Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ax ta Selfridges einai agapimenos proorismos stin Oxford st.

 

Eγω προτιμουσα τα Miss Selfridges αλλα τα φετινα τους κομματια ηταν επιεικως για τα μπαζα απο σχεδια. :(

 

Και μιας και αναφερατε τα Burberry Prorsum, ποσο τελεια ειναι τα παλτα με τα μανικια καμπανα?(τα οποια δεν θα καταφερω να παρω ποτε βεβαια αλλα χαζι να γινεται :p)

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kala sta Selfridges tha evriskes kai alles markes!...

Genika i nea tasi me ta manikia 3/4 forietai polu, sto ekswteriko di, apo persi...! Eixa parei ena Balenciaga egw persi polu omorfo!! Ante se liges meres tha paw Parisi kai elpizw na anefodiastw...

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το πρωι ημουν βολτουλα Πειραια...ετσι περασα μια βολτα απ τον Γιανοπουλο...πηρα ενα πουκαμισακι Burberry(Μαυρο).Το θεμα δεν ειναι αυτο ομως αλλα η πωλητρια...με το που μπαινουμε μες το μαγαζι πρωτα κοιταξα εγω τι θα παρω και κατεληξα σε 1 μονο πουκαμισακι...το υφος της πωλητριας ηταν πολυ ΚΑΙ ΚΑΛΑ λες και βρισκοτανε ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ...με το που πηρε σειρα ο φιλος μου και κοιταζε κατι μπλουζες γυρω στα 300 ευρω η μια(απο La αρχιζει η εταιρια αυτη) ΜΟΝΟ ΚΑΜΨΕΙΣ που δεν εκανε αυτη.Ο φιλος μου πηρε μια τετοια μπλουζιτσα και ενα πουκαμισακι σαν το δικο μου σε μοβ χρωμα.Μετα απ τα νευρα μου πηγα και πηρα και 2 Staff τζινακια...103 το ενα 108 το αλλο.ΛοοοοΛ

 

Λοιπον θελω να παρω ενα παλτουδακι μοντερνο(Δηλαδη να το φοραω και με τζινακια) αλλα πισω στην κουκουλα θελω να ειναι ολο γουνακι...να παω να κοιταξω για REPLAY?Η εχετε να προτεινετε κατι αλλο?Α!Μεχρι 400 ευρω δινω.

Don't Talk To Me... I'm Dieting!
Link to comment
Share on other sites

Έλα τώρα, μην κάνεις τσιγκουνιές. 400€ για ένα παλτουδάκι μοντέρνο οκ, αλλά αν έχει και ΌΛΗ η κουκούλα γουνάκι να μην το δώσεις το μωβάκι; :worry:

Αξίζει νομίζω!

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

:cry:

 

Μερικά κομμάτια τους είναι κάπως εξεζητημένα, αλλά γενικά είναι εξαιρετική σειρά...

 

egw na deis klama pou erixa otan to'ma8a META pou eklise:X

Link to comment
Share on other sites

egw na deis klama pou erixa otan to'ma8a META pou eklise:X

 

Υπάρχουν και χειρότερα δηλαδή... :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

παιδιά hi και χρόνια πολλά! :) Εδώ και κανά μήνα έχω αλλάξει το στιλάκι μου (τρομάρα μου :P). Σταράκια allstar, vans κτλ. Το θέμα είναι ότι δεν γνωρίζω μάρκες από παντελόνια που να ταιριάζουν με το στιλ. Δεν ξέρω αν γίνομαι κατανοητός... πχ Ρούχα με πολύχρωμα κουτάκια ή με νεκροκεφαλές και τέτοια παρόμοια. Αν γνωρίζετε καμιά μάρκα για σφυρίξτε :p

 

ΥΓ ΔΕΝ είναι emo για να μην παρεξηγιόμαστε επειδή σίγουρα κάποιος θα πει αυτήν την κακία :p

I HATE EMO

only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Carhart , Wesc

check them ;)

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
δεν ξέρω αν είναι το κατάλληλο topic αλλά αν γνωρίζει κάποιος να μου πει πού θα βρώ ρούχα caramelo γυναικεία στη Θεσσαλονίκη θα του είμαι ευγνώμων:) (ψάχνω κάτι συκρικριμένο που είδα στο net για δώρο)
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να παρω ενα trench coat.

 

Ζητω συμβουλη απο τους στυλιστικους συμβουλους του φορουμ... Veco & MiuMiu :P

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να παρω ενα trench coat.

