Jump to content

ECOO E04 Aurora Plus


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με την στοκ κιτ κατ τι πρόβλημα έχεις; εμας και τα δυο είναι μια χαρά με αυτήν.

 

3 θέματα έχω με την KitKat (με αυτήν μου είχε έρθει εξαρχής). Το ένα είναι ότι μερικές φορές όταν είναι σε αναμονή και πατάω να ανοίξει η οθόνη κρασάρει χωρίς λόγο και κάνει reboot μόνο του, το δεύτερο ότι ζεσταίνεται πολύ μετά από 15-20 λεπτά κλήσης ή gaming και το τρίτο είναι το ότι οι "καρτέλες" έχουν λίγο lag όταν κάνω swipe... :p

Edited by MitsosDaBest13
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 486
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

3 θέματα έχω με την KitKat (με αυτήν μου είχε έρθει εξαρχής). Το ένα είναι ότι μερικές φορές όταν είναι σε αναμονή και πατάω να ανοίξει η οθόνη κρασάρει χωρίς λόγο και κάνει reboot μόνο του, το δεύτερο ότι ζεσταίνεται πολύ μετά από 15-20 λεπτά κλήσης ή gaming και το τρίτο είναι το ότι οι "καρτέλες" έχουν λίγο lag όταν κάνω swipe... :p

Μάλιστα...το πρωτο που λες..ποτε δεν μας το έχει κανει.

Το δεύτερο...σε κλήσεις μονο (γιατί παιχνίδια δεν παίζω κυρίως εγώ) ανεβαίνει ελάχιστα η θερμοκρασία.

Το τρίτο...σε ποιες καρτέλες αναφερεσαι; στη λίστα με τις εφαρμογές; γιατί ουτε εκεί βλέπω κάποιο lag. Εξαρτάται βέβαια και ποσο φορτωμένο το εχεις.

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Τιμή στα 120€, τί λέτε αξίζει ;

 

Όχι, καθώς με 5€ παραπάνω παίρνεις το Xiaomi Redmi Note 2, το οποίο είναι πολύ πιο αξιόπιστο, με καλύτερη υποστήριξη και μια τεράστια ελληνική κοινότητα. Ειδικά το τελευταίο είναι ανεκτίμητο.

Θάνος :)
Link to comment
Share on other sites

Όχι, καθώς με 5€ παραπάνω παίρνεις το Xiaomi Redmi Note 2, το οποίο είναι πολύ πιο αξιόπιστο, με καλύτερη υποστήριξη και μια τεράστια ελληνική κοινότητα. Ειδικά το τελευταίο είναι ανεκτίμητο.

 

Για το τελευταίο θα συμφωνήσω όμως, καθότι συνδρομητής Wind η 800άρα μπάντα (LTE B20) μου είναι απαραίτητη γι΄αυτό ψάχνω εναλλακτική ;) .

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και μια εβδομάδα έχω xiaomi redmi note 2 prime αξίζει τα λεφτά... Το ecoo το είχα βάλει στο μάτι όταν είχε πρώτο βγει είδα όμως ότι δεν πάει.... Xiaomi και μην φοβάσαι τίποτα

Mi Note 3

RedMi Note 4x-RedMi Note 2-Jiayu G4S-

Samsung Galaxy S3 mini

Sony Ericsson W995-Sony Ericsson W810i-Sony Ericsson K750i-

SIEMENS C65-SIEMENS A55-Nokia 3310-Nokia 3210-Motorola International 8700

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και μια εβδομάδα έχω xiaomi redmi note 2 prime αξίζει τα λεφτά... Το ecoo το είχα βάλει στο μάτι όταν είχε πρώτο βγει είδα όμως ότι δεν πάει.... Xiaomi και μην φοβάσαι τίποτα

 

Μα δεν φοβάμαι κάτι φίλε μου, απλά η έλλειψη της LTE B20 μπάντας δεν συμβαδίζει με τις ανάγκες μου, κατά τα λοιπά και γώ μαζί σου για το πολύ καλό Xiaomi Redmi Note 2 Prime !

