Jump to content

Xiaomi Mi Note Pro


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όπως ανέφερα και πιο πάνω υποτίθεται πως έχει κάποιες προσφορές για 7ημέρες.

http://www.aliexpress.com/store/1986585?spm=2114.12010108.0.46.35wbsM

 

Screen_Shot_2016_06_17_at_10_13_39.png

 

Πάντως απο ότι βλέπω και απο αξιολογήσεις και πωλήσεις πάει καλά...

http://www.aliexpress.com/store/feedback-score/1986585.html

 

Θα δείξει...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 669
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όπως ανέφερα και πιο πάνω υποτίθεται πως έχει κάποιες προσφορές για 7ημέρες.

http://www.aliexpress.com/store/1986585?spm=2114.12010108.0.46.35wbsM

 

Screen_Shot_2016_06_17_at_10_13_39.png

 

Πάντως απο ότι βλέπω και απο αξιολογήσεις και πωλήσεις πάει καλά...

http://www.aliexpress.com/store/feedback-score/1986585.html

 

Θα δείξει...

Την έβαλα και εγώ την παραγγελία...Να του στείλω να βάλει χαμηλή τιμη και τι rom να του περάσει; Υπάρχει κάτι ενδεδειγμένο :)

Link to comment
Share on other sites

Την έβαλα και εγώ την παραγγελία...Να του στείλω να βάλει χαμηλή τιμη και τι rom να του περάσει; Υπάρχει κάτι ενδεδειγμένο :)

 

Στην παραγγελεια στα σχολια επρεπε να του αφησεις τι χρειαζεσαι απο αυτον.. Απο Rom θα σου περασει και χωρις να τους πεις λογικα Multil-language. Εγω στην θεση σας θα ζηταγα σφραγισμενο το κινητο με Official Κινεζικη Rom θα εκανα unlock bootloader και θα εβαζα οτι Rom ηθελα..

Link to comment
Share on other sites

Στην παραγγελεια στα σχολια επρεπε να του αφησεις τι χρειαζεσαι απο αυτον.. Απο Rom θα σου περασει και χωρις να τους πεις λογικα Multil-language. Εγω στην θεση σας θα ζηταγα σφραγισμενο το κινητο με Official Κινεζικη Rom θα εκανα unlock bootloader και θα εβαζα οτι Rom ηθελα..

 

Σε σχέση με το Mi Note Pro με τα 287$ εδώ αναφέρει αυτό: ATTENTION: All these phone model NO are 2015021, that is the network type, which on the box is correct, pls ignore that 2015501 on the lable of the phone cover. For this, can be verified in xiaomi official center.

Τι μπορεί να παίζει;

Link to comment
Share on other sites

Σε σχέση με το Mi Note Pro με τα 287$ εδώ αναφέρει αυτό: ATTENTION: All these phone model NO are 2015021, that is the network type, which on the box is correct, pls ignore that 2015501 on the lable of the phone cover. For this, can be verified in xiaomi official center.

Τι μπορεί να παίζει;

Μην ανησυχείς δεν έχουμε θέμα με το 2015021 μοντέλο βλέπει όλες τις ελληνικές μπάντες στα δίκτυα και ζήτα ότι είπα και εγώ να το αφήσουν σφραγιστό και να μην περάσουν την multingual rom.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε σχέση με το Mi Note Pro με τα 287$ εδώ αναφέρει αυτό: ATTENTION: All these phone model NO are 2015021, that is the network type, which on the box is correct, pls ignore that 2015501 on the lable of the phone cover. For this, can be verified in xiaomi official center.

Τι μπορεί να παίζει;

 

Σε μερικα κουτια του Mi Note Pro γραφει απεξω οτι ειναι το μοντελο 2015501 ετσι γραφει και το δικο μου απο Vickmall. Και σου λεει αυτος οτι ασχετα αν γραφει οτι ειναι το 501 μοντελο το οποιο εχει προβλημα με τα δικτυα στην Ελλαδα το μοντελο τους ειναι το 2015021 και στην δικη μου περιπτωση ειναι το 2015022 ασχετα αν λεει απεξω οτι ειναι το 501.. Δεν θα εχεις προβλημα μολις σου ερθει επιβεβαιωσε το με την εφαρμογη HWBOT Prime

Link to comment
Share on other sites

Σε μερικα κουτια του Mi Note Pro γραφει απεξω οτι ειναι το μοντελο 2015501 ετσι γραφει και το δικο μου απο Vickmall. Και σου λεει αυτος οτι ασχετα αν γραφει οτι ειναι το 501 μοντελο το οποιο εχει προβλημα με τα δικτυα στην Ελλαδα το μοντελο τους ειναι το 2015021 και στην δικη μου περιπτωση ειναι το 2015022 ασχετα αν λεει απεξω οτι ειναι το 501.. Δεν θα εχεις προβλημα μολις σου ερθει επιβεβαιωσε το με την εφαρμογη HWBOT Prime

Τον ήπιαμε...Δεν είχα αντιληφθεί οτι η Πειραιώς έχει σταματήσει τα εμβάσματα προς Revolut και No Money Amigos!!!! Χώρια που αν δνε πληρώσεις μέσα σε 24 ώρες σου κάνει αυτόματα ακύρωση της παραγγελίας. Του έστειλα αν μπορεί να το κρατήσει stand by μερικές μέρες να δώ τι μπορώ να κάνω και αναμένω απάντηση. Ευχαριστώ για την βοήθεια :)

