Jump to content

XBMC/Kodi/SPMC σετάρισμα Add-ons & Repository


vagosvts7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν δειχνει κατι τετοιο. Εν τω μεταξυ το κακο ειναι οτι καθε φορα η ληψη ξεκιναει απο την αρχη , οχι απο το σημειο που ηταν. Υπαρχει κανενα download manager app που να συνεργαζεται με το terrarium ?

 

Δεν εισαι μονο εσυ. Πρεπει να υπαρχουν και αλλοι πολλοι με το ιδιο προβλημα. Και εγω, ενα χρονο τωρα, που ασχολουμε με τα tv boxes, δεν εχω καταφερει να κατεβασω τιποτα, και το εχω παρατησει το ...αθλημα.

Δουλεψε με torrents αν σου χρειαζεται!

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Μα γιατί να κατεβάζετε μέσα από αυτά τα προγράμματα;

Αυτά είναι κυρίως για streaming.

 

Για κατέβασμα, πάτε στα torrents.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Μα γιατί να κατεβάζετε μέσα από αυτά τα προγράμματα;

Αυτά είναι κυρίως για streaming.

 

Για κατέβασμα, πάτε στα torrents.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

++++++++++1 Και όσοι έχουν Debrid από εκεί....Η ποιότητα από τις πηγές streaming είναι υποδεέστερη

Link to comment
Share on other sites

++++++++++1 Και όσοι έχουν Debrid από εκεί....Η ποιότητα από τις πηγές streaming είναι υποδεέστερη

 

υπαρχει καποιος οδηγος για αυτο ?

de brid και torrent που λες ?

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάθεστε και παιδεύεστε κάποιοι με τα καπρίτσια του kodi και του κάθε addon και δεν κάνετε έναν rb account να ξεμπερδευετε. Μιλάμε για 9€ τις 180 μέρες δηλαδή έναν καφέ το μήνα.. Έλεος

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Φίλε τι είναι το rb??

 

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά περιμένω αρχές της άλλης βδομάδας ένα

Beelink GT1 Ultimate 3GB DDR4

 

και θα ήθελα από κάποιον που έχει τις γνώσεις και την εμπειρία να με βοηθήσει λίγο ...

 

πρώτα από ολα τι κάνω μόλις το παραλάβω ?? χρειάζεται να αλλάξω κάποιον launcher ??

 

2. θα βάλω το KODI καθαρά μόνο για Ταινίες και παιδικά, είναι απαραίτητο να βάλω build ?? αν ναι τότε ποιο προτείνετε ????

(αυτό που δεν μου αρέσει στα build είναι ότι είναι φορτωμένα με addons και καθυστερούν όλη την λειτουργία )

 

3. ποια addons θεωρείτε τα καλύτερα για HD ταινίες ???

 

και τέλος υπάρχει ενδεχόμενο να δουλεύει το netflix ??

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά περιμένω αρχές της άλλης βδομάδας ένα

Beelink GT1 Ultimate 3GB DDR4

 

και θα ήθελα από κάποιον που έχει τις γνώσεις και την εμπειρία να με βοηθήσει λίγο ...

 

πρώτα από ολα τι κάνω μόλις το παραλάβω ?? χρειάζεται να αλλάξω κάποιον launcher ??

 

2. θα βάλω το KODI καθαρά μόνο για Ταινίες και παιδικά, είναι απαραίτητο να βάλω build ?? αν ναι τότε ποιο προτείνετε ????

(αυτό που δεν μου αρέσει στα build είναι ότι είναι φορτωμένα με addons και καθυστερούν όλη την λειτουργία )

 

3. ποια addons θεωρείτε τα καλύτερα για HD ταινίες ???

 

και τέλος υπάρχει ενδεχόμενο να δουλεύει το netflix ??

 

Για ταινίες, βάλε TERRARIUM και τέλος. Πολύ πιο απλό από KODI, αφού δεν έχει add-on.

