Jump to content

Ταινίες/σειρές που ψάχνετε και δεν ξέρετε τον τίτλο


ckck20
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα, γράφτηκα σε αυτό το φόρουμ μήπως μπορέσετε και με βοήθησετε μιας κ βλέπω ότι είστε σαϊνια. Εϋχομαι να μην σας κουράσω γιατί έχω αρκετές ταινίες σε αναζήτηση. Ξεκινάω:

1) Την έβλεπα αρκετά μικρή πριν 20 ίσως χρόνια. Περιπέτεια με ένα ζέπελιν-αερόστατο, ταξιδεύουν με αυτό και προσγειώνονται πάνω σε βουνά με χιόνι και πήδακες φωτιάς, φάλαινες όρκα δολοφόνους με ένα μακρύ ρύγχος. Πάντως θυμάμαι ότι ταξιδεύουν με αυτό το ζέπελιν-αερόστατο... Ο Θεός βοηθός...

 

The Island at the Top of the World (1974)

http://www.imdb.com/title/tt0071671/

 

Θα ηθελα κι εγω με τη σειρα μου να σας ζητησω αν μπορειτε να με βοηθησετε!Οταν ημουν μικρη,τελος δεκαετιας 70 αρχες 80 το πολυ,ειδα ενα θριλερ το οποιο εχω την εντυπωση οτι λεγοταν "το χερι του διαβολου" κι αφορουσε εναν μουσικο νομιζω ο οποιος αποκτησε ενα χερι το οποιο τον βοηθουσε να παιζει θαυμασια,νομιζω πιανο.Μετα ομως διαπιστωσε οτι ηταν σατανικο αλλα δεν μπορουσε να το ξεφορτωθει με τιποτα!Επειδη ημουν πολυ μικρη μου διαφευγουν αρκετα στοιχεια.Το ψαχνω χρονια αλλα βρισκω μονο καποια με αναλογο τιτλο!Σας παρακαλω,βοηθειστε την κατασταση...ειναι παιδικο απωθημενο! :rolleyes:

 

θα μπορουσε να ειναι αυτο:

The Mephisto Waltz (Χορευοντας με το διαβολο)

http://www.imdb.com/title/tt0067419/

Edited by VeCo

FNK Creative Workshop

http://fb.com/fnk.creative

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Θα ήθελα να βρω μια ταινια που είχα δει μικρή :p

Θυμάμαι μόνο μια σκηνή.. Η ταινία "λογικά" θα είναι θρίλερ :). Θυμάμαι λοιπόν .. 2 τύπους σε ένα κτίριο , ντυμένοι με ρούχα άσπρα "σαν από το νοσοκομείο", ήταν φοβισμένοι. Δεν μπορούσαν να βρουν την έξοδο του κτιρίου, κ σε κάποια φάση βλέπουν ένα παράθυρο, βγαίνει ο ένας να κοιτάξει απέξω , ο άλλος του κρατάει τα πόδια, έπειτα τον τραβάει κ ανακαλύπτει ότι είναι κομμένος στην μέση :p. Μέτα κάνει Ζοομ-out η κάμερα κ δείχνει ένα κτίριο με πολλά παράθυρα... Μόνο αυτό θυμάμαι :( Είχα ρωτήσει σε videoclub αλλά τίποτα. Ελπίζω να έχετε καμιά πρόταση γιατί σαν Fun tou είδους, είναι περίεργο πως δεν την εχω ξαναδεί :)

 

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων :):)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ,

 

Μηπως ξερει κανεις πως λεγεται η ταινια που επαιζε ξημερωματα 10/4 κατα τις 5 το πρωι το σταρ ? Επαιζε μετα απο μια ταινια με την παρις χιλτον

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Θα ήθελα να βρω μια ταινια που είχα δει μικρή :p

