Jump to content

[S6 Series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Tempered Forever και άλλο ένα που δοκίμασα είναι οριακά προς μικρά στο πλάτος.

 

Το σεντιο του πλαισίου είναι πολύ καλό και με σωστό μέγεθος για τα πλαϊνά. Στα 9,90 λίγο προς το ακριβό αλλά είναι μια χαρά. Προσοχή δεν έχει μέσα υγρό πανάκι. Μονό ένα ύφασμα κι ένα αυτοκόλλητο.

On Mate RS and support for

iPad3 (η μπέμπα. Extreme user) /

iPhone 6 (η κυρά. Aschetos user)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλησπέρα και να είστε όλοι καλά

 

έχει βρει κανένας κάποιο tepered glass για το edge

η περιμένουμε ακόμα....

Link to comment
Share on other sites

Ακριβη ειναι βεβαια αλλα εφοσον ειναι καλη ολα καλα..ευτυχως

.το κυριο μελημα μου ηταν που φτιαχνεται απο samsung..

 

http://www.gearbest.com/mobile-power-bank/pp_203524.html

:X:X:X:X

 

ποιο είναι καλύτερο... το xiaomi slim 5000mah ή το romoss polymos?

το ένα αλουμίνιο το αλλο πλαστικο, το ένα 9.9mm το άλλο 11.3mm....

Edited by hackfree
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σύντομα θα έχω και εγώ ενα s6 edge στα χέρια μου :D και θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κανείς αν υπάρχουν στην Ελλάδα skins για το πίσω μέρος. Εχω δει στο εξωτερικο (dbrand skins). Είναι σαν μεμβράνες που βάζουμε στην οθόνη αλλά αδιαφανής, λειτουργούν για προστασία χωρίς να δίνουν καθόλου όγκο στο κινητό. Αν ξέρει κανείς κάτι ας βοηθήσει!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρετε καμιά σελίδα από εξωτερικό όπου μπορούμε να αγοράσουμε θήκες χωρίς πρόβλημα με τα σημερινά δεδομένα; Βλέπω ebay κάποιες που μου αρέσεουν σε τιμή 2-5 ευρώ κι εδώ η αξία τους είναι πολλαπλάσια..
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρετε καμιά σελίδα από εξωτερικό όπου μπορούμε να αγοράσουμε θήκες χωρίς πρόβλημα με τα σημερινά δεδομένα; Βλέπω ebay κάποιες που μου αρέσεουν σε τιμή 2-5 ευρώ κι εδώ η αξία τους είναι πολλαπλάσια..

 

μπορείς να αγοράσεις με paypal

Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει κανείς ζελατίνα για το edge που να πιάνει όλη την οθόνη από Ελλάδα?

Αυτό πήρα εγώ και μπορώ να πω ότι είναι αρκετά καλό.

http://www.ibgmarket.com/index.php?route=product/product&product_id=501&ref=bestprice.gr#axzz3kxWXNrUg

Link to comment
Share on other sites

Εχει πεσει το ματι σας σε καμια ζελατινα για το edge plus??
Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

Χθες παρέλαβα αυτήν την θήκη.

Άψογη,ιδιαίτερα λεπτή,soft και διαφανη να μην κρύβει το χρωμα της συσκευής.

http://www.amazon.co.uk/Ultra-Thin-Semi-transparent-Lightweight-Absolutely-Bulkiness/dp/B00UCETHEO/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1441692005&sr=8-4&keywords=s6+edge+case+spigen

Μου πίστωσε και το Amazon τα μεταφορικά περίπου 13 ευρώ που πλήρωσα με Express shipping διοτι δεν τήρησε την προβλεπόμενη ημερομηνία παράδοσης.:)

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλτατοι, καμία καλή πρόταση για θήκη για edge plus που να μη κρύβει την ομορφιά του τηλεφώνου έχετε να προτείνετε? Δεν έχω βρει κάτι που να μου αρέσει. Επίσης τραγική η samsung που δεν έχει βγάλει αξεσουάρ. Φοβάμαι να το κρατήσω στα χέρια μου.
Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλτατοι, καμία καλή πρόταση για θήκη για edge plus που να μη κρύβει την ομορφιά του τηλεφώνου έχετε να προτείνετε? Δεν έχω βρει κάτι που να μου αρέσει. Επίσης τραγική η samsung που δεν έχει βγάλει αξεσουάρ. Φοβάμαι να το κρατήσω στα χέρια μου.

