Jump to content

LeTV Le One Pro (X800)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Διάβασα κριτικές για το Android 6 πάρα πολύ κακές. Το είχαν περάσει στο LG G4 και έλεγαν πολύ κακός έλεγχος της μπαταρίας και του καταμαρτυρούσαν και πολλά αλλά.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα. Παιδιά υπάρχει κάποιος τρόπος να λυθεί το αδύναμο WiFi του κινητού ?

Είμαι με την τελευταία cuoco

Link to comment
Share on other sites

Ναι κι εγώ 1555 βλέπω.Μήπως βλέπει μόνο το μικρό cluster?

2 από του 4 μεγάλους cores "κοιμούνται" και χρησιμοποιούνται όταν είναι ανάγκη.

Αλλά στο cpu frills ή κάποιο αντίστοιχο πρόγραμμα θα έπρεπε να μας δείχνει μέχρι 1900 κ κάτι..

Πάντως με το mod για το thermal throttling no problem..ούτε υπερθερμάνσεις ούτε τίποτα.

 

Άλλο kernel έχετε δοκιμάσει να "περάσετε"?

 

σε ποιο mod αναφερεσαι?

 

Στις αλλαγές που κάνεις για το που θα αρχίσει να κάνει cpu throttling..σε τι θερμοκρασία και μπορείς να πειράξεις το config file ;)

Link to comment
Share on other sites

Αχ να πω τον πόνο μου, το κινητό μου έχει φτάσει Ολλανδία με Netherlands Post από 7/1/16 και ακόμη είναι εκεί και γράφει :The item is on transport to the country of destination.

Του έχει τύχει κανενός τέτοια καθυστέρηση με Netherlands Post. Τόσες μέρες στην Ολλανδία και μετα λένε τους Έλληνες τεμπέληδες. Πάντως από την εμπειρία μου είμαστε οι πιο εργατικοί σε όλη την Ευρώπη.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Παιδιά υπάρχει κάποιος τρόπος να λυθεί το αδύναμο WiFi του κινητού ?

Είμαι με την τελευταία cuoco

μόνο αν φτιάξει η μαμά rom τον kernel , θα έχουμε δυνατό wifi ,

(εκτός αν γυρίσουν οι παλιοί dev που μάλωσαν με τους xda ,

υπήρχαν αετοί , αλλά είχαμε λίγη ακτινοβολία παραπάνω και ήταν λίγο επικίνδυνο για το κινητό μας)

 

γνώμη μου το wifi είναι πολύ καλό , ,

αλλά έχει προεπιλεγμένη ρύθμιση να πιάνει τα δυνατά σήματα (αυτό προς το παρών δεν αλλάζει) ,

με το ρούτερ του σπιτιού μου κατεβάζει σχεδόν το ίδιο με τον υπολογιστή μου

δοκιμή με άλλο κινητό

δοκίμασα με το xiaomi note 2 έπιανε πολλά wifi στην περιοχή , μπήκα σε μερικά (Greek wpa finder), αλλά η σύνδεση ήταν πολύ φτωχή και η πλοήγηση με δυσκολία , για να κατεβάσω κάτι , ούτε με σφαίρες

το Letv όταν έπιανε σήμα wifi δεν είχα σχεδόν κανένα πρόβλημα , πολύ καλή η πλοήγηση στο ίντερνετ με γρήγορο download

κατέβαζα με τα δύο κινητά συγχρόνως από play store την ίδια εφαρμογή και το Letv κατέβαζε με μεγαλύτερη ταχύτητα ) και ήταν ταχύτερο σε πλοήγηση

 

Για το wifi πολλές φορές φταίει το ασύρματο ρούτερ, με επανεκκίνηση , επανέρχεται το σήμα στο κινητό

ελπίζω με την νέα rom να έχουμε καλύτερη λήψη , πάντως στις καφετέριες που πάω με τα ρούτερ στα 30 μ. περίπου πιάνω τέλεια

 

κι εγώ με την ίδια rom είμαι , τι προβλήματα ακριβώς έχεις με το wifi σου ?

