Jump to content

ECOO E04 Aurora Plus


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ετσι οπως τα λεει ο THD.

δυστυχως μονο στην ρομ της ιταλιδας δουλευει σωστα το google play games.

THD, θα σκεφτω για ονομα και θα σε πω ρε! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 486
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τι έγινε ρε παιδιά, το ξεχάσαμε το θέμα; Φαίνεται είμαι ο μόνος που δουλεύει ακόμα τη συσκευή. :lol:

 

Λοιπόν και η δική μου συσκευή αυτές τις μέρες, είναι στα τελευταία της! Μερικές φορές έτσι ξαφνικά δε διαβάζει τη SIM 1 και πρέπει να την βγάλω και να τη βάλω πάλι, άλλες φορές όταν κάνω εναλλαγή του 3G/4G στη SIM 2 ή και το αντίστροφο, το κινητό ξαφνικά σβήνει (!) και σήμερα με χρήση 1 ώρας με 4G για σερφαρισμα και 5 λεπτά gaming, η μπαταρία έφτασε από το 100% στο 0 και έκλεισε!! Ευτυχώς έχω powerbank μαζί και σας γράφω τώρα... :lol: Αν συνεχίσει τα περίεργα κόλπα, θα βάλω και τις 2x SIM στο Blackview BV2000s που έχω σαν δεύτερη συσκευή. Δυστυχώς είναι μόνο 3G και έχει τα μισά specs του ECOO... :p

 

Σύντομα θα "φάει" πέταμα και επειδή δεν έχω πολλά λεφτά στην άκρη ψάχνω για καινούργια 4G συσκευή μέχρι 100€.Τα 165€ που έδωσα για το ECOO πριν 14 μήνες, πάνε χαμένα... :cry:

Edited by MitsosDaBest13
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Καλησπέρα. Δυστυχώς έσπασε το τζάμι από το ECOO E04 Plus (digitizer), υπάρχει κάποιος που δεν το χρησιμοποιεί και μπορεί να το δώσει για ανταλλακτικά ?
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα και από μένα επειδή αυτό το κινητό είναι το μόνο που χρησιμοποιώ και μου έχει σπάσει η οθόνη μήπως υπάρχει κανείς να διαθέσει μία;

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Έχετε την ευκαιρία να γλιτώσετε από αυτό και θέλετε να το φτιάξετε; :lol: Απλά πάρτε ένα καινούργιο, από μια καλύτερη μάρκα...

 

Το δικό μου δουλεύει ακόμα, έχω σπάσει το πίσω καπάκι σε 3 σημεία, αλλά του πέρασα τη SpaceROM και το έδωσα στη μάνα μου. Εκείνη δεν κάνει "βαριά" χρήση σε smartphones, οπότε τη βολεύει και ξεφορτώθηκα το σκουπίδι... :yahoo: Αλλιώς, θα το είχα πετάξει από το ψηλότερο κτίριο της Αθήνας, για ικανοποίηση... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Τι γίνεται ρε παιδιά, γιατί τόση νεκρα στο θέμα? :p

 

Οι νέοι κάτοχοι τι λένε, είναι ακόμα ικανοποιημένοι?

Θάνος :)
Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται ρε παιδιά, γιατί τόση νεκρα στο θέμα? :p

 

Οι νέοι κάτοχοι τι λένε, είναι ακόμα ικανοποιημένοι?

 

Ε, δε θα έχει μείνει κανένα ζωντανό ECOO πια... :lol: Ίσως μόνο το δικό μου, που κάθεται στο συρτάρι. Τελικά ούτε η μάνα μου το άντεξε και της έδωσα άλλο κινητό!! Με τη SpaceRom κρασάρει και κλείνει σε τελείως άκυρες στιγμές, ακόμα και 2 λεπτά αφότου το ανοίξεις... :down:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ε, δε θα έχει μείνει κανένα ζωντανό ECOO πια... :lol: Ίσως μόνο το δικό μου, που κάθεται στο συρτάρι. Τελικά ούτε η μάνα μου το άντεξε και της έδωσα άλλο κινητό!! Με τη SpaceRom κρασάρει και κλείνει σε τελείως άκυρες στιγμές, ακόμα και 2 λεπτά αφότου το ανοίξεις... :down:

 

Χριστός Ανέστη !!! Μήτσο the Best ... Θέλω να το αναστήσω να το δώσω στον γιο μου ... Έσπασε το digitizer.

 

Παράκληση όποιος το έχει και κάθεται να του δώσω και ένα ποσό και τα μεταφορικά για Θεσσαλονίκη.

Edited by Fotisthess
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Το κινητο το εχω το Μαιο κλεινει 3 χρονια εχει φαει τις τουμπες της ζωης του και συνεχιζει ακομη να δουλευει δεν εχω πειραξει ουτε Ram ουτε τιποτα δουλευει κανονικοτα σε καθημερινη βαση το μονο που υελειωνει πιο γρηγορα ειναι η μπαταρια του αλλα never mind!!!!
Link to comment
Share on other sites

Το κινητο το εχω το Μαιο κλεινει 3 χρονια εχει φαει τις τουμπες της ζωης του και συνεχιζει ακομη να δουλευει δεν εχω πειραξει ουτε Ram ουτε τιποτα δουλευει κανονικοτα σε καθημερινη βαση το μονο που υελειωνει πιο γρηγορα ειναι η μπαταρια του αλλα never mind!!!!

 

Εγώ το χρησιμοποιώ σαν δεύτερο. Το έχω 2,5 χρόνια. Η μπαταρία του πλέον με το ζόρι κρατάει... 30 λεπτά!! :rolleyes:

 

Έχω αλλάξει 5-6 ROMs και πάλι χάλια παίζει... Η χειρότερη αγορά που έκανα ποτέ μου.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

φιλοι μου καλοι καποιος να εχει ανταλακτικα το touch screen απο το ecoo 04.

ολα καλα περιμενω

καποιος να χαρει αν του εχει χαλασει το κινητο και κανει σκουπιδια στο σπιτι του να τον απαλαξω

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...