Jump to content

LeTV Le One Pro (X800)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξαφνικά μετά από μήνες απροβλημάτιστης λειτουργίας, όταν συνδέω το τηλέφωνο με τον υπολογιστή, το pc δεν το "βλέπει". Ούτε καν ειδοποίηση ότι ο driver δεν εγκαταστήθηκε δεν βγάζει (και έτσι δεν μπορώ να κάνω update driver από το device manager του υπολογιστή).

Το αξιοπερίεργο είναι ότι ενώ το usb debugging είναι ενεργοποιημένο στο κινητό, στο τηλέφωνο δεν μου εμφανίζει καν notification για να διαλέξω MTP ή PTP.

Δοκίμασα τα πάντα. Δοκιμές με διαφορετικά καλώδια (γνήσια letv), αλλαγές στις θύρες usb του pc, δοκιμές σε δεύτερο pc. Απεγκατάστησα τον adb driver, τον google usb driver μέσω SDK. Τα ξαναεγκατάστησα και έφτασα έως factory reset. Τίποτα. Το πρόβλημα παραμένει.

Το εξοργιστικό μέσα σε όλα είναι ότι μόλις συνδέω ένα άλλο κινητό (LETV Χ600), όλα δουλεύουν κανονικά.

Λογικά καταλήγω ότι μάλλον η usb θύρα του κινητού έχει πρόβλημα. Όμως, το τηλέφωνο φορτίζει κανονικά όταν το συνδέω με τον υπολογιστή, απλά το τηλέφωνο δεν ...υπάρχει.

Καμία ιδέα κάποιος? :wacko::wacko::wacko::wacko::wacko::wacko:

 

Χρήσιμα στοιχεία:

Windows 7 Ultimate

LETV 1PRO X800 US

Android Version 5.0.2

EUI Version 5.5.011s (Stable release)

Kernel version 3.10.49-perf-g3eccc1b letv@ubuntu #1

Build Number BGXNAOP5501103071S release keys

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ξαφνικά μετά από μήνες απροβλημάτιστης λειτουργίας......

Δοκίμασε να μπεις σε fastboot Mode ή σε TWRP. Βάλε ένα USB αν το βλέπει διαβάζει γράφει σε αυτό άρα είναι λειτουργικό πρόβλημα. Βάλε την Official.

Αν πάλι δεν το "βλέπει" σίγουρα κάτι έχει η θύρα. Πάρε μια καρφίτσα και τυλιξε λίγο βαμβάκι με καθαρό οινόπνευμα. Καθάρισε προσεκτικά τις επαφές του USB-C στο τηλέφωνο. Ξαναδοκιμασε μόλις είναι στεγνό. :)

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα,

Ενας φιλος μου θελει να παρει το τηλεφωνο μας,του ειπα πως εχω μεινει πολυ ικανοποιημενος,με εξαιρεση ισως την μπαταρια

που θα ηθελα να ηταν λιγο μεγαλυτερης διαρκειας.Ολα τα αλλα μου αρεσουν ακομα και οι συντομευσεις της Le που ειναι ολες διαθεσιμες με το πατημα του αριστερου πληκτρου.

Επισης ξερω να του το σεταρω οταν ερθει με την official την καθαρη και μετα με τα ελληνικο πακετο που εφτιαξε ο φιλος μας ο CrisBal.

Αλλα επειδη τα χρηματα δεν τον νοιαζουν ιδιαιτερα ,τι αλλο κινητο ,παντα της Le θα ηταν καλυτερη επιλογη ισως?

Το le max 2?Καποιο αλλο ισως?

Αν καποιος εχει κατι να προτεινει,ευχαριστως να το κοιταξουμε.