Edited by tora33
OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

να πω κ γω τον δικο μου πονο...ειναι πραγματικα ΚΡΙΜΑ να εχουμε μια συσκευη με κορυφαιες προγιαγραφες,πανεμορφη κ να χωλαινει στο λειτουργικο..αναβαθμιση στην αναβαθμιση κ τιποτα δεν αλλαζει.δεσμιοι του Ιταλου ποτε θα δεησει να βγαλει την multilanguage.K TIPOTA δεν δουλευει οπως πρεπει.patch κ μοντες για το αδυναμο wifi κ φυσικα μπαταρια..ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ μετα την 6ς.μπαινω στο επισημο site k οι κινεζοι κατοχοι κραζουνε.για μενα η πιο καλη rom ειναι η FLYME 4(η 5 εχει θεματακια)η οποια βασιζεται στην EΠΙΣΗΜΗ 32E...Η οι κινεζοι εχουν επικεντρωθει στην αναπτυξη του android 6 η μαλλον ειναι 'λιγοι'....
Link to comment
Share on other sites

Αχ να πω τον πόνο μου, το κινητό μου έχει φτάσει Ολλανδία με Netherlands Post από 7/1/16 και ακόμη είναι εκεί και γράφει :The item is on transport to the country of destination.

Του έχει τύχει κανενός τέτοια καθυστέρηση με Netherlands Post. Τόσες μέρες στην Ολλανδία και μετα λένε τους Έλληνες τεμπέληδες. Πάντως από την εμπειρία μου είμαστε οι πιο εργατικοί σε όλη την Ευρώπη.

λίγες ημέρες υπομονή

to xiaomi note 2 , από http://www.spemall.com/

2015-12-30 19:31 The item is on transport to the country of destination

2016-01-03 23:11 The item has arrived in the country of destination

2016-01-04 09:34 The item has been processed in the country of destination

2016-01-05 14:29 The delivery of the item was unsuccessful

2016-01-07 14:25 The item has been delivered successfully

2015-12-29 21:08 NETHERLANDS, ITEMS IN PACKING

2015-12-29 21:08 NETHERLANDS, ARRIVAL AT AIRPORT

2016-01-04 07:34 RECEIVE ITEM AT OFFICE OF EXCHANGE

2016-01-04 10:34 KENTRO DIALOGIS ATTIKIS, ITEM ARR KENTRO DIALOGIS ATTIKIS

2016-01-04 12:34 KENTRO DIALOGIS ATTIKIS, ITEM IN CONTA KENTRO DIALOGIS ATTIKIS

 

να πω κ γω τον δικο μου πονο...ειναι πραγματικα ΚΡΙΜΑ να εχουμε μια συσκευη με κορυφαιες προγιαγραφες,πανεμορφη κ να χωλαινει στο λειτουργικο..αναβαθμιση στην αναβαθμιση κ τιποτα δεν αλλαζει.δεσμιοι του Ιταλου ποτε θα δεησει να βγαλει την multilanguage.K TIPOTA δεν δουλευει οπως πρεπει.patch κ μοντες για το αδυναμο wifi κ φυσικα μπαταρια..ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ μετα την 6ς.μπαινω στο επισημο site k οι κινεζοι κατοχοι κραζουνε.για μενα η πιο καλη rom ειναι η FLYME 4(η 5 εχει θεματακια)η οποια βασιζεται στην EΠΙΣΗΜΗ 32E...Η οι κινεζοι εχουν επικεντρωθει στην αναπτυξη του android 6 η μαλλον ειναι 'λιγοι'....

αυτά συμβαίνουν ίσως σε όλα τα καλά κινητά ,

και η xiaomi μπερδεμένη είναι , κλειδώνει το κινητό και πρέπει να φοράν τα κινητά μόνο την μαμά rom ανακοίνωσε

και η rom της miui γεμάτες προβλήματα είναι κάθε εβδομάδα

 

για την μπαταρία , για την οθόνη που έχει είναι πολύ καλή η αυτονομία της νομίζω

(έκανα σύγκριση με το xiaomi note 2 , με οθόνη full h.d. , είχαν τον ίδιο χρόνο αποφόρτισης )

 

Δοκιμή , μετά από την Τρίτη πλήρη φόρτιση (όταν βάζουμε νέα rom, ρουφάει πολύ μπαταρία , το ξέρουμε)

Σε 19 ώρες λειτουργίας με ανοιχτό Wifi ,

η οθόνη ανοιχτή για 5 ώρες και 30 λεπτά ,

και είναι στο 34 % ακόμη , εχθές αυτά , ΄

 

