Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για τα καρό πουκάμισα τα λέγαμε τον Απρίλιο (προτελευταία σειρά) ,ωραία είναι ,αλλά πλέον είναι πολύ της μόδας. Συνήθως οι περισσότεροι τολμούμε να αγοράσουμε κάτι ,εφόσον το δούμε σε 30-40 άτομα,είναι πιο εύκολο τότε,παρά να τολμήσουμε κάτι που δε φοράει ο κόσμος.Είναι σα να σκάει η βόμβα στην Αμερική και ο ήχος να φτάνει στην Ελλάδα μετά από δύο χρόνια :lol:. Όπως είχε πει και η Σερ κάποτε ,όταν είσαι fashion forward ,ανοίγεις το δρόμο στον απλό κόσμο να νοιώσει άνετα στις δικές του τρελές ιδέες.

 

Jim88 δες pm για το Gant.Όποιος άλλος θέλει το Gant jacket με 160 ευρώ ,pm.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι αλλά πως τα φοράς ρε παιδιμ;Βάζεις πρώτα τα μανίκια ή τα φέρνεις πίσω σου και βάζεις έναν έναν τα μανίκια;

Οκ spamming αλλά δε μπορώ.Αυτό που λέει ο james 99% όμως(έξω το ότι είναι ωραία).

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, επιτέλους βρήκα τυχαία ένα thread αρκετά ψαγμένο στο online shopping!! ... εθισμένος και 'γω γαρ ...

 

βασικά μετά απο τις τελευταίες 20 pages που διάβασα αισθάνομαι κάπως fail, βασικά τα jean που αγοράζω μόνο, είναι diesel, και δεν βλέπω πουθενά να τo αναφέρετε το brand αυτό... ειναι τόσο ανύπαρκτο? μόνο εγώ αγοράζω diesel ? lol και μάλιστα φανατικά, dsq οκ, ένα πουκάμισο έχω και είναι πραγματικά πολύ ωραιο, και made in italy (έτσι λέει τουλάχιστον..) αλλά τα jeans των twins δεν μου λένε και τπτ (sinner?) , ακόμα αναρωτιέμαι γιατί είναι τόσο expensive .

 

 

επίσης γλυκοκοιτάζω πολύ καιρό αυτό (έτσι μου 'ρχεται να το πάρω τώρα lol) --> http://store.dolcegabbana.com/item/store/DG/tskay/CA5A153D/rr/1/cod10/39172940SV/areaid//sts/

 

λέτε να είναι κιτσ? 100% silk .

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, επιτέλους βρήκα τυχαία ένα thread αρκετά ψαγμένο στο online shopping!! ... εθισμένος και 'γω γαρ ...

 

βασικά μετά απο τις τελευταίες 20 pages που διάβασα αισθάνομαι κάπως fail, βασικά τα jean που αγοράζω μόνο, είναι diesel, και δεν βλέπω πουθενά να τo αναφέρετε το brand αυτό... ειναι τόσο ανύπαρκτο? μόνο εγώ αγοράζω diesel ? lol και μάλιστα φανατικά, dsq οκ, ένα πουκάμισο έχω και είναι πραγματικά πολύ ωραιο, και made in italy (έτσι λέει τουλάχιστον..) αλλά τα jeans των twins δεν μου λένε και τπτ (sinner?) , ακόμα αναρωτιέμαι γιατί είναι τόσο expensive .

 

 

επίσης γλυκοκοιτάζω πολύ καιρό αυτό (έτσι μου 'ρχεται να το πάρω τώρα lol) --> http://store.dolcegabbana.com/item/store/DG/tskay/CA5A153D/rr/1/cod10/39172940SV/areaid//sts/

 

λέτε να είναι κιτσ? 100% silk .

 

εμένα μάρεσε πάντως, αν δεν είχα πάρει πρόσφατα ζακετες vests κ μπουφαν θα το χτυπούσα άνετα

το 100% silk δεν μενθουσιάζει πολύ, εχω ενα μπουφαν 100% silk αλλα σα πλαστικό φαίνετε!

