Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M9)


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα στην παρεα ,επισημα πλεον και εδω πηρα το μ9 του φιλου@ navouxodonosoras

 

 

Καλοδούλευτο Νεκτάριε !!

Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ευχαριστω φιλε θανο:):)

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, αγορασα ενα μεταχειρισμενο htc m9 λιγων μηνων. Ερχομαι απο note 3. Εχω την αισθηση οτι ενω στο stand by το κινητο δεν τρωει οση μπαταρια ετρωγε το note, σε υψηλή φωτεινότητα τη ρουφαει με ρυθμους κατα τη γνωμη μου υπερβολικά γρήγορους. Εχω κανει μολις λιγους κυκλους φορτισης βεβαια αποταν το πηρα, καλα καλα δεν εχω κανει χρηση των εφαρμογών ολων. Εχετε πολλα παραδείγματα ελάττωματικων μπαταριων? Τις καλύπτει η εγγύηση? Το ρωταω προκαταβολικα παρολο που ειναι πιθανο απλα να μην εχω ρυθμισςι κατι σωστα ακομα.

 

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, αγορασα ενα μεταχειρισμενο htc m9 λιγων μηνων. Ερχομαι απο note 3. Εχω την αισθηση οτι ενω στο stand by το κινητο δεν τρωει οση μπαταρια ετρωγε το note, σε υψηλή φωτεινότητα τη ρουφαει με ρυθμους κατα τη γνωμη μου υπερβολικά γρήγορους. Εχω κανει μολις λιγους κυκλους φορτισης βεβαια αποταν το πηρα, καλα καλα δεν εχω κανει χρηση των εφαρμογών ολων. Εχετε πολλα παραδείγματα ελάττωματικων μπαταριων? Τις καλύπτει η εγγύηση? Το ρωταω προκαταβολικα παρολο που ειναι πιθανο απλα να μην εχω ρυθμισςι κατι σωστα ακομα.

 

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

 

Καλησπερα και καλως ηρθες στην παρεα μας :) θα σου ελεγα καλυτερα την φωτεινοτητα να την εχεις καπου στην μεση και οχι στο τερμα , επιπλεον ριξε μια ματια εδω post#5105 και αν δεν σου κανει κοπο κανε το τεστ

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6326475#post6326475

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Τελικά από τι φαίνεται δεν θα μπώ στη παρέα σας. Με πήρε ο συγγενής μου από vodafone και μου είπε ότι δεν πρόκειται να το ξαναφέρουν ούτε αυτοί ούτε άλλος μεγάλος
Link to comment
Share on other sites

Τελικά από τι φαίνεται δεν θα μπώ στη παρέα σας. Με πήρε ο συγγενής μου από vodafone και μου είπε ότι δεν πρόκειται να το ξαναφέρουν ούτε αυτοί ούτε άλλος μεγάλος

 

Καλησπερα αν σε ενδιαφερει μεταχειρο στο διπλανο forum με τις αγγελιες υπαρχουν καποια :)

Ριξε και μια ματια στην προηγουμενη σελιδα.

Edited by nek46

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Σαν ζεστο ψωμακι φευγει:lol::lol: ,τοτε στο αλλο forum κλειδωσε την αγγελια μην μπερδεψουμε τον φιλο:)

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Σαν ζεστο ψωμακι φευγει:lol::lol: ,τοτε στο αλλο forum κλειδωσε την αγγελια μην μπερδεψουμε τον φιλο:)

 

Ολα κομπλε Νεκταριε με το δικο σου?

EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

Ολα κομπλε Νεκταριε με το δικο σου?

Μια χαρα bilako:):) ολα οκ,μονο που ακομα δεν καταφερα να ξεκλειδωσω τον boot δεν καταφερα ακομα

να βρω pc με win 7:(

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα bilako:):) ολα οκ,μονο που ακομα δεν καταφερα να ξεκλειδωσω τον boot δεν καταφερα ακομα

να βρω pc με win 7:(

 

Αν θέλεις κανένα μάθημα πες μου.. :p:p:lol::lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις κανένα μάθημα πες μου.. :p:p:lol::lol:

 

Πραγματικα ειναι η πρωτη φορα που τα εχω βρει μπαστουνια αν δεν βγαλω ακρη καποια στιγμη θα σε ζαλισω

ελαφρως:lol::p

EDIT'' ειμαι ετοιμος φλασαρω custom recovery και παιρνω nandroid οοοοοο yes:):):):lol::lol::happy::happy:

Edited by nek46

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω εάν έχετε χρησιμοποιήσει καθόλου τον stock launcher, πάντως μετά το update στο stock ΜΜ (έκανα και ένα hard reset) λαγκάρει συχνά και σχεδόν πάντα στην εναλλαγή οθονών με widgets... Προφανώς τώρα χρησιμοποιώ Nova και δεν έχω θέμα αλλά είναι η πρώτη φορά που βλέπω lag σε htc flagship και δε μου έκατσε καλά :)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλως ηρθες στην παρεα μας :) θα σου ελεγα καλυτερα την φωτεινοτητα να την εχεις καπου στην μεση και οχι στο τερμα , επιπλεον ριξε μια ματια εδω post#5105 και αν δεν σου κανει κοπο κανε το τεστ

