Jump to content

Huawei P8


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι, 64gb... Όπου διάβασα, έλεγαν πολύ καλά λόγια... :(

 

μια κόκκινη μήπως? αν ναι ίδιες δυο τα έφτυσαν σε μένα :(

 

αυτη δλδ?

http://3.1m.yt/BLqpOIW.jpg

Edited by egodemis
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μια κόκκινη μήπως? αν ναι ίδιες δυο τα έφτυσαν σε μένα :(

 

αυτη δλδ?

http://3.1m.yt/BLqpOIW.jpg

 

ναι, αυτή... Το κέρατο μου... Έχεις να προτείνεις κάποια σχετικά οικονομική(θα την πάρω από το e-shop, αφού αυτή είναι ακόμα στην εγγύηση); Δεν ψήνομαι να παρω και 3η ίδια... Ξενέρωσα.

Link to comment
Share on other sites

ναι, αυτή... Το κέρατο μου... Έχεις να προτείνεις κάποια σχετικά οικονομική(θα την πάρω από το e-shop, αφού αυτή είναι ακόμα στην εγγύηση); Δεν ψήνομαι να παρω και 3η ίδια... Ξενέρωσα.

 

μια samsung με 45 ευρω έχει προσφορά στο eshop μετα έχει μπόλικες αλλες που αντεχουν αλλα ειναι αργες αν εχεις σκοπο να την γεμίσεις άστο πανε στην samsung

Link to comment
Share on other sites

μια samsung με 45 ευρω έχει προσφορά στο eshop μετα έχει μπόλικες αλλες που αντεχουν αλλα ειναι αργες αν εχεις σκοπο να την γεμίσεις άστο πανε στην samsung

 

Μία Samsung 64άρα στα 63 ευρώ βρήκα. Ευχαριστώ, θα ψάξω κάτι καλό, δεν θέλω να την ξαναπάθω...

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω οτι παιζει ρολο η καρτα. Οτι καρτα και να βαλεις αν ειναι να βγαλει προβλημα δεν το γλιτωνεις. Εμενα εχει σταματησει πάντως το πρόβλημα με την κάρτα. Δεν μου το ξαναεμφανισε εδώ και αρκετό καιρό.
Link to comment
Share on other sites

Μία Samsung 64άρα στα 63 ευρώ βρήκα. Ευχαριστώ, θα ψάξω κάτι καλό, δεν θέλω να την ξαναπάθω...

 

http://www.e-shop.gr/samsung-mb-sc64d-eu-evo-plus-64gb-sdxc-class-10-p-PER.576978

Link to comment
Share on other sites

Αυτή δεν είναι microsd :confused:

 

οπς λαθος link

http://www.e-shop.gr/samsung-mb-mc64da-eu-evo-plus-64gb-micro-sdxc-class-10-adapter-p-PER.576945

Edited by egodemis
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος αν συνεργάζεται σωστά το p8 με το xiaomi mi band;

 

Καλημέρα .Συνεργάζεται κανονικά με Xiaomi MI Band 1s που το δοκίμασα.Επίσης συνεργάζεται άψογα Moto 360 1st edition,LG Urbane και Samsung Gear S2.

Letv Le1 Pro X800.

When The smoke is going down

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα .Συνεργάζεται κανονικά με Xiaomi MI Band 1s που το δοκίμασα.Επίσης συνεργάζεται άψογα Moto 360 1st edition,LG Urbane και Samsung Gear S2.

 

Ευχαριστώ πολύ! Να σαι καλά!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Κάτοχος P8, εδώ και 2 μήνες, απόλυτα ευχαριστημένος με τη χρήση του.

Πριν λίγες μέρες έκανα και την αναβάθμιση στο emui 4.0. Από τότε έχει προκύψει πρόβλημα με Bluetooth ακουστικο (samsung).

Κατά τη διάρκεια της συνομιλίας αποσυνδεεται και ξανά συνδέεται μόνο του στα καλά καθούμενα. Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει τρόπος αντιμετώπισης του προβλήματος ή αν είναι κι αυτό ένα από τα κουσούρια που αφήνουν πάντα οι νέες αναβαθμισεις;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

Σήμερα έκανα και εγώ την αναβάθμιση σε android 6 στην έκδοση b321 και έχω κάποια προβληματακια.

1)επειδή δεν άντεχε τον μανισιο launcher εγκατέστησα τον νόβα αλλά όταν πάω να τον επιλεξω ως προεπιλεγμένο δεν με αφήνει, είχε κανένας παρόμοιο θέμα;

2)παρατήρησα αισθητή μείωση της ελεύθερης μνήμης ραμ.Ειναι λόγω της αναβάθμισης η έκανα εγώ κάτι λάθος

Σημείωση: ή αναβάθμιση έγινε μέσω OTA και μετά έκανα επαναφορά εργοστασιακών χωρίς να διαγραψω φωτογραφίες κτλπ

Link to comment
Share on other sites

Στο ιδιο δωματιο,στην μια πριζα του υπολογιστη φορτιζει σε 2,20 λεπτα κ σε μια αλλη μου φορτισε σε 3 ωρες,δεν ειναι καπως κουλο;
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα δεν μου εχει συμβει ποτε αλλα το διαβαζω και απο αλλους εδω στο myphone και για αλλες συσκευες.

Το βρισκω εντελως κουλο να συμβαινει, με μονη ισως εξηγηση την προβληματικη επαφη στους ακροδεκτες της μπριζας.

