Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πολύ καλά πουκαμισάκια, τσίμπησα ένα με μόλις 102 ευρώ και δεν πίστευα στα μάτια μου...

 

 

 

Αν δεν πάρει δηλαδή κάτι από αυτές σκορπάει τα λεφτά του; Λ.χ. Hermes ή Zegna δεν παίζει με τίποτα; ;)

 

Αφού κατάλαβες τι θέλω να πω, γιατί με τσιγκλάς;;;;; :X:O:D:ninja:

Οι φυλακες και τα δικαστηρια θα γινουν παιδικες χαρες, και οταν δικαστεις απο τον χειροτερο σου εαυτο θα προδωθεις. Και θα προδωσεις. Και θα φυλακιστεις. Και θα αναγκαστεις να ομολογησεις.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αφού κατάλαβες τι θέλω να πω, γιατί με τσιγκλάς;;;;; :X:O:D:ninja:

 

Έλα μωρέ, κουβέντα να γίνεται... :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Στο Attica έχουμε έκπτωση 10% με το πάσο,

πήρα χθες ένα pullover Navy & Green καφέ :D

 

Και άλλο ένα καφέ με λευκές ρίγες οριζόντιες από

pull απίθανο :D

 

Και πήρα από το H&M ένα απίστευτο ημίπαλτο γκρι-γαλάζιο

πολύ περίεργο χρώμα με κουκούλα χοντρό μόνο 60 ευρώ

για την Αράχωβα :D

 

Θέλω να πάρω μια μπλε ζώνη έχει δει κανείς;

Και ένα μπεζ παντελόνι για όλες τις ώρες που πάει και με μπλε

και με καφέ, έχει δει κανείς;

 

Ευχαριστώ

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Η οποία έκπτωση ισχύει σε όλες τις μάρκες εκτός από Hilfiger και άλλες 2-3 (και μόνον για αγορές τοις μετρητοίς)...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Η οποία έκπτωση ισχύει σε όλες τις μάρκες εκτός από Hilfiger και άλλες 2-3 (και μόνον για αγορές τοις μετρητοίς)...

 

 

Καλά κάρτα δεν έχουμε...

Α ναι; Καλά εγώ έχω και μια κοπέλα που δουλεύει στο Attica

και μου δίνει την κάρτα της όποτε θέλω να ψωνίσω και αυτή 10%

οπότε με τις εκπτώσεις ακόμα καλύτερα ;)

 

Μήπως ξέρεις που μπορώ να βρω το παντελόνι και τη ζώνη;

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας

Έκανα copy paste σε αυτό το τόπικ, το παρακάτω μήνυμά μου, όπως μου υπέδειξε ο VeCo.

Έλεγα λοιπόν, Χριστούγεννα έρχονται, έχω χάσει και κάτι κιλά και λέω να ανανεώσω, ως ένα βαθμό, γκαρνταρόμπα.

Σκέφτομαι λοιπόν να ανέβω από Πάτρα στην Αθήνα, για ένα πέρασμα από Κολωνάκι μεριά.

Ξέρει κανείς να μου πει τι παίζει, από τιμές εννοώ, στο Carouzos Sketch από κοστούμια του John Varvatos, στο Sotris και στο Rossi από Paul Smith κυρίως, στο Bettina από Number (N)ine και ό,τι άλλο έχετε να προτείνετε σε αυτό το στυλ;

Link to comment
Share on other sites

Στην Κύπρο και συγκεκριμένα στην Λάρνακα, άνοιξε καινούργιο κατάστημα Prime Timers.

 

Μπορείτε να μου πείτε τι style ρούχα, παπούτσια και οτιδήποτε υπάρχει στο Prime Timers? Καθώς και τιμές;:O

 

Thanks:happy:

Link to comment
Share on other sites

Eimaste sigouroi pws auta einai alitheia? Den to polupisteuw na sou pw tin alitheia mou.

Mporeis na mou kaneis mia xari pantws.??? Mporeis na rixneis kai mpogia se olous osoi forane Fake Burberry??? Se Parakalwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

 

:)

 

Τσεκαρε να δεις ποια μιλαει στο βιντεακι.

Το site και η εκστρατεια ειναι της Peta. Λιγο δυσκολο να λενε μουφες. ;)

 

Οριστε και τι εγινε τον Μαϊο στο Μπαρμπερη στο Κολωνακι!