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, με το Flyme OS που είμαι εγώ η κάμερα είναι από μέτρια έως καλή, τρώγεται δηλαδή. Αλλά αν δεν έχεις όρεξη και χρόνο να το πειράξεις, δεν αξίζει

 

----- προσθήκη μηνύματος 81 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σχετικά μ την 800αρα, πολλοί λένε ότι δεν μετράει και πολύ, αλλά εγώ προσωπικά είμαι Cosmote, οπότε δεν με έχει πολυαπασχολήσει το θέμα.

Θάνος :)
Link to comment
Share on other sites

Κοιτάξτε, προσωπικά μιας και υπάρχει έλλειψη χρόνου ψάχνω μια συσκευή που θα παίζει σωστά out of the box, θα έχει την LTE B20 μπάντα και την οποία θα κρατήσω τουλάχιστον μια 2ετία, . Φυσικά αντιλαμβάνεστε ότι το κόστος παίζει πολύ σημαντικό ρόλο γι΄αυτό άλλωστε και κοιτάζω συσκευές στα επίπεδα τιμών του ECOO E04 Aurora Plus !
Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Κοιτάξτε, προσωπικά μιας και υπάρχει έλλειψη χρόνου ψάχνω μια συσκευή που θα παίζει σωστά out of the box, θα έχει την LTE B20 μπάντα και την οποία θα κρατήσω τουλάχιστον μια 2ετία, . Φυσικά αντιλαμβάνεστε ότι το κόστος παίζει πολύ σημαντικό ρόλο γι΄αυτό άλλωστε και κοιτάζω συσκευές στα επίπεδα τιμών του ECOO E04 Aurora Plus !

 

Τι λες για αυτό εδώ (http://www.everbuying.net/product1033245.html). Και στο hands-on του myphone λένε πως είναι εξαιρετική συσκευή. Ίσως ξεφεύγεις λιγάκι σε τιμή, αλλά δεν μπορείς να τα έχεις όλα + να το κρατήσεις μια 2ετία με 120€. Με λίγο παραπάνω όμως......

Θάνος :)
Link to comment
Share on other sites

Τι λες για αυτό εδώ (http://www.everbuying.net/product1033245.html). Και στο hands-on του myphone λένε πως είναι εξαιρετική συσκευή. Ίσως ξεφεύγεις λιγάκι σε τιμή, αλλά δεν μπορείς να τα έχεις όλα + να το κρατήσεις μια 2ετία με 120€. Με λίγο παραπάνω όμως......

 

Είμαστε λίγο off-topic αλλά θα σου απαντήσω, παρακολουθώ με ενδιαφέρον τα reviews και το Doogee φαίνεται αξιόλογη συσκευή (σίγουρα όχι για να την αγοράσει κάποιος 200€+), όμως τα 11gb καθαρά που απομένουν από τα 16 της συσκευής δεν μου φτάνουν για χρήση δίκαρτου που χρειάζομαι.

 

Edit: Ακόμα χαμηλότερη τιμή για την συσκευή του παρόντος νήματος: http://www.efox-shop.com/neu-ecoo-e04-aurora-plus-3gb-mtk6753-13ghz-octa-core-55-zoll-fhd-bildschirm-android-51-4g-lte-sma-g-304208?utm_source=st&utm_medium=email&utm_campaign=st151231

Edited by Stavros_P
Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Κοιτάξτε, προσωπικά μιας και υπάρχει έλλειψη χρόνου ψάχνω μια συσκευή που θα παίζει σωστά out of the box, θα έχει την LTE B20 μπάντα και την οποία θα κρατήσω τουλάχιστον μια 2ετία, . Φυσικά αντιλαμβάνεστε ότι το κόστος παίζει πολύ σημαντικό ρόλο γι΄αυτό άλλωστε και κοιτάζω συσκευές στα επίπεδα τιμών του ECOO E04 Aurora Plus !