Μέχρι να ανακαλύψω τον κόσμο του online shopping κ τα περισσσότερα δικα μου jean diesel ήταν αλλα πλεον είδα οτι έχω πολύ περισσότερες επιλογές.

...
Link to comment
Share on other sites

εμένα μάρεσε πάντως, αν δεν είχα πάρει πρόσφατα ζακετες vests κ μπουφαν θα το χτυπούσα άνετα

το 100% silk δεν μενθουσιάζει πολύ, εχω ενα μπουφαν 100% silk αλλα σα πλαστικό φαίνετε!

Μέχρι να ανακαλύψω τον κόσμο του online shopping κ τα περισσσότερα δικα μου jean diesel ήταν αλλα πλεον είδα οτι έχω πολύ περισσότερες επιλογές.

 

η αντιστοιχία 30-32 / 30-34 στα diesel ποιά είναι με τα dsq ?

 

Edit: εκτός dsq/d&g τι άλλα jeans προτείνετε?

Edited by holic
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,εχει πουθενα στη Θεσσαλονικη Abercrombie?

 

Λοιπόν, επειδή το έχω ψάξει το θέμα με τη συγκεκριμένη μάρκα, όσο δεν παίρνει, και για να τελειώνουμε με το συγκεκριμένο brand:

Abercrombie γνήσια, θα βρεις ΜΟΝΟ στο Λονδίνο και στο Μιλάνο, στα flagship stores που έχουν, ΠΟΥΘΕΝΑ αλλού, στο υπογράφω.

Εννοείται μπορείς να τα βρεις και σε πολλά καταστήματα στις ΗΠΑ, από όπου μπορείς να παραγγείλεις και online από το site τους, με υπέρογκες χρεώσεις από couriers και τελωνεία, guaranteed.

Είναι τέτοια η πολιτική της εταιρίας, που δεν διανέμουν αλλού τα προιόντα τους, ΜΟΝΟ στα stores τους, οπότε μάταια ψάχνεις εσύ και οποιοσδήποτε άλλος φίλος στο φόρουμ, στο λέω για να μην παιδεύεσαι τσάμπα.

Τώρα, αν βρεις σε κάποιο μαγαζί στην Ελλάδα, από σπόντα κάπου, υπάρχουν 2 ενδεχόμενα και μόνο:

1) Ή να είναι από κάποιο λαμόγιο παρα-εισαγωγή, χωρίς την άδεια της μαμάς φυσικά, με ότι μπορεί να συνεπάγεται αυτό (φουσκωμένη τιμή, ελλατωματικά προιόντα, κτλ).

2) Να είναι μαιμουδιά.

Edited by tvagge
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια..

το ricardo.gr φερνει γνησια προιοντα? ευχαριστω..

Device: HTC Desire

Radio: 32.49.00.32U_5.11.05.27

Rom:RCMix S v2.0 A2SD + BravoHboot

Link to comment
Share on other sites

η αντιστοιχία 30-32 / 30-34 στα diesel ποιά είναι με τα dsq ?

 

Edit: εκτός dsq/d&g τι άλλα jeans προτείνετε?

 

στο 30-34 ειναι το 52 τα ιταλικα νουμερα τουλαχιστον στα dsq

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, επειδή το έχω ψάξει το θέμα με τη συγκεκριμένη μάρκα, όσο δεν παίρνει, και για να τελειώνουμε με το συγκεκριμένο brand:

Abercrombie γνήσια, θα βρεις ΜΟΝΟ στο Λονδίνο και στο Μιλάνο, στα flagship stores που έχουν, ΠΟΥΘΕΝΑ αλλού, στο υπογράφω.

Εννοείται μπορείς να τα βρεις και σε πολλά καταστήματα στις ΗΠΑ, από όπου μπορείς να παραγγείλεις και online από το site τους, με υπέρογκες χρεώσεις από couriers και τελωνεία, guaranteed.

