναι αξιζει και οχι μονο για απλη χρηση.

 

Πιό pin ? του τηλεφώνου ? προφανως όχι ! Που στο κλείδωμα της οθόνης ? αν του πεις να κλειδώνει

Link to comment
Share on other sites

Πιό pin ? του τηλεφώνου ? προφανως όχι ! Που στο κλείδωμα της οθόνης ? αν του πεις να κλειδώνει

για δες μήπως αυτο βοηθαει http://skrylcomputers.com/tag/what-should-i-do-if-some-function-of-the-phone-cannot-be-used/

Link to comment
Share on other sites

Το Gearbest μας δουλεύει για τη διαθεσιμότητα !!

Το πλήρωσα 21/5. Μου ειπαν για αποστολή μέχρι 25/5. Μετά πήγαμε 29/5.

Είχε κολλήσει στο QC (Quality Control) δεν ξέρω πόσες μέρες .

Τους είπα χθες να ακυρώσουν την παραγγελία και σε 12 ώρες.... την ακύρωσαν.

 

τι να πω ? Μήπως έχουν ξεμείνει.

Καμιά άλλη πρόταση για κιν μέχρι 70 - 80 Ευρώ ?

Τα παιδιά είναι... χαρά ! :hypno:

iPhone 6

Link to comment
Share on other sites

Το Gearbest μας δουλεύει για τη διαθεσιμότητα !!

Το πλήρωσα 21/5. Μου ειπαν για αποστολή μέχρι 25/5. Μετά πήγαμε 29/5.

Είχε κολλήσει στο QC (Quality Control) δεν ξέρω πόσες μέρες .

Τους είπα χθες να ακυρώσουν την παραγγελία και σε 12 ώρες.... την ακύρωσαν.

 

τι να πω ? Μήπως έχουν ξεμείνει.

Καμιά άλλη πρόταση για κιν μέχρι 70 - 80 Ευρώ ?

Καπου υπαρχει ενα κουπονι για το doogee dg750 που παει στα ~80δολαρια, δεν μου ειναι ευκολο να ψαξω τωρα. δες και το ulefone be x.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Καπου υπαρχει ενα κουπονι για το doogee dg750 που παει στα ~80δολαρια, δεν μου ειναι ευκολο να ψαξω τωρα. δες και το ulefone be x.

 

Παρε το Doogee DG750.Εξαιρετικη συσκευη.Με κουπονι DG750 στο Gear στα 78.89.Ιδια τιμη και στο everbuying oμοιως με κουπονι.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Παρε το Doogee DG750.Εξαιρετικη συσκευη.Με κουπονι DG750 στο Gear στα 78.89.Ιδια τιμη και στο everbuying oμοιως με κουπονι.

Λέω να πάρω το Doogee DG750. Από τα χαρακτηριστικά του δείχνει καλό. Υπάρχει κάποιο topic στο forum για το μοντέλο ? Γιατί με μια πρώτη έρευνα, δεν το βρήκα.

Ευχαριστώ !!

Τα παιδιά είναι... χαρά ! :hypno:

iPhone 6

Link to comment
Share on other sites

Λέω να πάρω το Doogee DG750. Από τα χαρακτηριστικά του δείχνει καλό. Υπάρχει κάποιο topic στο forum για το μοντέλο ? Γιατί με μια πρώτη έρευνα, δεν το βρήκα.

Ευχαριστώ !!

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=412141

στα 80$ τα σπαει...

Link to comment
Share on other sites

Παρε το Doogee DG750.Εξαιρετικη συσκευη.Με κουπονι DG750 στο Gear στα 78.89.Ιδια τιμη και στο everbuying oμοιως με κουπονι.

:up:

Λέω να πάρω το Doogee DG750. Από τα χαρακτηριστικά του δείχνει καλό. Υπάρχει κάποιο topic στο forum για το μοντέλο ? Γιατί με μια πρώτη έρευνα, δεν το βρήκα.

Ευχαριστώ !!

Εδω ειναι το τοπικ του :)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το DG750 έχει κάμερα με δυνατότητα λήψης macro? Με ενδιαφέρει ιδιαίτερα να μπορώ να το χρησιμοποιώ αντί για scanner για να τραβάω σελίδες , άδειες κτλ όπως έκανα με το nokia N96 μου, και δυστυχώς το L500S δεν δείχνει να μπορεί να κάνει τη δουλειά, ή εγώ είμαι καθηστερημένος και δεν έχω βρει που είναι η επιλογή για macro mode.. :p

 

Αν ναι, και αν ο μόνος λόγος που θέλετε το DG750 είναι ότι δεν υπάρχει πλέον διαθέσημο το L500S στο gear best, ίσως μπορούμε να κάνουμε κάποια ανταλλαγή. :)

Favorites : Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson P800, Eten G500+, Sony Ericsson K750i, Nokia N82, LeEco Le 2