 

Ζητω συμβουλη απο τους στυλιστικους συμβουλους του φορουμ... Veco & MiuMiu :P

 

Burberry, μαύρο ή μπεζ, οπωσδήποτε σταυρωτό. Ότι πρέπει για την Κύπρο που δεν κάνει πολύ κρύο, ότι πρέπει και για τον βροχερό καιρό της Γηραιάς Αλβιώνας.

 

Κοντή κατά προτίμηση, και αν υπάρχει το απαιτούμενο διαθέσιμο ποσό (νομίζω κοντεύει στα 2000 ευρώ), μπορείς να την ράψεις στα μέτρα σου στην μπουτίκ στο Λονδίνο...

 

Υ.Γ.

Δεν αποκλείονται βέβαια και άλλες μάρκες, αλλά και άλλο στυλ... Λ.χ., λόγω σωματότυπου, εγώ έχω μία Boss, μαύρη, αλλά ουχί σταυρωτή...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Burberry, μαύρο ή μπεζ, οπωσδήποτε σταυρωτό. Ότι πρέπει για την Κύπρο που δεν κάνει πολύ κρύο, ότι πρέπει και για τον βροχερό καιρό της Γηραιάς Αλβιώνας.

 

Κοντή κατά προτίμηση, και αν υπάρχει το απαιτούμενο διαθέσιμο ποσό (νομίζω κοντεύει στα 2000 ευρώ), μπορείς να την ράψεις στα μέτρα σου στην μπουτίκ στο Λονδίνο...

 

Υ.Γ.

Δεν αποκλείονται βέβαια και άλλες μάρκες, αλλά και άλλο στυλ... Λ.χ., λόγω σωματότυπου, εγώ έχω μία Boss, μαύρη, αλλά ουχί σταυρωτή...

 

VeCo εγω καλυτερα να παρει την μαυρη , ειναι πιο ουδετερη και παει και με πιο παλλα ρουχα , η μπεζ λιγο περιοριζει , δεν παυει να ειναι ομως κλασσικο κομματι , το ραψιμο παει στα 2350 , παντως το fit που υπαρχει ηδη αρκετα καλο και καλυπτει αρκετους σωματοτυπους...

Η μπεζ θελει και το σωστο παπουτσι , ενω η μαυρη φοριεται και πιο ευκολα

 

Γνωμη μου και παντα φιλικα.

Link to comment
Share on other sites

hello βλέπω κάτι τιμές που λέτε κ τρελένομαι! είχα γνωρίσει πριν 1 χρόνο έναν γκευ ο οποίος φορούσε ακριβό πουκάμισο (δεν θυμάμαι τη μάρκα), ρολόι CK, τζιν δεν πρόσεξα, τσάντα LV και βγάζει κ ένα iPod... έπαθα πλάκα όταν τα παρατήρησα όλα αυτα... αχ δεν κοίταξα κ τα παπούτσια, απόκλιεται να μην ήταν από γνήσιο δέρμα λολ
Link to comment
Share on other sites

χαρουμενος ε (αστειο)

ena τζιν energie αυτου του στυλhttp://www.imageshack.gr/files/n2zeq9hdfxlm60yt8yd1_thumb.jpg' alt='n2zeq9hdfxlm60yt8yd1_thumb.jpg'>

θα αγοραζετε ? εμενα μου αρεσε ιδιαιτερα αλλα τις κοπελας μου καθολου ακουω αποψεις

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

pretty κιτσάτο που λέει και μια φίλη μου (Που είσαι Μελένια;;;)

Δεν θα το αγόραζα με τπτ...

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

hello βλέπω κάτι τιμές που λέτε κ τρελένομαι! είχα γνωρίσει πριν 1 χρόνο έναν γκευ ο οποίος φορούσε ακριβό πουκάμισο (δεν θυμάμαι τη μάρκα), ρολόι CK, τζιν δεν πρόσεξα, τσάντα LV και βγάζει κ ένα iPod... έπαθα πλάκα όταν τα παρατήρησα όλα αυτα... αχ δεν κοίταξα κ τα παπούτσια, απόκλιεται να μην ήταν από γνήσιο δέρμα λολ

Υπαρχουν ρουχα για ολα τα πορτοφολια,το θεμα ειναι για τι ψαχνει κανεις.θες brand γνωστο?τοτε θα τα σκασεις.

Link to comment
Share on other sites

χαρουμενος ε (αστειο)

ena τζιν energie αυτου του στυλhttp://www.imageshack.gr/files/n2zeq9hdfxlm60yt8yd1_thumb.jpg' alt='n2zeq9hdfxlm60yt8yd1_thumb.jpg'>

θα αγοραζετε ? εμενα μου αρεσε ιδιαιτερα αλλα τις κοπελας μου καθολου ακουω αποψεις

 

Δεν το δέχομαι καθόλου....