σήμερα

18 ώρες και 39 λεπτά , οθόνη ανοιχτή 2 ώρες και 20 λεπτά λειτουργίας, είναι στο 59% (κάτι έφταιγε σήμερα)

 

Δεν μπορεί να γίνει ακριβής σύγκριση με άλλο Letv X800, γιατί έχει σχέση και με το επίπεδο φωτεινότητας (εγώ το έχω λίγο πιο κάτω από την μέση)

Edited by tora33
OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

λίγες ημέρες υπομονή

to xiaomi note 2 , από http://www.spemall.com/

2015-12-30 19:31 The item is on transport to the country of destination

2016-01-03 23:11 The item has arrived in the country of destination

2016-01-04 09:34 The item has been processed in the country of destination

2016-01-05 14:29 The delivery of the item was unsuccessful

2016-01-07 14:25 The item has been delivered successfully

2015-12-29 21:08 NETHERLANDS, ITEMS IN PACKING

2015-12-29 21:08 NETHERLANDS, ARRIVAL AT AIRPORT

2016-01-04 07:34 RECEIVE ITEM AT OFFICE OF EXCHANGE

2016-01-04 10:34 KENTRO DIALOGIS ATTIKIS, ITEM ARR KENTRO DIALOGIS ATTIKIS

2016-01-04 12:34 KENTRO DIALOGIS ATTIKIS, ITEM IN CONTA KENTRO DIALOGIS ATTIKIS

Ευχαριστώ για την απάντηση σήμερα το πρωί μου έβγαλε: 2016-01-15 16:58 The item has arrived in the country of destination από εδώ και πέρα έχουμε τα ΕΛΤΑ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 80 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τι είδες εδώ που δεν μπορώ να δω;;;

Link to comment
Share on other sites

LeTV phones change his name to LeEco, and they planned sell all models outside of China. It´s the first step for a multilanguage stable ROM

http://techpp.com/2016/01/13/letv-leeco-rebranding/

Link to comment
Share on other sites

 

Δοκιμή , μετά από την Τρίτη πλήρη φόρτιση (όταν βάζουμε νέα rom, ρουφάει πολύ μπαταρία , το ξέρουμε)

Σε 19 ώρες λειτουργίας με ανοιχτό Wifi ,

η οθόνη ανοιχτή για 5 ώρες και 30 λεπτά ,

και είναι στο 34 % ακόμη , εχθές αυτά , ΄

 

σήμερα

18 ώρες και 39 λεπτά , οθόνη ανοιχτή 2 ώρες και 20 λεπτά λειτουργίας, είναι στο 59% (κάτι έφταιγε σήμερα)

 

Δεν μπορεί να γίνει ακριβής σύγκριση με άλλο Letv X800, γιατί έχει σχέση και με το επίπεδο φωτεινότητας (εγώ το έχω λίγο πιο κάτω από την μέση)

με ποια rom?

παντως εγω πεταξα ακομα κ το back up του ΕUI,σεταρισα την flyme 4 με dolby atmos.viper4android,xposed+το memory leak fix K ΔΕΝ ξαναασχολουμε ΕΚΤΟΣ κ αν βγει flyme v6 H MARSCHMALLOW.

H συσκευη ειναι οπως την θελω πλεον....αψογη μπαταρια,wifi,gps κλπ

Link to comment
Share on other sites

είπα για την μπαταρία

18 ώρες και 39 λεπτά , οθόνη ανοιχτή 2 ώρες και 20 λεπτά λειτουργίας, είναι στο 59% (κάτι έφταιγε σήμερα)

αυτό που έφταιγε ήταν ότι είχα ανοιχτό το gps για 13 λεπτά (ρουφάει μπαταρία )

 

@z953rr , με του Ιταλού ,

και η flyme 4 πολύ καλή

 

@ takisspanos , τελείωσαν τα βασανά σου , με το καλό να παραλάβεις

 

LeTV phones change his name to LeEco, and they planned sell all models outside of China. It´s the first step for a multilanguage stable ROM

http://techpp.com/2016/01/13/letv-leeco-rebranding/

με μια ομάδα Αγγλόφωνων για software , θα δούμε ωραίες roms στα Ευρωπαϊκά μέτρα

Edited by tora33
OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

http://www.androidiani.com/forum/modding-letv-x800/496075-rom-stock-based-carlos-per-letv-x800-basata-su-9s-con-gapps-e-root.html

 

Νέα ROM. Απ' ότι κατάλαβα κάνεις wipe τα πάντα όλα και το κάνει καινούριο; Αν θέλουν οι ποιο έμπειροι ας πουν τι γίνεται.

