Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλήμερα...γνωρίζει κάνεις που μπορώ να βρω κανένα καλό δερμάτινο μπουφάν στην αθήνα...τιμή λογική μέχρι 200ευρώ...πείτε προτάσεις....ευχαριστώ....
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παίδες κάποιο μαγαζί ή ίδιο store για Springfield όπως και 3 Guys στην Θεσσαλονίκη; Με βολεύαν αυτά στο Cosmos, άλλα έκλεισαν, μετά βρήκα κάποια άλλα μαγαζιά (3Guys) και δεν ξαναφέρνουν πλέον... Τώρα δεν έχω που αλλού να δώ.... Έχετε υπ'όψιν τίποτα;

 

Είναι οι μόνες μάρκες που πάντα μα πάντα έβρισκα κάτι να αγοράσω, τώρα τελευταία όλο ψάχνω σε άλλα και το ένα δεν μου αρέσει - το άλλο μου βρωμάει κλπ.... :lol:

 

Έχω την εντύπωση πως τα Springfield έκλεισαν στην Ελλάδα. Το κατάστημα για παράδειγμα στο Κολωνάκι έχει κλείσει τουλάχιστον 1,5 χρόνο τώρα.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Εχεις την σωστη εντυπωση , εχουν κλεισει τα Springfield ..Massimo Dutti δεν σου κανουν ? πηγες απο εκει να δεις , και περνα και απο H&M ..θα σε βολεψουν αυτα σαν αντικατασταση.
Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα...γνωρίζει κάνεις που μπορώ να βρω κανένα καλό δερμάτινο μπουφάν στην αθήνα...τιμή λογική μέχρι 200ευρώ...πείτε προτάσεις....ευχαριστώ....

 

Μέχρι 200 ευρώ δερμάτινο και καλό δύσκολα θα βρεις. Αν θυμάμαι καλά πέρσι είχαν τα Massimo Dutti 1-2 καλά δερμάτινα, αλλά έκαναν γύρω στα 280 ευρώ...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι 200 ευρώ δερμάτινο και καλό δύσκολα θα βρεις. Αν θυμάμαι καλά πέρσι είχαν τα Massimo Dutti 1-2 καλά δερμάτινα, αλλά έκαναν γύρω στα 280 ευρώ...

 

'ευχαριστώ πολύ ..νομίζω υπάρχει κατάστημα στο the mall...θα το κοιτάξω....αν μαρεσει κάτι τόσο πολύ θα κάνω μία υπέρβαση στην τιμή....

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Θέλω τα φώτα σας για ένα site και συγκεκριμένα το eoooi. Με ενδιαφέρουν κάτι μπουφάν North Face που έχει και θα ήθελα να μάθω αν έχει πάρει κάποιος από εκεί, αν είναι αξιόπιστο, έχει γνήσια προιόντα κτλπ.
What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Θέλω τα φώτα σας για ένα site και συγκεκριμένα το eoooi. Με ενδιαφέρουν κάτι μπουφάν North Face που έχει και θα ήθελα να μάθω αν έχει πάρει κάποιος από εκεί, αν είναι αξιόπιστο, έχει γνήσια προιόντα κτλπ.

 

για πολυ μουφα ομως!:) οταν βλεπετε σιτε με μαρκες οτι να'ναι (addidas-burbery στο συγκεκριμενο ) και το σιτε να ειναι μην ειναι και οτι καλυτερο στημενο, τοτε ειναι σιγουρα μουφα τα προιοντα αλλα και το ιδιο ,δηλαδη να κανετε το λαθος να κανετε την παραγγελια να παρουν τα χρηματα και να μην σας στειλουν τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Ψιλιάστηκα και ρώτησα εδώ τους ειδικούς, γιατί τα περισσότερα links που αφορούν το site, FAQ, About Us κτλπ δεν λειτουργούν. Και έχει κάτι τιμές ψιλοαπίστευτες για να είναι αληθινές....

