Jump to content

LeTV Le One (X600)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλορίζικο! Με το καλό να παραλάβεις. Πόσο σου κόστισε εσένα συνολικά με την paypal ?(προμήθειες, μετατροπή κλπ..)

Νομίζω οτι και να τα συγκρινεις , το letv θα υπερισχύσει. Προς το παρων δεν έχω διαβάσει και δεν έχω ακούσει ουτε ένα αρνητικό σχόλιο. Μένει να το αποδείξουμε.

 

173 ευρω νομιζω,πρωτη φορα κρατησε προμηθεια το paypal

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τώρα θα έχει μείνει ένα μόνο γιατί το άλλο το παράγγειλα εγώ ! :D Και εμένα θα μου στείλει τα free gifts + tempered glass. Τώρα υπομονή μέχρι να έρθει. Είχα παραγγείλει και ένα άλλο από vickmall και ήρθε σε 8 ημέρες. Ελπίζω σε ανάλογο χρόνο.

 

Εγώ από τη βιασύνη μου ξέχασα να τσεκάρω τα free gifts αλλά μετά μίλησα με τη σελίνα και της είπα να μου τα βάλει + tempered glass. Ελπίζω να μην το ξεχάσουν:shifty::shifty:

 

Και εμένα ένα doogee x5 που παρήγγειλα πριν κάνα 15ημερο μου ήρθε σε 10 μέρες

Edited by pareisaktos
Link to comment
Share on other sites

Εγώ από τη βιασύνη μου ξέχασα να τσεκάρω τα free gifts αλλά μετά μίλησα με τη σελίνα και της είπα να μου τα βάλει + tempered glass. Ελπίζω να μην το ξεχάσουν:shifty::shifty:

 

Και εμένα ένα doogee x5 που παρήγγειλα πριν κάνα 15ημερο μου ήρθε σε 10 μέρες

 

Μιλατε για εργάσιμες ή για ημερολογιακές;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μήπως μπορεί, κάποιος από τους κατόχους να μας πει για το πάχος του κινητού σε σχέση με άλλα??

Χωρίς να το έχω δει από κοντά, έχω την αίσθηση ότι αυτό με χαλάει λίγο....

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι,

 

Μου απάντησαν σήμερα στο e-mail λέγοντάς μου ότι θα βαλουν μια multi language rom.

Μήπως ξέρει κανεις ποια ακριβως είναι η σταθερή rom για να τους ενημερώσω να την βάλουν?

 

ok,please dont worry,we will add the free gift to you

and we will install google play store&multi-language for you

we must give it a fully check&test before shipping

we must make a very good wrapping to protect it avoid the damage

the item will be declared at low vlaue send as gift

thanks we will process your order as soon as we can

after send it out we will send tracking number to you

Have a nice day

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι,

 

Μου απάντησαν σήμερα στο e-mail λέγοντάς μου ότι θα βαλουν μια multi language rom.

Μήπως ξέρει κανεις ποια ακριβως είναι η σταθερή rom για να τους ενημερώσω να την βάλουν?

 

ok,please dont worry,we will add the free gift to you

and we will install google play store&multi-language for you

we must give it a fully check&test before shipping

we must make a very good wrapping to protect it avoid the damage

the item will be declared at low vlaue send as gift

thanks we will process your order as soon as we can

after send it out we will send tracking number to you

Have a nice day

 

Στο 32αρι βαζουν μια ιταλικη,διαβασα οτι ειναι καλη,αυτη νομιζω βαζουν,αυτη θα βαλουν στο δικο μου ειπε η Σελινα.

Link to comment
Share on other sites

Στο 32αρι βαζουν μια ιταλικη,διαβασα οτι ειναι καλη,αυτη νομιζω βαζουν,αυτη θα βαλουν στο δικο μου ειπε η Σελινα.

 

ναι αυτην βαζουν και επιβεβαιωνω ειναι πολυ καλη.

Το κινητο το εχω δοκιμασει και το θεωρω ανωτερο απο τα Meizu μεχρι τα 300Ε, σε ολους τους τομεις ειδικα με αυτην την rom.

 

το ξερω ακουγεται καπως απο εναν που εχει δοκιμασει ΟΛΑ τα Meizu ,αλλα ετσι ειναι

εδω η rom

http://forum.hdblog.it/index.php?/topic/44622-letv-x600-rom-by-bb72-based-on-50003s/

 

λυπαμαι αλλα ειναι ολα στα ιταλιανικα.