Είναι τέτοια η πολιτική της εταιρίας, που δεν διανέμουν αλλού τα προιόντα τους, ΜΟΝΟ στα stores τους, οπότε μάταια ψάχνεις εσύ και οποιοσδήποτε άλλος φίλος στο φόρουμ, στο λέω για να μην παιδεύεσαι τσάμπα.

Τώρα, αν βρεις σε κάποιο μαγαζί στην Ελλάδα, από σπόντα κάπου, υπάρχουν 2 ενδεχόμενα και μόνο:

1) Ή να είναι από κάποιο λαμόγιο παρα-εισαγωγή, χωρίς την άδεια της μαμάς φυσικά, με ότι μπορεί να συνεπάγεται αυτό (φουσκωμένη τιμή, ελλατωματικά προιόντα, κτλ).

2) Να είναι μαιμουδιά.

 

Ευχαριστω που απαντησες.Το site τους νομιζω λεει δωρεαν αποστολη σε ολα τα προϊοντα,πρεπει να πληρωσω και αλλα μεταφορικα?Επισης για να πληρωσω τελωνειο νομιζω πρεπει να εχει αξια πανω απο 150€.

 

Ακυρο.Ζητανε 40$ για μεταφορικα.

Edited by VeCo
Χρησιμοποιείτε την ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω που απαντησες.Το site τους νομιζω λεει δωρεαν αποστολη σε ολα τα προϊοντα,πρεπει να πληρωσω και αλλα μεταφορικα?Επισης για να πληρωσω τελωνειο νομιζω πρεπει να εχει αξια πανω απο 150€.

 

Ακυρο.Ζητανε 40$ για μεταφορικα.

 

δεν είναι μονο τα 40$ μεταφορικά που θα πρέπει να σκέφτεσαι .... αλλά και το πόσο θα σε χρεώσουν για την εισαγωγή από το τελωνείο ...

δυστυχώς φτάνει σε εξωφρενικό ποσό, και όσο και να θες να τα "στάξεις" δεν αξίζει ... καλύτερα να δώσεις 100 ευρώ και να πας ένα ταξιδάκι μέχρι Αγγλία ή Μιλάνο να τα πάρεις τα ρουχαλάκια που θες και να γυρίσεις ....

 

Υ.Γ. όσο περνάει ο καιρός (και διανύοντας ήδη τον 3ο χειμώνα στην Αγγλία) νιώθω ότι η συγκεκριμένη μάρκα, μόνο υπερεκτιμημένη μπορεί να θεωρηθεί και τίποτα παραπέρα!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

παιδιά τελωνείο στην αμερικη ζητάνε μόνο για τα ηλεκτρονικά είδη

ή για όλα? εννοώ την αύξηση του τελωνίου.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι μου έρχεται να κάνω εισαγωγή απο USA καμιά 50ρια A&F, έτσι, για να σταματήσουν αυτά που ακούω εδω μέσα. Η μισή Ελλάδα έχει A&F και συζητάμε ακόμα για τη μάρκα και που θα τη βρεις;

 

"το ricardo.gr φερνει γνησια προιοντα? ευχαριστω.. "

Αν δε κάνω λάθος το ριχάρδο είναι site με δημοπρασίες.Οπότε όσο γνήσια φέρνει το ebay φέρνει το ricardo :lol:

 

"παιδιά τελωνείο στην αμερικη ζητάνε μόνο για τα ηλεκτρονικά είδη

ή για όλα? εννοώ την αύξηση του τελωνίου. "

Για όλα.

 

"στο 30-34 ειναι το 52 τα ιταλικα νουμερα τουλαχιστον στα dsq"

Το 34 είναι το 50 αν δε κάνω λάθος.

 

"επίσης γλυκοκοιτάζω πολύ καιρό αυτό (έτσι μου 'ρχεται να το πάρω τώρα lol) --> http://store.dolcegabbana.com/item/s...V/areaid//sts/

λέτε να είναι κιτσ? 100% silk ."

