Jump to content

Samsung Galaxy S6 Edge (SM-G925F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ειδικα η δικαιολογία οτι αν περάσουν οι 14 ημερες και ΑΥΤΟΙ δεν έχουν βρει νέα συσκευή τοτε ΕΣΥ χάνεις το DOA μου ακούγεται ως μια ακόμη ελληνική πρωτοτυπία!!!!

 

καλημερα φιλε κ καλο μηνα,γ αυτο μας κανουν να μην ξανα αγοραζουμε απο αυτα τα καταστηματα,amazon η expansys και εχεις το κεφαλι σου ησυχο,μπορει να το πληρωνεις ακριβοτερο αλλα εχεις support σε οτι και εαν γινει.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Έχεις δικιο, τώρα βελτιώθηκε αισθητά η κατασταση, ευχαριστώ. Παρεμπιπτόντως, 4g εχεις;

 

Εχω αλλα μην το βαζεις σε4g.Απο την wind μου ειπαν οτι ειναι ακομα σε πιλοτικο σταδιο το4g.Αλλαξε το και θα εισαι ακομα καλυτερα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, καλό μήνα και Χρόνια Πολλά σε όλους, Αγόρασα απο Γερμανό Πάτρα S6 edge 32gb με λογότυπο Cosmote. Παρατήρησα το εξής: (Το ρώτησα και χθές) Μέσα στο μενού εφαρμογών δεν μπορούσα με τίποτα να δημιουργήσω φακέλους. Ότι εφαρμογές έκανα εγκατάσταση, μου τις έβαζε απο μόνο του σε αλφαβητική σειρά και τέλος. Πάταγα 'επεξεργασία' και μετά; προσπαθούσα με drag n drop τις εφαρμογές να δημιουργήσω φακέλους αλλά την εφαρμογή που έκανα drag πηγαινε πάλι στην αρχική της θέση χωρίς να κάνει κάτι άλλο.

Το έψαξα γενικά στο internet (στο εξωτερικό) και είδα ότι κάποιες συσκευές έχουν τι ίδιο θέμα... Πήγα λοιπόν στο κατάστημα και επειδή είχε ένα S6 edge (ενημερωμένο με το τελευταίο λογισμικό) το δοκίμασα και σε εκείνο. Εκείνο δούλευε τέλεια και έφτιαχνε κανονικά φακέλους... Ρώτησα ένα υπάλληλο και επειδή είχα και το δικό μου παρέα, του τα έδειξα... Μου είπε λοιπόν ότι πρέπει να είναι προβληματικό λογισμικό και μου έκανε επιστροφή χρημάτων (επειδή δεν γνωριζε πότε θα παραλάμβανε καινούργιο)... Για να προσέξτε το λιγάκι... 1000€ είναι αυτά! Το έχει παρατηρήσει κανείς άλλος?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, καλό μήνα και Χρόνια Πολλά σε όλους, Αγόρασα απο Γερμανό Πάτρα S6 edge 32gb με λογότυπο Cosmote. Παρατήρησα το εξής: (Το ρώτησα και χθές) Μέσα στο μενού εφαρμογών δεν μπορούσα με τίποτα να δημιουργήσω φακέλους. Ότι εφαρμογές έκανα εγκατάσταση, μου τις έβαζε απο μόνο του σε αλφαβητική σειρά και τέλος. Πάταγα 'επεξεργασία' και μετά; προσπαθούσα με drag n drop τις εφαρμογές να δημιουργήσω φακέλους αλλά την εφαρμογή που έκανα drag πηγαινε πάλι στην αρχική της θέση χωρίς να κάνει κάτι άλλο.

