Jump to content

Samsung Galaxy A7


truckman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμενα γιατι ειναι 879,18?

 

Το 850 ήταν σχετικό κάπου στα 870 κάτι ήταν

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 195
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χρειάζεται επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων?γιατι στο δικο μου παρατηρω οτι χωρις ανοιχτες εφαρμογες η RAM ειναι minimum στο 1.20 περιπου....
Link to comment
Share on other sites

Χρειάζεται επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων?γιατι στο δικο μου παρατηρω οτι χωρις ανοιχτες εφαρμογες η RAM ειναι minimum στο 1.20 περιπου....

Συνήθως το προτείνουμε (κυρίως σε ριζική αλλαγή λογισμικού όπως από kitkat σε lollipop) ώστε να είναι καθαρή η βάση αλλά εάν δεν αντιμετωπίζεις κάποιο πρόβλημα δεν είναι απαραίτητο. Δεν έχει νόημα να κοιτάς τη ραμ παρεμπιπτόντως, το θέμα είναι να σου δουλεύει σωστά η συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως το προτείνουμε (κυρίως σε ριζική αλλαγή λογισμικού όπως από kitkat σε lollipop) ώστε να είναι καθαρή η βάση αλλά εάν δεν αντιμετωπίζεις κάποιο πρόβλημα δεν είναι απαραίτητο. Δεν έχει νόημα να κοιτάς τη ραμ παρεμπιπτόντως, το θέμα είναι να σου δουλεύει σωστά η συσκευή.

 

Το θεμα ειναι οτι με τη lollipop παρατηρω και μικρα lag.

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι οτι με τη lollipop παρατηρω και μικρα lag.

 

Κι εγώ είχα θεματακια και έκανα επαναφορά. Τώρα τα πράγματα φαίνονται καλύτερα.

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

ειμαι μεταξυ Α7 και νοτε 4.

Η ζυγαρια για προσωπικες επιλογες κλινει προς το Α7. Εχω εναν ενδιασμο ομως και θελω την αποψη των κατοχων Α7.

Σε ενα Α5 που ειχα για κανα 20 ημερο ηταν απαραδεκτο το ηχειο σε θεμα εντασης οποτε εχανα κλησεις. Το Α7 ειναι οκ?

Αν μου επιβεβαιωσεται το δυνατο ηχο, θα το παρω σημερα απο skroutzομαγαζο μιας και δεν το βρισκω μεταχειρησμενο.

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι μεταξυ Α7 και Galaxy S5.

Η ποιοτητα στην καμερα οσο αφορα βιντεο και φωτο ειναι μεγαλη μεταξυ τους?

Το S5 περασε απο τα χερια μου. Η καμερα του ηταν ικανοποιητικη για τα δικα μου δεδομενα.

Για το Α7 τι γνωμη εχετε?

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν συμβαινει και σε αλλους αλλα οταν το βαζω στην τσεπη του παντελονιου μου νιωθω οτι ζεσταινεται περισσοτερο ,συμβαινει και σε εσας η ειναι προβλημα του κινητου?
Link to comment
Share on other sites

ειμαι μεταξυ Α7 και νοτε 4.

Η ζυγαρια για προσωπικες επιλογες κλινει προς το Α7. Εχω εναν ενδιασμο ομως και θελω την αποψη των κατοχων Α7.

Σε ενα Α5 που ειχα για κανα 20 ημερο ηταν απαραδεκτο το ηχειο σε θεμα εντασης οποτε εχανα κλησεις. Το Α7 ειναι οκ?

Αν μου επιβεβαιωσεται το δυνατο ηχο, θα το παρω σημερα απο skroutzομαγαζο μιας και δεν το βρισκω μεταχειρησμενο.

