Jump to content

Mlais M9 (Star H930 / AXGIO Neon N2Q / WICO S100)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 584
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά το κινητό όταν σβήνει η οθόνη δεν ξανανοίγει και πρέπει να κάνεις restart μετά...

 

Το έχει συναντήσεις κανένας αυτό το πρόβλημα; Λύνεται ή απέκτησα καινουριο τουβλάκι; :p

~~ Oneplus 5T ~~

ex owned: Xiaomi Mi Mix 2, Letv x800- US Version, Xiaomi Redmi Note 3 Pro, Xiaomi Redmi Note 2, Elephone P6000, CooldPad 7320

Link to comment
Share on other sites

Αυριο παιδια παραλαβαίνω και εγω το κινητο για τον μικρo μου.Θα προσπαθησω να το κανω root με το kingo ,το οποιο το εγκαταστησα με επιτυχια:p.Τους οδηγους ομως AdbDriverInstaller δεν μπορω να κανω εγκατασταση ,βγαζοντας συνεχεια μηνυμα λαθος.γνωριζει κανενας για ποιον λογο.

Επισης αν τα καταφερω να το κανω root το Kingo θα κανει εγκατασταση το αρχειο su η πρεπει να το κατεβασω εγω μετα?

Επισης προτεινεται κατι αλλο για να χαρει ο μικρος το κινητο του πχ Αλλαγη rom κλπ

Link to comment
Share on other sites

το έχω εδώ και ένα μήνα περίπου.το κινητό για τα λεφτά του 85€ περίπου από geekbuying πριν καιρό...είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί!!!

 

Αυτο το συμπερασμα πως το εβγαλες?Δοκιμασες αλλες συσκευες?

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Αυριο παιδια παραλαβαίνω και εγω το κινητο για τον μικρo μου.Θα προσπαθησω να το κανω root με το kingo ,το οποιο το εγκαταστησα με επιτυχια:p.Τους οδηγους ομως AdbDriverInstaller δεν μπορω να κανω εγκατασταση ,βγαζοντας συνεχεια μηνυμα λαθος.γνωριζει κανενας για ποιον λογο.

Επισης αν τα καταφερω να το κανω root το Kingo θα κανει εγκατασταση το αρχειο su η πρεπει να το κατεβασω εγω μετα?

Επισης προτεινεται κατι αλλο για να χαρει ο μικρος το κινητο του πχ Αλλαγη rom κλπ

 

ΟΚ με τους οδηγους,Τωρα μια απαντηση θελω ως προς αν θα εγκαταστησω εγω το SU (Θα το κατεβασω απο ο Play η απο καπου αλλου) η θα το βαλει μονο του το Kingo

Link to comment
Share on other sites

Παίδες εμένα ενώ μιλάω μου σβήνει και η οθόνη γίνεται λευκή. Μετά από 5-10 λεπτά ανοίγει πάλι μόνο του. Τι γίνεται ξέρει κανείς?
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Δυο συσκευες που πηρα για γνωστους και οι δυο off. Η μια καμμενο ηχειο απο το εργοστασιο και η αλλη μετα απο ενα μηνα χρησης ανοιγοκλεινει η οθονη απο μονη της οπως εγραψα και πιο πανω. Τη φαγαμε για τα καλα την φόλα.
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

τι εγινε ρε παιδια... εγω το εχω απο την προσφορα των 58 ευρω

ζητημα να εχει κλεισει 1 φορα απο μπαταρια και λειτουργει και τα 2 sim καρτες , wifi μονιμος ανοικτο.

μπορει να σας ετυχε

Link to comment
Share on other sites

τι εγινε ρε παιδια... εγω το εχω απο την προσφορα των 58 ευρω

ζητημα να εχει κλεισει 1 φορα απο μπαταρια και λειτουργει και τα 2 sim καρτες , wifi μονιμος ανοικτο.

μπορει να σας ετυχε

 

Και εγώ από τότε έχω και χάλασε :lol:

~~ Oneplus 5T ~~

ex owned: Xiaomi Mi Mix 2, Letv x800- US Version, Xiaomi Redmi Note 3 Pro, Xiaomi Redmi Note 2, Elephone P6000, CooldPad 7320

Link to comment
Share on other sites

τι εγινε ρε παιδια... εγω το εχω απο την προσφορα των 58 ευρω

ζητημα να εχει κλεισει 1 φορα απο μπαταρια και λειτουργει και τα 2 sim καρτες , wifi μονιμος ανοικτο.

