Jump to content

XBMC/Kodi/SPMC σετάρισμα Add-ons & Repository


vagosvts7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αγόρασα το beelink gt1 ultimate. Ο οδηγός εγκατάστασης είναι ο ίδιος ή υπάρχει κάπου αλλού για TV box;

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L31 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ο ιδιος ειναι φιλε μου ο οδηγος για το kodi η το build.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Από αθλητικά είναι πλήρες;

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Έτσι φαίνεται από το λίγο που είδα

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Έτσι φαίνεται από το λίγο που είδα

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αθλητικα απο swift streamz. Το kodi γενικοτερα ειναι πολυ αργο και συχνα δεν δουλευει σωστα. Θελει πολλα κλικ για να καταφερεις να δεις κατι. Πλεον το εχω μονο για το atlas και τις ταινιες του. Ας ειναι και χαμηλοτερης ποιοτητας. Αλλιως netflix η terrarium.

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω μήπως γνωρίζει κάποιος. Τελευταία στο Placenta αλλά και incursion και neptune rising ενώ έχω και real debrid φορτώνει κανονικά παρόχους και όταν πατώ ένα λινκ δειχνει ότι πάει να φορτώσει και δε ξεκινά. Όποιο λινκ και να διαλέξω το κάνει αυτό. Ξέρει κανείς τι μπορεί να φταιει; Εχω κάνει και εκκαθαριση cache, παρόχων κτλ αλλά τιποτα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω μήπως γνωρίζει κάποιος. Τελευταία στο Placenta αλλά και incursion και neptune rising ενώ έχω και real debrid φορτώνει κανονικά παρόχους και όταν πατώ ένα λινκ δειχνει ότι πάει να φορτώσει και δε ξεκινά. Όποιο λινκ και να διαλέξω το κάνει αυτό. Ξέρει κανείς τι μπορεί να φταιει; Εχω κάνει και εκκαθαριση cache, παρόχων κτλ αλλά τιποτα.

Θα πας στην εξάρτηση ResolveURL και θα κάνεις Εκκαθάριση cache λειτουργιών

Link to comment
Share on other sites

Θα πας στην εξάρτηση ResolveURL και θα κάνεις Εκκαθάριση cache λειτουργιών

 

χμμμ δε το είχα σκεφτεί αυτό. Ευχαριστώ, πάω να δοκιμάσω αμέσως.

Link to comment
Share on other sites

Οσοι δουλευετε το alivegr, πριν συνδεθειτε στο δικτυο, απενεργοποιηστε την αυτοματη ενημερωση, διοτι με την καινουργια αναβαθμιση ο δημιουργος ανακοινωνει πως σταματα την λειτουργια του.

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Οσοι δουλευετε το alivegr, πριν συνδεθειτε στο δικτυο, απενεργοποιηστε την αυτοματη ενημερωση, διοτι με την καινουργια αναβαθμιση ο δημιουργος ανακοινωνει πως σταματα την λειτουργια του.

 

Ευχαριστώ για την ενημέρωση, αλλά άργησα να διαβάσω το μήνυμα σου και τώρα το alivegr δεν δουλεύει.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την ενημέρωση, αλλά άργησα να διαβάσω το μήνυμα σου και τώρα το alivegr δεν δουλεύει.

Πριν λιγο 1.7.12 έκδοση στο alivegr.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας παιδιά, άλλαξε κάτι στο greekodi και δεν δουλεύει για να βάλω το gkobu;;;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας παιδιά, άλλαξε κάτι στο greekodi και δεν δουλεύει για να βάλω το gkobu;;;

Βάλε αυτό σαν πηγή - http://gknwizard.eu/repo/

 

Τσέκαρες τον σύνδεσμο και παίζει;

http://i66.tinypic.com/ej7gd4.jpg

Edited by xalaros
Link to comment
Share on other sites

Τσέκαρες τον σύνδεσμο και παίζει;

http://i66.tinypic.com/ej7gd4.jpg

 

Τι εννοείς; Ο σύνδεσμος που έδωσα στον φίλο είναι η πηγή που χρησιμοποιώ εγώ στο κοντι για να βλέπω sportdevil.

 

ΥΓ: Συγχωρέστε με αν κατάλαβα λάθος καθώς γνωρίζω τα βασικά περί kodi.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ψάχνω τρόπο να κατεβάσω κάποια σχετικά καινούρια παιδικά μεταγλωτισμένα. Σκέφτηκα το kodi, αλλά έβαλα το CartoonsGR, μα δεν έχει επιλογή για download. Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος?
Link to comment
Share on other sites

Μερικά πράγματα που πρέπει να κοιτάξεις είναι αν έχεις cyta,wind,forthnet ίσως χρειαστεί να βάλεις google dns μια αναζήτηση στο youtube θα σου βγάλει οδηγό, επίσης αν έχεις κατεβάσει το Κόντι από playstore καλύτερα να το κατεβάσεις μέσα από τη σελίδα του Κόντι, επίσης μπορεί να βοηθήσει και το advanced settings xml αν δεν έχεις βάλει, και τέλος παίζουν ρόλο και οι πηγές πολλές φορές στο κόλλημα όταν βλέπεις κάτι.

Δε φταιει ο παροχος, κοσμοτε εχω και κλειδωνω στα 10mbps χωρις αποσυνδεσεις κλπ

 

Σε λιγες μερες θα το κοιταξω παλι, γιατι και στο τεραριουμ ειχα θεματα

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ψάχνω τρόπο να κατεβάσω κάποια σχετικά καινούρια παιδικά μεταγλωτισμένα. Σκέφτηκα το kodi, αλλά έβαλα το CartoonsGR, μα δεν έχει επιλογή για download. Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος?

 

magico info

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...