Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M9)


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ναι οκ .. ακομη και ετσι τα 370 ειναι πολυ λιγα για τετοια συσκευη !!!

 

σιγουρα δεν θα ειναι και πολλα στοκ αλλα δεν φευγουν ουτε αυτα πλεον

To κακο ειναι με το 9 οτι δεν πηγε καλα λογο του snap 810 ,βεβαια θα μου πεις μονο το 9 τον φοραει

οχι, αλλα επεσε πολυ θαψιμο. Ηταν και λιγο η καμερα στην αρχη εδεσε το γλυκο .

Χωρις να το εχω πιασει θεωρω οτι ειναι αξιολογη συσκευη.:)

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab :respect

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δεν ξερω τι λενε αλλοι (καποιοι δεν το επιασαν καν στα χερια τους) για το m9 αλλα εγω κοντευω χρονο που το εχω στην κατοχη μου, πρωτη φορα κραταω τοσο πολυ ενα κινητο ,μονο τυχαιο δεν ειναι αυτο :)

Ενα αρνητικο εχει για μενα το m9 που εχει ενσωματωμενη μπαταρια ,τιποτε αλλο

Να μιλησω για ναυαρχιδες που περασαν απο τα χερια μου; αν αρχισω δε θα τελειωσω ποτε :lol:

Edited by dimtz
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι λενε αλλοι (καποιοι δεν το επιασαν καν στα χερια τους) για το m9 αλλα εγω κοντευω χρονο που το εχω στην κατοχη μου, πρωτη φορα κραταω τοσο πολυ ενα κινητο ,μονο τυχαιο δεν ειναι αυτο :)

Ενα αρνητικο εχει για μενα το m9 που εχει ενσωματωμενη μπαταρια ,τιποτε αλλο

Να μιλησω για ναυαρχιδες που περασαν απο τα χερια μου; αν αρχισω δε θα τελειωσω ποτε :lol:

 

 

και εγω μια απο τα ιδια .. οσο το εχω τοσο το αγαπαω απλα λεω για καλοκαιρι και μεχρι να στρωσουν τα πραγματα απο αποψη διαθεσιμοτητας και τιμης με το 10 να χτυπησω ενα G5 μιας και η τιμη του ειναι σουπερ τιμια ... στα 440 οταν κοπει τιμολογιο θα κοστισει κατω απο 340ε ... εστω για 3 μηνες φωτογραφιες σουπερ μεγαλυτερη οθονη για παραλια και βολτες ...

 

βεβαια δεν θελω και να χαρισω το Μ9 μιας και ειναι τουμπανο

Link to comment
Share on other sites

και εγω μια απο τα ιδια .. οσο το εχω τοσο το αγαπαω απλα λεω για καλοκαιρι και μεχρι να στρωσουν τα πραγματα απο αποψη διαθεσιμοτητας και τιμης με το 10 να χτυπησω ενα G5 μιας και η τιμη του ειναι σουπερ τιμια ... στα 440 οταν κοπει τιμολογιο θα κοστισει κατω απο 340ε ... εστω για 3 μηνες φωτογραφιες σουπερ μεγαλυτερη οθονη για παραλια και βολτες ...

 

βεβαια δεν θελω και να χαρισω το Μ9 μιας και ειναι τουμπανο

 

κοιτα, με τα χαρακτηριστικα που εχει το g5 το βλεπω για κορυφη , αλλα αν δεν το δουλεψεις δεν θα βγαλεις ασφαλη συμπερασματα , αν δεν εχει καποιο προβλημα (σαν αυτα που ειχε το G4) πιστευω ειναι πολυ καλη επιλογη ,

δουλεψε το και πες μου , κολληματα με τις εταιριες εγω δεν εχω ,αλλα δεν γινετε να πληρωνω 500 ευρω για κινητο και να μην εχω σημα ,να χανω κλησεις , να ζηταω τα αυτονοητα, τεσπα ,αυτο μου ετυχε σε Lg και ειναι ενα απλο παραδειγμα

