Jump to content

XBMC/Kodi/SPMC σετάρισμα Add-ons & Repository


vagosvts7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόλις το δοκίμασα ξανά στο ίδιο build (όχι όμως στο coreelec-δεν ξέρω εάν παίζει ρόλο αυτό:wacko:). Και να οι επιλογές:

Screenshot-20210413-104120.pngwhere to upload pictures online

 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ ,με έχεις βοηθήσει πολλές φορές και εδώ και κυρίως στο άλλο νήμα TV box.

Τελικά το κατάφερα με το πλήκτρο με τις τρεις παράλληλες γραμμές απτ το χειριστήριο (Vorke z 6) Μόνο τότε άνοιξε το μενού.

Να είσαι καλά να προσφέρεις απλόχερα τη βοήθεια σου!

Letv 1 pro x800 us

Letv le max 2

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ ,με έχεις βοηθήσει πολλές φορές και εδώ και κυρίως στο άλλο νήμα TV box.

Τελικά το κατάφερα με το πλήκτρο με τις τρεις παράλληλες γραμμές απτ το χειριστήριο (Vorke z 6) Μόνο τότε άνοιξε το μενού.

Να είσαι καλά να προσφέρεις απλόχερα τη βοήθεια σου!

Μπράβο:up:

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

εγώ ψάχνω να βρώ πώς απενεργοποιώ τα widget στο manalab δέν το βρίσκω

:):):):):):)

 

Έχεις support group στο facebook κάνε μία αναζήτηση και ρώτησε εκεί πέρα αν ήξερα θα σε βοηθούσα δεν το ξέρω δυστυχώς

Huawei Honor Note 10/Xbox One S/etc.
Link to comment
Share on other sites

εγώ ψάχνω να βρώ πώς απενεργοποιώ τα widget στο manalab δέν το βρίσκω

:):):):):):)

Δοκίμασε το εξής:

ΣΥΣΤΗΜΑ-Διασύνδεση-Κέλυφος-Αεον Nox:SiLVO-Διαμόρφωση θέματος (κλικ εδώ)-Main Menu-Διαμόρφωση του κεντρικού μενού

Και σε κάθε κατηγορία που δεν θέλεις Widget εκεί που λέει "Επιλογή widget 1" κάντο "κανένα".

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

εγώ ψάχνω να βρώ πώς απενεργοποιώ τα widget στο manalab δέν το βρίσκω

:):):):):):)

 

Εχω την εντύπωση οτι δεν μπορείς να απενεργοποιήσεις τίποτα στο manalab....Σε κάθε update επανέρχονται όλα, , άλλωστε έχω την εντύπωση ότι είναι παραφορτωμενο με πρόσθετα. Δεν ξέρω σε πόσους μπορούν να είναι απαραίτητα. Γιατί δεν βάζεις το gkobu?

Edited by jogatore
Link to comment
Share on other sites

δοκιμασα μολις το gkobu.διαπιτωνο εδω οτι το stalker pvr εκει που λεει εκτελεση ειναι γκριζαρισμενο δεν μπορεις να το εκτελεσεις.γιατι αυτο;κατα δευτερο στους υποτιτλους εκει που λεει opensubtitles.org και μια αλλη εκδοχη open subtitles ποιες απο τις 2 απαιτουν να βαλεις username και password;

:):):):):)

 

Η εκδοχή που γράφει: open subtitles by open subtitles Δεν χρειάζεται κωδικούς

Link to comment
Share on other sites

Εχω την εντύπωση οτι δεν μπορείς να απενεργοποιήσεις τίποτα στο manalab....Σε κάθε update επανέρχονται όλα, , άλλωστε έχω την εντύπωση ότι είναι παραφορτωμενο με πρόσθετα. Δεν ξέρω σε πόσους μπορούν να είναι απαραίτητα. Γιατί δεν βάζεις το gkobu?

