Jump to content

Lenovo K3 Note


Karthan7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα το δω και εγω λιγες μερες και αναλογα θα πραξω!!!

Ποια lemonade χρησιμοποιείς; Μπορείς να δώσεις link?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ποια lemonade χρησιμοποιείς; Μπορείς να δώσεις link?

 

http://www.mediafire.com/?o4l67fwicw2bdcf

Εγω αυτην χρησιμοποιω χωρις κανενα προβλημα. Το μονο θεμα ηταν ο dialer. Αν κατεβασεις αλλον δε θα εχεις θεμα

Link to comment
Share on other sites

Φλασαρα gapps αλλα δυστιχως κατι που δεν ηξερα ειναι οτι δεν γινονται uninstall τωρα τι κανω? Αν flashαρω super su αποκταω δικαιοματα διαχηριστη??
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια ! Σκεφτομαι να παρω το κινητο απο το minideal και ηθελα να ρωτησω αν χρειαζεται να αλλαχτεί κάποια ρομ κλπ ή αν μπορει να χρησιμοποιηθει ετσι όπως ειναι. Συγγνωμη αν εχει ξαναρωτηθει η απορια μου σε προηγουμενες σελιδες, απλα χαοθηκα λιγο με τις 400+ σελιδες. Επισης το asus zenfone max ειναι συγκρίσιμο? Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει κανεις στο μιαλο του καμια σελιδα που μπορω να κατευασω ΜΟΝΟ play store και google services για android 5.1 και οχι ολα τα Google Apps!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει κανεις στο μιαλο του καμια σελιδα που μπορω να κατευασω ΜΟΝΟ play store και google services και οχι ολα τα Google Apps!!

 

Ψάξε στο google και θα βρεις να τα κατεβάσεις.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Λεω αν εχει δοκιμασει κατι κανεις και ξερει.

 

Για αυτό σου το λέω, γιατί τα χρειάστηκα κάποια στιγμή και εγώ, Και από εκεί τα βρήκα.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Για αυτό σου το λέω, γιατί τα χρειάστηκα κάποια στιγμή και εγώ, Και από εκεί τα βρήκα.

 

Αυτα τι λενε??http://forum.xda-developers.com/android/software/gapps-google-apps-minimal-edition-t2943330 Θα ειναι μονο play store και google services??

Link to comment
Share on other sites

Αυτα τι λενε??http://forum.xda-developers.com/android/software/gapps-google-apps-minimal-edition-t2943330 Θα ειναι μονο play store και google services??

 

Αυτά θέλουν CWM για να περάσουν, δεν διευκρινίζεις αν θέλεις να τα φλασάρεις ή να τα περάσεις σαν απλό .apk.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Αυτά θέλουν CWM για να περάσουν, δεν διευκρινίζεις αν θέλεις να τα φλασάρεις ή να τα περάσεις σαν απλό .apk.

 

συγνωμη.Να εξηγισω απο την αρχη τη θα κανω.Θα περασω την 1520 stable μετα update στην 1604 (που μ'αρεσε) μετα φλασαρισμα με cwm το play store και Google services οχι τα υπολοιπα Google apps τυπου Google launcher,gmail,google+ youtube κλπ. Αυτα.

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη.Να εξηγισω απο την αρχη τη θα κανω.Θα περασω την 1520 stable μετα update στην 1604 (που μ'αρεσε) μετα φλασαρισμα με cwm το play store και Google services οχι τα υπολοιπα Google apps τυπου Google launcher,gmail,google+ youtube κλπ. Αυτα.

 

Λογικά τότε αυτά ψάχνεις, αυτά που ανέβασες στο link τα περνάς με CWM.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Μπωρει καποιος να με βοηθησει να κατεβασω το xposed.. Εχω την 1552D εχω κατεβασει την 71-21τιποτα.. Την72-22 παλι τιποτα την 80-22 τιποτα.μπωρει να μου πει καποιος ποιο αρχειο ειναι για αυτην την rom?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια ! Σκεφτομαι να παρω το κινητο απο το minideal και ηθελα να ρωτησω αν χρειαζεται να αλλαχτεί κάποια ρομ κλπ ή αν μπορει να χρησιμοποιηθει ετσι όπως ειναι. Συγγνωμη αν εχει ξαναρωτηθει η απορια μου σε προηγουμενες σελιδες, απλα χαοθηκα λιγο με τις 400+ σελιδες. Επισης το asus zenfone max ειναι συγκρίσιμο? Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων

 

Καλησπερα φιλε.