Link to comment
Share on other sites

Τον ήπιαμε...Δεν είχα αντιληφθεί οτι η Πειραιώς έχει σταματήσει τα εμβάσματα προς Revolut και No Money Amigos!!!! Χώρια που αν δνε πληρώσεις μέσα σε 24 ώρες σου κάνει αυτόματα ακύρωση της παραγγελίας. Του έστειλα αν μπορεί να το κρατήσει stand by μερικές μέρες να δώ τι μπορώ να κάνω και αναμένω απάντηση. Ευχαριστώ για την βοήθεια :)

Αν καιγεσαι τόσο πολύ να παραγγειλεις κάνε το κόλπο με το δεύτερο paypal. Και εγω την πατησα εχθές με τα εμβασματα και έκανα το κολπάκι..

 

Στάλθηκε από το MI NOTE Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Tι εκανε η πειραιως με τα εμβασματα στην revolut ?

Έχω παρατηρήσει (όπως και πολλοί άλλοι πιστεύω) ότι περίπου στις 20 με 22 του μηνός πιάνει το όριο των χρημάτων που έχει το δικαίωμα η κάθε τράπεζα να βγάλει στο εξωτερικό...

 

Στάλθηκε από το MI NOTE Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πακετο αυτο που περιγραφετε μου εχει τυχει και εμενα :/

Βεβαια το εχουν για 6 μερες 200€ τωρα 20€ ακριβοτερο.

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε κανεις αλλος να στειλει λεφτα στην Revolut να δουμε αν υπαρχει οντως αυτο το προβλημα?? Υπαρχει προσφορα για το Mi Note Pro στα 200€ και ειναι κριμα να χαθει για λιγες μερες..
Link to comment
Share on other sites

Η πειραιώς δεν στέλνει,μεχρι τις 30 του μήνα..

 

Στάλθηκε από το MI NOTE Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η πειραιώς δεν στέλνει,μεχρι τις 30 του μήνα..

 

Στάλθηκε από το MI NOTE Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πωω στην Πειραιως βρηκε?? :/ και ειναι σιγουρο αυτο?

Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160620/498c9ceb33377e68c7d221a123f5ad3f.jpg

 

Στάλθηκε από το MI NOTE Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160620/498c9ceb33377e68c7d221a123f5ad3f.jpg

 

Στάλθηκε από το MI NOTE Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ωραιος να σαι καλα.. Ισως στο μελλον λοιπον..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως με βλέπω τώρα που το απλό το έχει στα 133 να δοκιμάσω το απλό και αν ολα πανε καλά να πάω στο μεγάλο. Άλλωστε από αυτό που έχω τώρα(Galaxy Note II) και το απλό θα είναι μπροστά αρκετά.
Link to comment
Share on other sites

Το mi note σε μαύρο νομίζω ειναι μακράν ομορφότερο από το λευκό και το λευκό /χρυσό του mi note pro! Απλα πανέμορφο!

 

Στάλθηκε από το MI NOTE Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το mi note σε μαύρο νομίζω ειναι μακράν ομορφότερο από το λευκό και το λευκό /χρυσό του mi note pro! Απλα πανέμορφο!

 

Στάλθηκε από το MI NOTE Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μακαρι να την ειχαν βγαλει την μαυρη εκδοση του Mi Note Pro αλλα ποτε δεν το εκαναν :( παρολα αυτα ενω δεν μου αρεσε το Pro απο φωτογραφιες και βιντεο οταν το ειδα απο κοντα το λατρεψα!

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ λάτρης του μαύρου! Αν υπήρχε Black version αυτό θα προτιμούσα! Αλλά όπως λες όταν το είδα από κοντά το λευκό με το χρυσό δένουν υπέροχα! Πλάκα πλάκα η xiaomi έχει θέμα με το μαύρο! Και το mi 4 το 4g μοντέλο αλλά και τα mi note pro και mi5 δεν βγήκαν σε μαύρο! (βλέπω υπάρχει θέμα στο mi5 black)

 

Στάλθηκε από το MI NOTE Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ειναι το χρωμα που προτιμουν ισως οι περισσοτεροι.. Αλλα μονο στο Mi5 δικαιολογουνται γιατι επελεξαν να το βγαλουν μονο ως κεραμικο και ειναι πολυ δυσκολο να φτιαχτει για τα υπολοιπα δεν εχουν δικαιολογια.. Προτιμησαν μαλλον να βγαλουν νεες συσκευες απο το να φτιαξουν ιδιες με αλλα χρωματα η αλλες διαφορες..
Link to comment
Share on other sites

Πάντως το κινητό αυτό δεν το κολακευουν οι φωτογραφίες.

Το ποσο λεπτό και ωραίο στο χέρι είναι μπορεί κανείς να το διαπιστώσει μόνο από κοντά.

Link to comment
Share on other sites

Και τα 133 του απλού είναι λουκουμι όντως αλλα και το προ στα 200 δεν ξέρω αν θα το ξαναδουμε

 

Δωσε κανα link. Που παιζει τοσο χαμηλα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...