Το έψαξα γενικά στο internet (στο εξωτερικό) και είδα ότι κάποιες συσκευές έχουν τι ίδιο θέμα... Πήγα λοιπόν στο κατάστημα και επειδή είχε ένα S6 edge (ενημερωμένο με το τελευταίο λογισμικό) το δοκίμασα και σε εκείνο. Εκείνο δούλευε τέλεια και έφτιαχνε κανονικά φακέλους... Ρώτησα ένα υπάλληλο και επειδή είχα και το δικό μου παρέα, του τα έδειξα... Μου είπε λοιπόν ότι πρέπει να είναι προβληματικό λογισμικό και μου έκανε επιστροφή χρημάτων (επειδή δεν γνωριζε πότε θα παραλάμβανε καινούργιο)... Για να προσέξτε το λιγάκι... 1000€ είναι αυτά! Το έχει παρατηρήσει κανείς άλλος?

 

Όλα όσα έχουν λογισμικό για cosmote έχουν θέμα στον drawer και δεν δημιουργούνται φάκελοι. ....Αν περαστεί το Ελληνικό Europe λογισμικό δημιουργούνται κανονικά.

Samsung S8 Plus midnight black

Nexus 5 red 16GB

Rom Nougat 7.1 aosp [ pixel setup ]

TWRP : 3.0.2-0

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μεσα στο μενου πώς καταλαβαινουμε ποια camera εχει η συσκευη;

Πατησα τον κωδικο στον dialer αλλα δε λεει καπου ξεκαθαρα για isocell ή Sony...

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Thanks!

Πισω εχω sony και μπροστα slsi (καπως ετσι) ακριβως σαν το δικο σου!

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Thanks!

Πισω εχω sony και μπροστα slsi (καπως ετσι) ακριβως σαν το δικο σου!

Σου έκατσε η παρτιδα με την Sony κάμερα.

Μια χαρά σε κόβω!!

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη οι υπολοιποι με τον isocell ειναι χαλια;;

Εχει ακουστει τιποτα για lolli 5.1 παιδες;

Εκτος απο τα branded της T-mobile!

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη οι υπολοιποι με τον isocell ειναι χαλια;;

Εχει ακουστει τιποτα για lolli 5.1 παιδες;

Εκτος απο τα branded της T-mobile!

Η 5.1.1 δεν εχει ούτε μήνα που την έβγαλε η Google(αυτές τις ημέρες την παίρνουν οι nexus συσκευές για την ακρίβεια)

Όταν μπουν για τα καλα η ζεστες με 35αρια Ιούνιο-Ιούλιο το κόβω.

Η 5.1 σκέτη δεν εχει λύσει τα θεματα που υπήρχαν απο 5.0.1/2 αρα καλύτερα να δώσει την 5.1.1 απευθείας.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Το Note edge μου έχει την Sony imx 240.

Γενικά είμαι πολύ ευχαριστιμένος από την κάμερα. Περισσότερο απ ότι περίμενα.

Επιτέλους μπορώ να βγάλω σωστή φωτογραφία πορτρέτο σε φωτισμό δωματίου με samsung συσκευή.

Χθες έκανα σύγκριση με το Μ8 που είναι ιδανικό για φωτογραφίες σε εσωτερικούς χώρους.

Σε φυσιολογικό ζουμ στην φωτογραφία του Samsung διακρίνονται περισσότερες λεπτομέρειες. Πρέπει να ανέβει πολύ το Zoom για να εμφανιστεί θόρυβος.

Συνεπώς το S6 με Sony και f1.9 είναι κορυφή σ αυτον τον τομεα.

 

Άλλη μια φορά που κάνει φάουλ η samsung βάζοντας διαφορετικό αισθητήρα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Όλα όσα έχουν λογισμικό για cosmote έχουν θέμα στον drawer και δεν δημιουργούνται φάκελοι. ....Αν περαστεί το Ελληνικό Europe λογισμικό δημιουργούνται κανονικά.