Το NETFLIX παίζει κανονικά, απλά δεν θα έχεις HD.

 

Τέλος, αφού φαίνεται ότι δεν το έχεις πολύ με τα tv box, γιατί πήγες στο GT1, που πολλοί βάζουν άλλες Ρομ για καλύτερη συμπεριφορά;

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Για ταινίες, βάλε TERRARIUM και τέλος. Πολύ πιο απλό από KODI, αφού δεν έχει add-on.

Το NETFLIX παίζει κανονικά, απλά δεν θα έχεις HD.

 

Τέλος, αφού φαίνεται ότι δεν το έχεις πολύ με τα tv box, γιατί πήγες στο GT1, που πολλοί βάζουν άλλες Ρομ για καλύτερη συμπεριφορά;

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Φίλε ακριβώς όπως το είπες δεν έχω εμπειρία από tv box..

 

Αλλά μου αρέσει να πειράζω τα μηχανήματα.. Και στα Xiaomi μου και στα ταπλετ μου πάντα αλλάζω ρομ αρα δεν είναι κάτι ξένο για μένα

 

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για ταινίες, βάλε TERRARIUM και τέλος. Πολύ πιο απλό από KODI, αφού δεν έχει add-on.

Το NETFLIX παίζει κανονικά, απλά δεν θα έχεις HD.

 

Τέλος, αφού φαίνεται ότι δεν το έχεις πολύ με τα tv box, γιατί πήγες στο GT1, που πολλοί βάζουν άλλες Ρομ για καλύτερη συμπεριφορά;

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Έλεος πια με την εμμονή σου να "θάβεις" το GT1 (μηχάνημα που δεν έχεις) καθώς και το KODI, αλλά αντίθετα να εκθειάζεις μόνο το Tanix που πήρες σχετικά πρόσφατα όπως και το Terrarium. Η συζήτηση έχει γίνει ξανά, αλλά απλά θα επαναλάβω ορισμένα πράγματα για τον φίλο που έχει το καινούργιο GT1 και ενδιαφέρεται για παιδικά.

1. Το να έχεις επιλογή στις ROM (της "μαμάς", Nexus, TV Rom κλπ) είναι προφανώς πλεονέκτημα και όχι μειονέκτημα. Το να ασχολούνται δε πολλοί developers με 1 μηχάνημα μάλλον είναι καλό και όχι κακό.

2. Ο φίλος που σου απάντησε και έχει το Tanix μόλις πριν λίγο καιρό διαμαρτυρόταν για υψηλές θερμοκρασίες. Κάποια στιγμή ενημέρωσε ότι βγήκε καινούργια ROM που βελτιώνει τις θερμοκρασίες. Αυτό η Beelink το έχει κάνει εδώ και πάρα πολλούς μήνες.

3. Το KODI είναι εξαιρετικά χρήσιμο πρόγραμμα που μπορείς να το χρησιμοποιήσεις είτε με έτοιμα builds είτε σετάροντάς το μόνος σου εάν έχεις την διάθεση και τον χρόνο. Ειδικά δε για παιδικά, όπως έχει γράψει και άλλος φίλος, υπάρχουν σε KODI builds πολλά μεταγλωτισμένα κλπ(στο Terrarium ΟΧΙ). Φυσικά και θα χρησιμοποιήσεις και το Terrarium καθώς και οποιαδήποτε άλλη εφαρμογή υπάρχει ή θα εμφανισθεί και θα καλύπτει τις ανάγκες σου.

Δεν θα αναφερθώ στα αθλητικά που με το terrarium απλώς δεν υπάρχουν, καθώς και με άλλα live γεγονότα.

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

GT1 και GT1 Ultimate κατά τη γνώμη μου είναι κορυφαία μηχανήματα. Άλλο αν στον έναν στους εκατό έχει κάτσει κάποιο πρόβλημα ή αν κάποιοι θέλουν να πειραματίζονται με ρομ κλπ. Και τα 2 μηχανήματα δουλεύουν out of the box χωρίς το παραμικρό πρόβλημα και η μαμίσια ρομ είναι πεντακάθαρη και απαλλαγμένη από bloatware.