Κατ εμέ μια μπούρδα και μισή αλλά πες το παίρνεις.Πως θα το φορέσεις;Είναι διάφανο και θα φαίνονται τα ρούχα απο μέσα.Δλδ αν φοράς σουτιέν θα φανεί :p :lol: :O

Link to comment
Share on other sites

η αντιστοιχία 30-32 / 30-34 στα diesel ποιά είναι με τα dsq ?

 

Edit: εκτός dsq/d&g τι άλλα jeans προτείνετε?

 

46 θα ελεγα....προσωπικα εχω δοκιμασει και 48 dsq και μου εκανε αλλα ηταν χαμηλοκαβαλο(ειμαι 30αρης στα diesel)

 

αλλες μαρκες: ,care label,nudie jeans,apc,april77

 

προσωπικα αν θες να αγορασεις κατι που να "φαινονται" τα λεφτα του,συνεχισε σε μαρκες dg και dsq..Ειναι οι μονες που αναγνωριζονται σε αντιθεση με αυτες που ανεφερα πιο πανω:lol:

 

επειδη χειμωνιαζει να ακουσουμε και αποψεις για knitwears

Edited by stelios85
Link to comment
Share on other sites

Έτσι μου έρχεται να κάνω εισαγωγή απο USA καμιά 50ρια A&F, έτσι, για να σταματήσουν αυτά που ακούω εδω μέσα. Η μισή Ελλάδα έχει A&F και συζητάμε ακόμα για τη μάρκα και που θα τη βρεις;

 

Θα πεις και σ'εμάς που θα βρούμε A&F, αφού έχει η μισή Ελλάδα ?

Link to comment
Share on other sites

ναι και εμένα αυτό μου τη δίνει απλά θέλω έτσι κάποιο καλό πουλόβερ και ψάχνομαι... μου αρέσει και το άλλο από cashmere αλλά 390 ...πφφφ πολλά είναι... το σκεύτομαι μήπως και το προλάβω στις εκπτώσεις...

 

αυτό το silk μου αρέσει η γραμμή του αλλά πράγματι είναι πολύ διάφανο...

 

ρε παιδιά προτίνεται κανα site με knits μπόλικα....

 

 

ralph lauren knits , polos/rugby που θα βρούμε? επίσης και από lacoste δυσκολέυομαι να βρω πάααααρα πολύ σχεδόν πουθενά.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι μου έρχεται να κάνω εισαγωγή απο USA καμιά 50ρια A&F, έτσι, για να σταματήσουν αυτά που ακούω εδω μέσα. Η μισή Ελλάδα έχει A&F και συζητάμε ακόμα για τη μάρκα και που θα τη βρεις;

 

"το ricardo.gr φερνει γνησια προιοντα? ευχαριστω.. "

Αν δε κάνω λάθος το ριχάρδο είναι site με δημοπρασίες.Οπότε όσο γνήσια φέρνει το ebay φέρνει το ricardo :lol:

 

"παιδιά τελωνείο στην αμερικη ζητάνε μόνο για τα ηλεκτρονικά είδη

ή για όλα? εννοώ την αύξηση του τελωνίου. "

Για όλα.

 

"στο 30-34 ειναι το 52 τα ιταλικα νουμερα τουλαχιστον στα dsq"

Το 34 είναι το 50 αν δε κάνω λάθος.

 

"επίσης γλυκοκοιτάζω πολύ καιρό αυτό (έτσι μου 'ρχεται να το πάρω τώρα lol) --> http://store.dolcegabbana.com/item/s...V/areaid//sts/

λέτε να είναι κιτσ? 100% silk ."

Κατ εμέ μια μπούρδα και μισή αλλά πες το παίρνεις.Πως θα το φορέσεις;Είναι διάφανο και θα φαίνονται τα ρούχα απο μέσα.Δλδ αν φοράς σουτιέν θα φανεί :p :lol: :O

 

εγώ που φοράω 34 φοράω άνετα 50, ακόμα και 48 στα τελείως φαρδιά, άρα η αντιστοιχία είναι μάλλον 30>46, 32>48 34>50, προφανώς επειδή είναι τελείως χαμηλοκάβαλα. Τα πουκάμισα είναι άλλη ιστορία, εκεί φτάνω και 54 λόγω τεράστιας κοιλιάς.

