Jump to content

Lenovo Vibe Shot (z90-7)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 411
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ο υπολογιστής το βλέπει;;;;

Όταν πας να το ανοίξεις τι ακριβώς κάνει;; Η δεν κάνει τίποτα;

 

Κοίταξε μερικές φορές το βάζω στον υπολογιστή και μου δείχνει πόλους δίσκους δεν ξέρω τι είναι αυτό μερικές φορές πάλι δεν το βλέπει... τώρα αν πατήσω του κουμπί για ενεργοποίηση δείχνει ότι κάνει instalzing και μετά από δέκα δεύτερα σβηνει.αν δεν πατήσω να απενεργοποιηθεί κάνει instalzing σβήνει και ξανά πάλι το ίδιο συνεχεία

Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε μερικές φορές το βάζω στον υπολογιστή και μου δείχνει πόλους δίσκους δεν ξέρω τι είναι αυτό μερικές φορές πάλι δεν το βλέπει... τώρα αν πατήσω του κουμπί για ενεργοποίηση δείχνει ότι κάνει instalzing και μετά από δέκα δεύτερα σβηνει.αν δεν πατήσω να απενεργοποιηθεί κάνει instalzing σβήνει και ξανά πάλι το ίδιο συνεχεία

 

Μου φαίνονται παράξενα όλα αυτά.

Τεσπα αν δεν βγάλεις άκρη στείλε μου προσωπικό μήνυμα να δούμε μήπως και κάνουμε κάτι. Αλλά δύσκολο μου φαίνεται

Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνονται παράξενα όλα αυτά.

Τεσπα αν δεν βγάλεις άκρη στείλε μου προσωπικό μήνυμα να δούμε μήπως και κάνουμε κάτι. Αλλά δύσκολο μου φαίνεται

 

Ενταξει.ευχαριστω πολυ νασε καλα.!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Πολυ καλη διαχείρηση, την εχω 6 μηνες μετα απο αντικατασταση της κινεζικης. Μια χαρα, ουτε ενα κολημα

Μιλαω για την Z90A40 S208 ROW

Edited by mike_eco
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Καλημέρα, έχω τo συγκεκριμένο Κιν. με την s118 rom και εδώ και 5 μέρες μου κάνει bootloop όταν δεν είναι συνδεδεμένο με το ρεύμα. Έχετε καμία ιδέα ? Edited by westy21
Xiaomi redmi note 7
Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη διαχείρηση, την εχω 6 μηνες μετα απο αντικατασταση της κινεζικης. Μια χαρα, ουτε ενα κολημα

Μιλαω για την Z90A40 S208 ROW

Και πως μπαινει ετουτη? :rolleyes:

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

To οτι ενα μεσημερι στα ξαφνικα δεν εβλεπε και τις καρτες ΣΙΜ και ειχε Χ στις μπαρες με το σήμα,που μπορεί να οφείλεται?

 

Βασικα το ρωτησε κι ενα αλλο παλικαρι πριν καιρό...

-Εχω 1 ολοκληρη μερα που δν μου βγαζει σημα στην ΣΙΜ μου και οταν με περνουν λεει κλειστο, ωστοσο το κινητο αναγνωριζει οτι υπαρχει μεσα σιμ!! Μολις παρατηρησα οτι οταν παω να κανω κληση μου λεει οτι πρεπει πρωτα να απενεργοποιησω τη λειτουργια πτησης (τσεκαρα και δεν την εχω ενεργοποιημενη). Εχει κανεις ιδεα τι μπορει να φταιει?? :cry::cry::cry:

 

Μήπως βρήκες λύση τελικά?

Edited by Zafpinto
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ξαφνικα δεν μπορω να αλλαξω wallpaper και να ορισω διαφορετικο ringtone για καποια επαφη. Τι κανω;

 

Στάλθηκε από το Lenovo Z90-7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Έχω ένα πρόβλημα ξαφνικά, κολλάει το κινητό δεν λειτουργεί το touch. Λειτουργεί όταν είναι κλειδωμένο. Σε recovery λειτουργεί κανονικά. Όλα λύνονται αν απενεργοποιήσω τις εφαρμογές της google.
Hello moto....!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...