Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

συγκεκριμένα μπορείς να με πεις; στην περιοχή μου δεν υπάρχουν σε φαρμακεία παντως (δε ρώτησα, μονο power balance κλπ εχουν)

 

σαν λύση έχω το ebay, αλλά θα προτιμούσα να τα παιρνα από δω

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπερα,

 

Ενδιαφερομαι για αγορα polo shirt καθως τα βρισκω εξαιρετικα ισορροπημενο μεταξυ πρακτικοτητας και κομψοτητας. Ωστοσο ειμαι αδαης περι του θεματος και ζητω την βοηθεια καποιου πιο εμπειρου. Μεχρι στιγμης η συλλογη μου ειναι ιδιαιτερα περιορισμενη καθως εχω δυο Benetton και ένα Adidas. Θα ηθελα να μαθω ποιες εταιρειες θεωρουνται περισσοτερο ποιοτικες, τι κοστος να αναμενω και γενικοτερα ποια πιστευετε πως είναι " value for money " ;

 

Ευχαριστω

:dance:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Θα ήθελα να μου πει κάποιος αν αυτό το site είναι αξιόπιστο! Εκπτώσεις έχουμε και είναι καλή ευκαιρία για επενδύσεις!

http://www.haburi.com/shop/h-de/de

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
καλημερα ,θελω να ρωτησω εαν απο το footlocker.com εχει τελωνειο?απο αμερικη ερχονται ?ομοιως και για το nike.com θελω να κανω αγορα περιπου 200,00e
Link to comment
Share on other sites

για footlocker ναι ερχονται απο αμερικη.για τελωνειο ειναι ρισκο.αλλα τα περνανε ελευθερα με χρεωση 3 ευρω συμβολικα στο ταχυδρομειο οταν παραλαβεις και αλλα τα χρεωνουν κανονικα με ολα τα καλουδια,φπα,δασμους κ.λπ.τωρα αν θα στο περασουν η' οχι ειναι θεμα τυχης η' οπως μου ειπε ενας υπαλληλος οταν τον ρωτησα ειναι θεμα διαθεσης,δουλειας,εντολων απο το υπουργειο κ.λπ. να ξερεις οτι κανονικα οπως εχει ειπωθει στο φορουμ στο αναλογο τοπικ οτι ερχεται απο μη χωρες της ευρωπαικης ενωσης και ειναι πανω απο 45 δολαρια φορολογειται.αλλα μας εχουν συνηθισει πακετα μεχρι 100-120 δολ. να τα περνανε ελευθερα.ΟΧΙ ΠΑΝΤΑ ΟΜΩΣ.ΠΡΟΣΕΧΕ.ειναι αεριτζιδικο το θεμα,αλλοι πηραν απο αμερικη 300 δολ. πραγματα και δεν πληρωσαν,αλλοι με 100 και πληρωσαν.οτιναναι.

 

απο nike.com.gr, ναι εχει και ελληνικο τμημα ,παραγγελνεις αφοβα οσο θες γιατι ερχονται απο ευρωπη και δεν περνανε τελωνειο.

Link to comment
Share on other sites

ενδιαφέρομαι για ένδυση της reebok με το λογότυπο του crossfit (ψύχωση μεγάλη πλέον). Γνωρίζετε κάποιο κατάστημα από Αθήνα μεριά ή έστω κάποιο σιτε; είδα στο eastbay αλλά δεν έχει πολλά νούμερα :/
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Εκανα παραγγελια. Τρακιν ναμπερ δινουν?

 

Επισης γνωριζουμε γιατι εχει χαμηλες τιμες? Και χαμηλα μεταφορικα??? :p

Link to comment
Share on other sites

Εκανα παραγγελια. Τρακιν ναμπερ δινουν?

 

Επισης γνωριζουμε γιατι εχει χαμηλες τιμες? Και χαμηλα μεταφορικα??? :p

 

ναι δίνουν έρχεται με dhl.. για τις τιμές θα υποθέσω ότι είναι παλιά σχέδια.. σαν στοκατζίδικο.. πάντως από ποιότητα ένα φούτερ και δύο μπουφάν που πήρα ήταν μια χαρά το μετάνιωσα που δεν πήρα και άλλα πράγματα.. τα μεταφορικά τώρα τα μείωσαν, νομίζω ήταν γύρω στα 15 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

8.33 δολλαρια αν θυμαμαι καλα.

Αναγνωριστικη αγορα εκανα τωρα. Να δω για νουμερα και ποιοτητα καταρχην

Link to comment
Share on other sites

ενδιαφέρομαι για ένδυση της reebok με το λογότυπο του crossfit (ψύχωση μεγάλη πλέον). Γνωρίζετε κάποιο κατάστημα από Αθήνα μεριά ή έστω κάποιο σιτε; είδα στο eastbay αλλά δεν έχει πολλά νούμερα :/

 

Κανένας ρε παιδια; :/

only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Παιδιά καλημέρα,

Γνωρίζετε που μπορώ να βρω ambercrombie & Fitch στη Θεσσαλονίκη ;

 

Ευχαριστώ πολύ

:dance:
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου κατ αρχας ευχαριστώ για την απάντηση σου. Πρόκειται για δώρο προς λάτρη των a&f. Κάποιο κατάστημα ( όχι απαραίτητα επίσημο, και μεταπωλητή ) δεν υπάρχει ;
:dance:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
έχει πληρώσει κανεις στο sportsdirect απευθειας από κάρτα (χρεωστικη της εθνικης εχω) χωρίς χρηση Paypal;
Link to comment
Share on other sites

αν και περασε αρκετος καιρος για τον φιλο που με ρωτησε,το μονο που βρηκα ειναι οτι καποτε η φενα ειχε φιτς.αλλα δεν ξερω αν τα συνεχιζει.αλλος κανεις δεν νομιζω στην θεσσαλονικη.εγω τουλαχιστον δεν ξερω.
Link to comment
Share on other sites

αν και περασε αρκετος καιρος για τον φιλο που με ρωτησε,το μονο που βρηκα ειναι οτι καποτε η φενα ειχε φιτς.αλλα δεν ξερω αν τα συνεχιζει.αλλος κανεις δεν νομιζω στην θεσσαλονικη.εγω τουλαχιστον δεν ξερω.

 

Ποιό είναι και πού βρίσκεται το Fena ; :p

:dance:
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ψαχνω κανενα αμανικο για καθε μερα εχει να προτεινει κανενας ρε παιδια;

 

Μπουφάν ή σαν φουτερ φορμα? Κοίτα στο sport direct έχει ωραία και οικονομικά

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...