 

Έχω κι εγώ το ECOO με τον 6752, αλλά καλύτερα να δεις κάτι άλλο, ευτυχώς υπάρχουν πολλά με 800αρα... Έχει αμέτρητα bugs με πολλές ROM, φτιάχνει ένα πρόβλημα με τη μία κι εμφανίζεται άλλο μετά... Το ECOO σαν συσκευή είναι πολύ καλή, αλλά το εθαψαν άσχημα οι κακές ROM (λειτουργικό)...

 

Καλύτερα ρίξε μια ματιά στο Ulefone Paris (το "Χ" είναι πιο νέα έκδοση) ή περίμενε λίγο, να δούμε περισσότερα για το ΖΤΕ Blade A1, που θα βγει σύντομα.

 

Υ.Γ. Ευτυχώς κέρδισα σε διαγωνισμό ένα UMI-EMAX-Mini και θα ξεφορτωθω το ECOO!! Μάλλον θα του περάσω ξανά την SpaceRom και θα το δώσω στη μάνα μου, όταν έρθει το καινούργιο... Δυστυχώς παίζω κι εγώ με WIND 4G και η νέα συσκευή δεν έχει 800αρα, αλλά τι να κάνω, θα βολευτω κάπως... :(

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη βλεπω πως το ψαχνετε πολυ για το πια συσκευη ειαν ιαξιοπιστη κτλπ και μαις που χαλασε ηδη το νημα ενα τελευταιο οφτοπικ για να μη το ψαχνετε και πολυ, αυτη τη στιγμη καλυτερη συσκευη στην αγορα του εξωτερικου σε αυτη τη κατηγορια τιμης απο το redmi note 2 απλα δεν υπαρχει μεατ απο ολα αυτα που εχω διαβασει, εγω για ecoo πηγαινα αλλα μετα απο ολα αυτα που διαβασα καλυτερη ευκαιρεια απο αυτην δεν υπαρχει πουθενα απλα, με 158 ευρω εχεις οτι καλυτερο κυκλοφορει στην αγορα με τον τελευταιο επεξεργαστη της MTK που ανταγωνιζετε στα ισα μεχρι και τον exynos της samsung.

 

Μεχρι χθες κολλαγα στο 1gb ram παραπανω του ecoo αλλα μετα απο πολυ διαβασμα που εριξα καταλαβα πως τα gb ειναι απλα για τη μοστρα και δεν υπαρχει λογος ενα κινητο να εχει πανω απο 2gb ram, και προσωπικα για την 800αρα που λενε καποιοι εμενα δε με πειραζει γιατι ποτε δε χρησιμοποιω 4g και ουτε προκειτε να χρησιμοποιησω ποτε δε θελω να τρωω παραπανω ραδιενεργεια στο κεφαλι ουτε να μου τελειωνει η μπαταρια σε μιση μερα συν οτι στην Ελλαδα θα ειαμστε ουτος η αλλος 100 χροναι πισω στο 4g σε σχεση με αλλες χωρες που πιανει σημα καμπανα παντου και παντα, για το fb που σερφαρω μονο μου ειναι υπεραρκετο το 3g, τι να το κανω το 4g στο κινητο, αν θελω να κατεβασω αρχεια gb θα κατεβασω απ το pc απ το κινητο θα κατεβασω δε τρελαθηκα ακομα.

Edited by giorgosmc
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά, με υγεία.

 

Λοιπόν, παιδιά, ένα boot animation που έφτιαξα μόνος μου. (https://drive.google.com/file/d/0B5VeJk7bX7CVLV9VdFJSWW5KY3c/view?usp=sharing) Τις εικόνες τις πήρα από ένα άλλο boot animation, που προοριζόταν για το Sony Xperia E1, αλλά έπρεπε να αλλάξω το μέγεθος της κάθε εικόνας, λόγω διαφορετικών αναλύσεων. Ελπίζω να σας αρέσει!!!

