Jump to content

Moto G 4G/LTE (έκδοση 2015)


lewton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγω το εχω στα χερια μου εδω και 2 βδομαδες.

moto g 3rd generation.

απο amazon,απο ινδια.

2 gb ram, δικαρτο,LTE,η μπαταρια μού κραταει 2 μερες..

πολυ ευχαριστημενος!

Edited by Silky21
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 145
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λογική τιμή. Το πιο απλό μοντέλο με 1gb ram και 8gb αποθηκευτικό χώρο, αν δεν κάνω λάθος το πήρε το μάτι μου κάπου στα 250€ σε σκρουτζομάγαζα.
Link to comment
Share on other sites

λιγο πιο κατω απο 300 ευρω μαζι με τα μεταφορικα.

 

Ρε παιδια, δεν ειχαν πει οτι θα βγει η εκδοση των 2 giga κοντα στα 200Ε η κανω λαθος?

Link to comment
Share on other sites

180$ έχει στην Αμερική το απλό (1gb ram 8gb) και το μοντέλο με τα 2gb ram και 16gb αποθηκευτικό χώρο θέλει +40$. Δηλαδή με τη σημερινή ισοτιμία 196€. Αλλά σιγά μην το βάλουν μόνο τόσο εδώ. Πέρυσι η επίσημη τιμή για το δίκαρτο των 8gb ήταν 200€. Πιστεύω πως κάπου εκεί θα βάλουν το απλό και 30-40€ παραπάνω το καλό με τα 2gb.

Προς το παρόν μόνο παραεισαγωγή στα σκρουτζομάγαζα υπάρχει το απλό από ότι βλέπω από 239€. Εμένα με ανησυχεί αυτό λιγάκι γιατί και στο παρελθόν ενώ έβγαινε έκδοση με 16gb για το μοντέλο του 2014, Δεν την έφερναν στην Ευρώπη. Ελπίζω να αλλάξουν τακτική τώρα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
180$ έχει στην Αμερική το απλό (1gb ram 8gb) και το μοντέλο με τα 2gb ram και 16gb αποθηκευτικό χώρο θέλει +40$. Δηλαδή με τη σημερινή ισοτιμία 196€. Αλλά σιγά μην το βάλουν μόνο τόσο εδώ. Πέρυσι η επίσημη τιμή για το δίκαρτο των 8gb ήταν 200€. Πιστεύω πως κάπου εκεί θα βάλουν το απλό και 30-40€ παραπάνω το καλό με τα 2gb.

Προς το παρόν μόνο παραεισαγωγή στα σκρουτζομάγαζα υπάρχει το απλό από ότι βλέπω από 239€. Εμένα με ανησυχεί αυτό λιγάκι γιατί και στο παρελθόν ενώ έβγαινε έκδοση με 16gb για το μοντέλο του 2014, Δεν την έφερναν στην Ευρώπη. Ελπίζω να αλλάξουν τακτική τώρα.

 

Στην Αγγλία από 22 του μηνός και σε 2/16 MB. Aρα και εδώ κάποια στιγμή..

Ψηνεται κανείς από Θεσσαλονίκη να κάνουμε καμιά ομαδική παραγγελία; Εχω κι άλλον έναν που θέλει.

Link to comment
Share on other sites

22 Οκτωβρίου όμως, όχι Σεπτεμβρίου: http://www.amazon.co.uk/Motorola-Moto-Generation-SIM-Free-Smartphone/dp/B014KT0KWE/

Ericsson GS-337 -> Siemens C25 -> Nokia 7110 -> Motorola T720 -> Motorola V550 -> Siemens CX75 -> Nokia N73 -> Samsung Omnia i900 16GB -> HTC Desire S -> LG G2 D802 16GB -> Samsung Galaxy S7 Edge -> Samsung Galaxy S10+

Tablet: Kobo Arc 10HD

PDA/PNA: HP Jornada 525, Qtek 2020, Navigon 2110 max

Link to comment
Share on other sites

22 Οκτωβρίου όμως, όχι Σεπτεμβρίου: http://www.amazon.co.uk/Motorola-Moto-Generation-SIM-Free-Smartphone/dp/B014KT0KWE/

Στης μοτορολα το σαιτ το αγγλικό λέει 24 Σεπτεμβρίου delivery ομως για Αγγλία

Link to comment
Share on other sites

Χμμ όντως παίζουν οι ημερομηνίες, τώρα έβαλα ένα στο καλάθι στο αγγλικό σάιτ της Motorola και μου έγραψε παράδοση 30 Σεπτεμβρίου.

Ericsson GS-337 -> Siemens C25 -> Nokia 7110 -> Motorola T720 -> Motorola V550 -> Siemens CX75 -> Nokia N73 -> Samsung Omnia i900 16GB -> HTC Desire S -> LG G2 D802 16GB -> Samsung Galaxy S7 Edge -> Samsung Galaxy S10+

Tablet: Kobo Arc 10HD

PDA/PNA: HP Jornada 525, Qtek 2020, Navigon 2110 max

Link to comment
Share on other sites

Ρολάρει άψογα…. Είναι σουπερ. Αξίως συνεχιστής του mot G2. Με IPX 7 (αδιάβροχο μεν αλλά όχι πιστοποίηση για σκόνες)

Σορρύ αλλά οι Φώτο δεν είναι και ότι το καλύτερο… αλλά είναι μια πρώτη εικόνα

Link to comment
Share on other sites

Συνεχιστης του g2 αλλά σε μονή sim, έτσι; Να τα λέμε, να τα γράφουμε... Φέρε το σε δίκαρτο να γίνει χαμός ρε!
Link to comment
Share on other sites

Ρολάρει άψογα…. Είναι σουπερ. Αξίως συνεχιστής του mot G2. Με IPX 7 (αδιάβροχο μεν αλλά όχι πιστοποίηση για σκόνες)

Σορρύ αλλά οι Φώτο δεν είναι και ότι το καλύτερο… αλλά είναι μια πρώτη εικόνα

 

Αλλά τελικά είναι με μια κάρτα σιμ ε; :( Καλομάθαμε στο διπλό...

