Jump to content

Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παίδες να κάνω μια ερώτηση....πως βγαίνει η γρήγορη φόρτιση στη Nougat;;;;

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ρυθμίσεις->Διαχείριση συσκευής->Μπαταρία->πάνω δεξιά(Σύνθετες ρυθμίσεις)->Γρήγορη ενσύρματη φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρυθμίσεις->Διαχείριση συσκευής->Μπαταρία->πάνω δεξιά(Σύνθετες ρυθμίσεις)->Γρήγορη ενσύρματη φόρτιση.

Ευχαριστώ!

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, έχω το edge plus και ακόμα δεν έχω λάβει το nougat. Ξέρει κανείς τι μπορώ να κάνω; το έβαλα να ψάξει αν υπάρχει update αλλά μάταια

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

My wii number 4822 3681 2073 0582

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας,εδω και μερικες μερες το κινητο μου κλεινει απο μονο του οτι εφαρμογη-αρχειο-φακελο προσπαθω να ανοιξω ακαριαια.δεν προλαβαινω ουτε restart να κανω μου κλεινει την εφαρμογη.με λιγα λογια δεν μου επιτρεπει να κανω τιποτα.αυτο μπορει να διαρκεσει ολη μερα,8 ωρες,1 ωρα η και καθολου καποια μερα.υπαρχει περιπτωση να τραβηξε υγρασια?η ραμ απο τη διαχειριση που βλεπω εχει μονιμως ελευθερα πανω απο 800 mb.δεν θελω να το παω αμεσως στο service για τι θα μεινω χωρις κινητο καποιες μερες και πρεπει να το ξαναστησω μετα.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας,εδω και μερικες μερες το κινητο μου κλεινει απο μονο του οτι εφαρμογη-αρχειο-φακελο προσπαθω να ανοιξω ακαριαια.δεν προλαβαινω ουτε restart να κανω μου κλεινει την εφαρμογη.με λιγα λογια δεν μου επιτρεπει να κανω τιποτα.αυτο μπορει να διαρκεσει ολη μερα,8 ωρες,1 ωρα η και καθολου καποια μερα.υπαρχει περιπτωση να τραβηξε υγρασια?η ραμ απο τη διαχειριση που βλεπω εχει μονιμως ελευθερα πανω απο 800 mb.δεν θελω να το παω αμεσως στο service για τι θα μεινω χωρις κινητο καποιες μερες και πρεπει να το ξαναστησω μετα.

 

Εγω νομίζω αργοπεθαίνει η μπαταρία η κατεστραμμένο λογισμικό...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες, S6 με Nougat BTU, το package disabler ζητάει να μπεί ένα add-on. Το βάζουμε έιναι κομπλέ? Ευχαριστώ

 

Ναι. Πλέον χωρίς πρόβλημα. Ακολουθείς τις οδηγίες επί της οθόνης σου.

 

καλησπερα σας,εδω και μερικες μερες το κινητο μου κλεινει απο μονο του οτι εφαρμογη-αρχειο-φακελο προσπαθω να ανοιξω ακαριαια.δεν προλαβαινω ουτε restart να κανω μου κλεινει την εφαρμογη.με λιγα λογια δεν μου επιτρεπει να κανω τιποτα.αυτο μπορει να διαρκεσει ολη μερα,8 ωρες,1 ωρα η και καθολου καποια μερα.υπαρχει περιπτωση να τραβηξε υγρασια?η ραμ απο τη διαχειριση που βλεπω εχει μονιμως ελευθερα πανω απο 800 mb.δεν θελω να το παω αμεσως στο service για τι θα μεινω χωρις κινητο καποιες μερες και πρεπει να το ξαναστησω μετα.

 

To ίδιο πρόβλημα είχα συναντήσει κι εγώ. Με random reboots. Η λύση ήταν αλλαγή θέματος, εκκαθάριση της cache κλπ. Επιπλέον απεγκατάσταση του CHROME και αργότερα εγκατάσταση εκ νέου.