Ευχαριστω

Κορυφή αυτή τη στιγμή είναι το 3 Pro. Αλλά είναι τόσο μικρές οι διαφορές για ένα μέσο χρήστη που δεν θα τις δει ποτέ. Ίσως στην μπαταρία λίγο αλλά κι αυτή με την 19s India κρατάει πολύ περισσότερο. Μην ξεχνάς και τις τιμές. LeMax2 200€ 3pro 335€. Εγώ ήδη το περιμένω. Το max 2.. Εννοείται.. :)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Εχω την 17s official σε CN με το twrp cuoco. Οταν κατεβαζω το update για την 18s το κινητο κανει reboot στο recovery, αλλα δε ξερω τι πρεπει να κανω απο εκει? Πρεπει να βρω το update και να το κανω install? Αν ναι, σε ποιο φακελο ειναι?

 

Ξερει κανεις πλζ?

Link to comment
Share on other sites

Εχω την 17s official σε CN με το twrp cuoco. Οταν κατεβαζω το update για την 18s το κινητο κανει reboot στο recovery, αλλα δε ξερω τι πρεπει να κανω απο εκει? Πρεπει να βρω το update και να το κανω install? Αν ναι, σε ποιο φακελο ειναι?

 

Ξερει κανεις πλζ?

 

Πρέπει να έχεις stock recovery για να το δει αλλιώς δεν το βλέπει. Δυστυχώς πρέπει να το περάσεις και να χασεις το TWRP για να παίρνεις τα updates κανονικά.

Αλλιώς πέρασε την χειροκίνητα κατεβάζοντας την ολόκληρη με τα γνωστά wipes. Θα χαθούν οι εφαρμογές σου αλλά όχι οι φάκελοι σου. Ο σωστός τρόπος είναι :

Με custom TWRP recovery

 

1.Έχουμε εγκατεστημένη την official (τελευταία LL 13S)

2.Βάζουμε το τελευταίο TWRP από εδώ androidfilehost.com/?fid=24580943222145291

3.Βάζουμε την ΜΜ18s χύμα στο κινητό (όχι σε φάκελο) ή σε USB/OTG

4.Απενεργοποιούμε το τηλέφωνό μας (πατώντας συνέχεια το δεξί κουμπί (on/off) ή από το σύστημα .

5.Στο κινητό μας πατάμε ταυτόχρονα για λίγη ώρα τα κουμπιά volume up (+)& on/off

6.Μπαίνουμε στο TWRP recovery και πατάμε τα 2 wipe data & davlic cache .

7.Γυρνάμε στην αρχική πατάμε INSTALL και βρίσκουμε την rom και κάνουμε εγκατάσταση

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω την κινεζική 18s χωρίς root ή twpr όλα οκ αλλα το GPS είναι χαλί μαύρο μπορώ να κάνω κάτι ή πρέπει να ροοταρω?
Letv x800 + Neutron + Westone W30:music:
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να έχεις stock recovery για να το δει αλλιώς δεν το βλέπει. Δυστυχώς πρέπει να το περάσεις και να χασεις το TWRP για να παίρνεις τα updates κανονικά.

Αλλιώς πέρασε την χειροκίνητα κατεβάζοντας την ολόκληρη με τα γνωστά wipes. Θα χαθούν οι εφαρμογές σου αλλά όχι οι φάκελοι σου. Ο σωστός τρόπος είναι :

Με custom TWRP recovery

 

1.Έχουμε εγκατεστημένη την official (τελευταία LL 13S)

2.Βάζουμε το τελευταίο TWRP από εδώ androidfilehost.com/?fid=24580943222145291

3.Βάζουμε την ΜΜ18s χύμα στο κινητό (όχι σε φάκελο) ή σε USB/OTG

4.Απενεργοποιούμε το τηλέφωνό μας (πατώντας συνέχεια το δεξί κουμπί (on/off) ή από το σύστημα .

5.Στο κινητό μας πατάμε ταυτόχρονα για λίγη ώρα τα κουμπιά volume up (+)& on/off

6.Μπαίνουμε στο TWRP recovery και πατάμε τα 2 wipe data & davlic cache .

