Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M9)


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φόβος και τρόμος για την κάμερα, να γελάσω ή να κλάψω;

@sip, θα στο πω απλά ,βγάζει καλύτερες φώτο από το iPhone 6 , τώρα αν είναι καλό ή κακό αυτό δεν ξέρω

Edit όσο αφορά την κάμερα το πρόβλημα που παρατηρώ είναι όταν κινείτε ο υποψήφιος για φώτο ,εκεί βγαίνουν θολές, αν διορθώνεται αυτό μέσα από τις ρυθμίσεις δεν ξέρω

HTC One M9

Κατάλαβα, άπλα τώρα έχω το Lumia 930 και δε θέλω να πάρω κινητό που να τραβάει χειρότερα, θέλω κάτι καλύτερο...αυτός είναι ο κύριος ενδιασμός μου.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δεν είναι άσχημη αλλά σίγουρα υπάρχουν και καλύτερες... Αυτά που βλέπω στο νήμα με τις φώτο νομίζω πως δεν μπορεί να τα βγάλει...Είμαι βέβαια και άμπαλος στο συγκεκριμένο θέμα οπότε παίζει να φταίει αυτό

 

 

 

Να κάνω μια άλλη ερώτηση, όταν σε μια περιοχή έχει 4g σήμα πάνω στην μπάρα τι πρέπει να δείχνει; Γιατί εμένα πάντα H δείχνει ενώ από τις ρυθμίσεις έχω ανοίξει το 4g

 

4G πρέπει να λέει.

Προφανώς δεν έχουν ενεργοποιήθει από τον παροχο σου.

Επικοινώνησε μαζί τους κ ζήτησε το.

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα, άπλα τώρα έχω το Lumia 930 και δε θέλω να πάρω κινητό που να τραβάει χειρότερα, θέλω κάτι καλύτερο...αυτός είναι ο κύριος ενδιασμός μου.

Δεν ξέρω πως βγάζει το 930, αν δίνεις βαρύτητα στις φώτο κοίτα κάποιο άλλο

 

HTC One M9

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πως βγάζει το 930, αν δίνεις βαρύτητα στις φώτο κοίτα κάποιο άλλο

 

HTC One M9

Ούτε με software update φτιάχνεται ? Ή έστω μέσω manual controls....

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζετε myphone.gr

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=438078

Ε;

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,εννοείται πως είναι φίλε 4g+

 

HTC One M9

 

επειδη σκεφτομαι να το παρω,τελικα απο θερμοκρασιες και γενικα στην λειτουργεια του ειναι οκ?

 

σε ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στην παρεα, για καποιον που θελει την συσκευη για νορμαλ χρηση μια χαρα ειναι οι θερμοκρασια

εγω που εχω θεμα με τις custom rom και το σκαλιζω συνεχεια εχω δει μεχρι 45 βαθμους:)

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab :respect

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Όλα τα κινητά που είχα μέχρι τώρα όταν τα ζοριζα λίγο ένιωθα αυτήν την αναπτυγμένη θερμοκρασία στη πλάτη του κινητού,

Στο m9 ισχύει το ίδιο ,μη φοβάσαι, το χέρι σου δε θα καεί αλλά και το κινητό δεν θα πάθει ζημιά ,τουλάχιστον δεν έχει αναφερθεί κάτι μέχρι τώρα

 

HTC One M9

Link to comment
Share on other sites

Απο 370 παιζει στο best price επιπλεον να κοιτας και τις αγγελιες εδω και στο διπλανο forum, μπορει να πετυχεις καποια συσκευη

που ειχε βγει προσφορα στα 300.

Εγω το πηρα μεταχειρο πριν απο 10 μερες περιπου σε αριστη κατασταση 240:)

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab :respect

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Απο 370 παιζει στο best price επιπλεον να κοιτας και τις αγγελιες εδω και στο διπλανο forum, μπορει να πετυχεις καποια συσκευη

που ειχε βγει προσφορα στα 300.

Εγω το πηρα μεταχειρο πριν απο 10 μερες περιπου σε αριστη κατασταση 240:)

 

Μια χαρά τιμή είναι τα 24, αλλά καισ τα 300, πάλι πιστεύω ότι αξίζει....μιάς που το έχεις, η κάμερα του πως είναι ?