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Έχει κάποιος παρατηρήσει εάν κατά την διάρκεια μιας τηλεφωνικής κλήσης έχει ταυτόχρονα και σύνδεση ίντερνετ 3g? Προσπαθώ να βρω μια άκρη. Ισως η λύση είναι το VoLte το οποίο δεν είναι διαθέσιμο από VODAFONE? Όμως μια σίγουρη απάντηση δεν βρήκα ούτε από την εξυπηρέτηση πελατών της Vodafone ούτε από Samsung!Έχει κάποιος κάτι υπόψιν του?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Έχει κάποιος παρατηρήσει εάν κατά την διάρκεια μιας τηλεφωνικής κλήσης έχει ταυτόχρονα και σύνδεση ίντερνετ 3g? Προσπαθώ να βρω μια άκρη. Ισως η λύση είναι το VoLte το οποίο δεν είναι διαθέσιμο από VODAFONE? Όμως μια σίγουρη απάντηση δεν βρήκα ούτε από την εξυπηρέτηση πελατών της Vodafone ούτε από Samsung!Έχει κάποιος κάτι υπόψιν του?

Αν κατάλαβα καλά θες την ώρα που μιλας στο τηλέφωνο να έχεις πρόσβαση και στο ίντερνετ! Αν ναι τότε για να γίνει αυτό πρέπει πριν πάρεις η σε πάρουν τηλέφωνο να πιάνεις 4G τότε θα μπορείς να μπαίνεις στο ίντερνετ με 3G μόνο.. Αν πιάνεις μόνο 3G σήμα τότε θα μπαίνεις με 2G και αν πιάνεις μόνο 2G μάντεψε... δεν έχεις καθόλου!!

 

Εννοείται ότι αν είσαι κάπου που δεν έχει σταθερό σήμα η είσαι κάπου έξω και περπατάς θα αλλάζει και το σήμα και θα πηγαίνεις στις παραπάνω κατηγορίες!!

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson W760i -> Sony Ericsson Xperia X8 (GingerDX 2.3.7 - OC) -> Samsung S3 Mini (R-Mod v2) -> Samsung Galaxy S6 (Stock) -> Samsung Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Αν κατάλαβα καλά θες την ώρα που μιλας στο τηλέφωνο να έχεις πρόσβαση και στο ίντερνετ! Αν ναι τότε για να γίνει αυτό πρέπει πριν πάρεις η σε πάρουν τηλέφωνο να πιάνεις 4G τότε θα μπορείς να μπαίνεις στο ίντερνετ με 3G μόνο.. Αν πιάνεις μόνο 3G σήμα τότε θα μπαίνεις με 2G και αν πιάνεις μόνο 2G μάντεψε... δεν έχεις καθόλου!!

 

Εννοείται ότι αν είσαι κάπου που δεν έχει σταθερό σήμα η είσαι κάπου έξω και περπατάς θα αλλάζει και το σήμα και θα πηγαίνεις στις παραπάνω κατηγορίες!!

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλημέρα

 

Αυτό ακριβώς θέλω , όμως άσχετα με το σήμα που έχω όταν ξεκινήσω την κλήση 4G+,4G,H+,H μετά από λίγο ενώ μιλάω στο τηλέφωνο το σήμα ιντερνετ χάνεται. Αυτό γίνεται σχεδόν πάντα και κάτω από όλες τις συνθήκες. Διαβάζω οτι η συσκευή έχει μια antenna και δίνει προτεραιότητα στην φωνή, η οποία δεν λειτουργεί με Data και για αυτό το σήμα ίντερνετ κόβεται ή κάπως έτσι. Το έχει παρατηρήσει κάποιος?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και πάλι.

 

Υπάρχει η επιλογή για ενεργοποίηση Volte στις ρυθμίσεις του τηλεφώνου? Ίσως θα μπορούσε να δώσει απάντηση κάποιος που έχει συσκευή από Cosmote. Η εφαρμογή Volte checker λέει ότι η συσκευή μου δεν υποστηρίζει και δεν γνωρίζω εάν είναι θέμα Rom.

Link to comment
Share on other sites

Εγκατεστησα την 7.0 εκδοση και με αυτην την αλλαγη καπως δεν μου αρεσαν τα εικονιδια ρυθμισεων και γενικα του τηλεφωνου, γιατι τα εκαναν ετσι τοσο ψιλα και ασχημα;

Περνει καμια αλλαγη με καποιον Launcher;

 

Κατα τα αλλα δεν μπορω ακομη να μιλησω με σιγουρια τρεχει καλα αλλα χθες σε καποια update που εκανε και στην φορτιση ζηματουσε η συσκευη.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερει κανεις πως δουλευει το Τ9 στον dialer με ελληνικα? Mου κανει κανονικα αναζητηση στις επαφες με λατινικους χαρακτηρες, αλλα σ αυτες με ελληνικους τιποτα.