(το ειχανε γραψει και οι εφημεριδες και ειχε παιξει και στα καναλια).

Νομιζεις οτι νοιαζεται η Μπαρμπερι για τα ζωα; Δεκαρα τσακιστη δεν δινει...τοσο καιρο που η Πετα ειναι πανω απο το σβερκο της δεν εχει βγαλει αχνα...

 

O αντρικος πληθυσμος νομιζω πρεπει να το δει απο την αλλη πλευρα και να εκτιμησει τα καλα του να εισαι υποστηρικτης της Peta...

π.χ.

 

http://bp1.blogger.com/_ySCIT3KO9Zc/RmGc9hikWGI/AAAAAAAAGCk/LN3CcQmb0hs/s400/Bloody_Burberry_1.jpg

 

http://bp2.blogger.com/_ySCIT3KO9Zc/RmGc9xikWHI/AAAAAAAAGCs/ZqqKyfgICFM/s400/Bloody_Burberry_2.jpg

 

http://neoncobra.blogspot.com/2007/06/bloody-burberry.html

 

Να λεω παλι καλα που βρωμισε ο τοπος ψευτο-μπαρμπερι (ε, δεν μπορει να εχουν γουνες αυτα) και μερικοι απο αντιδραση (καλη ωρα η ΜιουΜιου) δεν φορανε τα αυθεντικα.

 

Εγω παντως δεν βαφω οτι να'ναι...αμα ρωτησω στο δρομο την κοπελιτσα/κυρια/τυπα και μου πει αυθεντικο...θα της/του το κανω γυφτικο :cool: (σε εξτριμ περιπτωσεις που πεσω σε νταγκλαρα θα την κανω με ελαφρα!). Τα ψευτικα δεν τα βαφω...ειναι ηδη στο χρωμα της μαϊμους! :p

 

Εκτος....εκτος λεω...

αν δεχθεις να ακολουθησεις την Peta στον αγωνα και βγεις στην πρωτη γραμμη (αφου φυσικα καψεις οτι Μπαρμπερι εχεις) μαζι με τις εικονιζομενες δεσποινιδες... :cool: :rolleyes: :D

Link to comment
Share on other sites

Στο Attica έχουμε έκπτωση 10% με το πάσο,

πήρα χθες ένα pullover Navy & Green καφέ :D

Ευχαριστώ

 

Ευγε! :)

Εγω τσιμπησα δυο πριν να ερθω Αμπερ!

 

Η οποία έκπτωση ισχύει σε όλες τις μάρκες εκτός από Hilfiger και άλλες 2-3 (και μόνον για αγορές τοις μετρητοίς)...

 

Αυτη η βρωμοτομμυ καπως πρεπει να ξεχωρισει, δεν γινεται. Ακομη και στους υπαλληλους της, παρεχει εκπτωση σε συγκεκριμενα πραγματα και μονο σε συγκεκριμενο καταστημα. ;)

 

(μη και δεν αφησετε τιποτα τωρα που θα κατεβω να ψωνισω...θα σας παρω στο κυνηγι...φαση θα εχει να πεσω πανω στον Βεκω...κοιταξε να φερεις καρεκλα απο το σπιτι γιατι στο Αττικα μονο σκαμπο εχουν :p)

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΕΟΣ....Ενα πουκαμισο Burberry που ειχα παρει πριν κανενα μηνα μετα απο 3 πλυσιματα ΞΕΒΑΨΕ....ακομα και η μανα μου μου ειπε οτι η ποιοτητα αυτη για 160 ευρω δεν ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ.Τι να πω?Εχω τα νευρα μου τωρα!!!
Don't Talk To Me... I'm Dieting!
Link to comment
Share on other sites

ΕΛΕΟΣ....Ενα πουκαμισο Burberry που ειχα παρει πριν κανενα μηνα μετα απο 3 πλυσιματα ΞΕΒΑΨΕ....ακομα και η μανα μου μου ειπε οτι η ποιοτητα αυτη για 160 ευρω δεν ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ.Τι να πω?Εχω τα νευρα μου τωρα!!!