7.Γυρνάμε στην αρχική πατάμε INSTALL και βρίσκουμε την rom και κάνουμε εγκατάσταση

 

Xmm απ το να κανω ολο αυτο καλυτερα δεν ειναι να βαλω official recovery και να βαλω κανονικα την 18s, και ΑΝ καποια στιγμη θελω αλλη ρομ να ξαναβαλω twrp ιταλου ? Αν μ λεγες κ πως βαζω την official recovery θα ημουν κομπλε!

Link to comment
Share on other sites

Xmm απ το να κανω ολο αυτο καλυτερα δεν ειναι να βαλω official recovery και να βαλω κανονικα την 18s, και ΑΝ καποια στιγμη θελω αλλη ρομ να ξαναβαλω twrp ιταλου ? Αν μ λεγες κ πως βαζω την official recovery θα ημουν κομπλε!

 

Δες εδώ τις οδηγίες του tora33 και ακολούθησε τες κατά γράμμα! ;)

http://www.letv.re/topic/1344-stock-recovery-necessary-for-the-new-official-roms/

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

καμια καλη θηκη εχετε να προτεινετε; :)

Αυτη,ειναι πολυ καλη .

https://www.aliexpress.com/item/Hot-Thicken-TPU-Anti-Knock-Case-Silicone-Soft-Transparent-Dot-Airbag-For-Letv-Le-1-Letv/32652539042.html

Letv 1 pro US
Link to comment
Share on other sites

Εδώ για CN έτοιμη προς χρήση! https://mega.nz/#!PsxmjZiJ!VuYaIJjr8zR_a5b0woo6K98fsB3nwc8q93NaY5vN4ww

Ευχαριστώ CrisBal! :D

ετοιμαζω format. ελπιζω να δουλεψουν ολα! :luck:

 

----- προσθήκη μηνύματος 108 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

κι εγω αυτη χρησιμοποιώ. πολύ καλή. μονο επειδη εφαρμόζει πολυ στενά μου ξεκολλάει το tempered glass στις γωνιες...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω την κινεζική 18s χωρίς root ή twpr όλα οκ αλλα το GPS είναι χαλί μαύρο μπορώ να κάνω κάτι ή πρέπει να ροοταρω?

 

το ίδιο ακριβώς πρόβλημα έχω κι εγώ ... δυστυχώς οι οδηγίες στην πρώτη σελίδα για βελτίωση του gps αναφέρονται σε "πεθαμένα" link!!

μπορεί κάποιος να βοηθήσει?

ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΡΩΤΟΣ...

ΤΡΕΧΑ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ...:lol:

Xiaomi Redmi Note 3 PRO (και γουστάρωωωωω!!)

Link to comment
Share on other sites

το ίδιο ακριβώς πρόβλημα έχω κι εγώ ... δυστυχώς οι οδηγίες στην πρώτη σελίδα για βελτίωση του gps αναφέρονται σε "πεθαμένα" link!!

μπορεί κάποιος να βοηθήσει?

 

Επειδή σήμερα δεν είμαι στο Pc που τα έχω αύριο θα στα ανεβάσω Mega με οδηγίες να τα περάσεις. Αν και στην Official 18s έπρεπε να είναι οκ το GPS. ;)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Έχω πρόβλημα. Είχα CM και δεν μπορουσα να συνδεσω το κινητό στο pc για να το δω ως internal storage για καποιο λόγο. Κατέβασα την rom του rusch και την εγκατεστησα, αλλα ψάχνει να βρει την sim card και δεν προχωράει. Το zip της CM το είχα σβήσει. Τώρα δεν έχω κινητό ουσιαστικά. Αυτό που θέλω είναι να κανω backup κατι φωτογραφίες που έχω από το κινητό στον υπολογιστή και ύστερα αφού σβήσω όλα τα δεδομένα να βάλω την rom του CrisBal. Τι κάνω ρε παιδιά; Αν είχα το usb θα μπορουσα να το συνδέσω με OTG στην TWRP recovery και θα τέλειωνε η υπόθεση αλλά δεν το έχω τώρα...εχω φαει 5 ώρες να ψάχνω
Link to comment
Share on other sites

