Jump to content

Lenovo K3 Note


Karthan7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

H LTT lemonade δεν είχε ποτέ ελληνικά είναι βασισμένη πάνω στην official κινέζικη οπότε έχει αγγλικά και κινέζικα. Απλά λίγες μέρες μετά βγάζουν ένα αρχείο με translation έτσι είχε γίνει με την 1537. Η ρομ από μόνη της είναι καθαρή. Από ότι είδα το αρχείο που έβαλα και στο ποστ μου με μετάφραση παίζει μεν κάνει τις ρυθμίσεις και όλα στα ελληνικά αλλά έχει θέματα (δε δουλεύει μετά η stock εφαρμογή μηνυματων και δε παίζει η αυξομείωση όλων των ήχων με τα πλαινά το γυρίζει στο παλιό που ήταν μόνο για την ένταση κλήσεων). Οπότε το αφαίρεσα και περιμένω να βγάλουν καινούργιο συμβατό με την 1540.

Πάντως μέχρι τώρα η ρομ πετάει μπορώ να πω χωρίς κανένα κόλλημα

 

Ξέρω ότι δεν είχε πλήρη ελληνικά γιατί τις εχω δοκιμασει και εγω όλες. Αλλά η 1532 είχε αρκετα ελληνικά ..ενω η 1537 και τωρα η 1540 σχεδον καθόλου. Όντως πεταει μεχρι στιγμης και εκανα και τις ρυθμισεις με το animation scaling sto 0.5 που προτέινει η ρομ , και φυσαει πραγματικα.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ξέρω ότι δεν είχε πλήρη ελληνικά γιατί τις εχω δοκιμασει και εγω όλες. Αλλά η 1532 είχε αρκετα ελληνικά ..ενω η 1537 και τωρα η 1540 σχεδον καθόλου. Όντως πεταει μεχρι στιγμης και εκανα και τις ρυθμισεις με το animation scaling sto 0.5 που προτέινει η ρομ , και φυσαει πραγματικα.

 

Δε με πιάσες τι είπα. Η αρχική έκδοση από μόνη της δεν έχει ελληνικά και δεν είχε ποτέ. Στη 1532 απλά μετά από καιρό ενσωμάτωσαν τις γλώσσες μέσα στο αρχικό πακέτο της ρομ. Στη 1537 αν κατεβάσεις από το φορουμ της LTT το αντίστοιχο αρχείο γίνεται κανονικά πολύγλωσση όπως ακριβώς και η 1532. Απλά το κάνεις install από το recovery όπως και τη ρομ

http://www.mediafire.com/download/781dzvvw6xpjnou/Parche+traduccion+LLT_LEMONADE_1537.zip

Το αρχείο παίζει και στη 1540 αλλά έχει κάποια θεματάκια. Συνήθως το αρχείο με τις γλώσσες το βγάζουν καμιά βδομάδα μετά την έκδοση της rom

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Δε με πιάσες τι είπα. Η αρχική έκδοση από μόνη της δεν έχει ελληνικά και δεν είχε ποτέ. Στη 1532 απλά μετά από καιρό ενσωμάτωσαν τις γλώσσες μέσα στο αρχικό πακέτο της ρομ. Στη 1537 αν κατεβάσεις από το φορουμ της LTT το αντίστοιχο αρχείο γίνεται κανονικά πολύγλωσση όπως ακριβώς και η 1532. Απλά το κάνεις install από το recovery όπως και τη ρομ

http://www.mediafire.com/download/781dzvvw6xpjnou/Parche+traduccion+LLT_LEMONADE_1537.zip

Το αρχείο παίζει και στη 1540 αλλά έχει κάποια θεματάκια. Συνήθως το αρχείο με τις γλώσσες το βγάζουν καμιά βδομάδα μετά την έκδοση της rom

 

Α οκ οποτε περιμένουμε.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα..

Ψάχνομαι τον τελευταίο καιρό να αγοράσω το Lenovo K3 Note και το έχω βρει στο EU Warehouse του GearBest (http://www.gearbest.com/ce...347.html?wid=3) στα 137€ που κανά 30άρι κάτω από το αντίστοιχο του Vickmall.