 

Και κάτι που κανείς δεν αναφέρει είναι η επίσης πολύ καλή ποιότητα κατασκευής. Έτσι και πιάσει κανείς στα χέρια του ένα GT1 (απλό ή ultimate) και ένα οποιοδήποτε άλλο box, θα νομίζει ότι του κάνουν φάρσα. Μιλάμε για διαφορά όσο η μέρα με τη νύχτα.

Link to comment
Share on other sites

Έλεος πια με την εμμονή σου να "θάβεις" το GT1 (μηχάνημα που δεν έχεις) καθώς και το KODI, αλλά αντίθετα να εκθειάζεις μόνο το Tanix που πήρες σχετικά πρόσφατα όπως και το Terrarium. Η συζήτηση έχει γίνει ξανά, αλλά απλά θα επαναλάβω ορισμένα πράγματα για τον φίλο που έχει το καινούργιο GT1 και ενδιαφέρεται για παιδικά.

1. Το να έχεις επιλογή στις ROM (της "μαμάς", Nexus, TV Rom κλπ) είναι προφανώς πλεονέκτημα και όχι μειονέκτημα. Το να ασχολούνται δε πολλοί developers με 1 μηχάνημα μάλλον είναι καλό και όχι κακό.

2. Ο φίλος που σου απάντησε και έχει το Tanix μόλις πριν λίγο καιρό διαμαρτυρόταν για υψηλές θερμοκρασίες. Κάποια στιγμή ενημέρωσε ότι βγήκε καινούργια ROM που βελτιώνει τις θερμοκρασίες. Αυτό η Beelink το έχει κάνει εδώ και πάρα πολλούς μήνες.

3. Το KODI είναι εξαιρετικά χρήσιμο πρόγραμμα που μπορείς να το χρησιμοποιήσεις είτε με έτοιμα builds είτε σετάροντάς το μόνος σου εάν έχεις την διάθεση και τον χρόνο. Ειδικά δε για παιδικά, όπως έχει γράψει και άλλος φίλος, υπάρχουν σε KODI builds πολλά μεταγλωτισμένα κλπ(στο Terrarium ΟΧΙ). Φυσικά και θα χρησιμοποιήσεις και το Terrarium καθώς και οποιαδήποτε άλλη εφαρμογή υπάρχει ή θα εμφανισθεί και θα καλύπτει τις ανάγκες σου.

Δεν θα αναφερθώ στα αθλητικά που με το terrarium απλώς δεν υπάρχουν, καθώς και με άλλα live γεγονότα.

 

Μιλάω πάντα με γεγονότα.

 

1) Κάτσε και μέτρησε πόσοι χρήστες μπρικαραν ή ψάχνουν λύσεις για θέματα που έχουν με το GT1

2) Πλέον έχουν πάρει αρκετοί και το TX92. Πόσοι διαμαρτύρονται για προβλήματα με τροφοδοτικό, ρομ κλπ; Θα σου πω εγώ. ΚΑΝΕΝΑΣ

3) καλό είναι να μην γράφεις πράγματα που δεν ισχύουν. Ναι αναφέρθηκα σε υψηλή θερμοκρασία, αλλά ποτέ ότι είναι πρόβλημα. Και αυτό γινόταν μόνο σε KODI, που για λόγους εντυπωσιασμού, μάλλον προτίμησες να μην αναφέρεις.

4) Ποτέ δεν είπα ότι είναι μειονέκτημα η ύπαρξη πολλών Ρομ. Από την άλλη τέτοια ανάγκη δείχνει ότι υπάρχει λόγος για την ύπαρξή τους. Αντίθετα στο ΤΧ92 από την αρχή το συνδέεις και παίζεις χωρίς κανένα λόγο πειράγματος.