 

 

Αν κατάλαβα καλά θες την ώρα που μιλας στο τηλέφωνο να έχεις πρόσβαση και στο ίντερνετ! Αν ναι τότε για να γίνει αυτό πρέπει πριν πάρεις η σε πάρουν τηλέφωνο να πιάνεις 4G τότε θα μπορείς να μπαίνεις στο ίντερνετ με 3G μόνο.. Αν πιάνεις μόνο 3G σήμα τότε θα μπαίνεις με 2G και αν πιάνεις μόνο 2G μάντεψε... δεν έχεις καθόλου!!

 

Εννοείται ότι αν είσαι κάπου που δεν έχει σταθερό σήμα η είσαι κάπου έξω και περπατάς θα αλλάζει και το σήμα και θα πηγαίνεις στις παραπάνω κατηγορίες!!

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μπερδευτηκα λιγο. Νομιζα οτι απ το 4G περνανε μονο δεδομενα και οχι φωνη.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

 

Αυτό ακριβώς θέλω , όμως άσχετα με το σήμα που έχω όταν ξεκινήσω την κλήση 4G+,4G,H+,H μετά από λίγο ενώ μιλάω στο τηλέφωνο το σήμα ιντερνετ χάνεται. Αυτό γίνεται σχεδόν πάντα και κάτω από όλες τις συνθήκες. Διαβάζω οτι η συσκευή έχει μια antenna και δίνει προτεραιότητα στην φωνή, η οποία δεν λειτουργεί με Data και για αυτό το σήμα ίντερνετ κόβεται ή κάπως έτσι. Το έχει παρατηρήσει κάποιος?

Εγώ με τον τρόπο που σου είπα μια χαρά μιλάω και μπαίνω στο ίντερνετ!! Λογικά κάτι παίζεται με το σήμα σου... Ελπίζω να σε βοηθήσει κάποιος εγώ δεν γνωρίζω παραπάνω!!

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 46 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ειναι καποιος που δεν του έχει έρθει η αναβάθμιση 7.0?

Σε εμένα.. Έχω Ιταλικό μοντέλο και δεν έχει έρθει ακόμα!!

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 60 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγκατεστησα την 7.0 εκδοση και με αυτην την αλλαγη καπως δεν μου αρεσαν τα εικονιδια ρυθμισεων και γενικα του τηλεφωνου, γιατι τα εκαναν ετσι τοσο ψιλα και ασχημα;

Περνει καμια αλλαγη με καποιον Launcher;

 

Κατα τα αλλα δεν μπορω ακομη να μιλησω με σιγουρια τρεχει καλα αλλα χθες σε καποια update που εκανε και στην φορτιση ζηματουσε η συσκευη.

Αν σου είναι μικρά τα γραμματα άλλαξε γραμματοσειρά.. Όσο για τον launcher κατέβασε κάποιον από το playstore!!

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μπερδευτηκα λιγο. Νομιζα οτι απ το 4G περνανε μονο δεδομενα και οχι φωνη.

 

Δεν παίρναμε μόνο δεδομένα... Εφόσον έχει 4G η 3G μπορείς να κάνεις κλήσεις και να μπαίνεις στο ίντερνετ ταυτόχρονα!! Αν έχεις 2G τότε μόνο ένα από τα δύο!!

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson W760i -> Sony Ericsson Xperia X8 (GingerDX 2.3.7 - OC) -> Samsung S3 Mini (R-Mod v2) -> Samsung Galaxy S6 (Stock) -> Samsung Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Αν σου είναι μικρά τα γραμματα άλλαξε γραμματοσειρά.. Όσο για τον launcher κατέβασε κάποιον από το playstore!!

Οκ ευχαριστω θα ψαξω για Launcher, η γραμματοσειρα δεν με πειραζει, μονο τα εικονιδια των ρυθμισεων.

