Jump to content

XBMC/Kodi/SPMC σετάρισμα Add-ons & Repository


vagosvts7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε φιλε το εγκατεστησα και ολα τα καναλια τα βγαζει κενα… .., ,

Τι να πω , δεν ξέρω .. Το μεσημέρι που δοκίμασα μερικά κανάλια μου τα άνοιξε κατευθείαν .. δοκίμασε και το zem tv https://seo-michael.co.uk/how-to-install-zemtv-for-xbmc-kodi/

Haier W910 value for money :D

XBMC/Kodi/SPMC Οδηγός σεταρίσματος Add-ons & Repository http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=408974

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Με το που πατας το καναλι πχ mtv σε βγαζει σε περιβαλλον με τρεις τελειες…

Το mtv στο USA δεν δουλεύει αλλά στην κατηγορία Music δουλεύει μια χαρά ... (τα iptv αυτά έχουν ...δεν δουλεύουν όλα )

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.

Σημερα μετα απο μερες που ειχα να δω ταινια δοκιμασα και δεν μου τρεχει το genesis .

Δοκιμασα απο το 123movie και ενω παιζει κανονικα δεν μπορω αν και βρισκω τους υποτιτλους να τους κατεβασω.

καμια βοηθεια?

ευχαριστω.

Προφανως και δεν το διαβαζεις συχνα το νημα φιλε μου,το genesis πλεον δεν υφισταται,ριξε μια ματια στις πιο πισω σελιδες για να δεις τι θα σε καλυψη.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Προφανως και δεν το διαβαζεις συχνα το νημα φιλε μου,το genesis πλεον δεν υφισταται,ριξε μια ματια στις πιο πισω σελιδες για να δεις τι θα σε καλυψη.:)

το ειδα για το Genesis.

Για τους υποτιτλους κατι?

Link to comment
Share on other sites

Θα το δεις σαν Exodus Καρντάση

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

το ειδα για το Genesis.

Για τους υποτιτλους κατι?

 

Βάλε τους υπότιτλους Subtitles.gr και OpenSubtitles.org , πρόσεχε τους υπότιτλους GreekSubtitles.eu δεν δουλεύουν μην τους βάλεις θα είναι τζάμπα.

xiaomi Redmi Note 3 PRO

TV BOX CS918II

Link to comment
Share on other sites

εχω βαλει Subtitles.gr και OpenSubtitles.org

Και ενω βρισκω υποτιτλους μολις παταω download μου βγαζει αποτυχια ληψης....

 

http://prntscr.com/ae1pf4

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς δεν υπάρχει στον server...έχει διαγραφεί..δοκίμασε κάποιον άλλον και θα παίξει...για συγχρονισμό τώρα υποθέτω ότι ξέρεις.
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς δεν υπάρχει στον server...έχει διαγραφεί..δοκίμασε κάποιον άλλον και θα παίξει...για συγχρονισμό τώρα υποθέτω ότι ξέρεις.

 

Είναι το πιο πιθανό αυτό, αλλά ας δοκιμάσει και τους επόμενους υπότιτλους μπορεί κάποιος να είναι ενεργός, ας βάλει τον OpenSubtitles.org είναι Αγγλικοί υπότιτλοι αλλά αν κατέβει μπορεί να βρει και εκεί, συμβαίνει συχνά πάνω πάνω να είναι οι Αγγλικοί και πιο κάτω οι Ελληνικοί.

Edited by derveni1969

xiaomi Redmi Note 3 PRO

TV BOX CS918II

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια βοηθεια για το ποστ 1181 μου ειπε το παλικαρι για εδω https://seo-michael.co.uk/how-to-manually-install-sportsdevil-on-xbmc/ αλλα δεν μπορει να δουλεψει παλι error running sportsdevil λεει..
Link to comment
Share on other sites

Κατα την γνωμη μου μεγαλυτερη μουφα μηχανακι απο το cs918 δεν πρεπει να υπαρχει

 

αν και off topic αλλα το περιμενω....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω να το χρησιμοποιήσω το πρόγραμμα με android και chromecast,γίνεται?

Κάνει και για ταινίες ας πούμε?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Είναι το πιο πιθανό αυτό, αλλά ας δοκιμάσει και τους επόμενους υπότιτλους μπορεί κάποιος να είναι ενεργός, ας βάλει τον OpenSubtitles.org είναι Αγγλικοί υπότιτλοι αλλά αν κατέβει μπορεί να βρει και εκεί, συμβαίνει συχνά πάνω πάνω να είναι οι Αγγλικοί και πιο κάτω οι Ελληνικοί.

