Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M9)


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μια ερωτηση , εχετε την διαχειρηση συσκευων και αν ναι σας δουλευη βρισκει την συσκευη , εμενα εδω και 2 μερες

εχει μουλαρωσει και δεν βρισκει την θεση μου .

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab :respect

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ησυχία για αυτό το κινητό αλλά προσωπικά μου φαίνεται καλό. Πως συγκρίνεται με το nexus 5x?

 

Εάν δε σε καίει να έχεις την καλύτερη κάμερα της αγοράς τότε το HTC είναι ποιο πλήρης συσκευή και πολύ στιβαρη. Αλλιώς το 5X και το 6P έχουν τον ίδιο μοντέλο αισθητήρα κάμερας με το HTC 10. Επίσης όσο έχω δουλέψει το 5Χ της κοπέλας μου είναι λιγότερο παραμετροποιησιμο από το M9.

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Παίδες εγώ το βλέπω 299 στο γερμανο και θέλω να κάνω αναβάθμιση από το nexus 5, θα δω διάφορα; Πιο πολύ με νοιάζει η smooth λειτουργία και ή μπαταρία. Τι λέτε, αξίζει; Η να πάω σε κάτι άλλο.
Link to comment
Share on other sites

Ξανά διαθέσιμο το μαύρο στα 299. Το παράγγειλα. Ελπίζω να παραλάβω.

 

Με τρώει να το δω εν συγκρίσει με το Α9.

Στο τέλος θα πρέπει να κρατήσω το ένα από τα δύο :(

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αφαιρέθηκαν σχόλια τα οποία δεν είχαν καμία σχέση με το αντικείμενο μας εδώ.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Ξανά διαθέσιμο το μαύρο στα 299. Το παράγγειλα. Ελπίζω να παραλάβω.

 

Με τρώει να το δω εν συγκρίσει με το Α9.

Στο τέλος θα πρέπει να κρατήσω το ένα από τα δύο :(

 

Πολυ θα το ηθελα για δευτερο κινητο !! Αλλα στο κοκκινο / μωβ χρωμα ! :)

Link to comment
Share on other sites

Πολυ θα το ηθελα για δευτερο κινητο !! Αλλα στο κοκκινο / μωβ χρωμα ! :)

 

Σε αυτό το έχω. Deep garnet :happy:

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτό το έχω. Deep garnet :happy:

 

Ναι ναι ναι αυτο !!!!!!! Το πιο γαματο χρωμα που εχω δει ποτε μου σε κινητο !!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Ξανά διαθέσιμο το μαύρο στα 299. Το παράγγειλα. Ελπίζω να παραλάβω.

 

Με τρώει να το δω εν συγκρίσει με το Α9.

Στο τέλος θα πρέπει να κρατήσω το ένα από τα δύο :(

Λιγουλακι :rolleyes: η καμερα που μας τα ψιλοχαλαει

Λιγο ο snap 810 που παει πακετο με την ζεστη που εχουμε αυτες τις μερες:heat:

Εχει και καλα :lol:

sense 7-8 λειτουργικο εδω η htc εχει κανει θαυματα οπως μονο αυτη ξερει απλα σπερνει .:bow:

Ηχος Τι να πεις μια λεξη boomsound :happy: :music:

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab :respect

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,

μετα απο 5 μερες με το κινητο,

σε συγκριση με το Μ8 το μονο που ειναι χειροτερο ειναι η πισω καμερα.

εχει καλυτερη μπαταρια,ηχεια,μπροστινη καμερα,ταχυτητα γενικα ειναι βελτιωμενο παντου,

οσο αφορα το θεμα της θερμοκρασιας δεν εχω δει κατι παραπανω απο το Μ8 που ειχα,κανενα προβλημα μεχρι τωρα,ισως παιζει ρολο και οτι ειναι κατασκευη του 7/2016 και μπορει να εχουν βελτιωσει κατι.

Link to comment
Share on other sites

Γενικά κοίταζα κινητά αυτή τη περίοδο και δεν μπόρεσα να καταλήξω κάπου. Ήμουν μεταξύ Nexus 5X και Redmi Note 3. Αλλά το Nexus 5X με χαλάει η 2GB ram και πολλοί χρήστες αναφέρουν ότι δεν δουλεύει καλά στο multitasking και λαγκάρει λίγο (κυρίως σε reddit) και η μπαταρία είναι μέτρια προς χειρότερη, ενώ το Xiaomi όλα καλά, τέλεια τιμή, αλλά δεν θέλω να πάρω κινητό ένα δυο μήνες πριν βγει το nougat και εγώ να μείνω με Lollipop...

 

Έλεγα να περιμένω να δω καινούρια κινητά γιατί θα βγουν νέα nexus, νέα xiaomi, αλλά τα περισσότερα είναι ακριβά δηλαδή με το launch τα nexus σίγουρα θα κοστίζουν πάνω από 400 το sailfish και σιγουρα πανω απο 500 το άλλο οπότε μόνο αν γινόταν κανα φοβερο price drop στο 6p θα με βόλευε. Το Redmi Pro της xiaomi που βγήκε πριν λίγο δεν με ενθουσίασε επειδή δεν θέλω helios επεξεργαστή και ποιος ξέρει πότε θα πάρει snap.