Απλά πράγματα.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ευχαριστώ

Άρχισα το ψάξιμο, πάντως το μηχανάκι αυτό έπιασα δεν αλλάζει :-P

 

Δοκιμάζω κάποια builds μέχρι κάποιο να μου κάτσει.. Με φοβίζει οτι τα builds έχουν τοοοσα πολλά addons καο τα φοβάμαι να μην βαρύνει το kodi και έχω loading buffering κτλ

 

Βλέπω συνέχεια βγαίνουν άλλα add ons για ταινίες, αυτά μπαίνουν στα builds αυτόματα?

 

Και τέλος σκέφτομαι να κάνω και συνδρομή RD

 

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάμε άλλη μια, έχω και τα δύο κουτιά.το απλό και το ultimate.καθαρές μαμά ρομ και τρέχουν μια χαρά τα πάντα.ένα θέμα είχα με το απλό όταν σε ένα update συνέχεια σε κάθε επανεκκίνηση είχα fc στο play store.λύθηκε με update.Στο ultimate δοκίμασα atv rom λόγω AOSP, γύρισα πίσω στην μαμα 707.θα την ξανά βάλω όταν έχω χρόνο.όσον αφορά αυτούς που brickαραν τα κουτιά τους,η εταιρεία βγάζει 3 FW , ένα για τα κουτιά με Wi-Fi chip 9377, ένα για τα 6255, και ένα για τα A706DO.υπάρχουν αναλυτικές οδηγίες για πιο κουτί είναι η καθεμία και τον τρόπο που την περνάς.Εάν βάλεις λάθος Δεν δουλεύει το bt και το wifi.έχω κάνει δοκιμή στο απλό.τα γίδια που τα τούβλιασαν, πήγαννα σβήσουν το ρουτ με τρόπο που δεν ενδείκνυται.Όλοι θέλουν ρουτ, όπως και εγώ, στις αρχές πωλήσεως του GT1 basic έβγαζαν update και τους έπρηζαν τα @@ βγάλτε ρομ με ρουτ.τώρα που τις βγάζουν prerooted γκρινιάζουν ότι δεν θέλουν.ότι και να γίνει επαναφέρεται με τα δύο pin.Όλοι αντιγράφουν τη beelink

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Μιλάω πάντα με γεγονότα.

 

1) Κάτσε και μέτρησε πόσοι χρήστες μπρικαραν ή ψάχνουν λύσεις για θέματα που έχουν με το GT1

2) Πλέον έχουν πάρει αρκετοί και το TX92. Πόσοι διαμαρτύρονται για προβλήματα με τροφοδοτικό, ρομ κλπ; Θα σου πω εγώ. ΚΑΝΕΝΑΣ

3) καλό είναι να μην γράφεις πράγματα που δεν ισχύουν. Ναι αναφέρθηκα σε υψηλή θερμοκρασία, αλλά ποτέ ότι είναι πρόβλημα. Και αυτό γινόταν μόνο σε KODI, που για λόγους εντυπωσιασμού, μάλλον προτίμησες να μην αναφέρεις.

4) Ποτέ δεν είπα ότι είναι μειονέκτημα η ύπαρξη πολλών Ρομ. Από την άλλη τέτοια ανάγκη δείχνει ότι υπάρχει λόγος για την ύπαρξή τους. Αντίθετα στο ΤΧ92 από την αρχή το συνδέεις και παίζεις χωρίς κανένα λόγο πειράγματος.

Απλά πράγματα.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Όχι δεν μιλάς με γεγονότα και ήδη σου έχουν απαντήσει και άλλοι. Απαντώ λοιπόν 1 προς 1:

 

1. Όταν βάζεις ξένη ROM πάντοτε υπάρχει περίπτωση να δημιουργήσεις κάποιο πρόβλημα (το τονίζουν οι δημιουργοί τους στις σημειώσεις). Όταν δεν έχεις ROM να βάλεις, όπως εσύ στο Tanix είναι λογικό να μην κινδυνεύεις να το μπρικάρεις. Εξάλλου όπως έχω γράψει επανειλημμένα με 1 καλώδιο USB-USB ξεμπρικάρεις πρακτικά ΚΑΘΕ κουτί (και όχι μόνο το GT1).

