Jump to content

LeTV Le One Pro (X800)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου έχει έρθει δέμα σε 17 μέρες, σε 20, 28, 30, 35, 42 και με τις 2. Δεν είναι κανόνας, δεν υπάρχει κάτι συγκεκριμένο. NL είναι από Ευρώπη, αλλά περιμένεις 12 μέρες μέχρι να φτάσει στην Ολλανδία από Κίνα, για να σου σταλεί μετά στην Ελλάδα :p

 

Anyway ας μη φύγουμε εκτός θέματος, η συσκευή στο επίκεντρο παρακαλώ. Αν υπάρχουν απορίες εδώ είμαστε να τις απαντήσουμε. Και για να λέμε και τα αρνητικά:

 

1) Δεν έχει λειτουργία DND (Do not disturb)

2) Δεν έχει καλή απόδοση ήχου το LeTV-hiFi (το ενσωματωμένο music EQ). Έβαλα το Equalizer app και έπαθα πλάκα με την πιστότητα ήχου στα Pistons 2. ;)

 

Κριμα ειχα διαβασει οτι εχει τοπ ηχο. Απο launchers πως παει? δουλευει ο google? O nova ξερω οχι

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κριμα ειχα διαβασει οτι εχει τοπ ηχο. Απο launchers πως παει? δουλευει ο google? O nova ξερω οχι

 

Google και Apex μια χαρά ;)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Μου έχει έρθει δέμα σε 17 μέρες, σε 20, 28, 30, 35, 42 και με τις 2. Δεν είναι κανόνας, δεν υπάρχει κάτι συγκεκριμένο. NL είναι από Ευρώπη, αλλά περιμένεις 12 μέρες μέχρι να φτάσει στην Ολλανδία από Κίνα, για να σου σταλεί μετά στην Ελλάδα :p

 

Anyway ας μη φύγουμε εκτός θέματος, η συσκευή στο επίκεντρο παρακαλώ. Αν υπάρχουν απορίες εδώ είμαστε να τις απαντήσουμε. Και για να λέμε και τα αρνητικά:

 

1) Δεν έχει λειτουργία DND (Do not disturb)

2) Δεν έχει καλή απόδοση ήχου το LeTV-hiFi (το ενσωματωμένο music EQ). Έβαλα το Equalizer app και έπαθα πλάκα με την πιστότητα ήχου στα Pistons 2. ;)

 

Αυτό για το DND δεν εχει να κανει με την εκδοση αντροιντ; Μπορεί να ρωτάω βλακεία αλλά ήθελα να μου λυθεί η απορία.

Επίσης για να καταλάβω. Ερχεται με κινεζικα και περνατε την ρομ του Ιταλου. Ειναι οφισιαλ; Φανταζομαι οχι. Αρα εγγυηση γιοκ ε; Καθώς και οχι οφισιαλ αναβαθμισεις, σωστα;

Και επειδη εχω μπερδευτει λιγο τι παιζει με τις ρομ μπορεί να βγει ρομ βασισμενη στο αντροιντ 6 και να περαστεί στο προ;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ερχεται με κινεζικα και περνατε την ρομ του Ιταλου. Ειναι οφισιαλ; Φανταζομαι οχι. Αρα εγγυηση γιοκ ε; Καθώς και οχι οφισιαλ αναβαθμισεις, σωστα;

 

Σωστά... μέχρι να του ξαναπεράσεις την official και να έχεις πάλι εγγύηση (αν αυτό σε απασχολεί).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Σωστά... μέχρι να του ξαναπεράσεις την official και να έχεις πάλι εγγύηση (αν αυτό σε απασχολεί).

 

το θεμα εγγυηση αφορα και απο που το αγορασες για παραδειγμα εμενα την ρομ του ιταλου την περασε το vickmall οπου και το πηρα οποτε δεν παιζει να χω προβλημα.Αλλα ακομα και να χρειαστει να περασεις την μαμισια ρομ 5 λεπτα δουλεια ειναι.

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
το θεμα εγγυηση αφορα και απο που το αγορασες για παραδειγμα εμενα την ρομ του ιταλου την περασε το vickmall οπου και το πηρα οποτε δεν παιζει να χω προβλημα.Αλλα ακομα και να χρειαστει να περασεις την μαμισια ρομ 5 λεπτα δουλεια ειναι.

 

Εννοείται, απλά απάντησα στον φίλο που είπε χαρακτηριστικά... "εγγυηση γιοκ".

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά διάβασα τις κριτικές και τα σχόλιά σας, ήταν πολύ κατατοπιστικά. Αύριο το παραγγέλνω.

Μπορείτε να με βοηθήσετε από το ποιο site να το πάρω; Είμαι μεταξύ του VICMALL και του HONORBUY.

Οποιαδήποτε πρόταση δεκτή. Για να γλιτώσουμε τον τελώνη.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά διάβασα τις κριτικές και τα σχόλιά σας, ήταν πολύ κατατοπιστικά. Αύριο το παραγγέλνω.

Μπορείτε να με βοηθήσετε από το ποιο site να το πάρω; Είμαι μεταξύ του VICMALL και του HONORBUY.

Οποιαδήποτε πρόταση δεκτή. Για να γλιτώσουμε τον τελώνη.

Ευχαριστώ.

 

Πες μας διαφορά στην τιμή χωρίς μεταφορικά.

 

Στο χονορ το καλο ειναι ότι παίρνεις απο ευρωπαικη αποθηκη και πριν προλάβεις να εχεις πολλή αγωνία για να το παραλάβεις σου έρχεται σπιτι. 3 μερες συμφωνα με τον Mythozz. Στα + επισης ότι δεν παιρνά τελωνείο. Βεβαια κανα 35€ κοστιζει. Απο βικμαλ δεν γνωρίζω εξοδα αποστολής.