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να παρω ενα δερματινο jacket, αν και μου αρεσουν τα D&G οι τιμες τους ξεφευγουν καπως πολυ!!! γνωριζετε καποιο μαγαζι στην Θεσσαλονικη που μπορω να αγορασω μεχρι 400 ευρω το πολυ και δεν εννοω το LAPEL, μου εχουν πει για το armantillo στην Αγιας Σοφιας το ξερει κανεις???
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, επειδή το έχω ψάξει το θέμα με τη συγκεκριμένη μάρκα, όσο δεν παίρνει, και για να τελειώνουμε με το συγκεκριμένο brand:

Abercrombie γνήσια, θα βρεις ΜΟΝΟ στο Λονδίνο και στο Μιλάνο, στα flagship stores που έχουν, ΠΟΥΘΕΝΑ αλλού, στο υπογράφω.

Εννοείται μπορείς να τα βρεις και σε πολλά καταστήματα στις ΗΠΑ, από όπου μπορείς να παραγγείλεις και online από το site τους, με υπέρογκες χρεώσεις από couriers και τελωνεία, guaranteed.

Είναι τέτοια η πολιτική της εταιρίας, που δεν διανέμουν αλλού τα προιόντα τους, ΜΟΝΟ στα stores τους, οπότε μάταια ψάχνεις εσύ και οποιοσδήποτε άλλος φίλος στο φόρουμ, στο λέω για να μην παιδεύεσαι τσάμπα.

Τώρα, αν βρεις σε κάποιο μαγαζί στην Ελλάδα, από σπόντα κάπου, υπάρχουν 2 ενδεχόμενα και μόνο:

1) Ή να είναι από κάποιο λαμόγιο παρα-εισαγωγή, χωρίς την άδεια της μαμάς φυσικά, με ότι μπορεί να συνεπάγεται αυτό (φουσκωμένη τιμή, ελλατωματικά προιόντα, κτλ).

2) Να είναι μαιμουδιά.

 

παιδια για Α&F εγω βρισκω εδω http://www.mfs.gr/. φερνουν αυθεντικα,εχω κανει αρκετες παραγγελιες κ ειμαι πολυ ευχαριστιμενος.

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω πως τα βρίσκουν τα A&F φίλε μου αλλά έχει πήξει το σύμπαν.Κάνε καμια βόλτα βράδυ ή σε gym.Όχι δε λέω γιατί δε γουστάρω ειρωνία και γουστάρω να τα σκάνε σε τιμές χ3 :happy:

Και έρχομαι στο αποπάνω store που δίνει ο φίλτατος freno..

Ο tempora o mores!!!!!!83 euro το μπλουζάκι;!Ανοίγω store τελικά, θα έχω και 200% κέρδος.Μια χαρά.

jim88 για δερμάτινο, ιντερνετ και ενίοτε τρελό παρακάλι σε james,δωράκι,ποσοστά, κανένα τσιμπ...Εεε.Πάντως ή internet ή εκπτώσεις, όχι τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν πάρω ασίστ από τον vkb ,δε γράφω.Τα χουμε πει 10^6 φορές και τα αίτια είναι πολλά.Όταν οι αγράμματοι: ποδοσφαιριστές,τραγουδιστές,παρουσιαστές και κάθε είδους τυχάρπαστοι celebrities γίνονται πρότυπα,λογίκο είναι ο κάθε 20άρης να παραμένει loyal σε brands που διαφημίζονται από τον Μέσι και τον Ρονάλντο...Είναι και η ελληνική αγορά περιορισμένη σε νέες μάρκες και τάσεις ,οπότε...Το ίδιο συμβαίνει και στο φαγητό ,σε όλους αρέσει το χειροποίητο σπιτικό φαγητό ,αλλά γουστάρουν τρελά να τρώνε fast food. Έτσι είναι και η μόδα για τη μάζα: προτιμάει fast fashion αντί για "γκουρμέ καταστάσεις".

