Jump to content

Samsung Galaxy S6 Edge (SM-G925F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω διαβασει οτι η συγκεκριμενη εφαρμογη προκαλει drain στην μπαταρια,.Εχεις παρατηρησει εσυ κατι τετοιο Βαγγελη;

Δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση Πάνο

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση Πάνο

 

Αυτο εκανα σημερα. περιμενω μια βελιτωση.Το θεμα μου δν ειναι η αναμονη.Αλλα πινει οταν ειναι ανοιχτη η οθονη. εσυ ειδες διαφορα με αυτα?

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Αυτο εκανα σημερα. περιμενω μια βελιτωση.Το θεμα μου δν ειναι η αναμονη.Αλλα πινει οταν ειναι ανοιχτη η οθονη. εσυ ειδες διαφορα με αυτα?

 

Οταν ειναι ανοιχτη η οθονη την ζημια δεν στην κανουν οι εφαρμογες που τρεχουν απο πισω.Οποτε μην ψαχνεσαι τσαμπα.Μονο με κανα root,κερνελ κτλ. ισως δεις διαφορα.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Αυτο εκανα σημερα. περιμενω μια βελιτωση.Το θεμα μου δν ειναι η αναμονη.Αλλα πινει οταν ειναι ανοιχτη η οθονη. εσυ ειδες διαφορα με αυτα?

Έχει και την ώρα που είναι ανοιχτή η οθόνη βελτίωση,βέβαια παίζει μεγάλο ρόλο το πως δουλεύεις τη συσκευή,φωτεινότητα,games κτλ.Το s6 έχει μια πολύ φωτεινή οθόνη και αν είχε συνηθίσει κάποιος να την δουλεύει στο 50% auto με το παλιό του smartphone στο s6 αυτή η ρύθμιση θα είναι μεγαλύτερη.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και Χρονια Πολλα.Μπορει να μην καταλαβαινω Χριστο απο αυτα που λεει αλλα απο αυτα που βλεπω ειναι σιγουρο οτι οταν θα βγει η επισημη εκδοση Marshmallow 6.0 θα ειναι σαν να πηραμε καινουργιο smartphone.Δειτε το συγκριτικο και θα καταλαβετε.
s6 edge με εκδοση 6.0beta vs s6 edge με εκδοση 5.1.1.Το multitasking νομιζω κανει μπαμ οτι εφτιαξε σε μεγαλο βαθμο οπως επισης και τα διαφορα χαζα lag διορθωθηκαν.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν όποιος θέλει την beta μην την κατεβάσει και την φλασαρει μέσω odin γτ γράφει ο knox. Μόνο μέσω οτα.
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Η ασπριλα στη Notification Center ειναι άθλια οπως ειδα στο video :mad:

Ελπίζω να γίνεται να αλλάξουμε χρωμα.

Απορώ τι πίνουν οι Κορεατες :wacko:

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Μονο αν αλλαξεις θεμα αλλαζει η ασπριλα...Πραγματικα την θεωρω πολυ κακογουστη...οπως και τα εικονιδια που εχουν το μπεζ περιγραμμα.

Κατα τα αλλα την φοραω απο το πρωι και περα απο αυτα τα 2 βλεπω πως θα ανεβασει πολυ το κινητο.

Πιο γρηγορο,πιο ευκολες ρυθμισεις,με περισσοτερες επιλογες και με αερα ανανεωσης..

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι πάει αερατα πλέον. Όλα δουλεύουν ωραία όπως πρέπει. Και τα animations όμορφα. Θέμα έβαλα Android 6 που είναι σαφώς καλύτερο Edited by prioxxx
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και χρονια πολλα σε ολους ... Εβαλα και εγω την νεα rom δεν εχω βρει ακομα κατι αρνητικο ολα οκ........ Ξερει κανεις πως φευγει απο την μπαρα ειδοποιησεων το εικονιδιο της εφαρμογης galaxy beta program?????
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και χρονια πολλα σε ολους ... Εβαλα και εγω την νεα rom δεν εχω βρει ακομα κατι αρνητικο ολα οκ........ Ξερει κανεις πως φευγει απο την μπαρα ειδοποιησεων το εικονιδιο της εφαρμογης galaxy beta program?????

