Jump to content

Ταινίες/σειρές που ψάχνετε και δεν ξέρετε τον τίτλο


ckck20
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ. ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΒΡΩ ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ. ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΜΕΤΑ ΤΟ 2007 ΚΑΙ ΠΡΙΝ 2017, ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ, ΚΑΙ ΕΙΔΟΣ ΠΕΡΙΠΕΤΙΑ, ΔΡΑΣΗΣ, ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ. ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΗ (ΕΝΑ ΞΑΘΝΟ ΑΝΤΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΙΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ) ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΝΑ ΠΕΡΝΕΙ ΤΟ ΚΛΕΙΔΕΙ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΝΑ ΕΙΣΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕΣΑ (ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ) ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΕΞΩ ΣΤΟ ΠΡΕΒΑΖΕΙ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΕΙΛΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΗΣ (ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ). ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΟΠΩΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΦΥΛΑΚΗ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΠΕΘΑΝΕ ΜΑΛΛΟΝ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΚΗΔΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΒΡΙΣΚΕΙ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΚΑΣΕΙ. ΕΠΙΣΗΣ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΕΙΧΑΝ ΠΑΓΙΔΕΨΕΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΗ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ.
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ. ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΒΡΩ ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ. ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΜΕΤΑ ΤΟ 2007 ΚΑΙ ΠΡΙΝ 2017, ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ, ΚΑΙ ΕΙΔΟΣ ΠΕΡΙΠΕΤΙΑ, ΔΡΑΣΗΣ, ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ. ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΗ (ΕΝΑ ΞΑΘΝΟ ΑΝΤΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΙΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ) ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΝΑ ΠΕΡΝΕΙ ΤΟ ΚΛΕΙΔΕΙ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΝΑ ΕΙΣΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕΣΑ (ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ) ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΕΞΩ ΣΤΟ ΠΡΕΒΑΖΕΙ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΕΙΛΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΗΣ (ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ). ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΟΠΩΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΦΥΛΑΚΗ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΠΕΘΑΝΕ ΜΑΛΛΟΝ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΚΗΔΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΒΡΙΣΚΕΙ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΚΑΣΕΙ. ΕΠΙΣΗΣ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΕΙΧΑΝ ΠΑΓΙΔΕΨΕΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΗ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ.

 

Man on a ledge 2012

https://www.imdb.com/title/tt1568338/

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

και γω θα την ξανά δω ευχαριστώ τον φίλο που μου την θύμισε και σενα φυσικά,κατέβηκε ήδη....

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
καλησπερα σας. ειχα δει ενα παλιο "θριλερ" ας το πουμε που ειχε διαφορες ιστοριες. μια ηταν με μια λυμνη που αμα εμπενες σε βυθιζε μεσα νομιζω, μετα ηταν με κατι ινδιανους κλπ. ευχαριστω οποιον βοηθησει, ειναι πολυ παλιο

 

Μάλλον το "Creepshow 2 (1987)" είναι.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα κ από μένα. Ψάχνω μια ταινία μάλλον δεκαετία 80 το πολύ 90. Ευρωπαϊκή. Με κάτι πιτσιρικάδες που βολταροντας μπαίνουν σε μια σπηλιά σε ένα βουνό κ κάτι γίνεται σε φάση κ πάνε σε άλλη διάσταση. Κ εκεί έχουν να κάνουν με κάτι χλωμούς φαλακρούς που φαίνονται ακόμα κ οι φλέβες τους. Σας λέει κάτι;

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Pontius said:

Καλησπέρα κ από μένα. Ψάχνω μια ταινία μάλλον δεκαετία 80 το πολύ 90. Ευρωπαϊκή. Με κάτι πιτσιρικάδες που βολταροντας μπαίνουν σε μια σπηλιά σε ένα βουνό κ κάτι γίνεται σε φάση κ πάνε σε άλλη διάσταση. Κ εκεί έχουν να κάνουν με κάτι χλωμούς φαλακρούς που φαίνονται ακόμα κ οι φλέβες τους. Σας λέει κάτι;

Την έπαιζε μεταγλωττισμένη κάποτε σε κανάλια περιφέρειας 

Link to comment
Share on other sites

Αυτή την ταινία την ψάχνω κι εγώ πολλά χρόνια. Ανακαλύπτουν ένα θαμμένο UFO σε κάποια σπηλιά σε βουνό, το οποίο ήταν εκεί πολλά χρόνια. Υποτίθεται πως είχε καταστραφεί ο πλανήτης τους από την τεχνολογική εξέλιξη, τις βιομηχανίες και η βροχή ήταν όξινη. Εψαχναν βοήθεια για να αντιστρέψουν την κατάσταση εκεί και γι' αυτό ήρθαν στην Γη. Μπήκαν μέσα τα παιδιά, το σκάφος ξύπνησε και τους πήγε στον πλανήτη τους. Πρέπει να ήταν σλαβικής παραγωγής ταινία πάντως, αν όχι χώρας της σοβιετικής Ένωσης γιατί θυμάμαι υπήρχε μια σκηνή κηδείας σε κάποια φαση με χριστιανούς ορθόδοξους παπάδες.


