Jump to content

[Επίσημο] Windows 10 Mobile Series


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εκανα ακριβως οτι μου πες και τιποτα δυστυχως!!!:( ειναι το δευτερο μεγαλο προβλημα μετα τα μεγαλα και καθετα γραμματα στον browser οπου αναγκαστικα να κατεβασω αλλο browser..

 

Και κάποιος άλλος είχε το ίδιο πρόβλημα και τελικά το πρόβλημα το είχε η κάρτα Sin. Μόλις την άλλαξε διορθώθηκε, δοκίμασε μια άλλη κάρτα αν υπάρχει διαθέσιμη.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Έχεις δει πως λειτουργεί στα αλλα δυο λειτουργικά; Σου δίνει την δυνατότητα να χρησιμοποιείς Όλη την οθόνη με το ένα χέρι.

Συγνώμη, αλλά τουλάχιστον στο iOS η λειτουργία είναι ακριβώς η ίδια. Δηλαδή όταν το ενεργοποιείς δεν μπορείς να σκρολάρεις μέχρι το κατώτερο σημείο της οθόνης. Στο Android δεν ξέρω τι παίζει.

Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους και χρόνια πολλά!

Ας μην ξεφεύγουμε από το θέμα μας παρακαλώ! Στο παρόν θέμα δεν μας αφορά τι γίνεται ή δεν γίνεται στα άλλα λειτουργικά. Για όσους αρέσκονται τις συγκρίσεις υπάρχει η ενότητα Τεχνολογικοί διαξιφισμοί που μπορείτε να απευθύνεστε.

Συνεχίζουμε στο θέμα μας. :)

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι θέμα αντιπαράθεσης. Εγώ το ανέφερα απλά για να δείξω ότι δεν είναι θέμα κάποιου bug ή ελλιπής υλοποίησης, αλλά φιλοσοφίας η οποία συναντάται και σε άλλο λειτουργικό. Και η φιλοσοφία της λειτουργίας αυτής δεν είναι να δουλεύεις συνεχόμενα σε μισή οθόνη, αλλά μόνο να κάνεις ένα κλικ. Φέρνεις δηλαδή το κινητό σε μισή οθόνη μόνο όταν θέλεις να πατήσεις σε ένα σημείο το οποίο βρίσκεται ψηλά, και όταν το κάνεις μετά επανέρχεσαι σε πλήρη οθόνη. Για τον ίδιο λόγο δεν υπάρχει λόγος να έχεις πρόσβαση στο κάτω μέρος της οθόνης. Από κει και πέρα, ο καθένας κρίνει εάν η υλοποίηση είναι βολική ή όχι.
Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

εκανα ακριβως οτι μου πες και τιποτα δυστυχως!!!:( ειναι το δευτερο μεγαλο προβλημα μετα τα μεγαλα και καθετα γραμματα στον browser οπου αναγκαστικα να κατεβασω αλλο browser..

Καλησπέρα και καλή χρονιά. Σχετικά με τα μεγάλα γράμματα στον edge, επειδή το είχα και εγώ, τόσο στο 640XL LTE που είχα πριν, όσο και στο 950XL που έχω τώρα, δεν ξέρω εάν το γνωρίζεις, αλλά εάν πας ρυθμίσεις>Διευκόλυνση πρόσβασης>περισσότερες επιλογές και καταβάσεις λίγο τη μπάρα στην κλίμακα κειμένου, θα μικρύνουν και τα γράμματα στον browser.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά. Σχετικά με τα μεγάλα γράμματα στον edge, επειδή το είχα και εγώ, τόσο στο 640XL LTE που είχα πριν, όσο και στο 950XL που έχω τώρα, δεν ξέρω εάν το γνωρίζεις, αλλά εάν πας ρυθμίσεις>Διευκόλυνση πρόσβασης>περισσότερες επιλογές και καταβάσεις λίγο τη μπάρα στην κλίμακα κειμένου, θα μικρύνουν και τα γράμματα στον browser.