 

Τωρα για το M9 κακος το κρατας, το δινεις οσο παει ,πρωτα ομως δοκιμασε κανα μηνα το g5 και μετα πουλησε το

Link to comment
Share on other sites

κοιτα, με τα χαρακτηριστικα που εχει το g5 το βλεπω για κορυφη , αλλα αν δεν το δουλεψεις δεν θα βγαλεις ασφαλη συμπερασματα , αν δεν εχει καποιο προβλημα (σαν αυτα που ειχε το G4) πιστευω ειναι πολυ καλη επιλογη ,

δουλεψε το και πες μου , κολληματα με τις εταιριες εγω δεν εχω ,αλλα δεν γινετε να πληρωνω 500 ευρω για κινητο και να μην εχω σημα ,να χανω κλησεις , να ζηταω τα αυτονοητα, τεσπα ,αυτο μου ετυχε σε Lg και ειναι ενα απλο παραδειγμα

 

Τωρα για το M9 κακος το κρατας, το δινεις οσο παει ,πρωτα ομως δοκιμασε κανα μηνα το g5 και μετα πουλησε το

 

 

νομιζω αυτο θα κανω εχεις δικιο... θα το δωσω αργοτερα ετσι και αλλιως ειναι πατωμα...

Link to comment
Share on other sites

κοιτα, με τα χαρακτηριστικα που εχει το g5 το βλεπω για κορυφη , αλλα αν δεν το δουλεψεις δεν θα βγαλεις ασφαλη συμπερασματα , αν δεν εχει καποιο προβλημα (σαν αυτα που ειχε το G4) πιστευω ειναι πολυ καλη επιλογη ,

δουλεψε το και πες μου , κολληματα με τις εταιριες εγω δεν εχω ,αλλα δεν γινετε να πληρωνω 500 ευρω για κινητο και να μην εχω σημα ,να χανω κλησεις , να ζηταω τα αυτονοητα, τεσπα ,αυτο μου ετυχε σε Lg και ειναι ενα απλο παραδειγμα

 

Τωρα για το M9 κακος το κρατας, το δινεις οσο παει ,πρωτα ομως δοκιμασε κανα μηνα το g5 και μετα πουλησε το

 

τελικα δεν ξερω εαν εκανα καλα .. παραγγειλα σημερα το ς7 το κανονικο οχι το edge ..ελπιζω να το κρατησω κανα 3μηνο μεχρι να παρω το HTC10

Link to comment
Share on other sites

τελικα δεν ξερω εαν εκανα καλα .. παραγγειλα σημερα το ς7 το κανονικο οχι το edge ..ελπιζω να το κρατησω κανα 3μηνο μεχρι να παρω το HTC10

 

αν εκανες καλα η οχι εσυ θα μας πεις σε μερικες μερες, καλοριζικο

Link to comment
Share on other sites

Επεσε στα 299 στην Vodafone. Το μαυρο εξαντληθηκε. Εχει ακομα το Silver.

 

Να πω την αμαρτία μου για κάποιο λόγο με έψησε η προσφορά! Ερώτηση σε αυτούς που το έχουν ήδη: στα 230(επιστροφή φόρου) είναι αρκετά τίμιο για κάποιον που δεν έχει τρέλα με την φωτογραφία ε; :D Με κάποια τελευταία αναβάθμιση έβγαλε κανένα πρόβλημα;

 

Υγ1 είναι ανοικτά σήμερα η Voda?

Υγ2 μπορώ να κόψω τιμολόγιο από το e-shop τους?

Link to comment
Share on other sites

Να πω την αμαρτία μου για κάποιο λόγο με έψησε η προσφορά! Ερώτηση σε αυτούς που το έχουν ήδη: στα 230(επιστροφή φόρου) είναι αρκετά τίμιο για κάποιον που δεν έχει τρέλα με την φωτογραφία ε; :D Με κάποια τελευταία αναβάθμιση έβγαλε κανένα πρόβλημα;

 

Υγ1 είναι ανοικτά σήμερα η Voda?