 

Υ.Γ. Χρησιμοποιήστε το Boot Animations από το Play Store για να εγκαταστήσετε το Boot animation. Μην ξεχάσετε να κάνετε backup το τωρινό σας boot animation.

Edited by THD
Θάνος :)
Link to comment
Share on other sites

2016 Γεια σας και χρονια πολλα,σημερα μου ηρθε απο κινα το ECOO e04 plus 3ram μετα απο 34 μερες απο το gearbest.

Οι πρωτες εντυπωσεις μου για το τηλεφωνο ειναι πολυ καλες...καλη εμφανιση αρκετα λεπτο τα πλαστικα οκ η οθονη αψογη και παει σφαιρα...με αρκετες ανοιχτες εφαρμογες δεν κολλαει πουθενα..ημουν κατα των κινεζικων και δεν περιμενα αυτο που ειδα..το τηλεφωνο ειναι μια χαρα ειδικα στη τιμη αυτη των 122μιση ευρω...ευτυχως μου ρισκαρα και μου βγηκε σε καλο...καλη χρονια σε ολους!

Link to comment
Share on other sites

2016 Γεια σας και χρονια πολλα,σημερα μου ηρθε απο κινα το ECOO e04 plus 3ram μετα απο 34 μερες απο το gearbest.

Οι πρωτες εντυπωσεις μου για το τηλεφωνο ειναι πολυ καλες...καλη εμφανιση αρκετα λεπτο τα πλαστικα οκ η οθονη αψογη και παει σφαιρα...με αρκετες ανοιχτες εφαρμογες δεν κολλαει πουθενα..ημουν κατα των κινεζικων και δεν περιμενα αυτο που ειδα..το τηλεφωνο ειναι μια χαρα ειδικα στη τιμη αυτη των 122μιση ευρω...ευτυχως μου ρισκαρα και μου βγηκε σε καλο...καλη χρονια σε ολους!

Το πήρες σε καλή τιμή μπορώ να πω καλοδουλευτο

Mi Note 3

RedMi Note 4x-RedMi Note 2-Jiayu G4S-

Samsung Galaxy S3 mini

Sony Ericsson W995-Sony Ericsson W810i-Sony Ericsson K750i-

SIEMENS C65-SIEMENS A55-Nokia 3310-Nokia 3210-Motorola International 8700

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά η τιμή του είναι χώμα τώρα πιά...στα 109,99€ και με δώρο την ωραιότατη θήκη του, δεν πάει πιο κάτω νομίζω.

Τόσο χάλια είναι ; για πείτε και οι υπόλοιποι την εμπειρία χρήσης του, γιατί πραγματικά στα 110€ δεν νομίζω να παίζει κάποιο άλλο με 3GB ram και FHD οθόνη.

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά η τιμή του είναι χώμα τώρα πιά...στα 109,99€ και με δώρο την ωραιότατη θήκη του, δεν πάει πιο κάτω νομίζω.

Τόσο χάλια είναι ; για πείτε και οι υπόλοιποι την εμπειρία χρήσης του, γιατί πραγματικά στα 110€ δεν νομίζω να παίζει κάποιο άλλο με 3GB ram και FHD οθόνη.

Αν διαβάσεις τα προηγούμενα ποστ έχει κάποια θέματα και σταμάτησαν να αγοράζουν γιαυτό δε μεγάλωσε το νήμα. Η εταιρεία δεν έχει πολλά τηλ και δε τα υποστηρίζει με αναβαθμίσεις. όλοι ψάχνουν να έχει κάποια υποστήριξη.

Mi Note 3

RedMi Note 4x-RedMi Note 2-Jiayu G4S-

Samsung Galaxy S3 mini

Sony Ericsson W995-Sony Ericsson W810i-Sony Ericsson K750i-

SIEMENS C65-SIEMENS A55-Nokia 3310-Nokia 3210-Motorola International 8700

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά η τιμή του είναι χώμα τώρα πιά...στα 109,99€ και με δώρο την ωραιότατη θήκη του, δεν πάει πιο κάτω νομίζω.