Edited by stylish
Link to comment
Share on other sites

Στο Honorbuy από ευρωπαϊκή αποθήκη με μεταφορικά 321.50 ευρώ

και στο Vicmall με ¨EU Express(Duty Free,5-8 working days) ¨315.00 με μεταφορικά.

καμιά συμβουλή;

Link to comment
Share on other sites

το θεμα εγγυηση αφορα και απο που το αγορασες για παραδειγμα εμενα την ρομ του ιταλου την περασε το vickmall οπου και το πηρα οποτε δεν παιζει να χω προβλημα.Αλλα ακομα και να χρειαστει να περασεις την μαμισια ρομ 5 λεπτα δουλεια ειναι.

Επειδή το παρείγγειλα χθες απο vickmall, μπορώ να του ζητήσω να μου βάλει την rom του Ιταλού ? και αν ναι ποιά version ?

Link to comment
Share on other sites

Στο Honorbuy από ευρωπαϊκή αποθήκη με μεταφορικά 321.50 ευρώ

και στο Vicmall με ¨EU Express(Duty Free,5-8 working days) ¨315.00 με μεταφορικά.

καμιά συμβουλή;

 

Κατά την ταπεινή μου άποψη συμφέρει να το παρεις απο χονορ. Και λογω τελωνείου (εκτος και αν με EU δεν πληρώνεις) και λογω χρόνου παράδοσης.

Link to comment
Share on other sites

Eγω το αγόρασα απο το to2c που είναι αξιοπιστο και το έχει με 276 ευρω με μεταφορικα PostNL.Το κακο ειναι οτι ειμαι στις 11 μερες τωρα,εχει φτάσει απο τρίτη ελλαδα και ακομα δεν το εχω στα χέρια μου.
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει φτάσει Ελλάδα ακόμα. Ερχεται απο Κινα, φτανει Ολλανδια στις 9-10 μερες και μετα θες βδομάδα ακόμα και βαλε. :) ασε τι γράφει το tracking. :) υπομονή.

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το χρυσό θα είναι διαθέσιμο στην EU αποθήκη του honor μάλλον από την άλλη εβδομάδα όπως μου είπαν σε επικοινωνία μου μαζί τους

OnePlus 3T

LeTV X800 CN

Link to comment
Share on other sites

Eγω το αγόρασα απο το to2c που είναι αξιοπιστο και το έχει με 276 ευρω με μεταφορικα PostNL.Το κακο ειναι οτι ειμαι στις 11 μερες τωρα,εχει φτάσει απο τρίτη ελλαδα και ακομα δεν το εχω στα χέρια μου.

Με αποστολή από Ευρώπη είναι η τελική τιμή;

Link to comment
Share on other sites

Με αποστολή από Ευρώπη είναι η τελική τιμή;

 

...η τιμή αυτή αφορά αποστολή από China warehouse με απλό συστημένο μέσω PostNL. Για ευρωπαϊκή αποθήκη και express υπηρεσίες οι τιμές κυμαίνονται υψηλότερα και κάποιες προαναφέρθηκαν.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το χρυσό θα είναι διαθέσιμο στην EU αποθήκη του honor μάλλον από την άλλη εβδομάδα όπως μου είπαν σε επικοινωνία μου μαζί τους

 

τελεια....

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το παρείγγειλα χθες απο vickmall, μπορώ να του ζητήσω να μου βάλει την rom του Ιταλού ? και αν ναι ποιά version ?

 

εγώ δεν ζήτησα τίποτα και είχαν περάσει την ρομ του ιταλου

Link to comment
Share on other sites

Θα το πάρεις και αυτό; :p

 

ισως αλλα σε κανενα διμηνο.

Οχι τωρα.

μολις βγαλουν aosp το αρπαξα.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το χρυσό θα είναι διαθέσιμο στην EU αποθήκη του honor μάλλον από την άλλη εβδομάδα όπως μου είπαν σε επικοινωνία μου μαζί τους

 

Μα το έχει διαθέσιμο στην EU αποθήκη.....ή κάνω λάθος;

 

Sorry Λάθος. Δεν είναι διαθέσιμο το χρυσό στην EU.

Edited by kaspanos
Link to comment
Share on other sites

ισως αλλα σε κανενα διμηνο.

Οχι τωρα.

μολις βγαλουν aosp το αρπαξα.

 

Λίγα λογια για το aosp? Τι κερδιζεις με το aosp?

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει φτάσει Ελλάδα ακόμα. Ερχεται απο Κινα, φτανει Ολλανδια στις 9-10 μερες και μετα θες βδομάδα ακόμα και βαλε. :) ασε τι γράφει το tracking. :) υπομονή.

 

Μου εχει δείξει οτι έχει φτάσει ολλανδια και απο εκει οτι το στείλαν στο destination country και οτι εχει φτάσει εδω αλλα ακομα το site ελτα τίποτα.Καποιος που έχει παρει με postNL του το έφερε ο ελτα ή η tnt?

Link to comment
Share on other sites

Μου εχει δείξει οτι έχει φτάσει ολλανδια και απο εκει οτι το στείλαν στο destination country και οτι εχει φτάσει εδω αλλα ακομα το site ελτα τίποτα.Καποιος που έχει παρει με postNL του το έφερε ο ελτα ή η tnt?

 

Δεν εχει φτασει,υπολογισε 7-10 μερες ακομα,τα ελτα το φερνουν

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...