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

χαρουμενος ε (αστειο)

ena τζιν energie αυτου του στυλhttp://www.imageshack.gr/files/n2zeq9hdfxlm60yt8yd1_thumb.jpg' alt='n2zeq9hdfxlm60yt8yd1_thumb.jpg'>

θα αγοραζετε ? εμενα μου αρεσε ιδιαιτερα αλλα τις κοπελας μου καθολου ακουω αποψεις

 

Δεν μου αρεσει ουτε εμενα ..

Link to comment
Share on other sites

το θέμα είναι γιατί να φοράς κάτι γνωστό; μάλλον θα απαντήσω. όταν αγόρασα τα πρώτα μου Ray Ban (pink) ήθελα αμέσως να βγω βόλτα! και μάλιστα περπάτησα, δεν πήρα λεωφορείο. :-) αλλά δεν με θεωρώ ψώνιο, απλά αισθανόμουν ωραία! όσο για το τζιν παραπάνω.. δεν μου αρέσει :-(
Link to comment
Share on other sites

καλα καλα πηρα το νοημα το γυναικειο γουστο ακομη μια φορα κατα

δεν θα σε αγορασω ποτε energie (γλιτωνω 130 ευρω )αντε θα αγορασω κατι πιο απλο

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

δεν μου αρέσουν τα τζιν με τις άσπρες γραμμές καθόλου... γιατί τα έβαλαν στη μόδα;; -ιακ- δυσκολεύομαι τώρα να βρω τζιν που να μου αρέσει.. με λίγο πείσμα όμως βρίσκω :ρ
Link to comment
Share on other sites

χαρουμενος ε (αστειο)

ena τζιν energie αυτου του στυλhttp://www.imageshack.gr/files/n2zeq9hdfxlm60yt8yd1_thumb.jpg' alt='n2zeq9hdfxlm60yt8yd1_thumb.jpg'>

θα αγοραζετε ? εμενα μου αρεσε ιδιαιτερα αλλα τις κοπελας μου καθολου ακουω αποψεις

 

ειναι τιγκα ρε συ!πολλα ξεβαψιματα,τσεπες δεν μου αρεσαν ιδιαιτερα..το συμπερασμα..?δεν θα το επαιρνα!:)

Link to comment
Share on other sites

VeCo εγω καλυτερα να παρει την μαυρη , ειναι πιο ουδετερη και παει και με πιο παλλα ρουχα , η μπεζ λιγο περιοριζει , δεν παυει να ειναι ομως κλασσικο κομματι , το ραψιμο παει στα 2350 , παντως το fit που υπαρχει ηδη αρκετα καλο και καλυπτει αρκετους σωματοτυπους...

Η μπεζ θελει και το σωστο παπουτσι , ενω η μαυρη φοριεται και πιο ευκολα

 

Γνωμη μου και παντα φιλικα.

 

Προσωπικά δεν θα το σκεφτόμουν καν για μπεζ, καθότι το μαύρο είναι και πιο «εύκολο» χρώμα και είναι και το αγαπημένο μου. Αλλά είπα να το αναφέρω καθώς είναι μία εξαιρετική εναλλακτική.

 

hello βλέπω κάτι τιμές που λέτε κ τρελένομαι! είχα γνωρίσει πριν 1 χρόνο έναν γκευ ο οποίος φορούσε ακριβό πουκάμισο (δεν θυμάμαι τη μάρκα), ρολόι CK, τζιν δεν πρόσεξα, τσάντα LV και βγάζει κ ένα iPod... έπαθα πλάκα όταν τα παρατήρησα όλα αυτα... αχ δεν κοίταξα κ τα παπούτσια, απόκλιεται να μην ήταν από γνήσιο δέρμα λολ

 

And your point is? :)

 

χαρουμενος ε (αστειο)

ena τζιν energie αυτου του στυλhttp://www.imageshack.gr/files/n2zeq9hdfxlm60yt8yd1_thumb.jpg' alt='n2zeq9hdfxlm60yt8yd1_thumb.jpg'>

θα αγοραζετε ? εμενα μου αρεσε ιδιαιτερα αλλα τις κοπελας μου καθολου ακουω αποψεις

 

Περί ορέξεως ουδείς λόγος. Αν σου αρέσει εσένα, δεν θα σου πει κάποιος άλλο αν θα το πάρεις...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...