Link to comment
Share on other sites

Αλλά τελικά είναι με μια κάρτα σιμ ε; :( Καλομάθαμε στο διπλό...

δεν σκέφτηκα να ανοίξω το καπάκι για να δώ αν είναι dual... :O :O :O :O χαζομάρα... να δεις το Χ play και το χ style εκει θα μείνεις... το huawe με απογοήτευσε.. δεν έβγαλε καλές φωτο. παίζει να βγουν dual. στο ίδιο συρτάρι θα μπαίνουν οι δυο κάρτες sim και micro SD. με λειτουργεία ταχυφορτισής.

Link to comment
Share on other sites

Το 3rd gen δεν έχει στερεοφωνικα ηχεία.
Quote: Λοιπόν τα iPhone που έχουν 512 RAM είναι ποιο καλα και απο αλλα κινητά με 1 Gb RAM γιατί παίζει ρολο και η ποιότητα της μνήμης το υλικό.Η Apple δίνει στους πελάτες της το καλύτερο υλικό και θα είναι πάντα πρωτοπόρα. :clap:
Link to comment
Share on other sites

Το 3rd gen δεν έχει στερεοφωνικα ηχεία.

 

Aυτό δεν προκύπτει από πουθενά

Κι έπειτα τηλέφωνο είναι, όχι gheto blaster...που δεν φαίνεται να έχει 2 sim είναι πολύ πιο σπαστικό...

Link to comment
Share on other sites

Aυτό δεν προκύπτει από πουθενά

Κι έπειτα τηλέφωνο είναι, όχι gheto blaster...που δεν φαίνεται να έχει 2 sim είναι πολύ πιο σπαστικό...

Προκύπτει από το ότι δεν έχει στερεοφωνικα ηχεία.Ή πάνω γρίλια είναι μόνο ακουστικό.

Quote: Λοιπόν τα iPhone που έχουν 512 RAM είναι ποιο καλα και απο αλλα κινητά με 1 Gb RAM γιατί παίζει ρολο και η ποιότητα της μνήμης το υλικό.Η Apple δίνει στους πελάτες της το καλύτερο υλικό και θα είναι πάντα πρωτοπόρα. :clap:
Link to comment
Share on other sites

Γρήγορη ερώτηση προς τους κατόχους (αν και φαντάζομαι την απάντηση): Παρέλαβα σήμερα τη συσκευή από you.gr και μέσα υπήρχε μόνο το καλώδιο USB χωρίς φορτιστή. Να υποθέσω ότι το κουτί κανονικά περιέχει και φορτιστή; Επίσης το κουτί δεν ήταν σφραγισμένο, αυτό είναι νορμάλ;

Ericsson GS-337 -> Siemens C25 -> Nokia 7110 -> Motorola T720 -> Motorola V550 -> Siemens CX75 -> Nokia N73 -> Samsung Omnia i900 16GB -> HTC Desire S -> LG G2 D802 16GB -> Samsung Galaxy S7 Edge -> Samsung Galaxy S10+

Tablet: Kobo Arc 10HD

PDA/PNA: HP Jornada 525, Qtek 2020, Navigon 2110 max

Link to comment
Share on other sites

Γρήγορη ερώτηση προς τους κατόχους (αν και φαντάζομαι την απάντηση): Παρέλαβα σήμερα τη συσκευή από you.gr και μέσα υπήρχε μόνο το καλώδιο USB χωρίς φορτιστή. Να υποθέσω ότι το κουτί κανονικά περιέχει και φορτιστή; Επίσης το κουτί δεν ήταν σφραγισμένο, αυτό είναι νορμάλ;

 

Εγω είμαι κάτοχος του Moto g 2nd gen 3G αλλά και το original Moto g δεν είχαν φορτιστή μόνο καλώδιο USB. Όσο για το ότι δεν ήταν σφραγισμένο ίσως είναι παραεισαγωγης και τα ανοίγουν για έλεγχο ή για ελληνικά manuals. Για το τελευταίο δεν είμαι σίγουρος όμως.

Link to comment
Share on other sites

Με ενημέρωσαν από το you ότι κανονικά δεν περιέχεται φορτιστής αλλά επειδή δεν το ανέφεραν σαφώς στην σελίδα τους θα μου στείλουν δωρεάν φορτιστή ταξιδίου. Υπόψιν ότι εγώ τους είχα ζητήσει στο αρχικό email που τους έστειλα να μου δώσουν φορτιστή μόνο στην περίπτωση που περιλαμβάνεται υπό κανονικές συνθήκες στην συσκευασία. Χαίρομαι που ακόμα και σε μέρες κρίσης υπάρχουν σωστοί επαγγελματίες.

Ericsson GS-337 -> Siemens C25 -> Nokia 7110 -> Motorola T720 -> Motorola V550 -> Siemens CX75 -> Nokia N73 -> Samsung Omnia i900 16GB -> HTC Desire S -> LG G2 D802 16GB -> Samsung Galaxy S7 Edge -> Samsung Galaxy S10+

Tablet: Kobo Arc 10HD

PDA/PNA: HP Jornada 525, Qtek 2020, Navigon 2110 max

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto G 4G/LTE (έκδοση 2015)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...