 

Ναι και αλλάζει και σε συνδυασμό με την ρύθμιση ---> Σύστημα ---> οθόνη ---> κλίμακα κειμένου.

 

Sent from mTalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι και αλλάζει και σε συνδυασμό με την ρύθμιση ---> Σύστημα ---> οθόνη ---> κλίμακα κειμένου.

 

Sent from mTalk

 

το δοκιμασα και αυτο και το πιο πανω που ειπωθηκε οπως επισης και ρυθμιση κειμενου στον ιδιο τον edge αλλα τιποτα...αυτο το προβλημα δημιουργηθικε μετα την redstone 1 σε καποιο και καλα bug fix..οποτε ειναι θεμα της αναβαθμισης..επισης δεν ξερω αν πρεπει τωρα να κανω hard reset εξαιτιας αυτου του προβληματος σε συνδυασμο με το να μην μπορω να χρησιμοποιησω mb γιατι τα σοφτ ρεσετ δεν κανουν πλεον τιποτα!!!

Link to comment
Share on other sites

το δοκιμασα και αυτο και το πιο πανω που ειπωθηκε οπως επισης και ρυθμιση κειμενου στον ιδιο τον edge αλλα τιποτα...αυτο το προβλημα δημιουργηθικε μετα την redstone 1 σε καποιο και καλα bug fix..οποτε ειναι θεμα της αναβαθμισης..επισης δεν ξερω αν πρεπει τωρα να κανω hard reset εξαιτιας αυτου του προβληματος σε συνδυασμο με το να μην μπορω να χρησιμοποιησω mb γιατι τα σοφτ ρεσετ δεν κανουν πλεον τιποτα!!!

Πάτησες "εφαρμογή" που γράφει από κάτω για να γίνει επανεκκίνηση του τηλεφώνου;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

το δοκιμασα και αυτο και το πιο πανω που ειπωθηκε οπως επισης και ρυθμιση κειμενου στον ιδιο τον edge αλλα τιποτα...αυτο το προβλημα δημιουργηθικε μετα την redstone 1 σε καποιο και καλα bug fix..οποτε ειναι θεμα της αναβαθμισης..επισης δεν ξερω αν πρεπει τωρα να κανω hard reset εξαιτιας αυτου του προβληματος σε συνδυασμο με το να μην μπορω να χρησιμοποιησω mb γιατι τα σοφτ ρεσετ δεν κανουν πλεον τιποτα!!!

 

Αν ήταν θέμα αναβάθμισης τότε θα είχαν όλοι αυτό το πρόβλημα. Ίσως στην περίπτωση σου να μην μαθήσεως σωστές η αναβάθμιση. Κάνε ένα hard reset και γράψε μας τα αποτελέσματα

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πάτησες "εφαρμογή" που γράφει από κάτω για να γίνει επανεκκίνηση του τηλεφώνου;

οσο και αν εψαξα δεν βρηκα πουθενα να λεει επανεκκινηση..αν μπορεις να μου πεις πιο συγκεκριμενα να το βρω..

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν ήταν θέμα αναβάθμισης τότε θα είχαν όλοι αυτό το πρόβλημα. Ίσως στην περίπτωση σου να μην μαθήσεως σωστές η αναβάθμιση. Κάνε ένα hard reset και γράψε μας τα αποτελέσματα

 

μπορεις να μου πεις πως να αποθηκευσω τα αρχεια για να τα εχω μετα??(εφαρμογες,φοτο,μηνυματα..)και επισης οι επαφες διαγραφονται και αυτες??και αν ναι πως τις αποθηκευω??

Link to comment
Share on other sites

οσο και αν εψαξα δεν βρηκα πουθενα να λεει επανεκκινηση..αν μπορεις να μου πεις πιο συγκεκριμενα να το βρω..

Δεν γράφει επανεκκίνηση, εφαρμογή γράφει. Πατώντας εκεί κάνει επανεκκίνηση!

http://imgur.com/qiubhM9

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

οσο και αν εψαξα δεν βρηκα πουθενα να λεει επανεκκινηση..αν μπορεις να μου πεις πιο συγκεκριμενα να το βρω..