Μερικές ερωτησούλες:Να το προτιμήσω?Σε πόσες μέρες περίπου να το περιμένω?Να τους πω κάτι σε σχέση με rom,language,κλπ.?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Είμαι καινούργιος στο φόρουμ, κάτοχος του Κ3 Note εδώ και λίγες ημέρες (αγορασμένο από Tinydeal).

Είχα πολλά χρόνια να αλλάξω κινητό τηλέφωνο (το παλιό μου είναι ένα HTC wildfire), και πραγματικά έχω πελαγώσει με το K3.

Είναι σαν να έχω έναν φορητό υπολογιστή στα χέρια μου με πολλές και καινούργιες σ'εμένα δυνατότητες.

 

Για αρχή θα ήθελα να ρωτήσω μερικά πράγματα σχετικά με βασικές λειτουργίες του τηλεφώνου (καθότι δεν έχω βρει μέχρι τώρα ένα αξιόλογο manual στην Αγγλική γλώσσα).

 

1) Όταν με καλούν και το τηλέφωνο είναι σε standby mode (locked screen), μου δείχνει ποιος με καλεί και το κόκκινο και πράσινο ακουστικό για να απαντήσω ή να απορρίψω την εισερχόμενη κλήση.

Όσο κι αν πατάω το πράσινο ακουστικό για να απαντήσω, δεν γίνεται τίποτα απολύτως.

Πρέπει να κάνω slide down την οθόνη για να με περάσει σε υπομενού που μου δείχνει σε ένα μικρό παραλληλόγραμμο παραθυράκι την εισερχόμενη κλήση και τον καλούντα, μετά να πατήσω το συγκεκριμένο παραθυράκι μπας και καταφέρω να απαντησω, αλλά και πάλι δεν γίνεται τίποτα. Στην συνέχεια πρέπει να κάνω πάλι slide down την οθόνη για να μου δείξει σε καινούργιο παραθυράκι την εισερχόμενη κλήση με επιλογή απάντησης ή απόρριψης αυτή τη φορά. Εφόσον μετά από όλα τα παραπάνω η κλήση παραμένει εισερχόμενη (δεν έχει μετατραπεί σε αναπάντητη), τότε μόνο μπορώ να απαντήσω.

Φαντάζομαι κάποιο setting είναι λάθος ή κάτι κάνω εγώ λάθος ???

 

2) Οι εισερχόμενες κλήσεις εμφανίζονται με το πρόθεμα της χώρας ++30 και αυτό δημιουργεί πρόβλημα και στα SMS μηνύματα στα οποία δεν μου εμφανίζεται ο αποστολέας αν και τον έχω καταχωρημένο στην λίστα των επαφών μου αλλά χωρίς το πρόθεμα της χώρας στον τηλεφωνικό αριθμό. Κάποια λύση ???

 

3) Κάποια options μου τα εμφανίζει μόνο με κινέζικα και δεν καταλαβαίνω τίποτα. Επίσης όταν πάω να επιλέξω γραμματοσειρές, έχει μόνο μερικές κινέζικες και τίποτα άλλο.

 

η ROM που έχω είναι η : VIBEUI_2.5_1512_5.495.1_ST_K50_T5

 

Αυτά προς το παρόν, αν και είναι πολλά ακόμα που θέλω να ρωτήσω, να μην κουράσω περαιτέρω στο πρώτο μου μήνυμα.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για όποια βοήθεια.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω τους συμφορουμιτες..!Αν και δεν ειμαι κατοχος k3 note,εβαλα μια ξαδερφη μου ''πριζα'' και της παρηγγειλα απο γνωστο κινεζο site ενα..το θεμα ειναι οτι ξαφνικα χθες και χωρις να του εχει κανει το παραμικρο (το προσεχει σαν τα ματια της πραγματικα) πεταξε error cant connect to camera,οταν ανοιγεις το app δειχνει μια μαυρη οθονη και στην ουσια καμερα γιοκ!δοκιμασα αλλα 3rd party app για καμερα και καμια αλλαγη..το αξιοπεριεργο ειναι οτι περασα antutu και βγαζει σαν πισω καμερα 5.0 mp οπως και στην εμπρος..δλδ ακριβως την ιδια μπρος πισω..να μην τα πολυλεω,μονο το retrica δουλεψε για εμπρος ,γιατι και τα υπολοιπα ακομα και στην εμπρος κανει Mirror αυτο που βλεπω..εχει κανεις ιδεα απο αυτο η να εχει παθει κατι παρομοιο ?γιατι ειναι κριμα να στελνω το κινητο πισω κινα και να την αφηνω χωρις κιν κανα 2 μηνο!ευχαριστω εκ των προτερων!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Απ τη πρωτη μερα που παρελαβα το τηλεφωνο απο κινα εχω μπερδευτει με τις επαφες. Ενω εχω αποθηκευσει καποια νουμερα ως 69.. αν μου στειλουν sms δεν τα αναγνωριζει και τα εμφανιζει +3069... Εχω αναγκαστει να καταχωρω *2 το καθε νουμερο..