Υγ2 μπορώ να κόψω τιμολόγιο από το e-shop τους?

 

προλαβες ; το πηρες; οταν εχει τετοια τιμη δεν ρωτανε, πρωτα πας και το αγοραζεις και μετα λες τις αποριες σου :)

Link to comment
Share on other sites

προλαβες ; το πηρες; οταν εχει τετοια τιμη δεν ρωτανε, πρωτα πας και το αγοραζεις και μετα λες τις αποριες σου

 

Όχι δεν ήμουν σε laptop για αρκετή ώρα και μέχρι να ξανά πάω σε ηυ είχε τελειώσει..το είχα πάρει και απόφαση να το τσιμπήσω σε αυτήν την τιμή.. Και το πλαίσιο είχε βγάλει αυτήν την τιμή αλλά είναι μόνο ένα κομμάτι στην Πάτρα και μου είπαν ότι είναι και εκθεσιακό.

Το μόνο καλό που μένει είναι ότι επιτέλους έρχεται το 10 και προσπαθούν να ξεστοκαρουν όλοι αφού το δίνουν σε τιμή πάτο

 

Τώρα και στο Γερμανό, παιδιά!

Πρόλαβα και παρήγγειλα ένα (να δω αν θα παραλάβω...)

 

Πρόλαβες να το πάρεις; Γιατί ήδη γράφει μη διαθεσιμο:X

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε email ότι έφυγε από την αποθήκη τους για το κατάστημα της επιλογής μου.

Οψόμεθα...

 

τυχερος εισαι

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παλικάρια. Είχα παραγγείλει την Κυριακή χωρίς ελπίδα από το site της vodafone το ασημί και σήμερα με πήραν τηλέφωνο ότι ήρθε. Είχε παραγγείλει και ο αδερφός μου ένα αλλά δε θα το πάρει τελικά, οπότε μπορώ αν θέλετε να σας πω στοιχεία να πάτε να παραλάβετε. Είναι το ανοιχτό χρώμα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παλικάρια. Είχα παραγγείλει την Κυριακή χωρίς ελπίδα από το site της vodafone το ασημί και σήμερα με πήραν τηλέφωνο ότι ήρθε. Είχε παραγγείλει και ο αδερφός μου ένα αλλά δε θα το πάρει τελικά, οπότε μπορώ αν θέλετε να σας πω στοιχεία να πάτε να παραλάβετε. Είναι το ανοιχτό χρώμα.

 

φίλε τσέκαρε τα μηνύματά σου.

Link to comment
Share on other sites

Thanx!

 

Παρέλαβα τελικά και κατεβάζω τα OTA.

Φοβάμαι ότι έχω μέλλον ακόμα, τώρα κατεβάζω το δεύτερο (1.40.401.8)

Δεν γίνεται να πάω μονοκοπανιά στο τελευταίο;

Link to comment
Share on other sites

Thanx!

 

Παρέλαβα τελικά και κατεβάζω τα OTA.

Φοβάμαι ότι έχω μέλλον ακόμα, τώρα κατεβάζω το δεύτερο (1.40.401.8)

Δεν γίνεται να πάω μονοκοπανιά στο τελευταίο;

Οχι βεβαια .. οτι update σου ερχεται το περνας :)

Καλοριζικο:)

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab :respect

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ!

 

Έλεγα μήπως με το τελευταίο RUU (αν υπάρχει πουθενά) έκανα δουλειά (έχω μείνει στην εποχή του... HD2 :p )

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Ήθελα να ρωτήσω τα παιδιά που έχουν το κινητό κάποια πράγματα γιατί σε αυτή τη τιμή 299€ που παίζει τώρα ψήνομαι να το πάρω

Καταρχήν να πω ότι τώρα έχω blackberry classic , πριν είχα το z30.