Επειδή σήμερα δεν είμαι στο Pc που τα έχω αύριο θα στα ανεβάσω Mega με οδηγίες να τα περάσεις. Αν και στην Official 18s έπρεπε να είναι οκ το GPS. ;)

 

χμ... πως να το πώ κομψα... οχι δεν είναι οκ! (τουλάχιστον σε μενα) μαλλον το μαυρο του το χάλι έχει... :mad::cry:

ευχαριστώ CrisBal!!

ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΡΩΤΟΣ...

ΤΡΕΧΑ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ...:lol:

Xiaomi Redmi Note 3 PRO (και γουστάρωωωωω!!)

Link to comment
Share on other sites

χμ... πως να το πώ κομψα... οχι δεν είναι οκ! (τουλάχιστον σε μενα) μαλλον το μαυρο του το χάλι έχει... :mad::cry:

ευχαριστώ CrisBal!!

Καλημέρα..εδώ είσαι.. https://mega.nz/#!EQkAEQgS!8IWf3jSIBiXzzT8DEmvjKFrNxhtFLPgfgIYiPyptsb4

Ρίξτο με ένα root file manager στο φάκελο system/etc και αντικατέστησε το υπάρχον με αυτό και δώσε δικαιώματα στο καινούργιο όμοια με το παλιό.... Μετονόμασε και το παλιό (πχ gps2.conf και άστο μέσα να κάνεις GPS tests να δεις ότι όλα είναι οκ. :)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια και σε εμένα.

Κατι με τον driver είναι γιατί στο device manager του pc λέει ότι οι ρυθμίσεις του config είναι λάθος.

 

Ξαφνικά μετά από μήνες απροβλημάτιστης λειτουργίας, όταν συνδέω το τηλέφωνο με τον υπολογιστή, το pc δεν το "βλέπει". Ούτε καν ειδοποίηση ότι ο driver δεν εγκαταστήθηκε δεν βγάζει (και έτσι δεν μπορώ να κάνω update driver από το device manager του υπολογιστή).

Το αξιοπερίεργο είναι ότι ενώ το usb debugging είναι ενεργοποιημένο στο κινητό, στο τηλέφωνο δεν μου εμφανίζει καν notification για να διαλέξω MTP ή PTP.

Δοκίμασα τα πάντα. Δοκιμές με διαφορετικά καλώδια (γνήσια letv), αλλαγές στις θύρες usb του pc, δοκιμές σε δεύτερο pc. Απεγκατάστησα τον adb driver, τον google usb driver μέσω SDK. Τα ξαναεγκατάστησα και έφτασα έως factory reset. Τίποτα. Το πρόβλημα παραμένει.

Το εξοργιστικό μέσα σε όλα είναι ότι μόλις συνδέω ένα άλλο κινητό (LETV Χ600), όλα δουλεύουν κανονικά.

Λογικά καταλήγω ότι μάλλον η usb θύρα του κινητού έχει πρόβλημα. Όμως, το τηλέφωνο φορτίζει κανονικά όταν το συνδέω με τον υπολογιστή, απλά το τηλέφωνο δεν ...υπάρχει.

Καμία ιδέα κάποιος? :wacko::wacko::wacko::wacko::wacko::wacko:

 

Χρήσιμα στοιχεία:

Windows 7 Ultimate

LETV 1PRO X800 US

Android Version 5.0.2

EUI Version 5.5.011s (Stable release)

Kernel version 3.10.49-perf-g3eccc1b letv@ubuntu #1

Build Number BGXNAOP5501103071S release keys

Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια και σε εμένα.