Current : Xiaomi Redmi Note 8 pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπενθυμίζω φιλικά ότι το thread ειναι ΜΟΝΟ για το L500s και όχι για άλλες συσκευές. Υπάρχουν άλλοι που το έχουν παραλάβει και έχουν προβλήμαα?? Εγώ θα το έχω αύριο ;)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπενθυμίζω φιλικά ότι το thread ειναι ΜΟΝΟ για το L500s και όχι για άλλες συσκευές. Υπάρχουν άλλοι που το έχουν παραλάβει και έχουν προβλήμαα?? Εγώ θα το έχω αύριο ;)

 

Ενημερωσε μας σχετικα με το προβλημα αν σε εσενα το παρουσιαζη και επισης ενα review με την γνωμη σου για το τηλεφωνακι

Link to comment
Share on other sites

2 ασπρα μου ήρθαν την παρασκευή και τα 2 δεν εχουν κανενα απολυτως προβλημα με το touch. Η καμερα καλη καλυτερη απο το s3 mini που ειχα βγαζει καλες φωτο το touch του γρηγορο και ακριβες ηχειο δυνατο καθαρο με αρκετο μπασο ακουστικο καθαρο και δυνατο μικροφωνο καλο αποκριση τηλεφωνου εξαιρετικη οθόνη καλή εαν εξαιρέσεις τις γωνίες οπου εχει ενα μικρο ξεθωριασμα αλλα δεν ειναι φυσιολογικες γωνιες θεασης μιλαμε για 90 μοιρες. Γενικα για τα 50 ευρω που εδωσα το τηλεφωνο ειανι απλα τελειο τα σπαει δεν ειχα κανα θεμα μεχρι τωρα του εβαλα και μια 32αρα και ειναι κομπλε. Το περίμενα πολυ ψευτικο παρολα αυτα ειναι στιβαρο δεν τριζουν τα πλαστικα ουτε η οθονη και γενικα ειναι πολυ προσεγμενο. Ενα μπραβο απο μενα.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μετά από μεγάλη καθυστέρηση παρέλαβα χθες ένα. Μετά από μια ώρα ενασχόλησης μαζί του τα συναισθήματα είναι ανάμεικτα. Δυο θέματα έχω ανακαλύψει μέχρι τώρα. Θερμαίνεται εύκολα (χωρίς να κάνω κάτι απαιτητικό) και έχει αναξιόπιστο touch screen. Η πλάκα είναι ότι όταν έχεις βγάλει το καπάκι στο πίσω μέρος δουλέυει καλά. Όταν το τοποθετήσεις αρχίζουν τα προβλήματα. Κατά τα άλλα είναι γρήγορο με καλο GPS και WIFI και οθόνη (για τα λεφτά του). Θα το ψάξω παραπάνω και βλέπουμε. Πάντως σε σχέση με το HUAWEI G300 που αντικαθιστά και είναι 3 ετών περίπου, δεν ενθουσιαστικά. Α, και η ποιότητα κατασευής είναι οκ
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που παρηγγειλα εγω για τον φιλο μου,εκανε τα χαζα του με το touch μολις το ανοιξαμε αλλα μετα ολα οκ,ο φιλος μου δεν παραπονεθηκε για κατι αλλο....παλι καλα:up:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το DG750 έχει κάμερα με δυνατότητα λήψης macro? Με ενδιαφέρει ιδιαίτερα να μπορώ να το χρησιμοποιώ αντί για scanner για να τραβάω σελίδες , άδειες κτλ όπως έκανα με το nokia N96 μου, και δυστυχώς το L500S δεν δείχνει να μπορεί να κάνει τη δουλειά, ή εγώ είμαι καθηστερημένος και δεν έχω βρει που είναι η επιλογή για macro mode.. :p

 

Αν ναι, και αν ο μόνος λόγος που θέλετε το DG750 είναι ότι δεν υπάρχει πλέον διαθέσημο το L500S στο gear best, ίσως μπορούμε να κάνουμε κάποια ανταλλαγή. :)

 

Παντως εγω που το δοκιμασα μερα απο 20-25 εκατοστα μια χαρα νεταρει . χρησιμοποιω procapture .

ουτε το dg750 εχει στα χαρακτηριστικα του μακρο.

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδιά αντιμετωπίζετε και εσείς πρόβλημα με το μικρόφωνο του τηλεφώνου;οι περισσότεροι με τους οποίους συνομιλώ, μου λένε οτι, δε με ακούνε, παρά μόνο σιγά και διακεκομμενα μερικές φορές.Επεσα σε ελαττωματική συσκευή ή υπάρχει καποια ρύθμιση;
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση στους πιο ειδικούς από εμένα ...

Μπορείτε να το εντοπίσετε ? RI489896689CN.

Μου το έστειλαν από 02/06/15 υποτίθεται.....

Τα παιδιά είναι... χαρά ! :hypno:

iPhone 6

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση στους πιο ειδικούς από εμένα ...

Μπορείτε να το εντοπίσετε ? RI489896689CN.

Μου το έστειλαν από 02/06/15 υποτίθεται.....

http://www.17track.net/en/result/post-details.shtml?nums=RI489896689CN

iphone 7 iOS 12.0
Link to comment
Share on other sites

 

Ευχαριστώ για το λινκ :) . Αλλά δυστυχώς είναι στα κινέζικα η πληροφορία :X

Τα παιδιά είναι... χαρά ! :hypno:

iPhone 6

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...