Αυτο ομως θα φαινεται και σε αλλες συσκευες που μπαινουν στην συγκεκριμενη μπριζα.

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Κάτοχος P8, εδώ και 2 μήνες, απόλυτα ευχαριστημένος με τη χρήση του.

Πριν λίγες μέρες έκανα και την αναβάθμιση στο emui 4.0. Από τότε έχει προκύψει πρόβλημα με Bluetooth ακουστικο (samsung).

Κατά τη διάρκεια της συνομιλίας αποσυνδεεται και ξανά συνδέεται μόνο του στα καλά καθούμενα. Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει τρόπος αντιμετώπισης του προβλήματος ή αν είναι κι αυτό ένα από τα κουσούρια που αφήνουν πάντα οι νέες αναβαθμισεις;

 

clean install? η update εκανες?

δλδ τα πραγματα σου σβιστικαν ολα η παρεμειναν?

 

----- προσθήκη μηνύματος 83 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στο ιδιο δωματιο,στην μια πριζα του υπολογιστη φορτιζει σε 2,20 λεπτα κ σε μια αλλη μου φορτισε σε 3 ωρες,δεν ειναι καπως κουλο;

 

τσου αν εχει της "κακες" συχνότητες στο wall wiring τοτε ο φοριτστης μπαινει σε safe mode

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει τύχη να πέσει σε κανενός τα χέρια το P9 lite να μας κάνει μια σύγκριση στο πιο αξίζει πλέον εφόσον είναι σχεδόν στην ίδια τιμή;

 

Σαν δύναμη απο όσα βλέπω είναι πάνω κάτω ίδια, καλύτερη μπαταρία το P9 lite και fingerprint, αλλά καμία σχέση σε ποιότητα κατασκευής. Το 9 έχει ήδη την 6 που οκ θα έρθει και στο 8.

 

Η κάμερα όμως είναι αρκετά καλύτερη του 8; Δεν βρίσκω πουθενά κάτι της προκοπής να συγκρίνω

http://briefcase.pathfinder.gr/download/Bloodimir/5975/61437/0/bld-axe.jpg |)347|-| 4\/3|\|G3R
Link to comment
Share on other sites

clean install? η update εκανες?

δλδ τα πραγματα σου σβιστικαν ολα η παρεμειναν?

 

Βασικά αφού έκανα update ΟTA και του έκανα backup, μετά έκανα επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων.

Λάθος κίνηση;

Link to comment
Share on other sites

Το backup έπρεπε να το κάνεις πριν το update. Τώρα που το έκανες μετά, οτι πρόβλημα μπορεί να δημιουργήθηκε με το πέρασμα του update το έσωσες στο backup που πήρες. Εσυ κάνεις το clear με το factory reset, τα καθαριζεις ολα και με το restore που κάνεις μετά ξανά επαναφέρεις το πρόβλημα.

 

Για μένα κάνε ενα factory reset, ξαναπερνα απο το μηδέν τις εφαρμογές σου και μην κάνεις restore. Δούλεψε το λίγο καιρό έτσι, δες πως θα πάει και αποφασίζεις μετά τι θα κάνεις.

 

Sent from my Galaxy Tab Pro using Tapatalk!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Στο ιδιο δωματιο,στην μια πριζα του υπολογιστη φορτιζει σε 2,20 λεπτα κ σε μια αλλη μου φορτισε σε 3 ωρες,δεν ειναι καπως κουλο;

Το εχω αναφερει και εγω αν δεις προηγουμενα posts...Η διαφορα στο χρονο ειναι αρκετη και φτανει και το μισαωρο αρκετες φορες

Link to comment
Share on other sites

clean install? η update εκανες?

δλδ τα πραγματα σου σβιστικαν ολα η παρεμειναν?

 

Βασικά αφού έκανα update ΟTA και του έκανα backup, μετά έκανα επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων.

Λάθος κίνηση;

 

backup τι εκανες? με εφαρμογη της huawei η απλα copy paste φωτογραφίες video?

Link to comment
Share on other sites

1)επειδή δεν άντεχε τον μανισιο launcher εγκατέστησα τον νόβα αλλά όταν πάω να τον επιλεξω ως προεπιλεγμένο δεν με αφήνει, είχε κανένας παρόμοιο θέμα;

 

Σχετικά με τον nova : Ρυθμίσεις συστήματος/εφαρμογές/ σύνθετες ρυθμίσεις (κάτω δεξιά στην οθόνη σου)/προεπιλεγμένες ρυθμίσεις εφαρμογών / και στην “εκκίνηση” επιλέγεις τον nova launcher

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κ απο μενα απο χθες ειμαι κατοχος του p8...δειχνει εξαιρετικο σε ολα του..δεν ασχολουμαι με αναβαθμισεις κτλ προς το παρον(ασχετος απο τετοια θεματα)..

Θα ηθελα να ρωτησω τι διαδικασια πρεπει να ακολουθησω για να μπορεσω να συνδεθω στο mail yahoo π εχω...μου βγαζει μηνυμα οτι αποτυγχανει και μετα κατι για pop3 και imap...μπορει καποιος να με βοηθησει??επισης ξερετε αν μπορω με καποιο τροπο να ρυθμισω οταν με παιρνουν τηλ να αναβοσβηνει κ το φλας απο πισω???ευχαριστω πολυ προκαταβολικα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...