Jump to content

ECOO E04 Aurora Plus


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παίδες άμα ζητάτε καλή κάμερα απο το κινητό σας το ecoo δεν θα σας ικανοποιήσει .. Το έχει ένας φίλος μου και οι φωτογραφίες που βγάζει είναι κακές... Άμα δεν σας ενδιαφέρει η ποιότητα των φωτογραφιών προτιμήστε το Edited by kok1980
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 486
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παίδες άμα ζητάτε καλή κάμερα απο το κινητό σας το ecoo δεν θα σας ικανοποιήσει .. Το έχει ένας φίλος μου και οι φωτογραφίες που βγάζει είναι κακές... Άμα δεν σας ενδιαφέρει η ποιότητα των φωτογραφιών προτιμήστε το

Εχει το συγκεριμενο κινητο (Ε04 η Ε04 Plus) ? H μηπως εχει καποιο αλλο Ecoo ? Μπορεις να μας το διευκρινησεις? :confused:

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, μπορείτε να μου πείτε γιατί σε αυτό το link(http://www.everbuying.com/product838938.html) μου το βγάζει 166€ και σε αυτό το link(http://www.everbuying.net/product838938.html) μου το βγάζει 174€. Εγώ ήξερα πως 100$= με περίπου 78€, άρα 200$= με περίπου 156€. Γιατί οι τιμές δεν συμπίπτουν;:wacko:
Θάνος :)
Link to comment
Share on other sites

Μην κοιτάς τις τιμές των καταστημάτων σε ευρώ γιατί είναι με παλιές ισοτιμίες και δεν τις ανανεώνουν. Η πληρωμή γίνεται σε δολλάρια οπότε με αυτή την τιμή κοίτα πόσο αντιστοιχεί σε ευρώ με την ισοτιμία της ημέρας:

https://www.google.gr/search?q=euro+usd&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=tDIuVdvFCM_daKWYgEA#q=euro+usd

 

Αυτή τη στιγμή 1 δολλάριο = 0,94 ευρώ άρα 200 δολλάρια = 188,80 ευρώ.

Edited by letom
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, το πλαίσιο γύρω από το τηλέφωνο είναι μεταλλικό ή πλαστικό; Επίσης, έχει βρει κάποιος απλή silicon case; Ενδιαφέρομαι άμεσα για το συγκεκριμένο τηλέφωνο και θα το εκτιμούσα πολύ αν κάποιος μου απαντούσε σύντομα. Edited by THD
Θάνος :)
Link to comment
Share on other sites

Μείνετε στο θέμα παρακαλώ με ότι έχει να κάνει με την συσκευή και όχι με τις αποστολές. Επίσης οι συζητήσεις για αποφυγή τελωνείου θεωρούνται παράνομες και απαγορεύονται στο forum.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αν πάντως κάποιος το θέλει από Ευρωπαϊκή αποθήκη, ώστε να μην έχει τον φόβο του τελωνείου, βλέπω το έχει φέρει το Coolicool στα 293.99$, που με το κουπόνι E045 γίνεται -5$ πιο φθηνό, άρα στα 288.99$ Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Αν πάντως κάποιος το θέλει από Ευρωπαϊκή αποθήκη, ώστε να μην έχει τον φόβο του τελωνείου, βλέπω το έχει φέρει το Coolicool στα 293.99$, που με το κουπόνι E045 γίνεται -5$ πιο φθηνό, άρα στα 288.99$!
Τελεια, μονο 100$ καπελο. Αυτα ειναι, ξυπνησαν και οι Κινεζοι ...... :mad: Edited by impreza_sti

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Τελεια, μονο 100$ καπελο. Αυτα ειναι, ξυπνησαν και οι Κινεζοι ...... :mad:

Εφόσον το παίρνεις από ευρωπαϊκή αποθήκη, αυτό είναι αναμενόμενο, γιατί πληρώνεις έμμεσα στην τιμή το τελωνείο. Όλα τα μαγαζιά το ίδιο κάνουν. Απλώς έτσι ξέρεις ότι σε 2-5 ημέρες θα το έχεις με DHL σπίτι, χωρίς άλλες σκοτούρες. Αν το παραγγείλεις από Κίνα, θα έρθει σε 20+ ημέρες, με ελάχιστη αλλά υπαρκτή πιθανότητα τελωνείου.