Θυμάμαι μόνο μια σκηνή.. Η ταινία "λογικά" θα είναι θρίλερ :). Θυμάμαι λοιπόν .. 2 τύπους σε ένα κτίριο , ντυμένοι με ρούχα άσπρα "σαν από το νοσοκομείο", ήταν φοβισμένοι. Δεν μπορούσαν να βρουν την έξοδο του κτιρίου, κ σε κάποια φάση βλέπουν ένα παράθυρο, βγαίνει ο ένας να κοιτάξει απέξω , ο άλλος του κρατάει τα πόδια, έπειτα τον τραβάει κ ανακαλύπτει ότι είναι κομμένος στην μέση :p. Μέτα κάνει Ζοομ-out η κάμερα κ δείχνει ένα κτίριο με πολλά παράθυρα... Μόνο αυτό θυμάμαι :( Είχα ρωτήσει σε videoclub αλλά τίποτα. Ελπίζω να έχετε καμιά πρόταση γιατί σαν Fun tou είδους, είναι περίεργο πως δεν την εχω ξαναδεί :)

 

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων :):)

 

o κυβος/ the cube

http://www.microsiervos.com/images/top-geek-cube.jpg

 

Τρίτη τροποποιηση..: Την εχω σε dvd στο σπιτι μου. Αμα την ξαναδεις θα δεις οτι εβγαλες λαθος συμπερασματα..

Edited by REDHOTSTEF
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ :) :) Λες να είναι ο κύβος? Ίσως το 1ο να είναι :P Θα δω το 1ο και βλέπουμε.

Μου είχε κάνει μεγάλη εντύπωση πάντως γι αυτό και το θυμάμαι μέχρι τώρα. :P

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ :) :) Λες να είναι ο κύβος? Ίσως το 1ο να είναι :P Θα δω το 1ο και βλέπουμε.

Μου είχε κάνει μεγάλη εντύπωση πάντως γι αυτό και το θυμάμαι μέχρι τώρα. :P

 

Αποσπάσματα της ταινίας βρίσκονται εδώ και καιρό στο youtube.

Η σκηνή που θυμασαι, (2 αντρες με λευκα ρουχα, κομένη μεση, πολλα παράθυρα) βρίσκεται σε αυτο το clip-άκι:

;)

Link to comment
Share on other sites

Πες μου ότι δε μιλάς για μια καμμένη ταινία που ο ποντικός είναι ψιλοτεράστιος και τον ψήνουν σε κάποια φάση :confused:

 

Αυτή τη σκηνή δεν την θυμάμαι καν! :p

 

Θυμάμαι πάντως ότι μετά το δάγκωμα του ποντικού (ο οποίος νομίζω είχε μολύνει την σούπα που έτρωγαν με κάποιο τρόπο), έπεφταν...κομμάτια από τους ανθρώπους! :p

Link to comment
Share on other sites

Αποσπάσματα της ταινίας βρίσκονται εδώ και καιρό στο youtube.

Η σκηνή που θυμασαι, (2 αντρες με λευκα ρουχα, κομένη μεση, πολλα παράθυρα) βρίσκεται σε αυτο το clip-άκι:

;)

 

 

Το youtube ήταν το 1ο που κοίταξα πριν κάνω post εδώ :) Είδα το Cube 1 εχθές... Έχει κάποια στοιχεία αλλά δυστυχώς δεν είναι αυτή.. :(. Θυμάμαι κάποιες λεπτομέρειές που στην σκηνή αυτή δεν υπάρχουν. Και βασικά δεν υπάρχει κοπέλα :P .

"Χρονολογικά" δεν βγαίνει πάντως :P To Cube βγήκε το 1997 :P Βρήκα ένα post σε ξένο φόρουμ που ψάχνει και άλλος την ταινία με την ίδια σκηνή :p Μπορεί να είναι και αυτή... (μα τόσο λάθος να κάνω πια ?? :P )

 

http://www.best-horror-movies.com/archive?name=man-cut-in-half-trying-to-escape-through-window-in-haunted-house.html

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Ψάχνω μια ταινία, παραγωγής 2000 και κάτι, όχι πολύ παλιά, που είχε σαν σενάριο την υπόγεια ζωή στη Γη.

Μια πολιτεία ολόκληρη κάτω από το έδαφος με πρωταγωνιστές κάποια παιδιά αλλά και μεγαλύτερους

ηθοποιούς. Δεν ήταν καθόλου βαριά, αλλά αντίθετα ευχάριστη σαν στυλ παραμυθιού και περίπου

στα χρώματα της ταινίας "Hugo".