Οι myphoners πρέπει να περάσουν στο επόμενο βήμα ,μετά τις μάρκες που ξεκινάνε από "d" και να αγοράσουν Marc by marc ,του Μarc,ω Μarc Jacobs,αν και προτείνω να κινούνται αποκλειστικά στο asos σε online αγορές. Έχουν τελειώσει από το χώρο της μόδας εδώ και 4 χρόνια,όταν οι κυρίες εκ των Παρισίων πέταξαν/πούλησαν όλες τις mj τσάντες τους ,στην είδηση του "expand" του εν λόγω οίκου και στα supermarket πλάνα του Μάρκου.Στην Ελλάδα είναι πλέον hot,ναι έφτασαν επιτέλους τα νέα . Θα τα δείτε σε κοπελίτσες των β.π. με αυτό το περίεργο σίγμα στην προφορά ,που ενίοτε μιλάνε και αγγλικά με τις trendy φίλες τους ,επειδή σπούδασαν σε κολλέγιο στην Αγγλία .Οι εν λόγω κοπέλες πέρασαν από τα LV(τα σχεδιάζει και αυτά ο MJ) στα MJ και κουβαλάνε το στυλάκι " μην τολμήσεις να μου μιλήσεις ,αν δεν έχει σπίτι στη Μύκονο και τζιπάκι πολλών κυβικών ,σε χρώμα ματ" . Τέλος διαθέτει και ο Werra :lol: ένα αφόρετο blazer mj ,αξίας 4 ψηφίων ,που το σκοτώνει για ένα πακέτο τσίχλες.'Οποιος ενδιαφέρεται ,θα του κάνει μεγάλη χάρη πιστεύω.

 

1.καλύτερα να δώσεις 100 ευρώ και να πας ένα ταξιδάκι μέχρι Αγγλία ή Μιλάνο να τα πάρεις τα ρουχαλάκια που θες και να γυρίσεις ....

Υ.Γ. 2. όσο περνάει ο καιρός (και διανύοντας ήδη τον 3ο χειμώνα στην Αγγλία) νιώθω ότι η συγκεκριμένη μάρκα, μόνο υπερεκτιμημένη μπορεί να θεωρηθεί και τίποτα παραπέρα!

 

Αν δεν έγραφες το 2ο ,θα έβγαζα το πριόνι,που λέει και ο vkb.

Σκέφτομαι τώρα που γράφω, την ουρά που θα έχει δημιουργηθεί έξω από τα A&F στο Μιλάνο σήμερα,Σάββατο μεσημέρι...Αυτό δεν είναι μαγαζί ,αλλά club με πορτιέρη και δυνατή μουσική. Μιλάμε για στήσιμο τουλάχιστον μια ώρα στην ουρά.Γύρω στα 200 18χρονα να περιμένουν να μπουν να αγοράσουν αμερικάνικα ρούχα,όταν η πόλη τους διαθέτει άπειρα αξιοπρεπή μαγαζιά στη νεανική ένδυση.Σημεία των καιρών,στην Αμερική το παίζουν in με ευρωπαϊκά προϊόντα,στην Ευρώπη το αντίθετο.Το 90% των Ελλήνων γυρνάει από Μιλάνο με τσάντες A&F ... :chair:

Link to comment
Share on other sites

+1 στο Marc Jacobs αλλα οι περισσοτεροι οτι και να τους προτινεις αμα δεν το δουν φορεμενο σε celebrity:lol::lol: δεν προκειται να το αγορασουν:p
Link to comment
Share on other sites

+1 στο Marc Jacobs αλλα οι περισσοτεροι οτι και να τους προτινεις αμα δεν το δουν φορεμενο σε celebrity:lol::lol: δεν προκειται να το αγορασουν:p

 

παιδιά είναι ωραία τα MJ αλλά γιατί τόσο promo σε αυτήν την μάρκα? δεν το καταλαβαίνω.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...