 

Γενικά η Cosmote/Γερμανός βάζουν χέρι σε όλα τα κινητά σε επίπεδο λογισμικού και τα καθιστούν προβληματικά,θυμάμαι Idol Mini 2 που και αυτό είχε θέματα τετοια λογισμικού και μου έκαναν επιστροφή χρηματων.Εννοείται ούτε απ΄έξω δεν περνάω πια,για όσους έχουν καλή επιδότηση όμως και θέλουν να πάρουν το S6 εκεί υπάρχει πρόβλημα τελικά.....:confused::mad:

Link to comment
Share on other sites

Γενικά η Cosmote/Γερμανός βάζουν χέρι σε όλα τα κινητά σε επίπεδο λογισμικού και τα καθιστούν προβληματικά,θυμάμαι Idol Mini 2 που και αυτό είχε θέματα τετοια λογισμικού και μου έκαναν επιστροφή χρηματων.Εννοείται ούτε απ΄έξω δεν περνάω πια,για όσους έχουν καλή επιδότηση όμως και θέλουν να πάρουν το S6 εκεί υπάρχει πρόβλημα τελικά.....:confused::mad:

Έτσι είναι όπως τα λες.....μόλις προχθές άλαξα στο s6 edge φιλου μέσω odin το firmware Greece cosmote 5.0.2 σε Greece Europe 5.0.2 και υπάρχουν αρκετές διάφορες, μια είναι ότι πλέον δημιουργούνται φάκελοι στον app drawer,και το βασικό για εμένα θα παίρνει πιο γρήγορα τα update καθώς δεν θα περιμένει την cosmote!

Samsung S8 Plus midnight black

Nexus 5 red 16GB

Rom Nougat 7.1 aosp [ pixel setup ]

TWRP : 3.0.2-0

Link to comment
Share on other sites

Η 5.1.1 δεν εχει ούτε μήνα που την έβγαλε η Google(αυτές τις ημέρες την παίρνουν οι nexus συσκευές για την ακρίβεια)

Όταν μπουν για τα καλα η ζεστες με 35αρια Ιούνιο-Ιούλιο το κόβω.

Η 5.1 σκέτη δεν εχει λύσει τα θεματα που υπήρχαν απο 5.0.1/2 αρα καλύτερα να δώσει την 5.1.1 απευθείας.

 

Καλησπερα.Καποιος εχει βαλει link εδω στο myphone απο το xDa οτι καποιος κατοχος T-Mobile version πηρε την αναβαθμιση 5.1.1 αλλα με κλειδωμενο boοtloader.Αρα λογικα αυτη θα μας δωσει η Sammy.

Να και το video και μια φωτογραφια.

https://www.youtube.com/watch?v=QehlPoP0X_0&feature=youtu.be

http://pasteboard.co/5Mu7cnk.jpg

Link to comment
Share on other sites

αυτό ειναι πολύ σπαστικό που κάνουν με τις κάμερες. και το note 4, άλλα έχουν τον isocell (νομίζω τα octacore) και άλλα τον Sony imx 240.....

τον isocell χρησιμοποιεί το galaxy alpha και το s5..... δεν ξέρω τι διαφορά έχουν βέβαια...

για λόγους παραγωγής το κάνει? η κατασκευαστικά δεν προλαβαίνουν να βάλουν σε όλα τον sony και βάζουν τον isocell?

 

αρεε sammy

Edited by hackfree
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Καποιος εχει βαλει link εδω στο myphone απο το xDa οτι καποιος κατοχος T-Mobile version πηρε την αναβαθμιση 5.1.1 αλλα με κλειδωμενο boοtloader.Αρα λογικα αυτη θα μας δωσει η Sammy.

Να και το video και μια φωτογραφια.

https://www.youtube.com/watch?v=QehlPoP0X_0&feature=youtu.be

http://pasteboard.co/5Mu7cnk.jpg

Μάλλον καποια σε αρχικά στάδια εκδοςη ειναι και οχι έτοιμη για να φορεθεί στις συσκευές που κάποιος το πόσταρε για κανει εντυπώσεις.

Τωρα την παίρνουν οι nexus συσκευης και θα την δώσει άμεσα η Samsung.

Δεν νομίζω.

Καποια στιγμή μεςα στο καλοκαίρι θα βγει η επιςημη τελική εκδοςη για την συσκευη.