Δεν θυμάμαι το λόγο που ζούσαν κάτω από το έδαφος, φτώχια ίσως; πάντως όχι μόλυνση..! :confused:

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...!

 

Τελικά τη βρήκα!!

Για όποιον ενδιαφέρεται: City of Ember

Edited by VeCo
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Ψάχνω μια ταινία, παραγωγής 2000 και κάτι, όχι πολύ παλιά, που είχε σαν σενάριο την υπόγεια ζωή στη Γη.

Μια πολιτεία ολόκληρη κάτω από το έδαφος με πρωταγωνιστές κάποια παιδιά αλλά και μεγαλύτερους

ηθοποιούς. Δεν ήταν καθόλου βαριά, αλλά αντίθετα ευχάριστη σαν στυλ παραμυθιού και περίπου

στα χρώματα της ταινίας "Hugo".

Δεν θυμάμαι το λόγο που ζούσαν κάτω από το έδαφος, φτώχια ίσως; πάντως όχι μόλυνση..! :confused:

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...!

 

Μήπως εννοείς αυτό:

http://m.freeprojectx.com/movie.php?id=mdb7f450cf9

Edit: Mε πρόλαβες στο ψαξιμο.

Edited by achillesgk
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλημέρα σας παιδιά και καλή Ανάσταση! Ήθελα να σας ρωτήσω για μια ταινία πρέπει να είναι δεκατίας 90. Ήταν με 3 μάγισσες και κάτι παιδιά, οι οποίες τα κυνηγούσαν και αυτές ήταν αρκετά κωμικές φυσιογνωμίες. Το έβαζε συχνά το MEGA το μεσημέρι, θεωρούνταν κωμωδία, αλλά ήταν και τρομακτικό. Σας ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας παιδιά και καλή Ανάσταση! Ήθελα να σας ρωτήσω για μια ταινία πρέπει να είναι δεκατίας 90. Ήταν με 3 μάγισσες και κάτι παιδιά, οι οποίες τα κυνηγούσαν και αυτές ήταν αρκετά κωμικές φυσιογνωμίες. Το έβαζε συχνά το MEGA το μεσημέρι, θεωρούνταν κωμωδία, αλλά ήταν και τρομακτικό. Σας ευχαριστώ!

 

Μήπως το Hocus Pocus;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Καλη Ανασταση και καλο Πασχα!Ψαχνω μια σειρα ή ταινια(δεν θυμαμαι ακριβως γιατι ημουν πολυ μικρος τοτε),νομιζω ηταν θριλλερ και αν δεν κανω λαθος το ειχα δει γυρω στο 96/97.Δεν θυμαμαι πολλα πραγματα απλα βλεπω μια εικονα στο μυαλο μου και με τρωει η περιεργεια.Η εικονα ειναι μια γυναικα ξαπλωμενη και απο τα ματια της ετρεχαν δακρυα απο αιμα. Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω μια παλια ταινια με ενα χοντρουλη πιτσιρικα που εκανε εφευρεσεις.

Ειχε ευφερει σε καποια φαση ενα ποδηλατο με προωθηση που πηδαγε ψηλα και μια μαγνητικη μπαλα του μπασκετ με την οποια σκορασε συνεχεια.

Την ειχα δει πολυ πιτσιρικας, πανε πανω απο 10-15 χρονια νομιζω.

 

Είναι ταινία της Ντίσνευ με τίτλο

Ask Max ¨ (1986)

 

Ψαχνω να βρω μια παλια παιδικη ταινια της δεκαετιας του '90 ισως και '80 δε θυμαμαι ακριβως....Ειναι με ενα παιδακι λιγο κακομαθημενο που βρισκεται με ενα μαγικο τροπο σε ενα δασος και εκει βλεπει τα λουλουδια να ζωντανευουν,στην αρχη ειναι πολυ δυσπιστο αλλα μετα γινεται νομιζω ξωτικο και αυτο και αλλαζει,γινεται πιο καλο... Στο τελος με ενα μαγικο τροπο γυρναει σπιτι του και βρισκεται στο κρεβατι του οπως οταν αρχιζει η ταινια,αλλα εχει γινει πια ''καλο παιδι''