 

Από την άλλη έχει παραγγείλει γνωστή μου απο εκεί (αυτή μου το συνέστησε) και της ήρθε κανονικά χωρίς προβλήματα.

Edited by verve77
What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς κάποιο καλό και αξιόπιστο site με ανταγωνιστικές τιμές για αγορές Columbia, The North Face κτλπ;
What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα,

Ειχα αγορασει περσυ ενα δερματινο μπουφαν guess απο αθηνα, φετος ομως μου το εκλεψαν, μηπως ξερετε που θα μπορουσα να βρω το ιδιο ι κατι παρομιο, με λαστιχο στι μεση και τα μανικια, επισης απο το site ειναι εγκυρο;http://www.dsquaredwholesale.com/dsquared-tshirts-c-27.html?page=2&sort=20a

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ρε παιδια παιζουν γενικα fake napapijri?? αν ναι πως τα ξεχωριζεις?

Device: HTC Desire

Radio: 32.49.00.32U_5.11.05.27

Rom:RCMix S v2.0 A2SD + BravoHboot

Link to comment
Share on other sites

επειδή είναι τεράστιο το θέμα, γίνεται κάποιος να ποστάρει μαζεμένα κάποια links απο αξιόπιστα sites με καλές τιμές για όλες τις μάρκες; (ή αν εχει γίνει ήδη να δώσετε το ποστ)
Link to comment
Share on other sites

επειδή είναι τεράστιο το θέμα, γίνεται κάποιος να ποστάρει μαζεμένα κάποια links απο αξιόπιστα sites με καλές τιμές για όλες τις μάρκες; (ή αν εχει γίνει ήδη να δώσετε το ποστ)

http://www.assos.com

http://www.yoox.com

http://www.arkclothing.com

και εισαι κομπλε!

Link to comment
Share on other sites

επειδή είναι τεράστιο το θέμα, γίνεται κάποιος να ποστάρει μαζεμένα κάποια links απο αξιόπιστα sites με καλές τιμές για όλες τις μάρκες; (ή αν εχει γίνει ήδη να δώσετε το ποστ)

 

Υπάρχει στο πρώτο μήνυμα ένας πλήρης οδηγός.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση στα γρήγορα... Αυτό το σιτε ειναι αξιόπιστο;;; http://www.inopenspace.com. Καλή χρονια σε όλους!!
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, μιας και έρχονται εκπτώσεις από την επόμενη εβδομάδα ήθελα να ρωτήσω αν έχετε υπόψην σας πού μπορώ να βρω ένα καφέ δερμάτινο jacket, pilot θα το χαρακτήριζα. Κάτι που θα φορούσε πχ ο Travolta σε διαφήμιση της Breitling για να πιάσετε το concept..! :happy:

Ευχαριστώ.

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου παρέδωσε η courier μια παραγγελία που είχα κάνει απο το Asos.Επειδή θα χρειαστώ όμως να στείλω πίσω ένα παντελόνι λόγω μεγέθους (το έχω παραγγείλει πάλι στο νέο νούμερο) δεν γνωρίζω την διαδικασία για να το στείλω πίσω ώστε να μου κάνουν refound.Έχω διαβάσει το returns note και φοβάμαι μην κάνω καμία πατάτα.Λογικά συμπληρώνω τον κωδικό για τον λόγο επιστροφής , τικάρω την στήλη refound στην φόρμα που μου στείλανε ,την βάζω μέσα στοδέμα και κολλάω απ'έξω το αυτοκόλλητο με την διεύθυνσή τους.Χρησιμοποιώ την courier με την οποία ήρθε ή ταχυδρομείο για μην πληρώσω άλλα τόσα μεταφορικά?

 

Σας παρακαλώ τα φώτα σας καθότι πρωτάρης.

Link to comment
Share on other sites

vivienne westwood στην Αθηνα ξερει κανεις που εχει,να παω να δοκιμασω?Και γενικα αν ξερει καποιος πως πανε τα νουμερα,thnx

 

ανάλογα το ρούχο.

τα περισσότερα t-shirt ειναι αρκετά στενά.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...