Jump to content

Lenovo K3 Note


Karthan7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σας.Το τηλέφωνό μου Δεν αναγνωρίζει διαφορετικές sd 16 gb.Βγαζει << command 10 volume partition disk:179,180 private failed with null.>>Όταν τις βαζω στην φωτογραφική μηχανή λειτουργούν κανονικά Κάνω format και ξανά το ίδιο.Έχω περασμένη την Κ50Α40-427-16058-RΟW.Θα ήθελα την βοηθεια σας.Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Καλησπέρα παιδιά.

Εχω το Lenovo k3 note με την Mui πάνω απο 1 χρόνο. Σήμερα εντελώς ξαφνικά το κινητό έκανε Restart και απο τότε δεν μπαίνει στο μενού του με αποτέλεσμα συνέχεια να κάνει Restart. Εχει συμβεί σε κανέναν; Θα μείνω χωρις κινητό Σαββατιάτικα :mad:

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπαίνει για να βάλω το Pin μου ώστε να μπορέσω να χρησιμοποιήσω το τηλέφωνο. Κάνει συνέχεια Restart και κολλάει στο λογότυπο MIUI 9...
Link to comment
Share on other sites

Καμία αλλαγή!Δεν πείραξα απολύτως τίποτα. Εντελώς ξαφνικά το έκανε και απο τότε δεν μπαίνει... :(
Link to comment
Share on other sites

Με άλλη ΡΟΜ έστρωσε. Τι να πω ήθελε απλά να με παιδέψει :lol::lol: Υπομονή μέχρι να πάμε στο ΜΙ8 :p
Link to comment
Share on other sites

Κάτι τελευταίο. Πως γίνεται να κάνω τις εφαρμογές να τρέχουν; Οταν κλεινω το κινητό και μου στέλνουν ένα μύνημα στο Viber δεν χτυπάει. Για να το δω θα πρέπει να μπώ μέσα στην εφαρμογή για να έρθει το μύνημα...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έχω το Lenovo k3 note και δεν του έχω κάνει καμία android αναβάθμιση ξέρει κανείς πως μπορώ να του κάνω(είναι αγορασμενο από Κίνα)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ποια σταθερη rom έχετε να προτείνετε;

Έχει την μαμά rom και το ξέθαψα επειδή ξέμεινα από τηλέφωνο, αλλά σέρνεται υπερβολικά.

Επίσης θέλει κανένα 3 λεπτο για να ανοίξει

Και λέω εκεί που θα το κάνω format ας του περάσω καμια νέα rom.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Έχει να προτείνει κανείς κάποια μπαταρία; Πλέον δεν βγάζει ούτε μισή μέρα.

....και εγώ χρειάζομαι μπαταρία έχετε κάποια πρόταση?

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Το κ3 μου σταματησε να δουλευει.

Εως να σταματησει ολα τα εντοσθια του δουλευανε αψογα. Δηλ. Οθονη καμερες ηχειο μικ. φορτιση κλπ. Πολυ προσεγμενο.

Εχω επισης μια καινουργια μπαταρια αχρησιμοποιητη και 1χρησιμοποιημενη.

Δευτερη πλατη καινουργια κιτρινη. Μια θηκη armour. Τα δινω ολα μαζι σε συμβολικη τιμη για καποιον που θα ηθελε να ασχοληθει η με τα ανταλλακτικα η για καποια ισως αναταξη. Ειμαι κεντρο Αθηνας. Στειλτε πμ. Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Το κ3 μου σταματησε να δουλευει.

 

Εως να σταματησει ολα τα εντοσθια του δουλευανε αψογα. Δηλ. Οθονη καμερες ηχειο μικ. φορτιση κλπ. Πολυ προσεγμενο.

 

Εχω επισης μια καινουργια μπαταρια αχρησιμοποιητη και 1χρησιμοποιημενη.

 

Δευτερη πλατη καινουργια κιτρινη. Μια θηκη armour. Τα δινω ολα μαζι σε συμβολικη τιμη για καποιον που θα ηθελε να ασχοληθει η με τα ανταλλακτικα η για καποια ισως αναταξη. Ειμαι κεντρο Αθηνας. Στειλτε πμ. Ευχαριστω.

Το θέλω αδερφέ

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εχω Breeze και ειμαι σουπερ
Link to comment
Share on other sites

Το θέλω αδερφέ

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εχεις πμ σε παρακαλω κοιταξε το κ απαντησε σε πμ. Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...