Για να σου βγάζει τους Ελληνικούς υπότιτλους πάνω-πάνω και μετά τους Αγγλικούς στο OpenSubtitles.org (για να μην αναγκάζεσαι να σκρολάρεις 1 ώρα μέχρι να φτάσεις στους Ελληνικούς), πήγαινε Σύστημα - Ρυθμίσεις - Βίντεο - Υπότιτλοι - Προτιμώμενη γλώσσα υποτίτλων Greek.

Link to comment
Share on other sites

...να συμπληρώσω, ΜΟΝΟ greek -θα χρειαστεί να απο-επιλέξει τα english δλδ. (παίρνει παραπάνω από μια επιλογές).
Sent from my Ericsson 198.
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε ολους!!να κανω μια ερωτηση ρε παιδια?εχει καποιος αλλος προβλημα με το add-on του Hellenic tv?Εχω προβλημα μονο στα ελληνικα καναλια στο live streaming?συμβαινει κατι?ξερουμε?Ευχαριστω!!
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε ολους!!να κανω μια ερωτηση ρε παιδια?εχει καποιος αλλος προβλημα με το add-on του Hellenic tv?Εχω προβλημα μονο στα ελληνικα καναλια στο live streaming?συμβαινει κατι?ξερουμε?Ευχαριστω!!

Προφανώς αφού ο δημιουργός το έχει παρατήσει πολλοί σύνδεσμοι δεν λειτουργούν...

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς αφού ο δημιουργός το έχει παρατήσει πολλοί σύνδεσμοι δεν λειτουργούν...

 

Συμβαινει και σε κανενα αλλο ή μονο σε μενα?

Link to comment
Share on other sites

Και κατι ακομα βρηκα μια σειρα.

Δυστηχως υποτιτλοι υπαρχουν μονο στο tv subtitles.net το οποιο

Δεν Υπάρχει στο kodi τι γινετε σε αυτη την περίπτωση;

Τους κατεβάζεις τοπικά... σε ένα φάκελο .. (2 λεπτά υπόθεση ...)

Ανοίγεις το επεισόδιο της σειρας από το kodi ..(στο μενού audio) και βρίσκεις τον υποτιτλο που κατέβασες τοπικά

Δες αυτό..

στο 0:18 browse for subtitles (βρίσκεις το φάκελο που κατέβασες τον υποτιτλο) Edited by alex222800
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας...

Παρατηρώ ότι κάθε φορά που βγαίνει κάτι νέο όλο και κάτι "χαλάει"

Δεν καταλαβαίνω γιατί οι προγραμματιστές το κάνουν αυτό. Ισως υπάρχει κάποιος λόγος.

Kodi 16. Χαθηκε η μέτρηση σε Ώρες λεπτά. Έγινε 216.00.00 πχ Πραγματικά δεν τους καταλαβαίνω γιατί;

Exodus έκοψε τα "αγαπημένα" γιατί; Και αυτό δεν το καταλαβαίνω.

Τέλος πάντων δεν θεωρώ τον εαυτό μου ψαγμένο. Και θα ήθελα να ρωτήσω...

1) Πως μπορώ να βλέπω την "υπόθεση στα Ελληνικά" από διάφορα Ελληνικά sites να υποθέσω...

2) Πως εγκαθιστώ torrent client? μέσα σε το Kodi?

Σας ευχαριτώ...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας...

Τέλος πάντων δεν θεωρώ τον εαυτό μου ψαγμένο. Και θα ήθελα να ρωτήσω...

1) Πως μπορώ να βλέπω την "υπόθεση στα Ελληνικά" από διάφορα Ελληνικά sites να υποθέσω...

2) Πως εγκαθιστώ torrent client? μέσα σε το Kodi?

Σας ευχαριτώ...

1) #1716 ( Universal Movie Scraper) http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=378116&page=115

2) #1940 (Quasar - τα 3 πρώτα links) http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=378116&page=130

Edited by xalaros
Link to comment
Share on other sites

Ποια πρόσθετα χρησιμοποιείτε για να δείτε live ποδόσφαιρο? Έχω το digitele και zemtv, αλλά χθες μαρτύρησα. Μήπως υπάρχει κάποιο πρόσθετο που ας βλέπω και σε χαμηλότερη ανάλυση αλλά με συνεχή ροή?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...