Link to comment
Share on other sites

@Giannis_95

Μετά από επικοινωνία με την vodafone, μου επιβεβαίωσε ότι το 4g δεν είναι για voice. Η Samsung μου είπε ότι δεν μπορώ να έχω πρόσβαση στο ίντερνετ κατά τη διάρκεια ομιλίας. Αυτό το μήνυμα βγαίνει και όταν προσπαθώ να ανοίξω τον browser όταν τηλεφωνώ. Απλά αναφέρω τις επίσημες τοποθετήσεις των εταιρειών. Όμως εάν έχεις άλλη συμπεριφορά στο τηλέφωνο μπορείς να μου πεις σε ποιον πάροχο έχεις σύνδεση και ποια έκδοση λογισμικού ή οποία άλλη πληροφορία για να το ψάξω περισσότερο.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Είμουν και εγώ θύμα της αναβάθμισης σε Nougat με κακή επίδοση μπαταρίας.

Το πρόβλημα λύθηκε με πλήρη αποφόρτιση 1-2 φορές του κινητού μέχρι να σβήσει και καπάκι clear cache απο stock recovery.

Το κινητό τρέχει Nougat μετά απο factory reset αφού ολοκληρώθηκε η αναβάθμιση.

Νομίζω ότι με Nougat, Greenify και medium power saving το κινητό κρατάει ίσως και καλύτερα απο Marshmallow.

http://www.lordoftherings.net/media/aim_icons/lotr_aim_aragorn.gif
Link to comment
Share on other sites

Παιδια βοηθεια!!! Το κινητο μου Samsung galaxy s6 32G εκλεισε ξαφνικα ενώ ακουγα μουσικη. Η μπαταρια του ηταν πανω από 60%. Το εβαλα να φορτιζει σχεδόν ολο το βραδυ και δεν εγινε τιποτα. Είναι ακομα κλειστο αλλα αναβει ένα μπλε led φωτακι. Τι να κανω;;;
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδες..εχω το s6 edge και εχω βαλει μια custom rom..θελω να γυρισω στην κατασταση αγορας..με την stock rom...με ολα μαμα δηλ...πως μπορω να το κανω αυτο??
Link to comment
Share on other sites

Είμουν και εγώ θύμα της αναβάθμισης σε Nougat με κακή επίδοση μπαταρίας.

Το πρόβλημα λύθηκε με πλήρη αποφόρτιση 1-2 φορές του κινητού μέχρι να σβήσει και καπάκι clear cache απο stock recovery.

Το κινητό τρέχει Nougat μετά απο factory reset αφού ολοκληρώθηκε η αναβάθμιση.

Νομίζω ότι με Nougat, Greenify και medium power saving το κινητό κρατάει ίσως και καλύτερα απο Marshmallow.

Καλημέρα,

Clear cache από stock recovery από που το έκανες;

Το Greenify είναι μόνο για root κινητά;;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδες..εχω το s6 edge και εχω βαλει μια custom rom..θελω να γυρισω στην κατασταση αγορας..με την stock rom...με ολα μαμα δηλ...πως μπορω να το κανω αυτο??

Έβαλε custom rom και δεν ξέρεις πως να γυρίσεις στην αρχική rom; Λίγο περίεργο αλλά μπες στο sammobile, πήγαινε firmware, βάλε το κινητό σου (G925 ειναι νομίζω), βρες την τελευταία έκδοση που έχει βγει και κατέβασε την!! Οδηγίες πως να την περάσεις σου λέει στο σαιτ με το που μπεις στην rom που θες!!

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα,

Clear cache από stock recovery από που το έκανες;

Το Greenify είναι μόνο για root κινητά;;;;

Έχει και ο στοκ κλιαρ κας!!! Το greenify εδώ και 2 χρόνια αν δεν κάνω λάθος δεν χρειάζεται ροοτ.. Νομίζω από την λολλιποπ και πάνω σου ζητάει μια άδεια και τις κλείνει από μόνο του τις εφαρμογές η πατάς ένα εικονίδιο εσύ και της κλείνει όσες έχεις επιλέξει!!

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 32 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έβαλε custom rom και δεν ξέρεις πως να γυρίσεις στην αρχική rom; Λίγο περίεργο αλλά μπες στο sammobile, πήγαινε firmware, βάλε το κινητό σου (G925 ειναι νομίζω), βρες την τελευταία έκδοση που έχει βγει και κατέβασε την!! Οδηγίες πως να την περάσεις σου λέει στο σαιτ με το που μπεις στην rom που θες!!