2. Που είδες διαμαρτυρία για το τροφοδοτικό του GT1? Το μπερδεύεις ηθελημένα με προβλήματα άλλου κουτιού?

3. Δεν έχει σημασία που το παρατήρησες εσύ, αλλά μας εμφάνισες ως μεγάλη πρόοδο κάτι που αλλού είχε γίνει προ πολλού.

4. Δεν υπάρχει ανάγκη, αλλά όρεξη από πολλούς να δοκιμάσουν και άλλες λύσεις. Όπως στο PC έχω και Windows (και XP & Vista & 7 & 10) καθώς και Linux. Αντίστοιχα στο box έχω δοκιμάσει διάφορες ROM για να καταλήξω ποια μου αρέσει περισσότερο, έχω δε ταυτόχρονα και Libreelec που είναι απίθανο.

 

Πόσο δε πρέπον είναι να μπαίνεις συνεχώς σε 1 νήμα με τίτλο "KODI,XBMC..........................." και να διαφημίζεις συνεχώς το Τεραριουμ ως μοναδική λύση? Εάν σε χαλάει το KODI και το βρίσκεις άχρηστο ΜΗΝ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ.

Για πολλά από αυτά που έγραψα σου έχουν ήδη απαντήσει και άλλοι. Μην το συνεχίζεις άλλο και άσε μας να ασχοληθούμε με τον τίτλο του νήματος.

 

Α και κάτι που ξέχασα. Το Libreelec είναι ουσιαστικά 1 λειτουργικό σύστημα ΜΟΝΟ για KODI. Τόσο βλάκες είναι όλοι αυτοί που ασχολούνται σε όλο τον κόσμο?

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Με το Debrid σας δουλεύουν οι HD πηγές τελευταία;

Ενώ έβρισκα στο strain κανονικά τώρα δεν μου βρίσκει.

 

Στάλθηκε από το Mate 10 Pro μου.

 

Μπήκε στο παιχνίδι και το resolve url (όχι το url resolver), πέρνα το debrid και εκεί και θα στρώσει :D

Link to comment
Share on other sites

Μπήκε στο παιχνίδι και το resolve url (όχι το url resolver), πέρνα το debrid και εκεί και θα στρώσει :D
Που το βρίσκεις αυτό το add on αγαπητέ;

 

Στάλθηκε από το Mate 10 Pro μου.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

Ευχαριστώ πολύ Άλεξ. Δυστυχώς έχω Jarvis όμως...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το Tanix και το κάθε tanix είναι άλλο ένα κουτί σαν αυτά που βγαίνουν κάθε 2-3 μήνες. Τα GT1 και Ultimate έχουν πάνω από ένα χρόνο που έχουν κυκλοφορήσει και ακόμα είναι από τα πιο δημοφιλή και προτεινόμενα κουτιά. Αυτό σημαίνει τεράστια αξιοπιστία και ασύλληπτο αριθμό πωλήσεων. E, ο ένας στους χίλιους να πέσει σε ελαττωματική συσκευή αρκεί για να βρεις χιλιάδες αναφορές με προβλήματα. Αναλογικά όμως είναι σταγόνα στον ωκεανό σε σχέση με τους ευχαριστημένους κατόχους. Καλό και χρυσό και το Tanix (το έχω παραγγείλει και αυτό και το περιμένω) αλλά αν το έχουν πάρει τρεις κι ο κούκος (συγκριτικά με το GT1) είναι λογικό να μην υπάρχουν αναφορές προβλημάτων. Edited by letom
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν μιλάς με γεγονότα και ήδη σου έχουν απαντήσει και άλλοι. Απαντώ λοιπόν 1 προς 1:

 