 

 

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

 

 

μπορεις να μου πεις πως να αποθηκευσω τα αρχεια για να τα εχω μετα??(εφαρμογες,φοτο,μηνυματα..)και επισης οι επαφες διαγραφονται και αυτες??και αν ναι πως τις αποθηκευω??

 

http://i.imgur.com/0moD1wm.jpg

 

http://i.imgur.com/uN8QG6o.jpg

 

Το άλλο μενού το οποίο αλλάζει απευθείας τη γραμματοσειρά στον Edge

 

http://i.imgur.com/p8L09HM.jpg

 

 

 

Sent from mTalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είμαι στο σωστό θέμα, αλλά θα ήθελα την απάντησή σας: Έχω την τελευταία stable Windows Mobile (10.0.14393.576) στο Lumia 735 μου και το χρησιμοποιώ με ένα bluetooth πληκτρολόγιο (Logitech K480). Έχω παρατηρήσει όμως ότι δεν μπορώ να αλλάξω γλώσσα (π.χ. από τα Ελληνικά στα Αγγλικά) μέσω του πληκτρολογίου, παρά μόνο μέσα από το πληκτρολόγιο του κινητού (που εμφανίζεται αφού αποσυνδέσω το πληκτρολόγιο) και μετά να συνεχίσω να χρησιμοποιώ το K480. Η αλλαγή γλώσσας με το ίδιο πληκτρολόγιο δουλεύει κανονικά με Left Alt + Shift στο tablet μου (Windows επίσης).

 

Έχω την εντύπωση ότι αρχικά λειτουργούσε κανονικά η αλλαγή γλώσσας και στο κινητό - έχει αντιμετωπίσει κανείς παρόμοιο πρόβλημα και αν ναι, υπάρχει λύση?

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είμαι στο σωστό θέμα, αλλά θα ήθελα την απάντησή σας: Έχω την τελευταία stable Windows Mobile (10.0.14393.576) στο Lumia 735 μου και το χρησιμοποιώ με ένα bluetooth πληκτρολόγιο (Logitech K480). Έχω παρατηρήσει όμως ότι δεν μπορώ να αλλάξω γλώσσα (π.χ. από τα Ελληνικά στα Αγγλικά) μέσω του πληκτρολογίου, παρά μόνο μέσα από το πληκτρολόγιο του κινητού (που εμφανίζεται αφού αποσυνδέσω το πληκτρολόγιο) και μετά να συνεχίσω να χρησιμοποιώ το K480. Η αλλαγή γλώσσας με το ίδιο πληκτρολόγιο δουλεύει κανονικά με Left Alt + Shift στο tablet μου (Windows επίσης).

 

Έχω την εντύπωση ότι αρχικά λειτουργούσε κανονικά η αλλαγή γλώσσας και στο κινητό - έχει αντιμετωπίσει κανείς παρόμοιο πρόβλημα και αν ναι, υπάρχει λύση?

Δοκίμασε Windows Button + Space

ή κοιτά αυτό

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Ίσως έχει συζητηθεί αλλά δεν το βρίσκω. 160 χαρακτήρες σε sms πως στέλνουμε σε Windows 10 mobile;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Ίσως έχει συζητηθεί αλλά δεν το βρίσκω. 160 χαρακτήρες σε sms πως στέλνουμε σε Windows 10 mobile;

 

Ρυθμίσεις,σύστημα,μηνύματα κάτι μειωμένο γράφει,δεν θυμάμαι ακριβώς.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις,σύστημα,μηνύματα κάτι μειωμένο γράφει,δεν θυμάμαι ακριβώς.

Στα πρόσθετα θα πάει. Σύνολο χαρακτήρων SMS=Μειωμένο!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Βγηκε και η 14.393.594 ..καλοδεχουμενη και περιμενω τι διαφορες θα δω.

Το παραξενο της υποθεσης και σας παρακαλω να το προσεξετε ΟΛΟΙ ειναι το εξης..