Edited by pik.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

ναι αυτην βαζουν και επιβεβαιωνω ειναι πολυ καλη.

Το κινητο το εχω δοκιμασει και το θεωρω ανωτερο απο τα Meizu μεχρι τα 300Ε, σε ολους τους τομεις ειδικα με αυτην την rom.

 

το ξερω ακουγεται καπως απο εναν που εχει δοκιμασει ΟΛΑ τα Meizu ,αλλα ετσι ειναι

εδω η rom

http://forum.hdblog.it/index.php?/topic/44622-letv-x600-rom-by-bb72-based-on-50003s/

 

λυπαμαι αλλα ειναι ολα στα ιταλιανικα.

 

Καλύτερο και από mx5;Μπορείς να κάνεις μια σύγκριση σε κάποιους τομείς;

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερο και από mx5;Μπορείς να κάνεις μια σύγκριση σε κάποιους τομείς;

 

οχι απο Mx5.

 

με τιποτα.

αλλα απο Mx4,M1 Note,M2 Note σαφως ανωτερο.

στα 200Ε δεν υπαρχει κατι ανωτερο σε δυναμη και πληροτητα....

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

η σύγκριση του mx5 θα πρέπει να γίνει με το pro που έχουν την ίδια τιμή
Link to comment
Share on other sites

Που υπερτερεί το Μχ5 ?

Εμφάνιση , χαρακτηριστικά ?

 

λογισμικο ανωτερο(flyme5)

μπαταρια ανωτερη

ανωτερη ποιοτητα κατασκευης (αλουμινενιο πισω)

ανωτερο ακουστικο στο αυτι και ηχειο

fingerprint sensor

quick charge

camera την μερα.

 

βεβαια η διαφορα στην τιμη ειναι τεραστια...οποτε μαλλον το Le1 τωρα ειναι vfm.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Ενδιαφέρομαι για το letv1 32gb. Επειδή, όπως είδα, πολλοί το έχετε αγοράσει από vickmall, τί μέθοδο αποστολής να επιλέξω για να μην έχω θέματα με τελωνεία κλπ;

Επίσης αν έχετε κάτι άλλο να μου επισημάνετε για την παραγγελία ευπρόσδεκτο. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπέρα σε όλους. Ενδιαφέρομαι για το letv1 32gb. Επειδή, όπως είδα, πολλοί το έχετε αγοράσει από vickmall, τί μέθοδο αποστολής να επιλέξω για να μην έχω θέματα με τελωνεία κλπ;

Επίσης αν έχετε κάτι άλλο να μου επισημάνετε για την παραγγελία ευπρόσδεκτο. Ευχαριστώ.

 

Διάβασε αυτό τον οδηγό και θα καλυφθείς πλήρως... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=375316

 

Επίσης να σε ενημερώσω ότι στο παρόν φόρουμ απαγορεύεται η οποιαδήποτε συζήτηση περί αποφυγής τελωνείου μιας και αυτό που ζητάς είναι παράνομο και διώκεται ποινικά.

 

Παρακαλώ προς συμμόρφωση βάσει των κανονισμών για να μην υπάρξουν κυρώσεις αποκλεισμού πρόσβασης στο φόρουμ.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Ενδιαφέρομαι για το letv1 32gb. Επειδή, όπως είδα, πολλοί το έχετε αγοράσει από vickmall, τί μέθοδο αποστολής να επιλέξω για να μην έχω θέματα με τελωνεία κλπ;

Επίσης αν έχετε κάτι άλλο να μου επισημάνετε για την παραγγελία ευπρόσδεκτο. Ευχαριστώ.