1. Όταν βάζεις ξένη ROM πάντοτε υπάρχει περίπτωση να δημιουργήσεις κάποιο πρόβλημα (το τονίζουν οι δημιουργοί τους στις σημειώσεις). Όταν δεν έχεις ROM να βάλεις, όπως εσύ στο Tanix είναι λογικό να μην κινδυνεύεις να το μπρικάρεις. Εξάλλου όπως έχω γράψει επανειλημμένα με 1 καλώδιο USB-USB ξεμπρικάρεις πρακτικά ΚΑΘΕ κουτί (και όχι μόνο το GT1).

2. Που είδες διαμαρτυρία για το τροφοδοτικό του GT1? Το μπερδεύεις ηθελημένα με προβλήματα άλλου κουτιού?

3. Δεν έχει σημασία που το παρατήρησες εσύ, αλλά μας εμφάνισες ως μεγάλη πρόοδο κάτι που αλλού είχε γίνει προ πολλού.

4. Δεν υπάρχει ανάγκη, αλλά όρεξη από πολλούς να δοκιμάσουν και άλλες λύσεις. Όπως στο PC έχω και Windows (και XP & Vista & 7 & 10) καθώς και Linux. Αντίστοιχα στο box έχω δοκιμάσει διάφορες ROM για να καταλήξω ποια μου αρέσει περισσότερο, έχω δε ταυτόχρονα και Libreelec που είναι απίθανο.

 

Πόσο δε πρέπον είναι να μπαίνεις συνεχώς σε 1 νήμα με τίτλο "KODI,XBMC..........................." και να διαφημίζεις συνεχώς το Τεραριουμ ως μοναδική λύση? Εάν σε χαλάει το KODI και το βρίσκεις άχρηστο ΜΗΝ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ.

Για πολλά από αυτά που έγραψα σου έχουν ήδη απαντήσει και άλλοι. Μην το συνεχίζεις άλλο και άσε μας να ασχοληθούμε με τον τίτλο του νήματος.

 

Α και κάτι που ξέχασα. Το Libreelec είναι ουσιαστικά 1 λειτουργικό σύστημα ΜΟΝΟ για KODI. Τόσο βλάκες είναι όλοι αυτοί που ασχολούνται σε όλο τον κόσμο?

Για το TERRARIUM δεν ξέρω τι πρόβλημα έχεις ειλικρινά.

Και συνεχίζεις τους εντυπωσιασμους.

Βρες 1 ποστ που είπα ότι είναι η μοναδική λύση.

 

Είναι ότι δουλεύει απροβλημάτιστα για τους περισσότερους;

Είναι ότι δεν θέλει τα τρελά ψαξιματα κλπ για add-ons, όπως το KODI και μια που το εγκαθιστας και μία που βλέπεις ταινίες;

 

Και στην τελική, πάρτο απόφαση: Για ξένες ταινίες και σειρές πλέον, το TERRARIUM έχει πιο καλή απόδοση. Μιλάνε τα πράγματα από μόνα τους.

Πειράζει που ενημερώνουμε τον κόσμο;

 

Το KODI πλέον υπερτερεί ΜΟΝΟ σε αυτά που λέμε με άλλο περιεχόμενο: παιδικά και αθλητικά ή τρίτο περιεχόμενο, πχ ΧΧΧ, ντοκυμανταίρ κλπ

 

Sent from my i15-TCL using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Σε άλλα νέα, χρησιμοποιώ όλα τα βήματα για να εγκαταστησω το Placemta και στα βίντεο add ons του blamo repo δεν μου βγάζει το συγκεκριμένο add on.

Α ρε Kodi...

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε άλλα νέα, χρησιμοποιώ όλα τα βήματα για να εγκαταστησω το Placemta και στα βίντεο add ons του blamo repo δεν μου βγάζει το συγκεκριμένο add on.

Α ρε Kodi...

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κάνε αναβάθμιση στην τελευταία έκδοση του kodi !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...