Jump to content

Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κι εμενα μολις σε branded vodafone Ιταλιας. Δυστυχως φευγω δουλεια οποτε το βραδυ.

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

δεν λεω μονο για την φορτιση,αλλα γενικα!σε καποια φαση ο cpu ειχε φτασει 74 βαθμους οταν εκανα τις αρχικες ενημερωσεις

Με πιο πρόγραμμα το μετράς.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα

 

ΟΚ κατέβηκε η 5.1.1

Η αλήθεια είναι ότι ήμουν διστακτικος αλλά τελικά όλα λειτουργούν ρολόι κανένα σπάσιμο στο σκρολινγκ καμία αύξηση θερμοκρασίας

Link to comment
Share on other sites

Γα γράψτε εντυπώσεις ρε παιδιά. Μπαταρία πως πάει;

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πέρασα την 5.1.1 και στην stock εφαρμογή των μηνυμάτων γράφει μόνο κεφαλαία, δεν αλλάζει σε μικρούς χαρακτήρες. Εσάς?
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα που έχω από τότε που το αγόρασα την 5.1.1 μου ανεβάζει θερμοκρασία για πλάκα. Με απλή χρήση φτάνει από 44 μέχρι 55 βαθμούς. Αν πάλι παίξω κάποιο game τύπου Batman Arkham Origins βαράει και 70. Αφού το έστειλα και στη samsung μέσω ortel.gr, αλλά υπέγραψαν χαρτί ότι δεν έχει πρόβλημα η συσκευή.

 

Από χθες που το κινητό ζεματούσε έτυχε να παρατηρήσω ένα κουδούνισμα στο ύψος της κάμερας όταν το ταρακούνησα λίγο. Παίζει να ξεκόλλησε τίποτα λόγω θερμοκρασίας ή ιδέα μου είναι;

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα που έχω από τότε που το αγόρασα την 5.1.1 μου ανεβάζει θερμοκρασία για πλάκα. Με απλή χρήση φτάνει από 44 μέχρι 55 βαθμούς. Αν πάλι παίξω κάποιο game τύπου Batman Arkham Origins βαράει και 70. Αφού το έστειλα και στη samsung μέσω ortel.gr, αλλά υπέγραψαν χαρτί ότι δεν έχει πρόβλημα η συσκευή.

 

Από χθες που το κινητό ζεματούσε έτυχε να παρατηρήσω ένα κουδούνισμα στο ύψος της κάμερας όταν το ταρακούνησα λίγο. Παίζει να ξεκόλλησε τίποτα λόγω θερμοκρασίας ή ιδέα μου είναι;

 

Ολα το κανουν. Ειναι ο φακος της καμερας. Και στο oneplus πχ το κανει. :)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πέρασα την 5.1.1 και στην stock εφαρμογή των μηνυμάτων γράφει μόνο κεφαλαία, δεν αλλάζει σε μικρούς χαρακτήρες. Εσάς?

Μπες στις ρυθμίσεις της εφαρμογής των μηνυμάτων και άλλαξε την κωδικοποίηση

Link to comment
Share on other sites

Ολα το κανουν. Ειναι ο φακος της καμερας. Και στο oneplus πχ το κανει. :)

 

Είπα κι εγώ... Ας ελπίσουμε στο επόμενο update να διορθώσουν το θέμα του multitasking και της θερμοκρασίας. (Αστειάκι :-P )

Link to comment
Share on other sites

Στο αρχείο κλήσεων πως μπορούμε να αλλάξουμε την ημερομηνία; Την βγάζει σε "Ιαπωνικη" μορφή. Πρώτα το έτος,μετά το μήνα και μετά την ημέρα....Πριν την αναβάθμιση δεν υπήρχε.
Link to comment
Share on other sites

Στο αρχείο κλήσεων πως μπορούμε να αλλάξουμε την ημερομηνία; Την βγάζει σε "Ιαπωνικη" μορφή. Πρώτα το έτος,μετά το μήνα και μετά την ημέρα....Πριν την αναβάθμιση δεν υπήρχε.