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά τιμή είναι τα 24, αλλά καισ τα 300, πάλι πιστεύω ότι αξίζει....μιάς που το έχεις, η κάμερα του πως είναι ?

 

Εδω δυστυχως μου βαζεις δυσκολα :) δεν εχω δοκιμασει ακομα την καμερα ,ασ πουμε σε ιδανικες συνθηκες , ειμαι και ψιλο ασχετος με το θεμα , προχτες που τραβηξα μερικες λιγο πριν βραδιασει δεν μπορω να πω πως ξετρελαθηκα .

Εχω την αισθηση πως του m8 η ultrapixel ηταν πολυ καλυτερη .

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab :respect

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Το παραγγειλα απο expansys,μιας και το skyfon ποτε δεν απαντησε εαν ειναι ευρωπαικη συσκευη.

Ελπιζω να μην το μετανιωσω με τοσα διφορουμενα που ακουγωνται γιαυτο το τηλεφωνο.

Htc 10 δεν θα ερθει ελλαδα ποτε επισημα και μετα απο λιγο ερευνα φαινετε πως η htc την παραταει την ελλαδα οριστικα.

Link to comment
Share on other sites

Το παραγγειλα απο expansys,μιας και το skyfon ποτε δεν απαντησε εαν ειναι ευρωπαικη συσκευη.

Ελπιζω να μην το μετανιωσω με τοσα διφορουμενα που ακουγωνται γιαυτο το τηλεφωνο.

Htc 10 δεν θα ερθει ελλαδα ποτε επισημα και μετα απο λιγο ερευνα φαινετε πως η htc την παραταει την ελλαδα οριστικα.

 

ποσο το πηρες; ο γερμανος το εχει προσφορα 300 ευρω

Link to comment
Share on other sites

440 εχει,η προσφορα αυτη βγηκε για λιγες μερες και εξαφανιστηκαν ολα τα τηλεφωνα αμεσως.

 

προλαβαινεις https://www.germanos.gr/product/htc-one-m9/20302541/

Link to comment
Share on other sites

Ειχα παει σε καταστημα και μου ειχαν πει οτι δεν υπαρχει πουθενα και οτι φαινετε λαθος στο site.

 

ok τοτε ,μπορει να ειναι και λαθος ,δεν δοκιμασα να κανω την αγορα ,στα 300 αξιζει με κλειστα ματια , για τα 440 δεν νομιζω

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα ,το εχω σε χρωμα gold end silver ,ειναι δυνατο τηλεφωνο ,η μπροστινη καμερα φοβερη, η πισω εχει τα θεματακια της, αν και προσωπικα εμενα δεν με χαλαει διοτι δεν ειμαι πολυ φαν της καμερας, δεν νομιζω να σε προβληματισει καπου αλλου

edit μαλλον εγω δε θα το κρατησω πολυ ακομη, ειμαι προς αναζητησης συσκευη ,απλα το βαρεθηκα ,το εχω κοντα ενα χρονο

Edited by dimtz
Link to comment
Share on other sites

Το παραγγειλα απο expansys,μιας και το skyfon ποτε δεν απαντησε εαν ειναι ευρωπαικη συσκευη.

Ελπιζω να μην το μετανιωσω με τοσα διφορουμενα που ακουγωνται γιαυτο το τηλεφωνο.

Htc 10 δεν θα ερθει ελλαδα ποτε επισημα και μετα απο λιγο ερευνα φαινετε πως η htc την παραταει την ελλαδα οριστικα.

 

Kαλησπερα , απο που το ξερουμε οτι το 10 δεν θα ερθει ποτε επισημα στην ελλαδα?

καλοριζικο το 9 :)

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab :respect

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Οκ σε ευχαριστω,λογικα κανα 6μηνο θα το κρστησω και εγω.

 

φιλε δεν νομιζω οτι αξιζει να το παρεις καινουριο και μετα απο 6 μηνες να το πουλησεις ,καλυτερα να το παρεις μεταχειρισμενο ,θα χασεις πολλα χρηματα ,πανω απο 250 ευρω δε θα μπορεσεις να το δωσεις ,φιλικα παντα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...