 

Είναι πολύ διαφορετικό κινητό το ένα από το άλλο. Το note είναι πραγματικά ναυαρχίδα. Ανώτερο σε όλα. Το θέμα είναι αν πραγματικά χρειάζεσαι τόση πολύ ισχύ και φυσικά τη γραφίδα. Αλλιώς το Α7 είναι μια αξιοπρεπεστατη συσκευή

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Το έχετε δει σε κανένα κατάστημα να το έχουν live display να παμε να το χαζεψουμε??

Ξέρετε αν θα το φερει καποια στιγμη η Ελληνική αντιπροσωπεία??

Αλήθεια γιατι δεν φέρνουν μια πραγματικα τόσο καλη συσκευή που για μενα ισως ειναι καλυτερο και απο το απλα πολυδιαφημισμένο S6 και μαλιστα στην ΜΙΣΗ ΤΙΜΗ!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Φτασαμε 16 Αυγουστου πηρε κανεις lollipop??? εγω παντως οχι ακομα
History:apple iphone 1.alcatel one touch easy,motorola star tac 70,star tac 130,motorola e770m,Tel.Me. T919.panasonic gd90,nokia 3310. 3330.5210.N-Gage,6600,e71,N85. Ericsson 377,T68,W800, Xperia 10 mini.Sony Ericsson "Live with Walkman".UBiQUiO 401 . Qtek 1010,2020i,s100.HTC TANAGER SPV E100,artemis p3300,HTC X7500.touchcruise.DesireHd.SamsungS5510,i900Omnia,I8000 Omnia II.Galaxy Tab.Zte Blade.LG optimus e900. optimus 3D. etc...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους

Εμένα πάντως έχει πάρει την Αναβάθμιση περίπου από τις αρχές Αυγούστου

Link to comment
Share on other sites

Λογικά πηγαίνει με τις χώρες προορισμού και προέλευσης. ...εμένα που είναι αυστριακό τίποτα ακόμα. ...:( φίλοι μου που έχουν α3 και α5 την έχουν λάβει. ...
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση..... OTG παίζει στο Α7 ???.... γιατί στο Α3 και Α5 όχι...

 

Ευχαριστώ...

ZX - Spectrum 48K - Αtari 2600 .... και ξερό ψωμί ...

:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Ναι!!!!!!!!

 

Χαίρομαι.... απλά για σιγουριά παίζει και στο απλό Samsung Galaxy A7 ???

Γιατί σε κάποια τεστ δείχνει ότι παίζει στο Samsung Galaxy A7 DUOS....

ZX - Spectrum 48K - Αtari 2600 .... και ξερό ψωμί ...

:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Για πείτε καμία γνώμη ρε παιδιά. Ψάχνομαι για κινητό με ταβάνι τα 400 (425 είδα το έχει αυτό) μιας και το S3 μου κοντεύει 3ετια και αργεί κάποιες φορές.

Έπεσε το μάτι μου στο Α7. Καλό είναι; Είναι γρήγορο; Από μπαταριά πως πάει; Θέλω να το κρατήσω 2 χρονάκια. Δεν είμαι του στυλ να αλλάζω κινητά συνέχεια.

If it isn't Amstrad, it isn't good enough

Amstrad CPC 6128, Zilog Z80, 4 MHz, 128 kb RAM, 64 kb ROM, 27 colours (16 on screen) 3+1 sound channels, Disk Drive 3" 178k, AMSDOS-CP/M

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να ρωτήσεις στο σωστό θέμα για να μην βγαίνουμε off topic .

Επιλογή συσκευης .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Γιατί είμαι offtopic; Γνώμη για το A7 ζητάω όχι να μου πουν συσκευή. Τι καλύτερο από τους ήδη κατόχους που θα δουν σίγουρα το thread αυτό;

If it isn't Amstrad, it isn't good enough

Amstrad CPC 6128, Zilog Z80, 4 MHz, 128 kb RAM, 64 kb ROM, 27 colours (16 on screen) 3+1 sound channels, Disk Drive 3" 178k, AMSDOS-CP/M

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Γνωρίζει κανείς γιατί αργεί τόσο πολύ η ενημέρωση....? :-(
Για ποια ενημερωση μιλας?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy A7

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...