LeEco Le Max 2
Link to comment
Share on other sites

Είδε κανείς τι αλλαγές έχει το καινούριο ota του Ιταλού? Στο μεταξύ βρήκα επιτέλους και πως να αλλάζουμε κατά βούληση το boot animation. Σειρά έχει το boot logo.
Link to comment
Share on other sites

http://www.androidiani.com/forum/modding-letv-x800/496075-rom-stock-based-carlos-per-letv-x800-basata-su-9s-con-gapps-e-root.html

 

Νέα ROM. Απ' ότι κατάλαβα κάνεις wipe τα πάντα όλα και το κάνει καινούριο; Αν θέλουν οι ποιο έμπειροι ας πουν τι γίνεται.

 

Αυτό το λινκ είναι του cuoco που φτιάχνει τη ρομ για το κινητό μας.

Δεν ξέρω τι διαφορά υπάρχει απο αυτό που παραθέτεις εσύ.

http://www.androidiani.com/forum/modding-letv-x800/474551-letv-x800-lollipop-custom-firmware-cuoco92.html

 

Εγώ την πέρασα πάνω στην 8s μέσω twpr και χωρις data wipe ,μόνο cache και dalvid cache , και δεν σβήστηκαν οι εφαρμογές μου.

Πέρασα και το fix μετά μέσω ΟΤΑ και μέχρι στιγμής δεν αντιμετωπίζω κανένα προβλημα.

 

Ως προς την μπαταρία με wifi και κλήσεις φτάνω άνετα τις 4-4,5ώρες sot.

Όπως αναφέρει ο φίλος παραπάνω η μπαταρία πέφτει απότομα όταν χρησιμοποιείς gps και data μαζί , αλλά βρε παιδιά έτσι νομίζω είναι με τα περίσσότερα κινητά και ειδικά με οθόνη 2Κ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Είδε κανείς τι αλλαγές έχει το καινούριο ota του Ιταλού? Στο μεταξύ βρήκα επιτέλους και πως να αλλάζουμε κατά βούληση το boot animation. Σειρά έχει το boot logo.

 

Τώρα το είδα και εγώ!

version LETV.X1.2.5

Βλέπω στο changelog πως φτίαχνει το πρόβλημα που δεν κατέβαζε αρχέια ο stock browser (όντως υπήρχε πρόβλημα αλλά ποιος χρησιμοποιεί τον stock ;;; )

Επίσης γράφει Possibility to choose a custom browser , δεν ξέρω τι αφορά.

Link to comment
Share on other sites

παιδια οποιος εχει την flyme ,μπορει να τσεκαρει εαν ο κερνελ υποστηριζει init.d?

με evolution 9s ,που το υποστηριζει περασα το overseer 3.2

http://forum.xda-developers.com/android/software-hacking/tweak-l-speed-v1-0-02-02-2015-t3020138

και το κινητο διορθωθηκε πολυ στην διαχειριση της cpu-governor tweaks(384 mhz οι πυρηνες οταν δεν χρησιμοποιω το κινητο) και φυσικα σε αντικτυπο μπαταριας

Edited by giannisgr41
Link to comment
Share on other sites

παιδια οποιος εχει την flyme ,μπορει να τσεκαρει εαν ο κερνελ υποστηριζει init.d?