Η clear cover δεν σε βολεύει?

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια...υπαρχει καποιο powerbank που να υποστηριζει fast charging για το κινητο μας?δηλαδη να κανει να φορτισει 1:30 με 2 ωρες...και οχι 4-5...
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Αυτό πήρα εγώ και μπορώ να πω ότι είναι αρκετά καλό.

http://www.ibgmarket.com/index.php?route=product/product&product_id=501&ref=bestprice.gr#axzz3kxWXNrUg

Είναι διάφανη η μαύρη γιατί έχω λευκή συσκευή;

Link to comment
Share on other sites

Η clear cover δεν σε βολεύει?

με χαλάει τρομερά το πίσω μέρος που έχει το παράθυρο για το φακό και το φλας

Link to comment
Share on other sites

 

Την εχω σε διαφανη στο S6 το απλο και οποιος πιανει το κινητο δεν καταλαβαινει οτι εχει θηκη.

Δεν εχει την τελεια προστασια αλλα για απλες πτωσεις καλο φαινεται...Και απο πισω ειναι οπως το θες

Device 1: Galaxy S6 | Rom: Stock 5.1.1 | Launcher: Apex launcher

Device 2: Galaxy S | Rom: CyanogenMod 10 | Kernel: Semaphore JB | Launcher: Apex launcher

Device 3: Galaxy Tab 10.1 P7510 | Rom: Stock 4.0.4

 

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Είναι διάφανη η μαύρη γιατί έχω λευκή συσκευή;

Εγώ πήρα διαφανή αλλά πιο πολύ φαίνεται σαν ασημί. Εσύ μπορείς να πάρεις την λευκή. Βασικά επιδη έχω μαυρο ίσως να έπρεπε να πάρω σε μαύρο αλλά και το διάφανο είναι πολύ ωραίο. Το καλό είναι ότι δίνει απόλυτη προστασία.

Link to comment
Share on other sites

 

Την εχω σε διαφανη στο S6 το απλο και οποιος πιανει το κινητο δεν καταλαβαινει οτι εχει θηκη.

Δεν εχει την τελεια προστασια αλλα για απλες πτωσεις καλο φαινεται...Και απο πισω ειναι οπως το θες

Την παρήγγειλα και εγώ φίλε την είχα και στο s6 ήταν κορυφή.

 

----- προσθήκη μηνύματος 42 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ πήρα διαφανή αλλά πιο πολύ φαίνεται σαν ασημί. Εσύ μπορείς να πάρεις την λευκή. Βασικά επιδη έχω μαυρο ίσως να έπρεπε να πάρω σε μαύρο αλλά και το διάφανο είναι πολύ ωραίο. Το καλό είναι ότι δίνει απόλυτη προστασία.

Ευχαριστώ θα πάρω την λευκή.

Link to comment
Share on other sites

 

Την εχω σε διαφανη στο S6 το απλο και οποιος πιανει το κινητο δεν καταλαβαινει οτι εχει θηκη.

Δεν εχει την τελεια προστασια αλλα για απλες πτωσεις καλο φαινεται...Και απο πισω ειναι οπως το θες

 

 

Αυτή ναι :) είχα και στο iPhone 6 μία παρόμοια και ήταν άψογη. Thnx φίλος

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.. Η θηκη clear της Samsung προστατεύει καλύπτει την κάμερα;;
:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

 

Την εχω σε διαφανη στο S6 το απλο και οποιος πιανει το κινητο δεν καταλαβαινει οτι εχει θηκη.

Δεν εχει την τελεια προστασια αλλα για απλες πτωσεις καλο φαινεται...Και απο πισω ειναι οπως το θες

 

και εγώ αυτή έχω αλλά δεν ξέρω τι γίνεται σε περίπτωση πτώσης.. :X

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.com/itm/331513093103?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Αυτήν έχω εγώ, έχει αναφερθεί κι άλλες φορές εδώ. Προσωπικά την βρίσκω πάρα πολύ όμορφη. Ειναι πολύ λεπτή, δεν δίνει όγκο στο κινητό και προστατεύει κι όλας. Στη συσκευασία έχει και screen protector για την πλάτη! Τα κουμπιά έντασης και on/off δεν τα καλύπτει (εμένα με βολεύει γιατί τα χρησιμοποιώ πιο εύκολα).

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S6 Series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...