Sent from my Pixel 5 using Tapatalk





Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Σωστά το ίδιο λέμε. Την είχα πρώτο δει σε τοπικό κανάλι Σερρών (TVS). Για τα παιδικά μου ματια ήταν πολύ προχο κ σπουκι κ μου έχει μείνει 

Link to comment
Share on other sites

Σωστά το ίδιο λέμε. Την είχα πρώτο δει σε τοπικό κανάλι Σερρών (TVS). Για τα παιδικά μου ματια ήταν πολύ προχο κ σπουκι κ μου έχει μείνει 
Δυστυχώς έχω ρωτήσει κι εδώ παλιότερα αλλά και σε άλλο διπλανό forum. Κανείς δεν είχε κάποιον τίτλο. Έχω ψάξει και με λέξεις κλειδιά στο Google, δεν βρήκα κάτι ποτέ.

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

On 18/9/2021 at 1:22 ΜΜ, baiosss said:

Δυστυχώς έχω ρωτήσει κι εδώ παλιότερα αλλά και σε άλλο διπλανό forum. Κανείς δεν είχε κάποιον τίτλο. Έχω ψάξει και με λέξεις κλειδιά στο Google, δεν βρήκα κάτι ποτέ.

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
 

Ρίξτε μια ματιά εδώ, με βάση τις ημερομηνίες και δείτε την υπόθεση η ακόμα καλύτερα τα τρέιλερ όσων ταιριάζουν μήπως και βρεθεί. https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_films_featuring_extraterrestrials

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ψάχνω μια ταινία που είναι τρεις γενιές γυναικών η γιαγιά που ήταν δυναμική μπροστά για την εποχή της φεμινιστρια η κόρη της ήταν πιο μαζεμένη και η εγγονή που στο τέλος αποφάσισε να γίνει γιατρός επειδή βρεθηκε σε μέτωπο πολέμου και είδε πως σκοτώνονται γύρω της άνθρωποι και έτσι αποφάσισε να βοηθήσει με το να γίνει γιατρός..... 

Link to comment
Share on other sites

On 18/9/2021 at 12:32 ΜΜ, Pontius said:

Σωστά το ίδιο λέμε. Την είχα πρώτο δει σε τοπικό κανάλι Σερρών (TVS). Για τα παιδικά μου ματια ήταν πολύ προχο κ σπουκι κ μου έχει μείνει 

Πωωωω, πρέπει να την πέτυχα στο ίδιο κανάλι πριν καμία 15ετια, ένα ξημέρωμα που γύρισα πιωμα απ' έξω 😛

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

ΓΕΙΑ ΣΑΣ. ΨΑΧΝΩ ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΤΟΥΣ ΔΙΔΥΜΟΥΣ ΠΥΡΓΟΥΣ ΣΤΙΣ 9/11. ΒΓΗΚΕ ΜΑΛΛΟΝ ΜΕΤΑ ΤΟ 2007. ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΕΝΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΥ. Η ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΑΥΤΗ ΘΥΜΑΜΑΙ ΗΤΑΝ Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΠΡΟΒΛΕΨΕ ΤΟ ΠΟΛΕΜΟ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟ ΙΡΑΚ ΕΝΩ ΟΛΕΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΟΙ ΕΝΕΡΓΙΕΣ ΤΗΣ ΤΟΤΕ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ ΗΤΑΝ ΣΩΣΤΕΣ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΝΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥ ΣΤΡΑΤΙΩΤΗ ΠΟΥ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΙΘΕΣΗ ΠΑΡΑΤΗΣΕ ΤΟ ΠΑΝΕΠΗΣΤΗΜΙΟ ΚΑΙ ΚΑΤΑΚΤΗΚΕ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 18/9/2021 at 6:52 ΠΜ, baiosss said:

Αυτή την ταινία την ψάχνω κι εγώ πολλά χρόνια. Ανακαλύπτουν ένα θαμμένο UFO σε κάποια σπηλιά σε βουνό, το οποίο ήταν εκεί πολλά χρόνια. Υποτίθεται πως είχε καταστραφεί ο πλανήτης τους από την τεχνολογική εξέλιξη, τις βιομηχανίες και η βροχή ήταν όξινη. Εψαχναν βοήθεια για να αντιστρέψουν την κατάσταση εκεί και γι' αυτό ήρθαν στην Γη. Μπήκαν μέσα τα παιδιά, το σκάφος ξύπνησε και τους πήγε στον πλανήτη τους. Πρέπει να ήταν σλαβικής παραγωγής ταινία πάντως, αν όχι χώρας της σοβιετικής Ένωσης γιατί θυμάμαι υπήρχε μια σκηνή κηδείας σε κάποια φαση με χριστιανούς ορθόδοξους παπάδες.


Sent from my Pixel 5 using Tapatalk




 

Καλησπέρα, την ίδια ταινία ψάχνουμε να βρούμε με τον κολλητό μου εδώ και χρόνια ανά περιόδους! Μας έχει μείνει χαραγμένη από την παιδική μας ηλικία! Πιστεύω πως η ταινία είναι παραγωγή σοβιετικής ένωσης και όχι βαλκανική! Στην Θεσσαλονίκη την έβαζε είτε το Europe one είτε κάποιο άλλο από τα πολλά μικρά που είχαμε! Ίσως η λύση είναι όπως έγραψε και κάποιος πιο πάνω να την ααναζητησουμε μέσω των σταθμών που την έπαιζαν! 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, την ίδια ταινία ψάχνουμε να βρούμε με τον κολλητό μου εδώ και χρόνια ανά περιόδους! Μας έχει μείνει χαραγμένη από την παιδική μας ηλικία! Πιστεύω πως η ταινία είναι παραγωγή σοβιετικής ένωσης και όχι βαλκανική! Στην Θεσσαλονίκη την έβαζε είτε το Europe one είτε κάποιο άλλο από τα πολλά μικρά που είχαμε! Ίσως η λύση είναι όπως έγραψε και κάποιος πιο πάνω να την ααναζητησουμε μέσω των σταθμών που την έπαιζαν! 
Το θέμα είναι ότι και να την βρούμε, θα βρούμε υπότιτλους; Γιατί θυμάμαι σίγουρα πως ήταν μεταγλωττισμένη με φωνές Ελλήνων ηθοποιών. Δεν θυμάμαι σε ποια κανάλια έπαιζε. Έχω την εντύπωση πως έπαιξε κάποτε και στο juniors TV, στην ΕΡΤ ενδεχομένως, αλλά και σε κανάλια τύπου New channel η Seven X.

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τη βρήκα επιτέλους! Μετά από χρόνια απελπισμένων αναζητήσεων που δεν έβγαζαν πουθενά, επιτέλους έφτασε η ώρα να λυθεί αυτό το θέμα!

Η ταινία είναι τσεχοσλοβάκικη του 1985 και λέγεται Tretí sarkan (The Third Dragon)

https://www.imdb.com/title/tt0391502/

Στην Ελλάδα είχε το όνομα ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΛΟΥΡΙΝΤ (είναι το όνομα του πλανήτη με την όξινη βροχή στον οποίο πηγαίνουν τα παιδιά) και υπάρχει και μεταγλωττισμένη στο YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=HZJugVdE6do

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, zipel said:

Παιδιά τη βρήκα επιτέλους! Μετά από χρόνια απελπισμένων αναζητήσεων που δεν έβγαζαν πουθενά, επιτέλους έφτασε η ώρα να λυθεί αυτό το θέμα!

Η ταινία είναι τσεχοσλοβάκικη του 1985 και λέγεται Tretí sarkan (The Third Dragon)

https://www.imdb.com/title/tt0391502/

Στην Ελλάδα είχε το όνομα ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΛΟΥΡΙΝΤ (είναι το όνομα του πλανήτη με την όξινη βροχή στον οποίο πηγαίνουν τα παιδιά) και υπάρχει και μεταγλωττισμένη στο YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=HZJugVdE6do

 

 

 

εισαι ΗΡΩΑΣ ΡΕ ..αν και δεν την ειχα ποτε μου ακουστα διαβασα τοσεσ φορεσ για αυτο και στο αλλο σαιτ που το γραψεσ.αρα θα τη τιμησω...ο θεοσ να ευλογει το yt downloader xexe

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τη βρήκα επιτέλους! Μετά από χρόνια απελπισμένων αναζητήσεων που δεν έβγαζαν πουθενά, επιτέλους έφτασε η ώρα να λυθεί αυτό το θέμα!
Η ταινία είναι τσεχοσλοβάκικη του 1985 και λέγεται Tretí sarkan (The Third Dragon)
https://www.imdb.com/title/tt0391502/
Στην Ελλάδα είχε το όνομα ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΛΟΥΡΙΝΤ (είναι το όνομα του πλανήτη με την όξινη βροχή στον οποίο πηγαίνουν τα παιδιά) και υπάρχει και μεταγλωττισμένη στο YouTube:

 
 
 
Καταπληκτικός!!! Μπράβο ρε φίλε! Χρόνια και χρόνια ψαξίματος!