Τόσο χάλια είναι ; για πείτε και οι υπόλοιποι την εμπειρία χρήσης του, γιατί πραγματικά στα 110€ δεν νομίζω να παίζει κάποιο άλλο με 3GB ram και FHD οθόνη.

 

Βλέπω σε "τρώει" να δώσεις 110€, για ένα κινητό που λένε σχεδόν όλοι ότι έχει πρόβλημα. Μετά θα λέτε "ποτέ ξανά Κινέζικο, πάμε για 800€ iPhone"... :lol:

 

Λογικό να πέσει η τιμή του τόσο, γιατί αργότερα πήρε τον λίγο πιο αργό ΜΤΚ6753 και μέχρι τώρα είναι 9 μήνες στην αγορά (το Plus).

 

Εγώ το είχα πάρει το Μάιο στα 165€ από Geekbuying με τον 6752 και Kitkat. Ποιότητα κατασκευής πολύ καλή, φοβερή οθόνη για τα λεφτά του κλπ κλπ, απλά έχει μέτριες κάμερες και ΔΕΝ υπάρχει λειτουργικό που να μην έχει πρόβλημα... Ίσως μόνο το Flyme OS της Meizu, που το σιχαίνομαι... :p Εκτός του ότι είναι περίεργο, είχε και πολύ bloatware... Εγώ το πήρα για καλό, να μην κάθομαι να αλλάζω λειτουργικά συνεχώς και τελικά το κινητό αυτό με έκανε ειδικό σε αυτά... :p Ούτε θυμάμαι πόσα έχω αλλάξει και ακόμα παίζει χάλια...

Edited by MitsosDaBest13
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά, με υγεία.

 

Λοιπόν, παιδιά, ένα boot animation που έφτιαξα μόνος μου. (https://drive.google.com/file/d/0B5VeJk7bX7CVLV9VdFJSWW5KY3c/view?usp=sharing) Τις εικόνες τις πήρα από ένα άλλο boot animation, που προοριζόταν για το Sony Xperia E1, αλλά έπρεπε να αλλάξω το μέγεθος της κάθε εικόνας, λόγω διαφορετικών αναλύσεων. Ελπίζω να σας αρέσει!!!

 

Υ.Γ. Χρησιμοποιήστε το Boot Animations από το Play Store για να εγκαταστήσετε το Boot animation. Μην ξεχάσετε να κάνετε backup το τωρινό σας boot animation.

 

Παιδιά, το δοκίμασε κανείς;

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά, αφού είδα και απόειδα, αποφάσισα να κάνω port μόνος μου μια rom. Μεγάλη εμπειρία δεν έχω, αλλά ύστερα από 2 ώρες βίντεο και κάνα 4ωρο διαβάζοντας οδηγούς, πιστεύω ότι θα τα καταφέρω. Θα σας ενημερώσω για τις εξελίξεις. Είπα να ξεκινήσω με το Funtouch OS, μιας και είδα βίντεο, αλλά δεν το βρήκα πουθενά για κατέβασμα.

Θάνος :)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, το δοκίμασε κανείς;

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά, αφού είδα και απόειδα, αποφάσισα να κάνω port μόνος μου μια rom. Μεγάλη εμπειρία δεν έχω, αλλά ύστερα από 2 ώρες βίντεο και κάνα 4ωρο διαβάζοντας οδηγούς, πιστεύω ότι θα τα καταφέρω. Θα σας ενημερώσω για τις εξελίξεις. Είπα να ξεκινήσω με το Funtouch OS, μιας και είδα βίντεο, αλλά δεν το βρήκα πουθενά για κατέβασμα.