 

Θα μπορούσε να είναι η Γιαπωνέζικη ταινία anime της Toei:

 

 

Manga Isoppu monogatari (1983)

 

Για τη μεταγλωττισμένη εκδοχή ο τίτλος είναι "Αισώπου Μύθοι"

 

 

http://www.amazon.com/Aesops-Fables-version-Isoppu-monogatari/dp/B00008EY9V/ref=cm_syf_dtl_pl_27

 

Αλλα ξαναδιαβάζοντας την ερώτηση, μου φαίνεται πως αναφέρεται σε live action ταινία και όχι σε κινούμενα σχέδια.

 

 

Το τρίτο που ψάχνω είναι animation πολύ παλιό και μάλιστα σειρά. Είναι πιτσιρίκια σε μια κρουαζιέρα και πέφτουν σε μια χρονοκαταιγίδια. Βρίσκονται σε μια άλλη διάσταση με δεινόσαυρους οι οποίοι μιλούσαν την γλώσσα τους και τους καταλάβαιναν, νομίζω ότι τους έλεγαν φωνόσαυρους. Είχαν για μεταφορικό μεσο ένα 4Χ4 και το είχαν μετατρέψει σε δεινόσαυρο... κάτι τέτοιο. Στο τέλος πολεμούσαν έναν μετεωρίτη...

 

Κατα πάσα πιθανότητα είναι η Γιαπωνέζικη anime σειρά "Jura Tripper"

 

http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=1767

 

Στα ελληνικἀ λέγεται "Δυo Χρόνια Διακοπές Με Τους Δεινοσαύρους".

Edited by NorthStar82
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εγώ σας έχω δύσκολα αυτή την φορά. Ήταν μια Ελληνική σειρά κωμωδία που έπαιζε την δεκαετία του 90 στην Ελληνική τηλεόραση. Νομίζω στο Mega ή στον Antenna (φυσικά δεν αποκλείεται να έπεζε και σε άλλο κανάλι, δεν θυμάμαι καλά). Ήταν μια μητέρα και μια κόρη και μένανε μόνες τους, ο πατέρας ζούσε αλλά είχαν χωρίσει με την μητέρα. Κάθε επεισόδιο ήταν και μια ιστορία. Θυμάμαι σε κάποιο επεισόδιο είχαν πάει διακοπές οικογενιακώς (μαζί και ο πατέρας), και όταν γυρισαν μετά από μέρες διαπίστωσαν ότι όσο έλειπαν τους είχαν κλέψει όλα τα έπιπλα και λοιπά υπάρχοντα του σπιτιού. Σε ένα άλλο επεισόδιο το αυτοκίνητο της μητέρας έμεινε στον δρόμο από βλάβη και κάποιος της είπε ότι έχει πρόβλημα το ψυγείο, και η μητέρα πετάει το εξής κουφό: "Ααα, έχει και ψυγείο; Θα έβαζα μέσα τρόφιμα και αναψυκτικά για να τα κρατάω κρύα" (όσοι ξέρουν το ψυγείο του αυτοκινήτου έχει άλλη λειτουργία, δεν είναι όπως το ψυγείο που έχουμε σπίτι). Όταν κόπηκε η σειρά, η ηθοποιός που έπεζε την κόρη πήγε σε μια άλλη εκπομπή (νομίζω στην ΕΤ1 ή σε κάποιο άλλο κρατικό κανάλι) και παρουσίαζε καλλιτεχνικά για μικρά παιδιά (πως να φτιάχνουμε διάφορα πράγματα, πως να ζωγραφίζουμε κλπ). Edited by gokuthelegend
i8vv46-6.png
Link to comment
Share on other sites

Η μαμά ήταν αυτό που λέμε "βούρλο" κι η κόρη αγανακτούσε με τη χαζομάρα της μάνας της;

Μου θυμίζει έντονα τη σειρά του Μαστοράκη "Καληνύχτα μαμά" με τη Λίλα Καφαντάρη. Την κόρη έπαιζε η Αλεξάνδρα Νικολαΐδου. Το μόνο που δε μου κολλάει είναι αυτό που λες για την εκπομπή. Η Νικολαΐδου ήταν πολύ μικρή για να πάρει τέτοια δουλειά...

