Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οποιος γνωριζει γιατι εχει προκυψει προβλημα με το yoox.Εχουν λαβει το πακετο της επιστροφης 2 Πεμπτες πριν,αλλα δεν εχει γινει επιστροφη χρηματων.Εννοειτια πως εχω στειλει μηνυματα(δυστυχως κατεληξα εκει,γνωριζοντας πως ειτε δεν δεν απαντανε ειτε απαντανε με τυποποιημενες @ @ )..Εχει συμβει και σε αλλον τον τελευταιο καιρο?(Δυστυχως η πληρωμη εγινε μεσω βιζα και οχι παυπαλ,ποτε ξανα χωρις παυπαλ)

 

Μόνο στο amazon με την κάρτα σου.

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

οποιος γνωριζει γιατι εχει προκυψει προβλημα με το yoox.Εχουν λαβει το πακετο της επιστροφης 2 Πεμπτες πριν,αλλα δεν εχει γινει επιστροφη χρηματων.Εννοειτια πως εχω στειλει μηνυματα(δυστυχως κατεληξα εκει,γνωριζοντας πως ειτε δεν δεν απαντανε ειτε απαντανε με τυποποιημενες @ @ )..Εχει συμβει και σε αλλον τον τελευταιο καιρο?(Δυστυχως η πληρωμη εγινε μεσω βιζα και οχι παυπαλ,ποτε ξανα χωρις παυπαλ)

 

Aπό το Υοοx στο facebook:

Hi Everyone!

 

We want you to know that we are aware of the fact that we've been a bit late with refunds & email responses lately, and we are truly sorry for the inconvenience this has caused many of you.

 

We are doing our very best to process refunds and returns from the extremely busy Holiday season. Our Customer Care team is hard at work around the clock to quickly clear up the backlog, and we promise we will get back to you in as little time as we possibly can!

 

In the mean time, thank you for your continued patience and understanding! We love you for bearing with us through this :-)

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Μόνο στο amazon με την κάρτα σου.

 

Aπό το Υοοx στο facebook:

 

ευχαριστω πολυ και τους δυο σας για τις απαντησεις σας :D ...Μου ηρθε εμαιλ οτι θα λαβω τα χρηματα μου πισω μετα απο 18 μερες...Παλι καλα :D

Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση παρακαλώ,στο Myshoe.gr έχει αυθεντικά κομμάτια;;

 

Το έψαχνα και εγώ γιατί μου άρεσαν τα redskins που έχει και από όσο ξέρω είναι original. Μου έχουν πει καλά λόγια.

Το καταλαβαινεις και από τις τιμές βέβαια

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

notos galleries αθηνας παιζει τιποτα καλο ? αξιζει να παμε για καμια βολτα ?

 

Δεν ξέρω για Αθήνα αλλά Πάτρα που είμαι εγώ έχει ωραία πράγματα όμως πολύ ακριβά

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

http://www.duomo.gr/live/

 

αυθεντικο η μουφα ? γιατι με δελεζουν κατι προσφορες που εχει .

 

Με τέτοιες τιμές λες να είναι μουφα;

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Με τέτοιες τιμές λες να είναι μουφα;

 

απλα βλεπω παντου 50% off ετσι ανετα και παραξενευομαι , ακομα και σε μαρκες που δε φτανουν ποτε τοσο εξω (πχ dsq)

Link to comment
Share on other sites

απλα βλεπω παντου 50% off ετσι ανετα και παραξενευομαι , ακομα και σε μαρκες που δε φτανουν ποτε τοσο εξω (πχ dsq)

 

Τι να σου πω;

Και πάλι ακριβά είναι. Δεν νομιζω να έχουν χασουρα

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

γνωρίζει κανένας εάν υπάρχει πουθενά κάποιος οδηγος για τα νουμερα στα παντελόνια της dsq; (δηλαδη για το καθε μεγεθος νουμερο περιφέρειας κτλ). και κατι ακόμα, στα νουμερα που λεει 44,46,48 κτλ είναι ιταλικά νούμερα;
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

γνωρίζει κανένας εάν υπάρχει πουθενά κάποιος οδηγος για τα νουμερα στα παντελόνια της dsq; (δηλαδη για το καθε μεγεθος νουμερο περιφέρειας κτλ). και κατι ακόμα, στα νουμερα που λεει 44,46,48 κτλ είναι ιταλικά νούμερα;

 

δε ξερω αν βοηθαει , παντως εγω που φοραω 30-31 , το νουμερο μου ειναι το 46 σε αυτα .