Ξερει κατι καποιος για το θεμα;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Απ τη πρωτη μερα που παρελαβα το τηλεφωνο απο κινα εχω μπερδευτει με τις επαφες. Ενω εχω αποθηκευσει καποια νουμερα ως 69.. αν μου στειλουν sms δεν τα αναγνωριζει και τα εμφανιζει +3069... Εχω αναγκαστει να καταχωρω *2 το καθε νουμερο..

Ξερει κατι καποιος για το θεμα;

 

Το παρέλαβα και εγώ πρίν λίγες μέρες και παρουσίαζε το ίδιο πρόβλημα.

Βέβαια, δεν έκατσα με την δική του ROM, έκανα ροοτ και πέρασα και τού Ιταλού και την Ινδική

και το πρόβλημα λύθηκε.

Try it...:happy::happy::happy:

Our Demo-Krasi Has Been Hacked...:X
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω τους συμφορουμιτες..!Αν και δεν ειμαι κατοχος k3 note,εβαλα μια ξαδερφη μου ''πριζα'' και της παρηγγειλα απο γνωστο κινεζο site ενα..το θεμα ειναι οτι ξαφνικα χθες και χωρις να του εχει κανει το παραμικρο (το προσεχει σαν τα ματια της πραγματικα) πεταξε error cant connect to camera,οταν ανοιγεις το app δειχνει μια μαυρη οθονη και στην ουσια καμερα γιοκ!δοκιμασα αλλα 3rd party app για καμερα και καμια αλλαγη..το αξιοπεριεργο ειναι οτι περασα antutu και βγαζει σαν πισω καμερα 5.0 mp οπως και στην εμπρος..δλδ ακριβως την ιδια μπρος πισω..να μην τα πολυλεω,μονο το retrica δουλεψε για εμπρος ,γιατι και τα υπολοιπα ακομα και στην εμπρος κανει Mirror αυτο που βλεπω..εχει κανεις ιδεα απο αυτο η να εχει παθει κατι παρομοιο ?γιατι ειναι κριμα να στελνω το κινητο πισω κινα και να την αφηνω χωρις κιν κανα 2 μηνο!ευχαριστω εκ των προτερων!

 

Δοκίμασε αν θες εργοστασιακές ρυθμίσεις και αν δεν φτιάξει άλλη Ρομ... Ωστόσο αν δεν έχει αλλαγμένη Ρομ δεν ξέρω αν οι εργοστασιακές θα φέρουν αλλά προβλήματα όπως πχ να χάσει τα Ελληνικά ή το Google play... Αν έχεις πάντως ιδέα βάλε την androidum θα έλεγα εγώ..

Link to comment
Share on other sites

Δουλεύουν σε εσάς εφαρμογές σαν την smart app lock ; από την 1529 και μετά δε μου δουλευει με τίποτα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Είμαι καινούργιος στο φόρουμ, κάτοχος του Κ3 Note εδώ και λίγες ημέρες (αγορασμένο από Tinydeal).

Είχα πολλά χρόνια να αλλάξω κινητό τηλέφωνο (το παλιό μου είναι ένα HTC wildfire), και πραγματικά έχω πελαγώσει με το K3.

Είναι σαν να έχω έναν φορητό υπολογιστή στα χέρια μου με πολλές και καινούργιες σ'εμένα δυνατότητες.

..........

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για όποια βοήθεια.