 

E sorry αλλα αν λ.χ. πρεπει να πλενεται στους 40 βαθμους κι εσυ το πλενεις στους 60 λογικο δεν ειναι να ξεβαψει λιγο??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Την επόμενη φορά να πάρεις γνήσιο http://www.bigblueball.com/im/trillian/images/emot-giggle.gif
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Μόνο ο Στρογγυλός & η Βουκουρεστίου έχουν original :X:X:X

 

ήμαρτον:ninja::ninja::ninja:

Οι φυλακες και τα δικαστηρια θα γινουν παιδικες χαρες, και οταν δικαστεις απο τον χειροτερο σου εαυτο θα προδωθεις. Και θα προδωσεις. Και θα φυλακιστεις. Και θα αναγκαστεις να ομολογησεις.
Link to comment
Share on other sites

(μη και δεν αφησετε τιποτα τωρα που θα κατεβω να ψωνισω...θα σας παρω στο κυνηγι...φαση θα εχει να πεσω πανω στον Βεκω...κοιταξε να φερεις καρεκλα απο το σπιτι γιατι στο Αττικα μονο σκαμπο εχουν :p)

 

Σε σχέση με πέρσι πάντως έχουν καλύτερα πράγματα... Τσίμπησα δύο πουκαμισάκια και μία ζακετούλα με φερμουάρ από το Attica...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Οριστε[/url] και τι εγινε τον Μαϊο στο Μπαρμπερη στο Κολωνακι!

(το ειχανε γραψει και οι εφημεριδες και ειχε παιξει και στα καναλια).

:D

 

 

Den to eixa akousei, giati persi den imoun Ellada.

To kalo pantws me ta fake Burberry einai pws ta ksexwrizeis apo ena xiliometro. (opws kai me ola ta fake an eisai gnwstis), apla sta Burberry einai pio fanero (nomizw).

Link to comment
Share on other sites

Den to eixa akousei, giati persi den imoun Ellada.

To kalo pantws me ta fake Burberry einai pws ta ksexwrizeis apo ena xiliometro. (opws kai me ola ta fake an eisai gnwstis), apla sta Burberry einai pio fanero (nomizw).

 

Ειναι καπως πιο ευκολο, αλλα δεν ειναι και τοσο δυσκολο να ξεχωρισεις λ.χ. κατι LV fake...

Αλλα με τα fake burberry οντως εχεις πιο ευκολο εργο...

 

Αυτη η βρωμοτομμυ καπως πρεπει να ξεχωρισει, δεν γινεται.

 

Λιγα τα λογια σου για τα tommy θα σε παρακαλουσα...:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν λετε καμια συμβουλη για τα φεικ μπερμπερι γιατι με τον βεκο 3 μερες το παλευαμε να καταλαβουμε για ενα συγκεκριμενο...

 

μην μας πειτε ομως για το καρω,to logo ή τα κουμπια που πρεπει να γραφουν burberry πανω

 

 

εντιτ:ευχαριστω κωστακη που μου ειπες για το καρω:p

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Μετα τον πρωινο οδοντιατρο περασα μια βολτα και απο γιαννετο να αγορασω καμια μπλουζιτσα αλλα δεν ειχε μεινει ΤΙΠΟΤΑ.Απο μπερμπερι ειχαν μεινει μονο κατι Ασπρες μπλουζες και απο Μοσκινο κατι μαυρες οι οποιες ηταν λες και ειχαν πλυθει 20 φορες.Απο αυριο που παω ΠΕΙΡΑΙΑ θα παω βολτιτσα απο Γιανοπουλο η ΑΤΤΙΚΑ.
Don't Talk To Me... I'm Dieting!
Link to comment
Share on other sites

Pantws gia burberry eidate th seira prorsum?

 

Einai apexta....

 

X8es htan misi timi sto selfridges...

 

:cry:

 

Μερικά κομμάτια τους είναι κάπως εξεζητημένα, αλλά γενικά είναι εξαιρετική σειρά...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Pantws gia burberry eidate th seira prorsum?

 

Einai apexta....

 

X8es htan misi timi sto selfridges...

 

Ax ta Selfridges einai agapimenos proorismos stin Oxford st.

 

Ta fake Burberry mporeis na ta ksexwriseis apo polla opws px tin apoxrwsi tou xrwmatos, to poso entona i oxi einai, ton arithmo ton grammwn ktl. Sta rouxa an koitakseis sto "teleiwma" pali katalabaineis.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...