 

[/color]

Έχει και ο στοκ κλιαρ κας!!! Το greenify εδώ και 2 χρόνια αν δεν κάνω λάθος δεν χρειάζεται ροοτ.. Νομίζω από την λολλιποπ και πάνω σου ζητάει μια άδεια και τις κλείνει από μόνο του τις εφαρμογές η πατάς ένα εικονίδιο εσύ και της κλείνει όσες έχεις επιλέξει!!

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson W760i -> Sony Ericsson Xperia X8 (GingerDX 2.3.7 - OC) -> Samsung S3 Mini (R-Mod v2) -> Samsung Galaxy S6 (Stock) -> Samsung Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Παιδια βοηθεια!!! Το κινητο μου Samsung galaxy s6 32G εκλεισε ξαφνικα ενώ ακουγα μουσικη. Η μπαταρια του ηταν πανω από 60%. Το εβαλα να φορτιζει σχεδόν ολο το βραδυ και δεν εγινε τιποτα. Είναι ακομα κλειστο αλλα αναβει ένα μπλε led φωτακι. Τι να κανω;;;

 

Πάτα το power και το volume down μαζί και παρατεταμένα μέχρι να κλείσει και το led. Μετά άνοιξέ το κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Έβαλε custom rom και δεν ξέρεις πως να γυρίσεις στην αρχική rom; Λίγο περίεργο αλλά μπες στο sammobile, πήγαινε firmware, βάλε το κινητό σου (G925 ειναι νομίζω), βρες την τελευταία έκδοση που έχει βγει και κατέβασε την!! Οδηγίες πως να την περάσεις σου λέει στο σαιτ με το που μπεις στην rom που θες!!

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχει και ο στοκ κλιαρ κας!!! Το greenify εδώ και 2 χρόνια αν δεν κάνω λάθος δεν χρειάζεται ροοτ.. Νομίζω από την λολλιποπ και πάνω σου ζητάει μια άδεια και τις κλείνει από μόνο του τις εφαρμογές η πατάς ένα εικονίδιο εσύ και της κλείνει όσες έχεις επιλέξει!!

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 32 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Ευχαριστω φιλε...κ αν ηξερα πως θα γυρισω,λες να ρωτουσα???

Link to comment
Share on other sites

Είμουν και εγώ θύμα της αναβάθμισης σε Nougat με κακή επίδοση μπαταρίας.

Το πρόβλημα λύθηκε με πλήρη αποφόρτιση 1-2 φορές του κινητού μέχρι να σβήσει και καπάκι clear cache απο stock recovery.

Το κινητό τρέχει Nougat μετά απο factory reset αφού ολοκληρώθηκε η αναβάθμιση.

Νομίζω ότι με Nougat, Greenify και medium power saving το κινητό κρατάει ίσως και καλύτερα απο Marshmallow.

 

Θα το αφησω να πεθανει σημερα αν και γενικα δεν ειναι καλο για τις λιθίου. Αλλά δε βαρεσαι, εχουμε δοκιμασει τοσα και τοσα, ας το δουμε κι αυτο!

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Έβαλε custom rom και δεν ξέρεις πως να γυρίσεις στην αρχική rom; Λίγο περίεργο αλλά μπες στο sammobile, πήγαινε firmware, βάλε το κινητό σου (G925 ειναι νομίζω), βρες την τελευταία έκδοση που έχει βγει και κατέβασε την!! Οδηγίες πως να την περάσεις σου λέει στο σαιτ με το που μπεις στην rom που θες!!

 

 

[/color]

Έχει και ο στοκ κλιαρ κας!!! Το greenify εδώ και 2 χρόνια αν δεν κάνω λάθος δεν χρειάζεται ροοτ.. Νομίζω από την λολλιποπ και πάνω σου ζητάει μια άδεια και τις κλείνει από μόνο του τις εφαρμογές η πατάς ένα εικονίδιο εσύ και της κλείνει όσες έχεις επιλέξει!!

[/color]

 

 

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αυτο δεν κάνει και η εποπτεία ισχύος των εφαρμογών που εχει το τηλ. μας η ειναι άλλο πράγμα;επίσης clear cache μπορείς να μου πεις ακριβώς τα βήματα απο που μπορω να κάνω ;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...