Εως σήμερα το νωρίτερα τρίμηνο απο οποιονδήποτε OEM θα δώσει την επόμενη εκδοςη λογισμικού αφου πρώτα την βγάλει η Google,οχι νωρίτερα.

Εδω δεν εχει δώσει σε Note 4 για παρά πολλες χώρες ούτε κάν την 5.0.1/2 ούτε στην alpha σειρα.

Δεν εχει η Samsung καλή σχεςη με το να δίνει αναβαθμιςεις στην ώρα τους διαχρονικά.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

αυτό ειναι πολύ σπαστικό που κάνουν με τις κάμερες. και το note 4, άλλα έχουν τον isocell (νομίζω τα octacore) και άλλα τον Sony imx 240.....

τον isocell χρησιμοποιεί το galaxy alpha και το s5..... δεν ξέρω τι διαφορά έχουν βέβαια...

για λόγους παραγωγής το κάνει? η κατασκευαστικά δεν προλαβαίνουν να βάλουν σε όλα τον sony και βάζουν τον isocell?

 

αρεε sammy

Εγώ που είχα το note 4 με της sony τον φακό έχανε στις νυχτερινές κατά κράτος από το s5 του κουμπάρου μου που είχε τον φακό της samsung και ας είχε και ois:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που είχα το note 4 με της sony τον φακό έχανε στις νυχτερινές κατά κράτος από το s5 του κουμπάρου μου που είχε τον φακό της samsung και ας είχε και ois:rolleyes:

Το s5 δεν φημίζεται για τις καλές νυχτερινές φωτογραφίες παρά μονο την ημέρα.

Μεςα στην μετριότητα ειναι.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που είχα το note 4 με της sony τον φακό έχανε στις νυχτερινές κατά κράτος από το s5 του κουμπάρου μου που είχε τον φακό της samsung και ας είχε και ois:rolleyes:

Κάτι λάθος είχε γίνει!

Το s5 δεν φημίζεται για τις καλές νυχτερινές φωτογραφίες παρά μονο την ημέρα.

Μεςα στην μετριότητα ειναι.

Έτσι ακριβώς.

Τα είχα και τα 2 μοντέλα.

Δε παίζει με τη καμιά αυτό.

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το note 4 πολύ ψεύτικες φώτο μου έδινε το βράδυ τα πρόσωπα ήταν σαν ελαιογραφιες.

Αν και βγαίνουμε εκτός θέματος, τα πρόσωπα δηλαδή το πορτραίτο σε χαμηλό η ανεπαρκή φωτισμό είναι από τα πιο δύσκολα είδη φωτογραφίας γιατί δημιουργούνται σκιές κλπ κλπ.

Ακόμα και με καλές dslr δεν έχεις τύχη αν δεν χρησιμοποιεις συγκεκριμένο φακό f1.8 - 2.2.

Έκανα δοκιμές χθες βράδυ με το NOTE edge. Τα αποτελέσματα εξαρτώνται από το πόσο φως υπάρχει στον χώρο. Με σωστό φως δωματίου δεν χρειάζεται φλας. Βγαίνουν πολύ καλές. Όσο χαμηλώνει όμως, το φλας γίνεται απαραίτητο για σοβαρές φωτογραφίες.

Εδώ μπαίνει ο νέος φακός των S6 που με το 1.9 διπλασιάζει σχεδόν το φως που περνάει.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στη παρεα.μια ερωτηση θελω να σας κανω γιατι εχω πολυ καιρο να ασχοληθω με firmwares κλπ κλπ

Αυτη τη στιγμη το edge φοραει rom απο ιταλια,μιας και αγοραστηκε απο εκει...αν θελω να αλλαξω το firmware με ελληνικο (eur) πρεπει να αλλαξω και csc μετα ή δεν εχει πια νοημα και απλα το βαζω στο odin το νεο firmware και καθαρισα....ευχαριστω εκ των προτερων...

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚBytes.
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

και εγώ κάτοχος του edge εδώ και 5 μέρες,δεν ποστάρω πολύ σπάνια αλλά για το συγκεκριμένο κινητό θα ήθελα να πω τις εντυπώσεις μου.