 

ετσι ειναι , και εγω που το εχω κατεβάσει και προσπαθησα να το ελαφρυνω λίγο δεν τα κατάφερα

σε καθε εκκινηση ξανα ερχονται ολα, ειναι βαρύ για αδύναμα συστηματα

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να μου πείτε ποια Kodi forks μπορώ να εγκαταστήσω μαζί με το Kodi έχω το WBMC 18.9 και θέλω ένα ακόμη. Όσα αλλα βρήκα δεν κάνουν εγκατάσταση
Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να μου πείτε ποια Kodi forks μπορώ να εγκαταστήσω μαζί με το Kodi έχω το WBMC 18.9 και θέλω ένα ακόμη. Όσα αλλα βρήκα δεν κάνουν εγκατάσταση

Απλα θα ψαξεις για την εφαρμογη app cloner θα την κανεις εγκατασταση και απο εκει και περα μπορεις να κανεις οσους κλωνους θελεις το wbmc και να περασεις αντιστοιχα builds στο καθε κλωνο αν θελεις περισσοτερη βοηθεια πες μου να στο αναλυσω πιο πολυ

Huawei Honor Note 10/Xbox One S/etc.
Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να μου πείτε ποια Kodi forks μπορώ να εγκαταστήσω μαζί με το Kodi έχω το WBMC 18.9 και θέλω ένα ακόμη. Όσα αλλα βρήκα δεν κάνουν εγκατάσταση

 

GTMC ειναι κλωνος 18,9 με εγκατεστημενο το grecotm wizard. Για να μην σου κανει update το 19

Link to comment
Share on other sites

GTMC ειναι κλωνος 18,9 με εγκατεστημενο το grecotm wizard. Για να μην σου κανει update το 19
Και που το βρίσκουμε;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και που το βρίσκουμε;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εδω "https://grecotm.club/repo/ "

Link to comment
Share on other sites

Εδω "https://grecotm.club/repo/ "
Ευχαριστώ πολύ. Και μπαίνω εκεί να πάρω κωδικό. Δεν το ήξερα ότι το έχει

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, έχω το Beelink GT-King Amlogic S922X 2.2GHz Android 9.0 Dual System 4GB DDR4 64GB eMMC TV Box . Μπορεί να με βηθήσει κάποιος για το πώς θα εγκαταστήσω Kodi/Coreelec?
Link to comment
Share on other sites

Το Filmnet γιατί δεν μου δουλεύει. Έχω δοκιμάσει 2 διαφορετικά Biulds από Grecotm και δεν δουλεύει.

 

Τι ενοεις δεν δουλευει και σε ποια builds το δοκιμασες?

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου βγάζει πηγές ή μου βγάζει λίγες που όταν πατάω πάνω δεν κάνουν τιποτα.

 

σε μένα τουλάχιστον μέχρι χτες το βράδυ μία χαρά μου βγάζει .

Μπας και έχεις real debrid και σου έχει λήξει η συνδρομή ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου βγάζει πηγές ή μου βγάζει λίγες που όταν πατάω πάνω δεν κάνουν τιποτα.

 

Μηπως ψαχνεις κατι πολυ καινουριο και δεν εχει ακομη πηγες? Πες μου τι ακριβως ψαχνεις να το δω και εγω. Δεν μου ειπες σε ποιο build?

Link to comment
Share on other sites

Τελικα εχεις δικιο. Ηταν καινούργια επεισόδια και δεν ειχε πηγες. Βεβαια το incursion μου βγάζει πολλες περισσότερες και απο ελληνικες πηγες. Η σειρα ειναι LEGACIES. Ειμαι στην Simple-Leia και στην Je4M (v 2.0). Edited by potamia
Link to comment
Share on other sites

είμαι την 18,9 ακόμα με builds new teach .το άλλαξα απο manalab.να παραμείνω ;ή στρωσαν τα πράγματα στην 19;

:):):):)

 

Να περιμενεις... το 19 ακομη δεν εχει ολοκληρωθει. Εκτος και εχεις δευτερο εναλλακτικο μποξακι να πειραματιστεις.

Link to comment
Share on other sites

θα περιμένω.θα υπάρξουν ανακοινώσεις απο εδώ όταν λήξει το πρόβλημα;

Σίγουρα θα ανακοινωθεί το πότε θα είναι πλέον 100% λειτουργικό. Εγώ προσωπικά που το δοκιμάζω σε pc και tv box αν και παιδεύτηκα στο μποξακι μπορώ να πω ότι το 18,9 ακόμη είναι καλύτερο σε πολλά. Οπότε ότι παίζει μην το πειράζεις.;);)

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να συνδέσω ακουστικά , Bluetooth στο coreelec ,μου τα αναγνωρίζει δείχνει ότι είναι συνδεδεμένα αλλά ήχο στα ακουστικά δεν έχω .

Παραμένει ο ήχος της τηλεόρασης από τα ηχεία.

Έχετε καμμία ιδέα

Letv 1 pro x800 us

Letv le max 2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...