Διαβαστε μονο λιγα απο τα σχολια σας παρακαλω..

http://www.windowscentral.com/windows-10-mobile-cumulative-update-build-14393594-now-rolling-out-release-preview-ring

 

<<I hope it fixes the waking lag as well>>

<<Me too! It wakes really laggy and even Glance takes a while to show up>>

 

<<when i take a shot by my L950XL and press on it to show the pic, the screen goes black! that happens since the arrival of Anniversery update -_->>

 

<<Same on my sisters phone, not on mine. Weird bug. Do you also have zooming issues? Sometimes I can't zoom a photo.>>

<<I had zooming bug too..you cannot move the pic after zooming it..and sometimes you can't zoom at all..and sometimes, going back from a pic closes the photos app>>

 

<<Another issue is when photos or videos not saved at all, which I only realised during holidays when I lost so many photos and some videos because it wasn't saved at all. Speaking of bad experience that I have to carry another Android phone or just borrow somebody's iPhone which works reliably. Shameful.>>

<<Sometimes the camera app even sticker at "Saving..." screen especially often with HDR.

<<What's worst is I get camera error occasionally on recent updates where it refuses to launch the camera drivers, forcing me to restart the device.>>

 

<<I'm starting to fear some of these updates. Many improvements and new features. However, some nasty-*** bugs occasionally>>

 

<<Waiting still for a Bluetooth stack rewrite. It's terrible, always has been, multiple phones, cars, and headsets>>

 

Διαβαστε στα σχολια τοσα προβληματα ακομα και στα 950ρια ετσι? Τα περισσοτερα των οποιων τα αναφερω απο πριν το καλοκαιρι του 2016 και καποιοι εδω μεσα με χαρακτηριζαν τρολλ και οτι λεω οτι να ναι..

Ιανουαριος 2017 λοιπον και ακομα τα ιδια προβληματα αναμασαμε αγαπητοι μου..Γουσταρω με τα 1000 το λειτουργικο αλλα εγω τα στραβα ματια δεν τα κανω..διαβαστε τι γραφουν δεκαδες ατομα εκει και οχι 5 νοματαίοι που απομειναμε εδω μεσα..

Edited by panos9553
Link to comment
Share on other sites

Γιατί καλέ μου άνθρωπε παρουσιάζεις προβλήματα των insiders ως προβλήματα του λειτουργικού; Πάλι θα αρχίσουμε να λέμε ότι είναι παράλογο για κάποιον ο οποίος επιλέγει να περνάει beta εκδόσεις στο κινητό του να κάθεται και να γκρινιάζει; Θα θεωρήσω ότι ίσως δεν κατάλαβες ότι το update που παραθέτεις είναι για τους insiders, ειδάλλως θα πρέπει να αναθεωρήσεις λίγο για το τι πρέπει κάποιος να περιμένει από το κινητό του αναλόγως την έκδοση που του φοράει.

 

Επίσης, μήπως είσαι και εσύ insider και δεν το έχεις πάρει πρέφα;

Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Γιατί καλέ μου άνθρωπε παρουσιάζεις προβλήματα των insiders ως προβλήματα του λειτουργικού; Πάλι θα αρχίσουμε να λέμε ότι είναι παράλογο για κάποιον ο οποίος επιλέγει να περνάει beta εκδόσεις στο κινητό του να κάθεται και να γκρινιάζει; Θα θεωρήσω ότι ίσως δεν κατάλαβες ότι το update που παραθέτεις είναι για τους insiders, ειδάλλως θα πρέπει να αναθεωρήσεις λίγο για το τι πρέπει κάποιος να περιμένει από το κινητό του αναλόγως την έκδοση που του φοράει.

 

Επίσης, μήπως είσαι και εσύ insider και δεν το έχεις πάρει πρέφα;

 

Παμε με την σειρα..γιατι να ειμαι πιο ξεκαθαρος..