 

Εδω το αγγλικο manual http://www.gsmarc.com/device-manual-download/3192/

 

εγω παντως θα σου προτεινα να πας σε ROW rom

Link to comment
Share on other sites

Δε με πιάσες τι είπα. Η αρχική έκδοση από μόνη της δεν έχει ελληνικά και δεν είχε ποτέ. Στη 1532 απλά μετά από καιρό ενσωμάτωσαν τις γλώσσες μέσα στο αρχικό πακέτο της ρομ. Στη 1537 αν κατεβάσεις από το φορουμ της LTT το αντίστοιχο αρχείο γίνεται κανονικά πολύγλωσση όπως ακριβώς και η 1532. Απλά το κάνεις install από το recovery όπως και τη ρομ

http://www.mediafire.com/download/781dzvvw6xpjnou/Parche+traduccion+LLT_LEMONADE_1537.zip

Το αρχείο παίζει και στη 1540 αλλά έχει κάποια θεματάκια. Συνήθως το αρχείο με τις γλώσσες το βγάζουν καμιά βδομάδα μετά την έκδοση της rom

 

Στην 1540 έβγαλαν τα call UI ?? δηλ την ρυθμιση που απαντάς σε κλήση φερνοντας το ακουστικό στο αυτί και τις υπόλοιπες παρεμφερεις ρυθμίσεις ?? Ξενέρωσα!!! Για κοίτα το και συ μηπως κανω λαθος.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Στην 1540 έβγαλαν τα call UI ?? δηλ την ρυθμιση που απαντάς σε κλήση φερνοντας το ακουστικό στο αυτί και τις υπόλοιπες παρεμφερεις ρυθμίσεις ?? Ξενέρωσα!!! Για κοίτα το και συ μηπως κανω λαθος.

Aν και δε τις είχα, θυμάμαι ότι κάπου εκεί ήταν και η ρύθμιση να γυρνάει από ανοιχτή ακρόαση στο ακουστικό αν το πλησιάσεις στο αυτί. Και όντως δε τη βλέπω ούτε αυτή τη ρύθμιση. Προφανώς τις αφαίρεσε η lenovo στη νέα έκδοση...

 

Πάντως μπορώ να πω ότι το κινητό με την 1540 πετάει κυριολεκτικά και ακόμα και η μπαταρία πρόσεξα και στις δύο φορτίσεις ξεπέρασε τις 4 ώρες οθόνης ενώ συνήθως ήμουν 3+ . Ειδοποιήσεις όλα κομπλέ και στη lock screen και όταν είσαι μέσα στο μενού που βγαίνουν σαν παραθυράκι στο πάνω μέρος. Αν είχαν προσθέσει και τα ελληνικά θα ήταν η τελειότητα. Ρώτησα στο φορουμ τους αν θα βγάλουν αρχείο με μεταφράσεις για τη 1540 αλλά δε πήρα απάντηση

Edited by pan82

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Στην 1540 έβγαλαν τα call UI ?? δηλ την ρυθμιση που απαντάς σε κλήση φερνοντας το ακουστικό στο αυτί και τις υπόλοιπες παρεμφερεις ρυθμίσεις ?? Ξενέρωσα!!! Για κοίτα το και συ μηπως κανω λαθος.

 

Aν και δε τις είχα, θυμάμαι ότι κάπου εκεί ήταν και η ρύθμιση να γυρνάει από ανοιχτή ακρόαση στο ακουστικό αν το πλησιάσεις στο αυτί. Και όντως δε τη βλέπω ούτε αυτή τη ρύθμιση. Προφανώς τις αφαίρεσε η lenovo στη νέα έκδοση...

Πάντως μπορώ να πω ότι το κινητό με την 1540 πετάει κυριολεκτικά και ακόμα και η μπαταρία πρόσεξα και στις δύο φορτίσεις ξεπέρασε τις 4 ώρες οθόνης ενώ συνήθως ήμουν 3+ .

 

Στις εκδόσεις DEV όπως είναι αυτή για την οποία γίνεται λόγος πάντα υπάρχουν κάποιες ελλείψεις, μόνο οι STable εκδόσεις είναι πλήρης.

frastgr
Link to comment
Share on other sites

Aν και δε τις είχα, θυμάμαι ότι κάπου εκεί ήταν και η ρύθμιση να γυρνάει από ανοιχτή ακρόαση στο ακουστικό αν το πλησιάσεις στο αυτί. Και όντως δε τη βλέπω ούτε αυτή τη ρύθμιση. Προφανώς τις αφαίρεσε η lenovo στη νέα έκδοση...