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Λοιπον πριν πολλα χρονια ειχα δει μια ταινια,πραγματικα ημουν 14 ετων μαξ και την λατρεψα.....

περιληψη(θα πω οσα θυμαμαι)=ενας(ο πρωταγωνιστης) και 2 φιλοι του φτιαχνουν ενα site γνωριμιών και γινονται πλουσιοι......αυτος καθως δινει με τα λεφτα του ανεσεις στην μητερα του(ο πατερας του τον αντιπαθει που εβγαλε ετσι λεφτα).....γνωριζει μια κοπελα(εχει και παιδι)........αυτος την ερωτευτηκε και για την πλησιασει......αγορασε το εργοστασιο που δουλευει και εκανε τον εργατη για ειναι κοντα της...καθε φορα αυτη που ελεγε ενα θεμα πχ μακαρι να ειχα κατι σαν νηπιαγωγειο για τα παιδια μας και αυτος εφτιαξε κατι σαν νηπιαγωγειο για τα παιδια των υπαλληλων,τελος παντων χαλαει τελικα ολα τα λεφτα του για αυτην με αυτα και με εκεινα...... και γενικα στο τελος αποκαλυφτεται και οι εργατες τον μισουν μιας και το εγοστασιο κλεινει λογο χρεωκοπειας και αυτη επισης αρχισε να τον αποφευγει μιας και εμεινε ανεργη...................στο τελος η κοπελα καταλαβαινει ποσο την αγαπαει αυτοςκαι αυτο ηταν..............

 

 

ΘΥΜΑΜΑΙ και αλλες λεπτομεριες απλα θα σας μπερδεψω περισσοτερο,μιας και ηδη ειναι μπερδεμενο..απλα εγραψα της πιο βασικες πληροφοριες μπας και καποιος βοηθηεια

Αυτα,ευχαριστω

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

καλησπερα και καλη χρονια να εχετε!!! προσπαθω να βρω μια ταινια την εβλεπα πιτσιρικος μεταγλωτισμενη που ειναι μια νεαρη μαγισσα η οποια ηρθε απο τον κοσμο των μαγων στο ανθρωπινο και πρεπει να πιει αιμα γριας για να παει παλι πισω. αλλα τελικα πινει τσαι.......

κατι αλλο νομιζς ελεγε desempoouno sumotrex και εκανε μαγικα

αν μπορει καποιος να βοηθησει τον ευχαριστω προκαταβολικα

 

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

καλημέρα σας θα ήθελα να ρωτήσω και εγώ εάν κάποιος ξέρει τον τίτλο από την ταινία που διαδραματίζεται στην νέα Υόρκη λίγο πριν το τέλος του δευτέρου παγκοσμίου πολέμου και υπάρχει μια σταρλέτ που ψάχνει να κάνει καριέρα  μεθάει και  την βιάζουν σε ένα αυτοκίνητο 5-6 άντρες.

Είναι γυρισμένο γύρω στα 1990 . πάρα πολύ καλή παραγωγή! με γνωστούς ηθοποίους και ωραία σκηνικά.

Link to comment
Share on other sites

Ταινία αρκετά χρόνια πριν (μάλλον δεκαετία 90).

Είναι κάτι μάγισσες που μεταμορφώνουν παιδιά σε ποντίκια.  

 

Για βοηθήστε.... "Εδώ" την έχω και δε με βγαίνει 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, mol said:

Ταινία αρκετά χρόνια πριν (μάλλον δεκαετία 90).

Είναι κάτι μάγισσες που μεταμορφώνουν παιδιά σε ποντίκια.  

 

Για βοηθήστε.... "Εδώ" την έχω και δε με βγαίνει 

https://www.imdb.com/title/tt0100944/reference/

Μάλλον εννοείς αυτή την ταινία, έγινε και remake το 2020 και έχει τραγικές κριτικές οπότε δεν θα μπω στον κόπο να τιμήσω το remake 🙂 https://www.imdb.com/title/tt0805647/reference/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...