 

Έχεις δίκιο! Τώρα ο πρόσεξα. Δεν νομίζω να μπορείς...:blink:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ,υπάρχει τρόπος να προκαλέσουμε την αναβάθμιση μέσω ΟΤΑ;¨Εχω ελληνικό unbraded και δεν μου ηρθε η 5.1.1.

 

δοκιμασε μεσω smart switch...

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Moλις την εβαλα. Μια χαρα μεχρι στιγμης, δε ξερω βεβαια και τι διαφορετικο εβαλαν εκτος 1-2 μικροαλλαγες στην καμερα.

 

Multitasking αισχρο οπως πριν. Μαλλον δε θα το λυσουμε ποτε.

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Moλις την εβαλα. Μια χαρα μεχρι στιγμης, δε ξερω βεβαια και τι διαφορετικο εβαλαν εκτος 1-2 μικροαλλαγες στην καμερα.

 

Multitasking αισχρο οπως πριν. Μαλλον δε θα το λυσουμε ποτε.

 

σκέτη κοροϊδία ηταν αυτο το update της samsung δεν διόρθωσε τιποτα απολύτως!!!!! αθλιο multitaskin ,εγινε πιο αργο απο οτι ηταν με την 5.0.2 και αυτο που αναφερε καποιος για το πληκτρολόγιο οτι πλεον γραφει μονο με κεφαλαία στα ελληνικά!!

εγω θα προτεινα στα παιδια που ειναι ακομα με την 5.0.2 να μην κανουν update !!η 5.1.1 ειναι χειρότερη για μενα!!

Link to comment
Share on other sites

σκέτη κοροϊδία ηταν αυτο το update της samsung δεν διόρθωσε τιποτα απολύτως!!!!! αθλιο multitaskin ,εγινε πιο αργο απο οτι ηταν με την 5.0.2 και αυτο που αναφερε καποιος για το πληκτρολόγιο οτι πλεον γραφει μονο με κεφαλαία στα ελληνικά!!

εγω θα προτεινα στα παιδια που ειναι ακομα με την 5.0.2 να μην κανουν update !!η 5.1.1 ειναι χειρότερη για μενα!!

 

Πιο αργο προς το παρον δεν ειναι εμενα, ελπιζω να μεινει ετσι. Οσο για το πληκτρολογιο και τα κεφαλαια χρησιμοποιω το SwiftKey κι επισης προεπιλεγμενη εφαρμογη SMS εχω Hangouts καθως της Samsung δε μου αρεσει καθολου. Στο multitasking συμφωνω εννοειται.

 

Ενα ακυρο που κανει ειναι οτι στο ασχετο κανει κατι συντομες στιγμιαιες δονησεις καθως το δουλευω. Π.χ μπηκα Play Store και καθως scrollαρα μου εκαν ενα "ντζζζ ντζζζ" διπλο στιγμιαιο. Το ιδιο το εκανε και την ωρα που αναβαθμιζοταν(εκει που λεει αναβαθμιση εφαρμογων). Το κανει σε κανεναν αλλο;

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε μεσω smart switch...

 

Ευχαριστω ,για την ιδεα έτσι έκανα την αναβάθμιση,ελπιζω μονο να μη το μετανοιώσω που δεν εμεινα στην 5.02

Link to comment
Share on other sites

το κινητό μετά την 5.1.1 έγινε για πέταμα.....

 

εκτος του ότι δεν διόρθωσε τίποτα...! έκανε το τηλέφωνο πιο αργό..!!

 

έκανα wipe data για να επαναφέρω το τηλέφωνο μήπως και φτιάξει αλλα τίποτα...! τα ίδια...!!

 

η 5.0.2 φαινότανε πιο σταθερή κατά την γνώμη μου...

 

τώρα θα αναγκαστώ να μείνω με ένα κινητό που κολλάει...!!

 

τέλεια...!!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...