 

Μπορεις να μιλησεις με την Σελινα στο skype,δειχνει οτι δεν ειναι εκει μερικες φορες αλλα απανταει,οσες φορες εχω φερει κινητο το εφερα με singpost το εχει στις επιλογες,με αλλεςεταιρειες αργησε περισσοτερο,ολα τα υπολοιπα δεν τα συζηταμε εδω,μιλα με την Σελινα

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση. Και συγγνώμη για τη διατύπωση μου σχετικά με την επιλογή του τρόπου αποστολής. Δεν έχω παραγγείλει απέξω και εδώ μπερδευτεί με όσα γράφονται δεξιά κι αριστερά...(ωστόσο δεν αναφέρθηκα σε αποφυγή, υπάρχουν κάποια site που με κάποιο extra κόστος ισχυρίζονται ότι περιλαμβάνονται στην τιμή, οποίες πιθανές χρεώσεις προκύψουν απλά ρώτησα γιατί δεν ξέρω τι τελικά ισχύει. Το link είναι πολύ κατατοπιστικο) Edited by virus_79
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση. Και συγγνώμη για τη διατύπωση μου σχετικά με την επιλογή του τρόπου αποστολής. Δεν έχω παραγγείλει απέξω και εδώ μπερδευτεί με όσα γράφονται δεξιά κι αριστερά...(ωστόσο δεν αναφέρθηκα σε αποφυγή, υπάρχουν κάποια site που με κάποιο extra κόστος ισχυρίζονται ότι περιλαμβάνονται στην τιμή, οποίες πιθανές χρεώσεις προκύψουν απλά ρώτησα γιατί δεν ξέρω τι τελικά ισχύει. Το link είναι πολύ κατατοπιστικο)

 

Mιλησε οπως σου ειπα κατ αρχην να δεις αν το τηλεφωνο ειναι στοκαρισμενο,αν ειναι το παραγγελνει ςκαι τικαρεις να ελθει με sing post,to παυπαλ χρεωνει στην μετατροπη συναλλαγματος κατι παρα πανω,εχει μια επιλογη στις ρυθμισεις να σε χρεωνει στο νομισμα του πωλητη.Εγω παραγγειλα ενα προχθες και χθες το εστειλαν στο ταχυδρομειο.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση και συγγνώμη για την κακή διατύπωση του ερωτήματος, ωστόσο δεν αναφέρθηκα σε αποφυγή. Δεν έχω αγοράσει από εξωτερικό και μπερδεύτηκα με όσα γράφονται στο internet σχετικά...Υπάρχουν κάποια καταστήματα που με κάποια επιβάρυνση αναλαμβάνουν όλα τα πιθανά σχετικά έξοδα που θα προκύψουν. Ισχύει κάτι τέτοιο;

Και πάλι συγγνώμη αν δημιούργησα πρόβλημα στο forum.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Επικοινώνησε με το κατάστημα που σε ενδιαφέρει. Υπάρχουν αρκετά κινέζικα καταστήματα που έχουν στέλνουν από ευρωπαϊκές αποθήκες και τα προϊόντα τους δεν περνάνε από τελωνείο. Μπορείς να απευθυνθείς και στο σχετικό θέμα για τα κινέζικα καταστήματα... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=224493

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ΨιλοOfftopic

Γελασα πολύ "Αγγελία σε κινεζομαγαζο για το συγκεκριμενο κινητο"

 

HELLO it THIS PHONE IS GREEK MENU AND GREEK LANGUAGE. Playa BURNING. IF may not KINEZIKES APPLICATIONS. END IF IPARCHEI STOCK IN GREECE TO THE PARO faster.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Επειδή διαβάζω καλά reviews και για το συγκεκριμένο τηλέφωνο το έχει δουλέψει κάνεις σε σχέση με xiaomi redmi note 2 να πει εντυπώσεις; που είναι καλύτερο που χειρότερο; Επίσης από ρομς μόνο αυτή που λέτε πιο πάνω υπάρχει; οι επίσημες που είναι;

 

Πρώτη φορά την ακούω την εταιρία αλλά διαβάζω πολύ καλά λόγια για τη συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή διαβάζω καλά reviews και για το συγκεκριμένο τηλέφωνο το έχει δουλέψει κάνεις σε σχέση με xiaomi redmi note 2 να πει εντυπώσεις; που είναι καλύτερο που χειρότερο; Επίσης από ρομς μόνο αυτή που λέτε πιο πάνω υπάρχει; οι επίσημες που είναι;

 

Πρώτη φορά την ακούω την εταιρία αλλά διαβάζω πολύ καλά λόγια για τη συσκευή.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/LeTV

Link to comment
Share on other sites

εχει δοκιμασει καποιος αυτην την ρομ;

http://forum.xda-developers.com/android/general/rom-letv-x600-ultimate-aosp-rom-t3217135

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...