 

Στο πρωτο ποστ μπορεις να δεις για αλλαγη ρομ και πως μπορεις να ρουταρεις το τηλεφωνο. Θα βρεις αναλυτικες οδηγιες για τα παντα. Τωρα για το αν μπορεις να το χρησιμοποιησεις ετσι μπορεις αλλα εμενα προσωπικα μου την εσπασαν οι κινεζιες που εβγαζε. Δε ξερω και τι ρομ βαζουν στο minideal τωρα εγω το ειχα παρει απο to2c και το ρουταρα με την μια.

Link to comment
Share on other sites

Λογικά τότε αυτά ψάχνεις, αυτά που ανέβασες στο link τα περνάς με CWM.

 

Ευχαριστω πολυ.Εγεινε και λειτουργει το play store απλα οταν παω να ψαξω μια εφαρμογη γραφοντας στην αναζητηση μου βγαζει play store has stopped αλλα οταν παω στις καρτελες με τις εφαρμογες και δοκιμασω να κατευασω κατι το κατευαζει κανονικα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει κανεις στο μιαλο του καμια σελιδα που μπορω να κατευασω ΜΟΝΟ play store και google services για android 5.1 και οχι ολα τα Google Apps!!

 

Από εδώ φίλε μου

http://opengapps.org

Κατέβασε αυτά που δείχνω στην εικόνα.

 

 

https://www.dropbox.com/s/wray2mwowxw54po/Screenshot_2016-02-06-10-21-18-253.jpeg?dl=0

Link to comment
Share on other sites

Μπωρει καποιος να με βοηθησει να κατεβασω το xposed.. Εχω την 1552D εχω κατεβασει την 71-21τιποτα.. Την72-22 παλι τιποτα την 80-22 τιποτα.μπωρει να μου πει καποιος ποιο αρχειο ειναι για αυτην την rom?

 

Όπως βλέπεις στο link που σου έστειλα έχει πολλές μορφές για κάθε έκδοση γι αυτό σου είχα πει ακριβώς το όνομα του αρχείου που είχα κατεβάσει για να κατεβάσεις το αντίστοιχο ακόμη και σε άλλη έκδοση:

v21-sdk21-arm64.zip.

 

Σε αυτό κατέληξα δοκιμάζοντας και τα άλλα και κάθε φορά το TWRP μου έλεγε τον λόγο που δεν δέχεται το κάθε αρχείο (π.χ. μη 64bito) μέχρι που έβαλα το σωστό.

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

  • Δοκίμασα ποντίκι και το βλέπει κανονικά.
  • Δοκίμασα usb hub που είχε πάνω και ποντίκι και σκληρό δίσκο 2TB με δική του τροφοδοσία και τα είδε και τα 2 κανονικά.

 

Αυτό που θα ήθελα να δοκιμάσω είναι αν μπορεί να υποστηρίξει συσκευή και ταυτόχρονη φόρτιση αλλά δεν ξέρω πως να το κάνω.

Το έχει δοκιμάσει κανείς?

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

Από εδώ φίλε μου

http://opengapps.org

Κατέβασε αυτά που δείχνω στην εικόνα.

 

 

https://www.dropbox.com/s/wray2mwowxw54po/Screenshot_2016-02-06-10-21-18-253.jpeg?dl=0

 

Ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Ενά άλλο μικρό θεματάκι με την ιταλική ρομ είναι ότι μου βγάζει συνέχεια το google+ για ενημέρωση, αλλά δεν μπορεί να την κάνει.
Link to comment
Share on other sites

Ενά άλλο μικρό θεματάκι με την ιταλική ρομ είναι ότι μου βγάζει συνέχεια το google+ για ενημέρωση, αλλά δεν μπορεί να την κάνει.

για να το διορθώσεις πρέπει να βρεις το αρχείο lenovoGalery.apk με έναν fille manager (π.χ es explorer), και να τον μετονομάσεις σε lenovoGalery.apk.old και να κάνεις επανεκκίνηση. όταν ανοίξει το κινητό κάνεις την ενημέρωση. όταν τελειώσει ξαναμετονομάζεις το αρχείο lenovoGalery.apk.old σε lenovoGalery.apk και ξανακάνεις reboot

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια επειδη τελικα θα την αλλαξω του ιταλου για μου κανει αρκετα κρασαρισματα ποια miui προτεινεται??
Τον ΝΟΥ σου και να πίνεις το ΝΟΥΝΟΥ σου!!!!:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...