Jump to content

Χριστούγεννα-Πρωτοχρονιά - Χρόνια πολλά


FREAK_OF_NATURE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

shmera pantos edo xionizeiiiiiiii

ksekinhse extes to brady arga

ayrio anamenoume na paiksoume xionopolemooo

iouuuuuuuuu

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Εγω μπηκα στο κλιμα των Χριστουγεννων εντελως τα περισσοτερα καταστηματα στολιστηκαν!Ετσι στολισα και εγω την υπογραφη μου!!!!!Χο,χο,χο,χο,χο!
http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Μεγάλο μέρος της πλατείας Συντάγματος είναι «κλειστό» λόγω της ετοιμασίας των Χριστουγεννιάτικων στολισμών :up:

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Αχ! Έρχονται Χριστούγεννα! Σήμερα ξεκίνησα να ακούω και τα Χριστουγεννιάτικα στρουμφάκια :D Μου φτιάχνουν τη διάθεση :up:

Που θα πάτε τα Χριστούγεννα? Εγώ στα Καϊμακτσαλάν έλεγα αλλά δεν έχω βρει ακόμα δωμάτιο. Είναι όλα κλεισμένα :blink:

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εεεε... Για τετοιες μερες και σε τετοια μερη θα πρεπει να κλεινουμε πολυ νωριτερα... Θα βρεις ομως σιγουρα κατι, μην απογοητευεσαι!! Εμεις Χριστουγεννα θα κανουμε στον Παρνασσο, πρωτοχρονια Αθηνα. Τουλαχιστον αυτα ειναι τα μεχρι τωρα σχεδια...
Link to comment
Share on other sites

Εγω τετοιες μερες θελω να ειμαι στο σπιτακι μου το στολισμενο μαζι με αγαπημενα μου προσωπα!!!!
http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

ηδη δυο μερες τωρα ξεμπερδευω τα λαμπακια αρχιζω το στολισμα και οτι μου βγει φετος

Καλη επιτυχια!Πες μας οταν τελειωσεις το εργο σου!!!! :)

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Αχ! Έρχονται Χριστούγεννα! Σήμερα ξεκίνησα να ακούω και τα Χριστουγεννιάτικα στρουμφάκια :D Μου φτιάχνουν τη διάθεση :up:

Που θα πάτε τα Χριστούγεννα? Εγώ στα Καϊμακτσαλάν έλεγα αλλά δεν έχω βρει ακόμα δωμάτιο. Είναι όλα κλεισμένα :blink:

 

Βερολίνοοο!!! Θα πάω για 5 μέρες και φύσικα θα πεταχτώ και μέχρι το Έσσεν να δω τη φίλη μου την Annika! Ich komme meine Liebe!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλη επιτυχια!Πες μας οταν τελειωσεις το εργο σου!!!! :)

δεν ξερω τι να κανω ομως... :p τα εχω σκεφτει ολα και ομως πολυ κοινα μου φαινονται μαλλον το τραινακι θα το κανω χειμωνιατικο κατω απο το δεντρο στα βουναλακια θα βαλω φελιζολ τριμμενο και πανω στα δεντρακια θελω να φτιαξω και ενα δεντρακι για το κεντρο της πλατειας να ειναι 8χ5 αν εχει κανεις καμια καλη ιδεα ας μου πει το δεντρο μου φετος θα ειναι ασπρο χρυσες μπαλες και κοκκινες γιρλαντες και ασπρα λαμπακια :D για το υπολοιπο σπιτι ας μου πει καποιος ιδεες να κανω διοτι εχω στερεψει :p

Link to comment
Share on other sites

Bαλε φαντασια στολισε τον υπολοιπο χωρο με καποια υπεροχα κερια βαλε μεσα σε γυαλες πρωτοτυπα λαμπακια με χαρουμενα χρωματα!Αρκει να μην ειναι υπερβολικο!
http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

AX bale lampakia,agiobasilhdes,skoufakia ktl ktl ktl

fantasia na exeis kai ola ginontai

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

περνανε οι μερες και δεν ξεω τι να κανω ιδεες παρακαλωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! βρηκα ενα στολισμενο δεντρο να ταμπουρια μουρλια και οταν πηγα να ρωτησω ποσο το δινει στολισμενο επαθα καρδιακο 380 ευρω για ενα δεντρο 3 μετρα περιπου 50 μπαλες γυαλινες και 240 λαμπακια.........
Link to comment
Share on other sites

na sou kano ego ena idio me 200 euro na sou bgei kai oikonomika?

dld an pareis ena dentraki-pseytiko panta e?- kai to stoliseis monos sou ti 8a ginei?:p

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ti egine paidakia?

etoimoi me tous stolismous?

me phran shmera thlefono apo sofia kai mou eipan pos xionizei....

de mou eleipse ka8olou na sas po :)

parepiptontos 8elo na rothso kati

sta xristougenniatika pseutika elata,yparxei diafora oson afora thn puknothta ton kladion?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

parepiptontos 8elo na rothso kati

sta xristougenniatika pseutika elata,yparxei diafora oson afora thn puknothta ton kladion?

 

Υπαρχει διαφορα αναλογα με την ποιοτητα του δεντρου υπαρχουν καποια πολυ καλα δεντρα πολυ πυκνα που μοιαζουν με αληθινα:)

Εγω χθες παιδακια μου μπηκα καλα στο κλιμα των Χριστουγεννων εκανα βολτα στα μαγαζια ψωνισα τα δωρακια για ολους και το καταχαρηκα!!!!!:lol:

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

erxete to 2006? pote perase to 2005 re pedia i kanw lathos?

 

ASTA NA PANE..

megalwnoyme :ninja:

 

paidia MEGALH ypothesh na kaneis eleytheros xristougenna..na mhn sou steroun thn eleytheria..ayto pou exei to opoiodhpote on..

 

twra ta skeftomai pu etoimazomai gia strato... :cry:

Link to comment
Share on other sites

aaax

kante ton apologismo sas paidakia...

ti kanate,ti den kanate, ti 8a eprepe na exete kanei,ti 8a 8elate na exete kanei...ti kanete gia teleutaia xronia...

genikotera poies 8a einai oi diafores tou neou xronou apo ton palio....aaaaaaaax

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
:) Έρχονται Χριστούγεννα!!

 

Οι βιτρίνες τwν μαγαζιών και οι δρoμοί σιγά σιγά θα αρχίσουν να στολίζονται γιορτινά!!

 

σας αρέσουν τα Χριστούγεννα?πως νιώθετε?που θα περάσετε τις γιορτινές ημερες?τι δωράκια σκέφτεστε να πάρετε για τους οικείους σας?ποσα κιλά λέτε να πάρετε χάρη στα μελομακάρονα,kourampiedes σιροπιαστά και λοιπά γλυκίσματα? :p

 

πείτε ο,τι σας έρχεται στο μυαλό στο άκουσμα της λέξης "Χριστούγεννα"

 

:up: :innocent: :luck: :rotfl:

αντε ας επαναφερουμε και αυτο το 8εμα και φετος,κα8ως και τα μαγαζια με τα χριστουγεννιατικα ειδη ανοιξαν,και τα αναψυκτικα εβαλαν χριστουγεννιατικες συσκευασιες και γενικα ολο το κλιμα αρχιζει να ζεσταινεται εν οψη χριστουγεννων(χτες σε super market βρηκα και μελομακαρονα):lol:
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...