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6326475#post6326475

Ευχαριστώ πολύ καλως σας βρηκα. Σε stand by (ποσο μαλλον με airplane) η μπαταρία πεφτει ελάχιστα. Πολυ λιγότερο απο 8% την ωρα. Με τερμα φωτεινότητα ειναι που εξαφανίζεται. Ισως ειναι πολυ χειρότερη απο αποψη κατανάλωσης ενέργειας η οθονη απο την amoled δεν ξερω. Πάντως πχ σε φουλ ηλιο εξω θα την καταπιει σε 1.5 ωρα το πολυ 2 με το ρυθμο που πεφτει.

 

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εκανα το κολπο με την μπαταρια (το αφησα να κλεισει απο μπαταρια 0% και το φορτισα κλειστο εως 100%) και δεν λεει να πεσει με τιποτα ,

το αφησα 2 το βραδυ με 98% και το πρωι κατα της 11 ηταν στο 96% ,τωρα που γραφω 15:30 ειμαι στο 86% ,με ανοιχτο συνεχεια το 4G ,με κανα δυο κλησεις που εκανα και λιγο ζαπινγκ ,πολυ καλο αποτελεσμα θα ελεγα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα.

Απο προχθές έχω πρόβλημα με την μαμα εφαρμογή Κάμερα.

Πατώντας το <<κουμπί>> στην οθόνη για να βγάλω φωτο ανταποκρίνεται μετά από 2 δευτερόλεπτα. (με αποτέλεσμα αν δεν κρατάς το θέμα σου εστιασμένο για 2 τουλάχιστον δευτερόλεπτα να βγάζει οτι θέλει)

Την ίδια καθυστέρηση στην απόκριση έχει και όταν πατάω στην οθόνη το κουτάκι που σου εμφανίζει τη φωτό που έχεις βγάλει.

Στην εφαρμογή a better camera δεν έχω τέτοιο πρόβλημα

Καμία ιδέα τι φταίει??

Μήπως να πάει για σέρβις??

Μιχάλης

Δεν υπάρχει μονοπάτι για την ευτυχία, ευτυχία είναι το μονοπάτι
Link to comment
Share on other sites

Από το app store, κάνε uninstall το τελευταίο update από την εφαρμογή HTC speak και το πρόβλημά σου θα λυθεί.

Ρίξε μια ματιά στα θέματα του M8 & A9.

992
Link to comment
Share on other sites

Από το app store, κάνε uninstall το τελευταίο update από την εφαρμογή HTC speak και το πρόβλημά σου θα λυθεί.

Ρίξε μια ματιά στα θέματα του M8 & A9.

 

Καλημέρα, απενεργοποιησε την εφαρμογή htc speak

 

HTC One M9

 

Σας ευχαριστώ και τους δύο.

Όμως δεν βρίσκω την εφαρμογή HTC Speak ούτε στο κινητό ούτε στο play

Δεν υπάρχει μονοπάτι για την ευτυχία, ευτυχία είναι το μονοπάτι
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ. Το πρόβλημα λύθηκε. (μου το λύσατε)
Δεν υπάρχει μονοπάτι για την ευτυχία, ευτυχία είναι το μονοπάτι
Link to comment
Share on other sites

Επειδή σκέφτομαι να πάρω το εν λόγο κινητό σε μερικό καιρό, θέλω να ρωτήσω στο θέμα της κάμερας πως τα πάει ?
Link to comment
Share on other sites

Φόβος και τρόμος για την κάμερα, να γελάσω ή να κλάψω;

@sip, θα στο πω απλά ,βγάζει καλύτερες φώτο από το iPhone 6 , τώρα αν είναι καλό ή κακό αυτό δεν ξέρω

Edit όσο αφορά την κάμερα το πρόβλημα που παρατηρώ είναι όταν κινείτε ο υποψήφιος για φώτο ,εκεί βγαίνουν θολές, αν διορθώνεται αυτό μέσα από τις ρυθμίσεις δεν ξέρω

HTC One M9

Edited by dimtz
Link to comment
Share on other sites

Επειδή σκέφτομαι να πάρω το εν λόγο κινητό σε μερικό καιρό, θέλω να ρωτήσω στο θέμα της κάμερας πως τα πάει ?

 

Δεν είναι άσχημη αλλά σίγουρα υπάρχουν και καλύτερες... Αυτά που βλέπω στο νήμα με τις φώτο νομίζω πως δεν μπορεί να τα βγάλει...Είμαι βέβαια και άμπαλος στο συγκεκριμένο θέμα οπότε παίζει να φταίει αυτό

 

 

 

Να κάνω μια άλλη ερώτηση, όταν σε μια περιοχή έχει 4g σήμα πάνω στην μπάρα τι πρέπει να δείχνει; Γιατί εμένα πάντα H δείχνει ενώ από τις ρυθμίσεις έχω ανοίξει το 4g

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...