 

Πάντως μπορώ να πω ότι το κινητό με την 1540 πετάει κυριολεκτικά και ακόμα και η μπαταρία πρόσεξα και στις δύο φορτίσεις ξεπέρασε τις 4 ώρες οθόνης ενώ συνήθως ήμουν 3+ . Ειδοποιήσεις όλα κομπλέ και στη lock screen και όταν είσαι μέσα στο μενού που βγαίνουν σαν παραθυράκι στο πάνω μέρος. Αν είχαν προσθέσει και τα ελληνικά θα ήταν η τελειότητα. Ρώτησα στο φορουμ τους αν θα βγάλουν αρχείο με μεταφράσεις για τη 1540 αλλά δε πήρα απάντηση

 

Ναι προς το παρον ειναι η καλύτερη που εχω βαλει. Και η ενταση του ηχου μου φαινεται δυνατότερη και η ποιότητα του ακουστικού καλύτερη . Τουλάχιστον ετσι μου φαινεται.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Ναι προς το παρον ειναι η καλύτερη που εχω βαλει. Και η ενταση του ηχου μου φαινεται δυνατότερη και η ποιότητα του ακουστικού καλύτερη . Τουλάχιστον ετσι μου φαινεται.

Είναι δε σου φαίνεται απλά, αρκετά δυνατότερη από όλες τις άλλες εκδόσεις που έχω χρησιμοποιήσει αφού υπέθετα ότι ήταν ενεργοποιημένο το viper4android αλλά μπαίνοντας στην εφαρμογή είδα ότι δεν ήταν.

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Έφτασε και το δικό μου μετά από μακρί ταξίδι. Φοράει VIBEUI_V2.5_1512_5.495.1_ST_K50-T5

O πωλητής μου έστειλε δώρο αντάπτορα, tempered glass screen protector (H9) και την iPaky θήκη που το είχα ζητήσει

To άφησα λίγο χωρίς SIMs να δώ τι θα γίνει και άρχισε να πετάει pop ups οπότε πάμε για άλλη rom

Σκέφτομαι να βάλω την Lemonade 1540.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, πρόσφατα παρέλαβα το lenovo k3 note από vickmall, το πρόβλημα που εξακολουθώ να έχω είναι ότι όταν αποθηκεύω φωτογραφία σε κάποια επαφή μετά από λίγο η φωτογραφία αλλοιώνεται και γίνεται χάλια. Ξέρει κανείς για ποιο λόγο γίνεται αυτό και πως μπορώ να το φτιάξω??

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, πρόσφατα παρέλαβα το lenovo k3 note από vickmall, το πρόβλημα που εξακολουθώ να έχω είναι ότι όταν αποθηκεύω φωτογραφία σε κάποια επαφή μετά από λίγο η φωτογραφία αλλοιώνεται και γίνεται χάλια. Ξέρει κανείς για ποιο λόγο γίνεται αυτό και πως μπορώ να το φτιάξω??

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

 

Τις επαφες τις εχεις στη σιμ?

Δοκιμασε να τις μεταφερεις στο κινητο και να βαλεις απο εκει φωτο.

Link to comment
Share on other sites

Όλα πήγαν τέλεια με root (δεν ηταν) και με custom recovery και περασα τη 1540 κατευθείαν και πράγματι το κινητό παει πάρα πολυ καλα

Όμως παρατηρησα κάτι που με χάλασε και δε ξερω αν ειναι hardware πρόβλημα: μετά απο καποια restart η οθόνη δεν ανταποκρινόταν καθόλου και έπρεπε να βγάλω τη μπαταρια και να κανω restart ώστε να δουλεψει ξανα! Μου συνέβει 3 φορές μετά απο restart αλλά στο επόμενο restart όλα επαιζαν κανονικα! Συμβαίνει ή να το προσέξω;

Link to comment
Share on other sites

 

Είναι ίδια με αυτή (VIBEUI_S121_VISNU_LEMONADE)

ή είναι νεότερη έκδοση..???

Our Demo-Krasi Has Been Hacked...:X
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...