Κατι με τον driver είναι γιατί στο device manager του pc λέει ότι οι ρυθμίσεις του config είναι λάθος.

Κατέβασε την official 11s https://sites.google.com/site/l1prousx800/

Με custom TWRP recovery

1. Έχουμε εγκατεστημένη την την rom που ήρθε το κινητό μας.

13. Βάζουμε την 11s χύμα στο κινητό (όχι σε φάκελο) ή σε USB/OTG .Με την αλλαγή updater-script 11s_US (βλ. παρακάτω πως) χύμα στο κινητό (όχι σε φάκελο).

2. Απενεργοποιούμε το τηλέφωνό μας κανονικά αν είμαστε στο σύστημα, ή πατώντας συνέχεια το power (on/off) .

3. Αφού σβήσει, πατάμε ταυτόχρονα για λίγη ώρα τα κουμπιά volume up (+) & on/off

4. Μπαίνουμε στο TWRP recovery και πατάμε τα 2 wipe data & davlic cache ή αν δεν έχουμε ίδια rom (π.χ. LL) κάνουμε backup τα αρχεία μας και κάνουμε Factory Reset .

5. Γυρνάμε στην αρχική του TWRP και πατάμε INSTALL και βρίσκουμε την rom και κάνουμε εγκατάσταση

! ΠΡΟΣΟΧΗ ! Η επίσημη rom έρχεται με updater script που to «βλέπει» το official recovery. Mε TWRP πρέπει να το αλλάξουμε και να βάλουμε αυτό. https://mega.nz/#!tcUTHL5Y!cvR_01reTL2v459YyIKnLi4Dp3qssCVFQWow7e6av50

Αλλαγή updater-script 11s_US

1. Ανοίγουμε το αρχείο της rom, με αριστερό κλικ διπλό κλικ χωρίς να την αποσυμπιέσουμε και ακολουθούμε την διαδρομή=>META-INF=>com=>google=>android , και σβήνουμε (delete) το αρχείο updater-script που έχει, και το αντικαθιστούμε με το παραπάνω που κατεβάσαμε. Μετά βάζουμε την rom στο κινητό ή στο usb και φλασάρουμε.

Μετά αφού μπεις και τελειώσεις το σετάρισμα στη ρομ ξαναμπές TWRP και βάλε το Ελληνικό πακέτο....

1. Κατεβάζουμε το .zip mega:#!EJlWGAqA!NHjtbxC0CubRzRE8oIG2VPMbc7f9wsMft2mLeVLoEo8

και το αποθηκεύουμε χύμα στο κινητό ή σε USB.

2. Μπαίνουμε TWRP και κάνουμε full backup στο χώρο του κινητού ή σε USB τα πάντα για καλό και για κακό και μετά κάνουμε επανεκκίνηση στο recovery.

3. Πατάμε το INSTALL και βρίσκουμε το φάκελο Greek_Lang_Pack_X800_US_11S_official_07_10_2016 και εγκαθιστούμε το zip, με τον γνωστό τρόπο (Install>tap to zip>slide ).

4. Αφού τελειώσει ,πατάμε reboot to system ! ΧΩΡΙΣ WIPE !

5. Πηγαίνουμε στις ρυθμίσεις του συστήματος εκεί που είναι οι γλώσσες βλέπουμε τα Ελληνικά και απλά τα επιλέγουμε.

6. Δεν χρειάζεται να είμαστε root όλα είναι ενσωματωμένα στο σύστημα.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ντε.. Πεστο έτσι! Είσαι με Blue led

Λοιπόν πατάς συνεχόμενα τα vol+ power μέχρι να γράψει leeco recovery μετά αφήνεις.