αυτά που με ενδιαφέρουν είναι

1) ποιότητα κλήσης

2)λήψη σήματος

3) wifi kai gps

4) χαμηλό sar

 

η χρήση που κάνω είναι καθαρά επαγγελματική δε με ενδιαφέρουν τα παιχνίδια ούτε τόσο η κάμερα.

τώρα με το bb τα 3 πρώτα είναι πάρα πολύ καλά, απλώς υπάρχουν κάποιες εφαρμογές που τις χρειάζομαι που δε μου παίζουν καλά γιαυτό σκέφτομαι να γυρίσω σε android

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Ήθελα να ρωτήσω τα παιδιά που έχουν το κινητό κάποια πράγματα γιατί σε αυτή τη τιμή 299€ που παίζει τώρα ψήνομαι να το πάρω

Καταρχήν να πω ότι τώρα έχω blackberry classic , πριν είχα το z30.

αυτά που με ενδιαφέρουν είναι

1) ποιότητα κλήσης

2)λήψη σήματος

3) wifi kai gps

4) χαμηλό sar

 

η χρήση που κάνω είναι καθαρά επαγγελματική δε με ενδιαφέρουν τα παιχνίδια ούτε τόσο η κάμερα.

τώρα με το bb τα 3 πρώτα είναι πάρα πολύ καλά, απλώς υπάρχουν κάποιες εφαρμογές που τις χρειάζομαι που δε μου παίζουν καλά γιαυτό σκέφτομαι να γυρίσω σε android

 

Σε αυτήν την τιμή δυστυχώς δύσκολα να το βρεις. Εγώ έκανα την βλακεία να μην το παραγγείλω αμέσως και τώρα το ψάχνω 2 μέρες από εδώ και από κει. Μακάρι να σου κάτσει.

Link to comment
Share on other sites

Γι αυτά που ρωτάς φίλε είναι κορυφή, σε όλα θα σε καλύψει και με το παραπάνω

Edit μιας και είχα και εχω blackberry για τρίτο τηλέφωνο δε θα σου λείψει καθόλου

 

HTC One M9

Edited by dimtz
Link to comment
Share on other sites

Γι αυτά που ρωτάς φίλε είναι κορυφή, σε όλα θα σε καλύψει και με το παραπάνω

Edit μιας και είχα και εχω blackberry για τρίτο τηλέφωνο δε θα σου λείψει

 

HTC One M9

 

οπότε αν μπορέσω να το βρω στα 299€ , με κλειστά τα μάτια λες,ε ?

ξέρεις πόσο sar έχει?

το πρόβλημα της υπερθέρμανσης υπάρχει?

δε ξέρω ποιο blackberry είχες και αν είχε το os 10 αλλά το hub της bb είναι εκπληκτικό. Μόνο αυτό με κρατάει ( συν αυτά που ανέφερα)

Edited by lemo13
Link to comment
Share on other sites

οπότε αν μπορέσω να το βρω στα 299€ , με κλειστά τα μάτια λες,ε ?

ξέρεις πόσο sar έχει?

το πρόβλημα της υπερθέρμανσης υπάρχει?

δε ξέρω ποιο blackberry είχες και αν είχε το os 10 αλλά το hub της bb είναι εκπληκτικό. Μόνο αυτό με κρατάει ( συν αυτά που ανέφερα)

Εννοείται να το πάρεις, αξίζει φίλε, το sar αν δεν κάνω λάθος είναι στο 0.40, είναι χαμηλά

Σέβομαι το blackberry, είχα και εχω το z10, φοβερό λειτουργικό όπως και το hub που αναφέρεις αλλά δεν σε καλύπτει σε όλα, ας μην το αναλύσω, με το m9 θα ξεχάσεις ότι ήξερες για το Android, γενικά η HTC είναι κορυφή,

ότι άλλη απορία έχεις πες μου

Επίσης με την υπερθέρμανση δεν ξέρω τι θέλεις να πεις, ζημιά δεν παθαίνει και ούτε θα πάθεις αν φοβάσαι αυτό

 

HTC One M9

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...