με evolution 9s ,που το υποστηριζει περασα το overseer 3.2

http://forum.xda-developers.com/android/software-hacking/tweak-l-speed-v1-0-02-02-2015-t3020138

και το κινητο διορθωθηκε πολυ στην διαχειριση της cpu-governor tweaks(384 mhz οι πυρηνες οταν δεν χρησιμοποιω το κινητο) και φυσικα σε αντικτυπο μπαταριας

 

υπαρχει και εκδοση vector 4.3.3 ,μολις το εγκατεστησα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, να ρωτήσω κάτι, έχω τη θήκη σιλικόνης του vickmall και την τρύπα πάνω από την κάμερα την βουλώνει. ΟΛΕΣ οι θήκες που έχω βρει στο internet την έχουν ανοιχτή εκτός από αυτή που έχω. Ξέρετε τι είναι αυτή η τρυπούλα, παίζει σημαντικό ρόλο; Είναι πρόβλημα που σε εμένα είναι κλειστή λόγω θήκης;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, να ρωτήσω κάτι, έχω τη θήκη σιλικόνης του vickmall και την τρύπα πάνω από την κάμερα την βουλώνει. ΟΛΕΣ οι θήκες που έχω βρει στο internet την έχουν ανοιχτή εκτός από αυτή που έχω. Ξέρετε τι είναι αυτή η τρυπούλα, παίζει σημαντικό ρόλο; Είναι πρόβλημα που σε εμένα είναι κλειστή λόγω θήκης;

Πρέπει να είναι το πίσω μικρόφωνο που το χρησιμοποιούμε όταν τραβάμε video. Νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση σήμερα το πρωί μου έβγαλε: 2016-01-15 16:58 The item has arrived in the country of destination από εδώ και πέρα έχουμε τα ΕΛΤΑ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 80 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τι είδες εδώ που δεν μπορώ να δω;;;

 

http://bbs.letv.com/thread-1340675-1.html,,,rom 39ε λεει...δεν την ειχα ξαναδει..κανω λαθος?ειχα δει μεχρι την 9ς εκανα μεταφραση..δοκιμαστικη εκδοση ειναι

Edited by tresierra
Link to comment
Share on other sites

http://www.androidiani.com/forum/modding-letv-x800/496075-rom-stock-based-carlos-per-letv-x800-basata-su-9s-con-gapps-e-root.html

 

Νέα ROM. Απ' ότι κατάλαβα κάνεις wipe τα πάντα όλα και το κάνει καινούριο; Αν θέλουν οι ποιο έμπειροι ας πουν τι γίνεται.

έχεις περάσει τους οδηγούς στο κομπιούτερ σου , το TWRP στο κινητό σου, την rom όπως την κατεβάσαμε και η μπαταρία είναι αρκετά φορτισμένη

αν όχι τα κατεβάζεις από εδώ

http://www.androidiani.com/forum/modding-letv-x800/474551-letv-x800-lollipop-custom-firmware-cuoco92.html

 

τα παρακάτω είναι αν θα εγκαταστήσουμε διαφορετική rom (π.χ. από μαμά rom στου Ιταλού , flyme κ.λ.π.)

Μπαίνουμε στο TWRP recovery, (κάνουμε backup την rom)

πατάμε το wipe

και πάμε το slide από αριστερά προς τα δεξιά , κάναμε Factory Reset

(το ίδιο μπορούμε να το κάνουμε πατώντας το ADVANCED WIPE , και επιλέγουμε dalvik , και το cache , (με αυτά τα δύο δεν ενοχλείται το κινητό) και data ( με την επιλογή data , χάνουμε τις ρυθμίσεις , γλώσσα ,πληκτρολόγιο ..... , και τις εφαρμογές μας , αλλά όχι τους φακέλους των εφαρμογών μας)

γυρίζουμε πίσω με το αριστερό βελάκι , μέχρι να δούμε την αρχική σελίδα του recovery TWRP

πατάμε το Install , βρίσκουμε την rom (είναι χαμηλά στο τέλος)

την επιλέγουμε , και κάνουμε εγκατάσταση με το swipe από αριστερά προς τα δεξιά

μόλις εγκατασταθεί πατάμε το wipe cache e dalvik

και μετά το reboot to system

 

πως φλασάρουμε ίδιες rom (π.χ. απο Ιταλού στην νέα rom του Ιταλού η από flyme σε flyme )

κάνουμε τα ίδια , με μία αλλαγή , δεν θα κάνουμε Factory Reset

δηλ. στο ADVANCED WIPE δεν θα επιλέξουμε το data, οπότε δεν θα χαθεί τίποτα από το κινητό μας

 

(το κινητό θα κάνει αρκετή ώρα , μην ανησυχείτε

θα εμφανιστούν δύο γλώσσες , αγγλικά και στα κινεζικά, επιλέγουμε Αγγλικά

μετά πηγαίνει στις Ρυθμίσεις πληκτρολογίου και, στη συνέχεια, στην γλώσσα)

 

καλή επιτυχία στους νέους φίλους μας

Edited by tora33
OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

παιδια οποιος εχει την flyme ,μπορει να τσεκαρει εαν ο κερνελ υποστηριζει init.d?