Link to comment
Share on other sites

Λίγο πιο πίσω έχω κάνει παρατήρηση για τις αποστολές και το τελωνείο αλλά κάποιοι φαίνεται να μην καταλαβαίνουν, ή απλά βαριούνται να διαβάσουν.

Νομίζω αν αρχίσουν να πέφτουν ποινές θα γίνουν πιο κατανοητά τα πράγματα. Για άλλη μια φορά διαγράφηκαν μηνύματα.

Link to comment
Share on other sites

Eδώ στο Antelife Αποθήκη Ισπανίας (όπως ισχυρίζεται) στα 192€ !!! Δεν ξέρω πόσο αξιόπιστο μαγαζί είναι το συγκεκριμένο, πάντως αναφέρει Status: in stock , Shipping Item location: Europe ... Στα σχόλια όμως αν διαβάσετε λέει ότι θα είναι σε στοκ γύρω στις 12/5. Εγώ το περιμένω, είναι ήδη Αθήνα, αγορά από Geekbuying. Edited by Fotisthess
Link to comment
Share on other sites

.............Εγώ το περιμένω, είναι ήδη Αθήνα, αγορά από Geekbuying.

Fotisthess περιμενουμε review...... :p

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Fotisthess περιμενουμε review...... :p

 

και εγω!!επισης θα με ενδιεφερε να δω και ενα vs με το ulefone be touch

Edited by paolo21r
ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΖΩ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω οτι αναγράφεται εδω οτι ο επεξεργαστής του είναι ο 6572. Ομως στα specs αναγράφεται ο 6752. Εκτιμώ οτι ο δευτερος είναι ο σωστός και αποτελεί αναβάθμιση απο το απλό μοντέλο, σωστά?

 

----- προσθήκη μηνύματος 75 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επίσης αρκετοί περιμένουμε οποιος το έχει να μας πει τι ακριβώς συμβαίνει με το τηλέφωνο αυτό.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

μου εχουν στειλει απο coolicool track number της παραγγελιας μου,το βαζω στο china post και στο netherkands post αλλα και στα 2 μου λεει οτι δεν βρεθηκε,μηπως ξερετε σε ποιο site πρεπει να το κοιταξω?
ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΖΩ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

μου εχουν στειλει απο coolicool track number της παραγγελιας μου,το βαζω στο china post και στο netherkands post αλλα και στα 2 μου λεει οτι δεν βρεθηκε,μηπως ξερετε σε ποιο site πρεπει να το κοιταξω?

 

http://www.17track.net/en/

αν στο εχουν στειλει με singpost δεν θα το βρεις εκει,αν ειχες βαλει το τρακινγκ εδω....δεν στο κλεβουν ξερεις,θα σου λεγαμε/

Link to comment
Share on other sites

http://www.17track.net/en/

αν στο εχουν στειλει με singpost δεν θα το βρεις εκει,αν ειχες βαλει το τρακινγκ εδω....δεν στο κλεβουν ξερεις,θα σου λεγαμε/

καταρχην ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου και οσο για το δευτερο σκελος της απαντησης σου απλα δεν γουσταρα να το βαλω,δεν υπηρχε λογος μονο το σιτε χρειαζομουν

ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΖΩ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

Χαράς ευαγγέλια για τους... επίδοξους κατόχους! :)

Ένα αρκούντως ενθαρρυντικό review για τη συσκευή από το Gizchina:

 

http://www.gizchina.com/2015/05/06/ecoo-e04-plus-review/

Link to comment
Share on other sites

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...