Πήγαινε ρυθμίσεις εφαρμογές κάνε διακοπή. Αλλά μπες και στην εφαρμογή πριν να κλείσεις ειδοποιήσεις. Απλά μετά από reboot θα στο ξαναβγαλει. Οπότε το ξανακάνεις

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε ρυθμίσεις εφαρμογές κάνε διακοπή. Αλλά μπες και στην εφαρμογή πριν να κλείσεις ειδοποιήσεις. Απλά μετά από reboot θα στο ξαναβγαλει. Οπότε το ξανακάνεις

 

Ααααα μπραβο τωρα μαλιστα........ Σευχαριστω πολυ για την βοηθεια ........ καλες γιορτες......

Link to comment
Share on other sites

εχετε παρατηρησει με χρηση καποιου launcher (πχ NOVA) να πηγαινει καλυτερα η χειρότερα?

 

Λάθος topic. Για το απλο το s6 ήθελα να γράψω.

Εγώ δεν έχω δουλέψει ποτέ τον tw της Samsung. Σχεδόν πάντα με nova είμαι.

Την έχω από νωρίς το πρωί. Κάπως πιο ομαλά τα πράγματα αλλά μπορεί να είναι και ιδέα μου. Είναι νωρίς ακόμα για να απαντήσω..

Edited by kountoura
kountouraN
Link to comment
Share on other sites

αυτο το ειδατε;

http://www.gsmarena.com/android_601_promises_a_major_usability_update_for_samsungs_edge_devices-news-15744.php

 

αν καποιος εχει περασει την 6 μπορει να μας πει αν ισχυει;

Link to comment
Share on other sites

αυτο το ειδατε;

http://www.gsmarena.com/android_601_promises_a_major_usability_update_for_samsungs_edge_devices-news-15744.php

 

αν καποιος εχει περασει την 6 μπορει να μας πει αν ισχυει;

 

η beta ειναι 6.0 και οχι 6.0.1. οποτε ουτε εμεις τα εχουμε

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

τελικά ο Sony η ο Samsung αισθητήρας είναι ο καλύτερος στη φωτογραφική μηχανή.?έχω ll οπότε isocell και όχι ixmor

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και χρονια πολλα συμφορουμιτες. Μπορειτε να μου πειτε που βρισκω την mac address του wifi?
Link to comment
Share on other sites

τελικά ο Sony η ο Samsung αισθητήρας είναι ο καλύτερος στη φωτογραφική μηχανή.?έχω ll οπότε isocell και όχι ixmor

 

απο ο,τι φαινεται στις συγκρισεις ο σονυ υπερτερει αρκετα. Δες τις τελευταιες σελιδες: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=414879&page=10

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Κάτι διάβασα ότι στην 6 beta έχουν φτιάξει κατά πολύ τον isocell . Αλλά δεν δοκίμασα ακόμα
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Κάτι διάβασα ότι στην 6 beta έχουν φτιάξει κατά πολύ τον isocell . Αλλά δεν δοκίμασα ακόμα

Δεν έχω sony τώρα για να συγκρίνω αλλά ο isocell στην 6 είναι κατά πολύ καλύτερος από την 5.1.1,μάλλον η Samsung έχει γράψει το software για τον isocell,βλέπω την κάμερα στα ίδια επίπεδα με το g4

Edited by vag74
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω sony τώρα για να συγκρίνω αλλά ο isocell στην 6 είναι κατά πολύ καλύτερος από την 5.1.1,μάλλον η Samsung έχει γράψει το software για τον isocell,βλέπω την κάμερα στα ίδια επίπεδα με το g4

 

αν το s7 βγει με isocell τοτε θα απογειωθει στα πολυ κοντα...

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κανα κολπο να κραταει παραπανω η μπαταρια? Ουτε μερα.... με το z3 compact ηταν πολυ καλυτερα...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 Edge (SM-G925F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...