με evolution 9s ,που το υποστηριζει περασα το overseer 3.2

http://forum.xda-developers.com/android/software-hacking/tweak-l-speed-v1-0-02-02-2015-t3020138

και το κινητο διορθωθηκε πολυ στην διαχειριση της cpu-governor tweaks(384 mhz οι πυρηνες οταν δεν χρησιμοποιω το κινητο) και φυσικα σε αντικτυπο μπαταριας

Ναι υποστηρίζει init.d κανονικά. Πέρασα και εγώ το overseer σε Flyme 4

HTC DESIRE 825
Link to comment
Share on other sites

Ναι υποστηρίζει init.d κανονικά. Πέρασα και εγώ το overseer σε Flyme 4

ωραια,καμια αλλη σε 9s δεν υποστηριζει,εκτος την evolution.egv ebala to vector 4.3.εχει πιο πολλες επιλογες απο overseer.κανα π[ροβλημα με το ξυπνητηρι οταν το ρυθμισεις απο το προηγουμενο βραδυ?

Link to comment
Share on other sites

έχεις περάσει τους οδηγούς στο κομπιούτερ σου , το TWRP στο κινητό σου, την rom όπως την κατεβάσαμε και η μπαταρία είναι αρκετά φορτισμένη

για τους νέους χρήστες ,

τα παρακάτω είναι αν θα εγκαταστήσουμε διαφορετική rom (π.χ. από μαμά rom στου Ιταλού , flyme κ.λ.π.)

Μπαίνουμε στο TWRP recovery,

πατάμε το wipe

και πάμε το slide από αριστερά προς τα δεξιά , κάναμε Factory Reset

(το ίδιο μπορούμε να το κάνουμε πατώντας το ADVANCED WIPE , και επιλέγουμε dalvik , και το cache , (με αυτά τα δύο δεν ενοχλείται το κινητό) και data ( με την επιλογή data , χάνουμε τις ρυθμίσεις , γλώσσα ,πληκτρολόγιο ..... , και τις εφαρμογές μας , αλλά όχι τους φακέλους των εφαρμογών μας)

γυρίζουμε πίσω με το αριστερό βελάκι , μέχρι να δούμε την αρχική σελίδα του recovery TWRP

πατάμε το Install , βρίσκουμε την rom (είναι χαμηλά στο τέλος)

την επιλέγουμε , και κάνουμε εγκατάσταση με το swipe από αριστερά προς τα δεξιά

μόλις εγκατασταθεί πατάμε το wipe cache e dalvik

και μετά το reboot to system

 

πως φλασάρουμε ίδιες rom (π.χ. απο Ιταλού στην νέα rom του Ιταλού η από flyme σε flyme )

κάνουμε τα ίδια , με μία αλλαγή , δεν θα κάνουμε Factory Reset

δηλ. στο ADVANCED WIPE δεν θα επιλέξουμε το data, οπότε δεν θα χαθεί τίποτα από το κινητό μας

 

(το κινητό θα κάνει αρκετή ώρα , μην ανησυχείτε

θα εμφανιστούν δύο γλώσσες , αγγλικά και στα κινεζικά, επιλέγουμε Αγγλικά

μετά πηγαίνει στις Ρυθμίσεις πληκτρολογίου και, στη συνέχεια, στην γλώσσα)

 

καλή επιτυχία στους νέους φίλους μας

Ευχαριστώ για την απάντηση και για τον κόπο που έκανες.

Έχω την εντύπωση, ότι με την rom αυτή http://www.androidiani.com/forum/modding-letv-x800/496075-rom-stock-based-carlos-per-letv-x800-basata-su-9s-con-gapps-e-root.html σβήνεις τα πάντα ΚΑΙ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΑΛ αλλά δεν είμαι πολύ σίγουρος. Είναι του carlOS όχι του cuoco.

LeEco Le Max 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...