 

http://www.youtube.com/watch?v=AwuIvGvg6SE

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η μαμά ήταν αυτό που λέμε "βούρλο" κι η κόρη αγανακτούσε με τη χαζομάρα της μάνας της;

Μου θυμίζει έντονα τη σειρά του Μαστοράκη "Καληνύχτα μαμά" με τη Λίλα Καφαντάρη. Την κόρη έπαιζε η Αλεξάνδρα Νικολαΐδου. Το μόνο που δε μου κολλάει είναι αυτό που λες για την εκπομπή. Η Νικολαΐδου ήταν πολύ μικρή για να πάρει τέτοια δουλειά...

 

http://www.youtube.com/watch?v=AwuIvGvg6SE

 

Α, μπράβο, αυτή ήταν. Τώρα που το ανέφερες θυμήθηκα ότι όντως ήταν του Μαστοράκη, απλώς δεν το θυμόμουν. Η 2η εκπομπή που την παρουσίαζε η μικρή μπορεί να μην βγήκε αμέσως μετά τον τερματισμό της 1ης. Μπορεί να βγήκε 2-3 χρόνια αργότερα. Εκτός αν ήταν κάποια άλλη κοπέλα που της έμοιαζε εκπληκτικά, πήγαινα δημοτικό τότες, δεν θυμάμαι καλά.

Edited by gokuthelegend
i8vv46-6.png
Link to comment
Share on other sites

Την βοήθειά σας και πάλι! :)

 

Ψάχνω μια ταινία τρόμου, πρέπει να είναι τέλη 80'-αρχές 90'. Έχει σχέση με "νεκρούς" ο τίτλος του αν θυμάμαι καλά: Necromomicon, κάπως έτσι, πρέπει να περιέχει αυτή τη λέξη ή το "necro" μέσα (Να σας προλάβω, δεν είναι η ταινία του 1993 "Necrocomicon", του Howard Phillips Lovecraft, έτσι νομίζω δηλαδή, δεν θυμάμαι κάποια τέτοια σκηνή σε αυτή την ταινία).

 

Το εξώφυλλο νομίζω είναι ένας σκελετός που κρατάει το βιβλίο των νεκρών.

 

Από το στόρι, όσα θυμάμαι, είναι ένας τύπος που πηγαίνει σε κάτι σαν ζούγκλα, κάτι σαν ζωολογικό κήπο και τον δαγκώνει ένα πράγμα σαν ποντίκι ή το κουβαλά σπίτι του και εκεί γίνεται ο κακός χαμός σε ένα γεύμα που έχουν..

 

Ελπίζω να βοήθησα όσο μπορώ και ανυπομονώ για την βοήθειά σας!! :D

 

Να ενημερώσω ότι την ταινία που έψαχνα, επιτέλους την βρήκα! Δεν είχε τελικά μέσα ούτε το "necro" ούτε τίποτα (κάπου τα μπέρδεψα).

 

Ο λόγος φυσικά για το έπος του Peter Jackson, Braindead (εγκεφαλικλα νεκρός, του 1992)!! :p

 

 

B- movies με τρέλα λέμε!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας

Εγώ θελώ να μάθω το όνομα δύο ταινιών

1. Στην ταινία αυτή που είναι πολύ γνωστή αλλά έχει κολλήσει το μυαλό μου, όλο τα φυτά οδηγούσαν τους ανθρώπους στην τρέλα. Ήταν ενός γνωστού σκηνοθέτη από την Ινδία. Θυμάμαι μόνο δύο σκηνές. Στη μία ένας έβαλε σε λειτουργία τη μηχανή του γκαζόν, ξάπλωσε κάτω και η μηχανή πέρασε από πάνω του και στην άλλη ένας ανθρωπος μίλαγε σε ένα φυτό αλλά μετά κατάλαβε ότι ήταν ψεύτικο.