Για οσους ενδιαφερονται παντως ,το attica στην Αθηνα εχει 40 και 50 % εκπτωση στα Dsquared , μπλουζακια ,παντελονια , μπουφαν ,παπουτσια (εκτος απο την καινουρια collection που εχει φερει ηδη ) και σημερα που πηγα ειδα οτι εχει αρκετα καλα κομματια , ειδικα στα τζην . Βρισκετε και με κατω απο 200 . Αξιζει μια βολτα.

Link to comment
Share on other sites

υπάρχουν παπούτσια στην Αθήνα μάρκας ecco?

 

Toνίζω ΕCCO και όχι ECKO

Edited by kid
http://i43.tinypic.com/21lj1jd.jpgαθάνατο 'Στρογγυλό'
Link to comment
Share on other sites

υπάρχουν παπούτσια στην Αθήνα μάρκας ecco?

 

Toνίζω ΕCOO και όχι ECKO

 

Τι τονίζεις είπες? Χαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

δε ξερω αν βοηθαει , παντως εγω που φοραω 30-31 , το νουμερο μου ειναι το 46 σε αυτα .

Για οσους ενδιαφερονται παντως ,το attica στην Αθηνα εχει 40 και 50 % εκπτωση στα Dsquared , μπλουζακια ,παντελονια , μπουφαν ,παπουτσια (εκτος απο την καινουρια collection που εχει φερει ηδη ) και σημερα που πηγα ειδα οτι εχει αρκετα καλα κομματια , ειδικα στα τζην . Βρισκετε και με κατω απο 200 . Αξιζει μια βολτα.

 

ακριβως...και εγω που φοραω 30 πχ στα diesel,θελω 48 σχεδον σε καθε jean dsq :D .Attica για δοκιμη teorizo και που ξερεις μπορει να βρεις και εκει αυτο που ψαχνεις..Cheers

Link to comment
Share on other sites

ακριβως...και εγω που φοραω 30 πχ στα diesel,θελω 48 σχεδον σε καθε jean dsq :D .Attica για δοκιμη teorizo και που ξερεις μπορει να βρεις και εκει αυτο που ψαχνεις..Cheers
πηρα τελικά το παρακάτω jean σε 48 ειναι καλό στην μέση και στα μπουτια απλός "σακουλιαζει" λίγο απο πίσω. Βασικά το 46 νομίζω πως δεν θα μου έκανε οπότε το πήγα στον ραφτη να το μαζέψει.http://www.duomo.gr/live/ws/duomo-for-men-winter/clothing/trousers/dsquared-mds099blu.html
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

πηρα τελικά το παρακάτω jean σε 48 ειναι καλό στην μέση και στα μπουτια απλός "σακουλιαζει" λίγο απο πίσω. Βασικά το 46 νομίζω πως δεν θα μου έκανε οπότε το πήγα στον ραφτη να το μαζέψει.http://www.duomo.gr/live/ws/duomo-for-men-winter/clothing/trousers/dsquared-mds099blu.html

 

ειναι η γραμμη να σακουλιαζει πισω , φαινεται και στις φωτος . Χαμηλα ειναι εντελως κολλητο ψιλοχαλαρο ?

Link to comment
Share on other sites

ειναι η γραμμη να σακουλιαζει πισω , φαινεται και στις φωτος . Χαμηλα ειναι εντελως κολλητο ψιλοχαλαρο ?
χαμηλα ειναι αρκετά κολλητό αλλά όχι σε σημείο να ενοχλεί, όσο για το να σακουλιαζει δεν ξέρω... Τι να σου πω μπορεί να ειναι κ ιδέα μου αλλα δεν μου άρεσε που σακουλιαζε τόσο. Αρκετά αντιαισθητικο. Ελπίζω ο ραφτης να το φτιάξει
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

χαμηλα ειναι αρκετά κολλητό αλλά όχι σε σημείο να ενοχλεί, όσο για το να σακουλιαζει δεν ξέρω... Τι να σου πω μπορεί να ειναι κ ιδέα μου αλλα δεν μου άρεσε που σακουλιαζε τόσο. Αρκετά αντιαισθητικο. Ελπίζω ο ραφτης να το φτιάξει

 

επρεπε να παρεις kenny twist γραμμη, σακουλιαζει ισα ισα πισω . Εμενα που τα παντελονια βρακες μου φαινονται απαισια , δε με ενοχλησε καθολου οταν τα δοκιμασα, καθε αλλο μη σου πω , φαινοταν πολυ ωραιο .

Link to comment
Share on other sites

ετσι ειναι η γραμμη της εταιριας οπως ειπε και ο φιλος,ισχύει
http://i43.tinypic.com/21lj1jd.jpgαθάνατο 'Στρογγυλό'
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...