 

Το HTC βλέπω είναι πιο παλιό (έχει πάνω από ένα χρόνο που βγήκε) αλλά η τιμή του είναι premium (μόλις έπεσε στα 300) και απ' οτι διάβασα θα πάρει nougat αλλά δεν το έψαξα περισσότερο αλλά λογικά η πηγή ήταν σωστή. Σε σύγκριση με τα άλλα 2 κινητά είναι καλύτερη επιλογή; Δεν έχω καθόλου παρελθόν με HTC συσκευές, θα του δίνατε του μοντέλου άλλα 2 χρόνια αξιόπιστης δράσης;

Edited by Giannis0
Link to comment
Share on other sites

Γενικά κοίταζα κινητά αυτή τη περίοδο και δεν μπόρεσα να καταλήξω κάπου. Ήμουν μεταξύ Nexus 5X και Redmi Note 3. Αλλά το Nexus 5X με χαλάει η 2GB ram και πολλοί χρήστες αναφέρουν ότι δεν δουλεύει καλά στο multitasking και λαγκάρει λίγο (κυρίως σε reddit) και η μπαταρία είναι μέτρια προς χειρότερη, ενώ το Xiaomi όλα καλά, τέλεια τιμή, αλλά δεν θέλω να πάρω κινητό ένα δυο μήνες πριν βγει το nougat και εγώ να μείνω με Lollipop...

 

Έλεγα να περιμένω να δω καινούρια κινητά γιατί θα βγουν νέα nexus, νέα xiaomi, αλλά τα περισσότερα είναι ακριβά δηλαδή με το launch τα nexus σίγουρα θα κοστίζουν πάνω από 400 το sailfish και σιγουρα πανω απο 500 το άλλο οπότε μόνο αν γινόταν κανα φοβερο price drop στο 6p θα με βόλευε. Το Redmi Pro της xiaomi που βγήκε πριν λίγο δεν με ενθουσίασε επειδή δεν θέλω helios επεξεργαστή και ποιος ξέρει πότε θα πάρει snap.

 

Το HTC βλέπω είναι πιο παλιό (έχει πάνω από ένα χρόνο που βγήκε) αλλά η τιμή του είναι premium (μόλις έπεσε στα 300) και απ' οτι διάβασα θα πάρει nougat αλλά δεν το έψαξα περισσότερο αλλά λογικά η πηγή ήταν σωστή. Σε σύγκριση με τα άλλα 2 κινητά είναι καλύτερη επιλογή; Δεν έχω καθόλου παρελθόν με HTC συσκευές, θα του δίνατε του μοντέλου άλλα 2 χρόνια αξιόπιστης δράσης;

Καλησπερα ναι θα παρει επισημα αναβαθμιση , αν υπαρχει στα 300 παρτο με κλειστα τα ματια

θα εκπλαγεις ευχαριστα :)

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab :respect

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

παρελαβα σημερα και γω το κινητο απο γερμανο.κανονικα δεν επρεπε η μπαταρια να ειναι μισοφορτισμενη?εμενα ηταν εντελως αδεια μολις το βγαλα απο το κουτι στο 0%.
Link to comment
Share on other sites

Αναλόγως πόσο καιρό ήταν η συσκευή στο ράφι.. Δες το serial number να δούμε πότε παράχθηκε.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

παρελαβα σημερα και γω το κινητο απο γερμανο.κανονικα δεν επρεπε η μπαταρια να ειναι μισοφορτισμενη?εμενα ηταν εντελως αδεια μολις το βγαλα απο το κουτι στο 0%.

 

Και το δικό μου ήταν τελείως άδειο από μπαταρία...Ξενερα λίγο γιατί περιμένεις να παίξεις λίγο πρώτη μέρα αλλά τι να κάνεις..

Link to comment
Share on other sites

Αναλόγως πόσο καιρό ήταν η συσκευή στο ράφι.. Δες το serial number να δούμε πότε παράχθηκε.

 

hellooooooooooooo:lol::lol::lol::lol::lol:

Kαλοριζικο σε ολους τους φιλους που το πηραν:)

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab :respect

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Και μενα μου ήρθε. Να πάω να μην πάω, να πάω να μην πάω. Θα μαδήσω όλες τι μαργαρίτες.

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Οταν εκανε αναβαθμισεις για πολυ ωρα το κινητο εκαιγε τρελα πισω στο καπακι.ειναι φυσιολογικο αυτο; επισης antutu τι score βγαζει το κινητο;
Link to comment
Share on other sites

Φυσιολογικο ειναι να καιει οταν κανει αναβαθμισεις η συσκευη σου, μην ανησυχεις δεν υπαρχει προβλημα:)

Οσο για το antutu εγω τουλαχιστον δεν ασχολουμαι δεν γνωριζω να σου απαντησω.

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab :respect

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι με custom rom μας εδωσαν την καμερα απο το 10 .

Πριν απο καμια ωρα.

IMAG0027.jpgfree photo upload

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab :respect

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι με custom rom μας εδωσαν την καμερα απο το 10 .

Πριν απο καμια ωρα.

 

πιστευεις οτι εχεις την καμερα απο το m10 φιλε; δεν νομιζω οτι ειναι θεμα software

Link to comment
Share on other sites

Οχι βεβαια.. απλα οσοι ειμαστε με custom rom που ειναι port απο το 10, ειχαμε την μαμα εφαρμογη της καμερας

τωρα μας την εδωσαν , και απλα τραβηξα μια φωτο την ανεβασα , γνωριζω τις δυνατοτητες της καμερας του 9. Τιποτε περισσοτερο τιποτα λιγοτερο :)

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab :respect

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...