 

2. Στη δεύτερη ταινία που την είχα δει όταν ήμουν 5 ετών, μου είχε φανεί πολύ περίεργη και θυμάμαι από αυτή ότι ήταν μία γυναίκα που είχε ανακαλύψει ένα φαντασμα στο σπίτι της και ήθελε να μάθει γιατί το φαντασμα πέθανε και την επισκέφτηκε και μετα απο πολυ καιρο κατάλαβε ότι εκείνη ήταν η δολοφόνος όταν σε έναν αγώνα πυγμαχίας, μποξ ή κάτι τέτοιο, είχε κάνει περιέργως τα πάντα να κινούνται πολύ αργά και τους ανθρώπους να πέφτουν. Το φαντασμα είχε πεθάνει όταν ένας χοντρός άντρας επεσε πανω του.... Πολυ περίεργη ταινία.....

 

Όποιος μπορει να με βοηθήσει ας το κάνει. Ειδικά τη δευτερη ταινία την ψάχνω πολλά χρόνια. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας

Εγώ θελώ να μάθω το όνομα δύο ταινιών

1. Στην ταινία αυτή που είναι πολύ γνωστή αλλά έχει κολλήσει το μυαλό μου, όλο τα φυτά οδηγούσαν τους ανθρώπους στην τρέλα. Ήταν ενός γνωστού σκηνοθέτη από την Ινδία. Θυμάμαι μόνο δύο σκηνές. Στη μία ένας έβαλε σε λειτουργία τη μηχανή του γκαζόν, ξάπλωσε κάτω και η μηχανή πέρασε από πάνω του και στην άλλη ένας ανθρωπος μίλαγε σε ένα φυτό αλλά μετά κατάλαβε ότι ήταν ψεύτικο.

 

Όποιος μπορει να με βοηθήσει ας το κάνει. Ειδικά τη δευτερη ταινία την ψάχνω πολλά χρόνια. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

http://www.imdb.com/title/tt0949731/????

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά είμαι new στο site.... Απ ότι κατάλαβα σ' αυτό το θέμα ρωτάει κάποιος για μια ταινία που δεν θυμάται τίτλο και όποιος ξέρει του απαντάει έτσι? Να μια ταινία που δεν μπορώ με τίποτα να θυμηθώ ούτε πως λέγεται, ούτε κάποιον ηθοποιό που παίζει σ' αυτή, ούτε τι χρονιά βγήκε. Παρακάτω σας παραθέτω τι θυμάμαι απ το trailer...

 

Η ταινία λαμβάνει μέρος σε ένα σπίτι, όπου οι ιδιοκτήτες του, πιάνονται όμηροι από 2 μπορεί και 3 νεαρούς ενήλικες. Χαρακτηριστικό έντονο που μπορεί να είναι και το κλειδί στο να βρείτε την ταινία, είναι ότι αυτοί οι 2 οι νεαροί φοράνε κάτασπρα ρούχα. Οι ιδιοκτήτες υποβάλλονται σε ψυχολογικά(κυρίως) βασανιστήρια.

 

Είναι σίγουρα ταινία μετά το 2000, δηλαδή πρόσφατη, εγώ προσωπικά θυμάμαι ότι βγήκε κάπου στο 04-05, αλλά δεν είμαι σίγουρος.Η ταινία γενικά μοίαζει με την ταινία Strangers ή στα Ελληνικά "Κλείδωσες?", απλά στην ταινία που ψάχνω αυτοί που εισβάλλουν στο σπίτι μιλάνε και τους υποβάλλουν στην κατάσταση που είπα. Κυρίως πιάστε τις πληροφορίες ότι 2-3 νέοι εισβάλλουν σε ένα σπίτι, φοράνε κάτασπρα ρούχα και έχουν όμηρους τους ιδιοκτήτες... Πάντως είναι γνωστή ταινία γιατί την είχα δει σε trailer στον κινηματογράφο... Δε θυμάμαι δυστυχώς την ταινία που πήγα να δω. Αυτό θα βοηθούσε πολύ αν το θυμόμουν...

 

Ελπίζω να βοήθησα για να μπορέσετε κι εσείς να με βοηθήσετε....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...