Να πω πρώτα οτι όσο και αν μου αρέσει να δοκιμάζω κινητά πάντοτε καταλήγω σε iphone στο τέλος γιατί καλύπτει περισσότερο τις απαιτήσεις μου σε συνδιασμό οτι έχω συνηθίσει και τη λογική του. οπότε επιτρέψτε μου να κάνω πολλές συγκρίσεις με αυτό και συγκεκριμένα με το 6 plus που έτυχε να ειχα τελευταίο.

- Με το edge λοιπόν, σχεδιαστικά ένιωσα οταν το επιασα στα χέρια μου οπως όταν πρωτοεμφανιστηκε το iphone που σχεδιαστικά προσέφερε

κατι το διαφορετικό απο τα κινητά της αγοράς. Η ποιότητα κατασκευής του ειναι πρωτοποριακή,στιβαρή και πολύ όμορφη.

- Η κάμερα του ειναι απλά η καλύτερη που υπάρχει αυτη τη στιγμή σε κινητό και πάρα πολλή γρήγορη. Καλύτερη και απο του iphone, ένας

λόγος σημαντικός που πάντα με γυριζε σε iphone και ελπίζω να με κρατήσει για καιρό στο edge.

- Το touchwiz ειναι πράγματι φανερά ξαλαφρομένο, γρήγορο, χωρις ιδιαίτερα κολλήματα, κρασαρίσματα εφαρμογών, κατι στο οποίο βοηθάει

και το lollipop που προσωπικά θεωρώ οτι βελτιωσε δραματικά το android experience στα κινητά που το "φορούσαν". Συγκριτικά με το

touchwiz στο s5 ομως, μιλάμε για μέρα με τη νύχτα. Σίγουρα σηκώνει και αλλη βελτιωση αλλα αν συνεχίσει ετσι ειναι σε καλό δρόμο.

- Σε ιδιες συνθηκες σήματος, πάροχου οι κλήσεις ειναι πεντακάθαρες με πολύ καλό μεγάφωνο στο ακουστικό. καλύτερες και απο το iphone.

Πάρα πολλοί συνομιλιτές κιολας σχολιάσαν θετικά οτι ακούγομαι πολύ καλα, χωρις να αναφέρω αλλαγή συσκευής.

- Η οθόνη των samsung πάντα με εντυπωσίαζε, έτσι και αυτή ειναι απλά τρομερή με πραγματικά μεγάλη φωτεινότητα και κάτω απο συνθηκες

ήλιου που παντα με ενοιαζε, βλέπεις μια χαρά.

- Το δακτυλικό αποτύπωμα αν και ειναι μακραν καλύτερο απο το απαράδεκτο του s5, το χρησιμοποιησα μέχρι σήμερα αλλα δεν θα το

χρησιμοποιησω αλλο. Ο λόγος ειναι πως αν και μπορεί σε συνθήκες χαλαρές να εχει ενα ποσοστό επιτυχίας (70% - 80%) σε συνθηκες που

θες να κινηθεις γρηγορα, περπατάς, κλπ το ποσοστό ανετα μπορώ να πω οτι πέφτει στο 40-50% εκει που του iphone θα ελεγα οτι φτάνει |

χαλαρά στο 90%. Και σα να μην εφτανε αυτό οταν κανεις 5 λαθος προσπάθειες σου ζητάει να βάλεις τον κωδικό που εχεις επιλέξει ο οποίος

πρέπει αναγκαστικά να είναι πάνω απο 6 γράμματα και να περιεχει κ τουλάχιστον ενα νούμερο.ακομα επιπρόσθετη καθυστέρηση δηλαδή.

Για την ιστορία, έβαλα ενα απλο τετραψήφιο pin για κλειδωμα και απενεργοποίησα το δακτυλικό αποτύπωμα.