 

Αν είναι να φτιάξεις ROM, ίσως θα έπρεπε να πιάσεις το official ECOO Lollipop ή να τελειοποιησεις τη SpaceRom... Η Kitkat έκδοση είναι καμένο χαρτί, έχει πολλά περισσότερα bugs, σε σημείο που μερικές φορές όταν κάποιος με παίρνει τηλέφωνο στην προεπιλεγμενη SIM για 3G/4G, το κινητό αργεί πολύ να αλλάξει κεραία ή δεν το κάνει καθόλου κιόλας, με αποτέλεσμα να χάνω μερικές κλήσεις, ενώ είναι ανοιχτό και έχει σήμα... :p Το Funtouch, ούτε εγώ το βρήκα πουθενά για κατέβασμα... Η SpaceRom απ' ότι είδα, έχει απλά μερικές ασυμβατότητες με κάποιες εφαρμογές...

Edited by MitsosDaBest13
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι να φτιάξεις ROM, ίσως θα έπρεπε να πιάσεις το official ECOO Lollipop ή να τελειοποιησεις τη SpaceRom... Η Kitkat έκδοση είναι καμένο χαρτί, έχει πολλά περισσότερα bugs, σε σημείο που μερικές φορές όταν κάποιος με παίρνει τηλέφωνο στην προεπιλεγμενη SIM για 3G/4G, το κινητό αργεί πολύ να αλλάξει κεραία ή δεν το κάνει καθόλου κιόλας, με αποτέλεσμα να χάνω μερικές κλήσεις, ενώ είναι ανοιχτό και έχει σήμα... :p Το Funtouch, ούτε εγώ το βρήκα πουθενά για κατέβασμα... Η SpaceRom απ' ότι είδα, έχει απλά μερικές ασυμβατότητες με κάποιες εφαρμογές...

 

Την Official LL 5.0 πήρα για stock. Τώρα μόλις τελείωσα, λέω να την flashάρω, και ο Θεός βοηθός.

Θάνος :)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ξέρει κανείς πως μπορώ να κάνω unpack ένα ramdisk file; Πιθανότατα είμαι off-topic, αλλά δεν βρήκα τίποτα. Το αρχείο το πήρα κάνοντας extract ένα boot.img.
Θάνος :)
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά η τιμή του είναι χώμα τώρα πιά...στα 109,99€ και με δώρο την ωραιότατη θήκη του, δεν πάει πιο κάτω νομίζω.

Τόσο χάλια είναι ; για πείτε και οι υπόλοιποι την εμπειρία χρήσης του, γιατί πραγματικά στα 110€ δεν νομίζω να παίζει κάποιο άλλο με 3GB ram και FHD οθόνη.

 

Aν στο δωσουν ΔΩΡΕΑΝ μαζι με μια επιταγη 200 ευρω να το σκεφτεις.

Αλλιως ΦΥΓΕ ΜΑΚΡΙΑ !!!

Eκτος αν θες ενα κινητο με συνεχη κολληματα, ξαφνικα reboot, battery drain

και ΜΗΔΕΝΙΚΗ υποστηριξη.

Eγω αντεξα μια βδομαδα μαζι του.

Αυτοι ειναι πιο "κινεζοι" κι απο τους Κινεζους.

Υποστηριξη ΜΗΔΕΝ Αξιοπιστια ΜΗΔΕΝ Σεβασμος στον πελατη ΜΗΔΕΝ.

Δεν μπορω να φανταστω ποσο χειροτερη μπορει να ειναι μια εταιρια.

Παιζουν σε δικη τους κατηγορια.

Κακη--> χειροτερη--> χειριστη--> Ecoo

 

Την Official LL 5.0 πήρα για stock. Τώρα μόλις τελείωσα, λέω να την flashάρω, και ο Θεός βοηθός.

Xαρα στην υπομονη και στο κουραγιο σου αδερφε να ασχολεισαι τοσο πολυ με το ρημαδι.Ειλκρινα εχεις τον θαυμασμο και τον σεβασμο μου.

Edited by geolat
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...