μπορει να σας ετυχε

Ασε φιλε, πηγαν τσαμπα 160 ευρω. :(

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

τελικα αξιζει να το παρουμε? ενοω δεν θα βγει οφφ μετα απο 1-2 μηνες, με μπερδεψατε:confused:

Πλακα κάνεις? Εδω λεμε 2 στα 2 off κι εσυ το σκεφτεσαι ακομη? :!:

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Πλακα κάνεις? Εδω λεμε 2 στα 2 off κι εσυ το σκεφτεσαι ακομη? :!:

καταλαβα .... παμε να ψαξουμε για αλλο ! ευχαστω για την βοηθεια

 

παντος ειναι δυσκολο να αποφασισεις με τοσα που κυκλοφορουν!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα σταμάτησε να δουλεύει το ακουστικό δεν ακούγεται τίποτα μόνο με hands free . έκανα εργοστασιακές ρυθμίσεις αλλά το πρόβλημα παραμένει κανείς καμιά ιδέα ?
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα σταμάτησε να δουλεύει το ακουστικό δεν ακούγεται τίποτα μόνο με hands free . έκανα εργοστασιακές ρυθμίσεις αλλά το πρόβλημα παραμένει κανείς καμιά ιδέα ?

Ή το στελνεις πισω ή το πετάς. Τα ιδια επαθα κι εγω. Μου ειπαν στειλτο πισω να σου δωσουμε τα χρηματα σου πισω, τους το εστειλα και τωρα κανουν τον κινεζο τα κινεζακια, εχουμε μια εβδομαδα ανταλασσουμε μηνυματα χωρις να βρισκουμε ακρη. (Απο Gearbest)

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Επικοινώνησα σήμερα με το gearbest και μου αρνήθηκαν την επισκευή του κινητού. Και για να γίνω πιο συγκεκριμένος μου είπαν ότι πρέπει να πληρώσω τα μεταφορικά και της δύο φορές το πήγαινε και το έλα και να πληρώσω και την επισκευή. Τους είπα ότι αυτή η εγγύηση είναι απλά ένα αστείο. Και η απάντηση τους στους 3 μήνες υπάρχει η αντικατάσταση της συσκευής (εμένα είναι 4 και κάτι) και η εγγύηση μετά του καταστήματος είναι ότι απλά σε βοηθάνε να το φτιάξεις και πληρώνεις όλα τα υπόλοιπα εσύ. Οπότε προσοχή στην αγορά του κινητού και στο gearbest είναι για γέλια...

Γνωρίζει κανείς αν μέσω PayPal μπορούμε να κάνουμε κάτι?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Η GEARBEST εκπροσωπείται επίσημα στο forum, ανέβασε και εδώ την απάντηση τους. To χρονικό περιθώριο που δίνει πλέον το paypal για dispute είναι 180 ημέρες
αυτό που ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ ΔΩΡΕΑΝ χρόνο ομιλίας με ξεπερνά @mavri_gazela
Link to comment
Share on other sites

Το εχω απο Απριλη και δεν εχει παθει ουτε το παραμικρο. ολα δουλευουν κομπλε. μεχρι gps,ηχειο, ακουστικα η οτι εχετε πει. Η εχετε προβληματικη παρτιδα η ειμαι τυχερος.
Αλέξανδρος...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Το εχω απο Απριλη και δεν εχει παθει ουτε το παραμικρο. ολα δουλευουν κομπλε. μεχρι gps,ηχειο, ακουστικα η οτι εχετε πει. Η εχετε προβληματικη παρτιδα η ειμαι τυχερος.

 

Είσαι τυχερός :P

~~ Oneplus 5T ~~

ex owned: Xiaomi Mi Mix 2, Letv x800- US Version, Xiaomi Redmi Note 3 Pro, Xiaomi Redmi Note 2, Elephone P6000, CooldPad 7320

Link to comment
Share on other sites

και εγω απο απριλη το εχω και ολα καλα ,φτου φτου ,χαχαχαχα,και ασχετο εχω ενα μ1 (μαιμου xiaomi redrise)10 μηνες εχη πεση 2 φορες κατω ,επεσε σε νερο ,στεγνωσε και δουλευη μια χαρα(τα εβγαλε τα λεφτα του ,50 ευρω το ειχα παρει)και ενα doogge dg 300 το εχω 2 χρονια μετα απο τουμπα εσπασε το πλαστικο της οθωνης(οχι η οθωνη)και χαλασαν τα 2 πληκτρα κατω δεξια,εβαλα τα πληκτρα στην οθωνη με εφαρμογη απο το playstore και δουλευη μια χαρα ακομα,και χρονια μου πολλα (γιορταζω σημερα με μπυριτσες στην ταρατσα)χαχαχαχαχα Edited by pedel
Link to comment
Share on other sites

Εχω παραλαβει απο τους πρωτους αρχες μαρτιου συγκεκριμμενα για 4 μηνες τωρα δουλευει ολη μερα καθε μερα με 2 sim δεδομενα wifi gps και δεν εχει παρουσιασει τιποτα εκτος απο το ηχειο που μερικες φορες κανει μικροδιακοπες. Με ολα αυτα που διαβαζω φοβαμαι οτι αν ειναι να με αφησει θα το κανει ακαριαια.

Kι εγω απο τους τυχερους ειμαι τελικα....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...