Πάρε backup τα αρχεία σου

Μπες TWRP κάνε τα πάντα wipe και internal

Πάτα reboot - power off

Με σβηστό το τηλέφωνο πάτα vol- power μπες δλδ fastboot mode

Βάλε πάλι το TWRP με τις οδηγίες που έχω δώσει

Πήγαινε αρχική

Μόλις ανοίξει το TWRP θα σου ζητήσει να επιτρέψεις το modifications on storage καντο slide right

Μετά ξανακάνε reboot to recovery

Τότε βάλε τη ρομ και δεν θα το ξανά χάσει

Ελπίζω να το βάζεις με το. exe που έχει σωστά?

 

Το έφτιαξα πριν μέρες, αλλά δεν είχα μπορεί να το πω. Άλλος ένας φανταστικός οδηγός! MVP είσαι! Thanks!

~ Samsung Galaxy S10 ~
Link to comment
Share on other sites

Στην miui 8 εχει βαλει κανεις xposed framework?

εγω οταν το βαζω μου λεει wrong platform:arm, this file is for arm64.

οταν ομως βαζω το framework για arm τοτε κολλαει στην εκκινηση...

Edited by Quakers
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.

πρωτη φορα εδω...

Εχω παρει το κινητο αυτο εδω και 4 μηνες περιπου.Ειναι φανταστικο αλλα κανει κατι που μου σπαει τα νευρα...μου εγκαθιστα ολο εφαρμογες στα καλα καθουμενα και διαφημισεις.Πως το σταματαμε αυτο?Αν εχει απαντηθει ηδη ζηταω συγνωμη αλλα μολις μπηκα εδω και δεν εχω προλαβει να διαβασω 375 σελιδες.......

Κατα τα αλλα το κινητο τα σπαει,αγοραζω μονο κινεζικα εδω και 5 χρονια τουλαχιστον και εχω αλλαξει ηδη 3...

Με αυτο εχω παθει πλακα με το βιντεο του φυσικα και με την καμερα του εν γενει.

ευχαριστω προκαταβολικα για την οποια βοηθεια.

Edited by Gusmx5
Link to comment
Share on other sites

καμια καλη θηκη εχετε να προτεινετε; :)

 

εχω φερει 2-3 σιλικονενιες...τις βρηκα φτηνες...αμα θες καμια...το μεινεκτημα τους ειναι οτι επειδη ειναι πολυ μαλακες,πατιουνται τα πλαινα πληκτρα πολυ ευκολα σε αντιθεση με την πλαστικη θηκη που ηρθε μαζι με το τηλεφωνο...αλλιως γινεται ενα με το τηλεφωνο...γαντι

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.

πρωτη φορα εδω...

Εχω παρει το κινητο αυτο εδω και 4 μηνες περιπου.Ειναι φανταστικο αλλα κανει κατι που μου σπαει τα νευρα...μου εγκαθιστα ολο εφαρμογες στα καλα καθουμενα και διαφημισεις.Πως το σταματαμε αυτο?Αν εχει απαντηθει ηδη ζηταω συγνωμη αλλα μολις μπηκα εδω και δεν εχω προλαβει να διαβασω 375 σελιδες.......

Κατα τα αλλα το κινητο τα σπαει,αγοραζω μονο κινεζικα εδω και 5 χρονια τουλαχιστον και εχω αλλαξει ηδη 3...

Με αυτο εχω παθει πλακα με το βιντεο του φυσικα και με την καμερα του εν γενει.

ευχαριστω προκαταβολικα για την οποια βοηθεια.

Καλησπέρα.. Βάλε αυτό http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6934049#post6934049

και μετά κοιτα εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6962203#post6962203

και κάνε ότι λέει.. ;)

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Στην miui 8 εχει βαλει κανεις xposed framework?

εγω οταν το βαζω μου λεει wrong platform:arm, this file is for arm64.

οταν ομως βαζω το framework για arm τοτε κολλαει στην εκκινηση...

 

Για Miui υπάρχει ειδική έκδοση xposed http://forum.xda-developers.com/xposed/unofficial-xposed-miui-t3367634

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...