Αυτα τα προβληματα τα οποια αναφερονται ΔΕΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑΝ στο σημερινο Update ΑΛΛΑ υπαρχουν στις ΕΠΙΣΗΜΕΣ εκδοσεις εδω και παρα πολυ καιρο..απλα οι ανθρωποι αναφερουν τα θεματα τους και απλα ελπιζουν μπας και λυθουν με το σημερινο update..ποσο πιο απλο? Δεν μιλησε κανεις για εκδοσεις fast 14.977 που εκει φυσικα και διακιολογουνται τα οποια προβληματα..

Τωρα με το τι εκδοση εχω και αν γνωριζω να τις ξεχωριζω, με συγχωρεις αλλα απο το 2013 που εβλεπα παντα τα τεκταινόμενα καθως και δοκιμαζα και πολλες developer εκδοσεις δεν χρειαζεται να το αναλυσουμε..αφου ρωτας ομως την 14393.576 εχω..

Και να επισημανω πως μεχρι στιγμης οι release preview εκδοσεις ήταν σχεδον παντα ολοιδιες με τις επισημες..δεν αλλαζε τιποτα..ιδιος αριθμος εκδοσης-ολοιδια σταθεροτητα-καθως και ιδια bugs..

Που διαφωνεις λοιπον απο αυτα που αναφερονται??

Link to comment
Share on other sites

Γιατί καλέ μου άνθρωπε παρουσιάζεις προβλήματα των insiders ως προβλήματα του λειτουργικού; Πάλι θα αρχίσουμε να λέμε ότι είναι παράλογο για κάποιον ο οποίος επιλέγει να περνάει beta εκδόσεις στο κινητό του να κάθεται και να γκρινιάζει; Θα θεωρήσω ότι ίσως δεν κατάλαβες ότι το update που παραθέτεις είναι για τους insiders, ειδάλλως θα πρέπει να αναθεωρήσεις λίγο για το τι πρέπει κάποιος να περιμένει από το κινητό του αναλόγως την έκδοση που του φοράει.

 

 

 

Επίσης, μήπως είσαι και εσύ insider και δεν το έχεις πάρει πρέφα;

 

Εγώ πάντως σε 640 και με stable εκδόσεις τα έχω τα παραπάνω.

 

Επομένως είναι υπαρκτά

Sony Xperia x10 mini->Jiayu G4S->Microsoft Lumia 640 DS->Xiaomi Mi4->Xiaomi Redmi Note 5 AI
Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα προβληματα τα οποια αναφερονται ΔΕΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑΝ στο σημερινο Update ΑΛΛΑ υπαρχουν στις ΕΠΙΣΗΜΕΣ εκδοσεις εδω και παρα πολυ καιρο..απλα οι ανθρωποι αναφερουν τα θεματα τους και απλα ελπιζουν μπας και λυθουν με το σημερινο update..ποσο πιο απλο?

Κάποιος ο οποίος συμμετέχει σαν insider απαντάει για το συγκεκριμένο release. Οι insiders ακολουθούν μία παράλληλη πορεία και δεν γνωρίζουν τι γίνεται στις επίσημες εκδόσεις. Αυτοί που λένε ότι "ακόμα δεν έφτιαξε" έχουν την εμπειρία από την προηγούμενη insider έκδοση, διότι θεωρώ αδύνατο κάποιος να μπαινοβγαίνει μεταξύ insider και official. Από κει και πέρα, τα προβλήματα που παραθέτουν προσωπικά δεν τα έχω αντιμετωπίσει, συνεπώς δεν μπορώ να κρίνω εάν αφορούν μόνο insiders ή και επίσημες εκδόσεις.

 

Τωρα με το τι εκδοση εχω και αν γνωριζω να τις ξεχωριζω

Και να μην μπορούσες να τις ξεχωρίσεις δεν θα υπήρχε πρόβλημα. Εγώ απλά ρώτησα με διάθεση να βοηθήσω. Γι' αυτό είμαστε εδώ άλλωστε, για να βοηθάει ο ένας τον άλλον.

 

Επίσης, όταν στο τόπικ με τα επίσημα δεκάρια παραθέτεις άρθρο για insider release, συγχώρα με, αλλά δημιουργείς μία σύγχυση. Διότι οκ, η λογική λέει αυτά που παραθέτεις παραπάνω, αλλά και εγώ δεν θα πρέπει να ρωτήσω μήπως κάπου έχεις μπερδευτεί; Εάν παρεξήγησες κάτι από το γραπτό μου ύφος, σόρρυ.

Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος ο οποίος συμμετέχει σαν insider απαντάει για το συγκεκριμένο release. Οι insiders ακολουθούν μία παράλληλη πορεία και δεν γνωρίζουν τι γίνεται στις επίσημες εκδόσεις. Αυτοί που λένε ότι "ακόμα δεν έφτιαξε" έχουν την εμπειρία από την προηγούμενη insider έκδοση, διότι θεωρώ αδύνατο κάποιος να μπαινοβγαίνει μεταξύ insider και official. Από κει και πέρα, τα προβλήματα που παραθέτουν προσωπικά δεν τα έχω αντιμετωπίσει, συνεπώς δεν μπορώ να κρίνω εάν αφορούν μόνο insiders ή και επίσημες εκδόσεις.

 

 

Και να μην μπορούσες να τις ξεχωρίσεις δεν θα υπήρχε πρόβλημα. Εγώ απλά ρώτησα με διάθεση να βοηθήσω. Γι' αυτό είμαστε εδώ άλλωστε, για να βοηθάει ο ένας τον άλλον.

 

Επίσης, όταν στο τόπικ με τα επίσημα δεκάρια παραθέτεις άρθρο για insider release, συγχώρα με, αλλά δημιουργείς μία σύγχυση. Διότι οκ, η λογική λέει αυτά που παραθέτεις παραπάνω, αλλά και εγώ δεν θα πρέπει να ρωτήσω μήπως κάπου έχεις μπερδευτεί; Εάν παρεξήγησες κάτι από το γραπτό μου ύφος, σόρρυ.

 

Συγγνωμη και απο μενα αν σου φανηκα καπως, και φυσικα οπως ειπες εδω ειμαστε να βοηθαμε οποτε μπορουμε..

Ξαναλεω ομως πως πλεον οι insider release ειναι πανομοιοτυπες με τις επισημες, δεν αλλαζει τιποτα, απο την στιγμη που εχουν τον ιδιο κωδικο δεν αλλαζει τιποτα.

Επισης αν διαβασεις στα σχολια ομως φυσικα και αναφερονται ατομα με επισημες εκδοσεις, οπως και εγω, οπως και ο ampalos πιο πανω, οπως και παρα πολλοι αλλοι..

Οι λογοι που το εβαλα εδω ειναι για τα παραπανω που ειπα.

Link to comment
Share on other sites

Ξαναλεω ομως πως πλεον οι insider release ειναι πανομοιοτυπες με τις επισημες, δεν αλλαζει τιποτα, απο την στιγμη που εχουν τον ιδιο κωδικο δεν αλλαζει τιποτα.

Δεν πιστεύω ότι δεν αλλάζει κάτι. Δεν θα είχε άλλωστε νόημα να υπάρχει το Slow Release και θα πήγαινε κατευθείαν στο Official. Η λογική λέει ότι 'κάποια' από τα προβλήματα που υπάρχουν ακόμα και στην Slow διορθώνονται μέχρι την επίσημη. Τώρα, γιατί υπάρχουν άλλα τα οποία παραμένουν μήνες τώρα, άβυσσος η ψυχή της MS. Όπως είναι και άβυσσος ο λόγος για τον οποίο τα προβλήματα εμφανίζονται επιλεκτικά και όχι παντού.

Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Τώρα, γιατί υπάρχουν άλλα τα οποία παραμένουν μήνες τώρα, άβυσσος η ψυχή της MS. Όπως είναι και άβυσσος ο λόγος για τον οποίο τα προβλήματα εμφανίζονται επιλεκτικά και όχι παντού.

 

Αυτο ακριβως με προβληματιζει εμενα και τοσο καιρο..και δυστυχως απαντηση δεν βλεπω απο δαυτους, μεχρι να λυθουν(και αν ) θα εχουμε αλλαξει συσκευες..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...