- Τώρα σχετικά με τη μπαταρία.. Είχα προετοιμαστεί απο τις συμβουλές των παιδιών με τα updates, reseting, clearing cache οπότε απο τη

πρώτη στιγμή ξεκινησα τις φορτίσεις έχοντας κάνει όλα αυτά. Δεν χρησιμοποιησα ομως ποτέ αργό φορτιστή παρά μόνο fast charging με το

δικό του. Στη τελική αυτός ειναι ο φορτιστής του και αυτή την υπηρεσία του fast charging την πληρώνεις σε αυτή τη μεγάλη τιμή του

κινητού. Δεν ειμαι λοιπον πολύ ευχαριστημένος απο την μπαταρία. Δεν θελω να αναφερθώ σε χρόνους γιατι ο καθενας κανει τη δική του

χρήση και αυτό που με νοιάζει ειναι πρακτικά να μη με κρεμάει οταν δεν θέλω να με κρεμάει... Αυτό που θέλω να πω ειναι οτι στη

καθημερινότητα μου, το iphone το εβαζα το βράδυ για φορτιση με 50% το edge με 15-20%. Μου αρκεί οτι μου εβγαλαν τη μέρα γιατι ετσι

κ αλλιως και τα 2 θα τα βάλω για φορτιση. Κάποιοι όμως πολύ πιο απαιτητικοί χρήστες (με θεωρω μέτριο) θα εχουν πρόβλημα με το edge.

Εκει ομως ερχεται το fast charging (που με ενοχλεί να εχω το νου μου συνεχεια εστω κ για 10 λεπτα να το φορτίσω) και το battery

saving/ultra battery saving τα οποία αν κάποιος βρει ενα καλό μοτίβο να τα χρησιμοποιεί (απο τη στιγμή που υπάρχουν, why not? ) μπορεί

να μεγαλώσει πάρα πολύ τους χρόνους του. Μπορεί κάποιοι να μην τα εχουν συνηθίσει, ουτε κ εγώ αλλα τα προτιμώ σα λύση απο το να

κουβαλάω φορτιστή.

- Τέλος, με αφορμή λίγου navigation με google maps στην αθήνα, αυτό που παρατήρησα και αναφέρθηκε νομιζω σε κάποια posts

προηγούμενα, παρατήρησα οτι υπήρξε συνεχή εναλλαγή στα δίκτυα...απο 4g, H+ ,3g, E καπως σα να μη κλειδωνε και δε θα με ενοχλούσε

αν δεν επηρέαζε και το google maps οπου κόλλαγε ο χάρτης για πολλά λεπτά μέχρι να ξαναντοπισει το στίγμα. Σκέφτηκα μηπως ήταν και

το gps αλλα αυτό το κόλλημα στο data και στην εναλλαγη των δικτύων το παρατήρησα και σε απλό σερφάρισμα κάποιες στιγμές. Όλα αυτά

στην Αθήνα να αναφέρω που έτυχε να βρεθω τις τελευταιες 2 μέρες. Πάτρα δεν εχω παρατηρήσει αυτό το φαινόμενο. Σε ιδιες συνθήκες

πάντως με iphone στην αθηνα, κανενα πρόβλημα, απίστευτα σταθερη η πλοήγηση με google maps.

 

Αυτά :)

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με την εναλλαγη δικτυου καλο θα ειναι να μην το εχεις στο αυτοματο....τραβαει ρευμα μπαταρια και ειναι συνεχως σε εκτελεση!!!βαλε το μονιμα ας πουμε (E)Edge που ειναι ποιο σταθερο, η στο 3G!!!το Edge δεν θα σου κλειδωνει γιατι θα βρισκει 3G η 4G...
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Οριστε και ενα συγκριτικο που μολις ανεβηκε στην Μπροστα και στην Πισω Camera Samsung Galaxy S6 Edge vs LG G4

Στην πισω καμερα για εμενα ειναι νικητης το S6 Edge στην μπροστα ειναι το LG G4.

Επισης και το μικροφωνο ειναι καλυτερο στο Galaxy S6 Edge.

Edited by Rospy7
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 Edge (SM-G925F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...