Jump to content

Windows 10 technical preview (Insider Program)


iStewie
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επιπλέον δεν έχει λυθεί και το θέμα της πυξίδας. Δεν μπορεί να γίνει calibration από κανένα πρόγραμμα. Συγγνώμη που το αναφέρω εδώ αλλά προφανώς είναι πρόβλημα της preview.

1) Οδηγός καταναλωτή (περί εγγυήσεων) -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=357763

2) Backup της rom χωρίς root -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=357312.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλά κάνεις και το αναφέρεις εδώ (να και ένας που το έμαθε :p :lol: )

 

Γηράσκω αεί διδασκόμενος. ;P

1) Οδηγός καταναλωτή (περί εγγυήσεων) -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=357763

2) Backup της rom χωρίς root -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=357312.

Link to comment
Share on other sites

Εμείς ρε φίλε μπαίνουμε από tapatalk!

Τι έγραψες; Νέα έκδοση από το 2017; :lol:

Edit: δεν έπεσα μακρυά. Άλλωστε ποτέ δεν έδωσα πιθανή ημερομηνία που θα έγγραφες στην υπογραφή σου.

 

Και τι θα πει early next year?

Early like, 1st of January 2016 or, early the first quarter, or early before the end of semester?

Πάντως, όποτε και αν είναι, η MS δεν θα ε έχει αργήσει γιατί..... δεν έδωσε ημερομηνία!!!

Εντάξει, πάλι εγώ είμαι ο γκρινιάρης.

Edited by cb600f
Link to comment
Share on other sites

αν τα 10 ηταν ουισκι θα ηταν τζακ ντανιελς

 

παιζουν με τις ταπες μεχρι να ωριμασει :p

 

αυτο το μικροεφαρμογες τι ειναι? μολις το κλικαρα μου ζητησε επανεκκινηση ενω μολις ειχε κανει οΟ

 

το φιλτρα κλησεων κ sms ακομα δεν δουλευει

Edited by Redshift
Settings > Wi-Fi & Internet > Private DNS > dns.adguard.com
Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωσα την υπογραφή μου...

Μεγαλη ειρωνια να το λες αυτο σε ενα φορουμ , ποσο μαλλον σε ενα τεχνολογικο φορουμ, που ο κοσμος χρισιμοποει το ταπατοκ για να το διαβαζει. :D

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε η 10586.36 , την περνάω τώρα

Χρήστος

Νοκια Ν70 -> Νοκια Ν73 -> Νοκια Ν86 -> Νοκια Ε7 ->Nokia Lumia 930 + Nexus 6 - > Pixel 4a

E7 : 31/8/2011 930 : 2/2/2015 Nexus 6 : 12/8/2016

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε η 10586.36 , την περνάω τώρα

 

Εμένα έχει κολλήσει στο 22%

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Εμένα έχει κολλήσει στο 22%

 

Στο 0% εκανε αρκετα λεπτα αλλα τωρα ολοκληρωθηκε. Σχετικα γρηγορη ενημερωση αυτη

Γενικα δεν μου εχει κολλησει ποτε σε νεα build

Χρήστος

Νοκια Ν70 -> Νοκια Ν73 -> Νοκια Ν86 -> Νοκια Ε7 ->Nokia Lumia 930 + Nexus 6 - > Pixel 4a

E7 : 31/8/2011 930 : 2/2/2015 Nexus 6 : 12/8/2016

Link to comment
Share on other sites

Στο 0% εκανε αρκετα λεπτα αλλα τωρα ολοκληρωθηκε. Σχετικα γρηγορη ενημερωση αυτη

Γενικα δεν μου εχει κολλησει ποτε σε νεα build

 

Ξύπνησα και είναι στο 58%. Ε λογικά με το νέο έτος θα την έχω πάρει....

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Έχουμε δηλώσει το πρόβλημα με το swipe στο feedback; το tile της μετρήσεις δεδομένων έφτιαξε; μια ς βάλανε live tile για την μπαταρία; δυστυχώς είμαι με αντρόιντ αυτές τις μέρες και δεν μπορώ να δοκιμάσω

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως χθες την κατέβασε πολύ γρήγορα... Εκτός από την ταχύτητα παρατήρησα ότι μειώθηκαν πολύ η "φόρτωση"/"συνέχεια" σε κάποιες εφαρμογές όταν είναι ανοιχτές από πίσω... Πχ άνοιξα το FB μετά από 8 ώρες το πρωί και είχε μείνει στο σημείο που το άφησα χθες χωρίς να κάνει καμία φόρτωση επιπλέον...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα εβαλα την 10586.36 στο 830 εκανα hard reset και τα πακετα γλωσσων δεν τα βαζει, το εκανα και με το insider pr να τα βαλω τιποτα. υπαρχει καποια άλλη λυση?

σας ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το swipe, που μπορούμε να δούμε αν έχει αναφερθεί κάτι και αν όχι, πως μπορούμε να το ξεκινήσουμε εμείς;
Link to comment
Share on other sites

Από την εφαρμογή Σχόλια

 

 

 

Ok την βρήκα. Όλα τα σχόλια είναι στα ελληνικά. Δηλαδή τα έχουν κάνει Έλληνες. Αν δεν βρω κάτι σχετικό εκεί, μπορώ να γράψω στα αγγλικά ώστε να το δουν και περισσότεροι;

 

Πόσες " ψήφους" μπορούμε να δώσουμε;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.....εμένα ακόμα παρουσιάζει το ίδιο πρόβλημα στο κατέβασμα.....απλά τώρα φτάνει μέχρι το 13%......πιστεύω μέχρι το Πάσχα να την έχω κατεβάσει!!
Link to comment
Share on other sites

Άλλαξα τα φιλιά στην εφαρμογή "σχόλια" και τώρα δεν φορτώνει τίποτα. Ακόμη και όταν τα επανέφερα, συνεχίζει να φορτώνει χωρίς να δείχνει τίποτα.

 

Είναι αστείοι οι τύποι. Μου έστειλαν και mail ότι το 950 είναι διαθέσιμο.

 

Και διαθέσιμο θα παραμείνει.

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξα τα φιλιά στην εφαρμογή "σχόλια" και τώρα δεν φορτώνει τίποτα. Ακόμη και όταν τα επανέφερα, συνεχίζει να φορτώνει χωρίς να δείχνει τίποτα.

 

Είναι αστείοι οι τύποι. Μου έστειλαν και mail ότι το 950 είναι διαθέσιμο.

 

Και διαθέσιμο θα παραμείνει.

 

Όντα λες «φιλιά» εννοείς φίλτρα φαντάζομαι... Σε μένα φορτώνει κανονικά και με αλλαγή στα φίλτρα... Δοκίμασε ενα soft reset ή βεβαιώσου ότι έχεις καλό δίκτυο...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Ναι φυσικά φίλτρα εννοώ χαχαχα.

 

Τέλος πάντων, δούλεψε και έστειλα το μήνυμα. Φαίνεται από εσάς;

 

Φιλιά :lol:

Link to comment
Share on other sites

Όταν μιλάτε για πρόβλημα στο swipe τί ακριβώς εννοείτε; Τα gestures ή το swipe στο πληκτρολόγιο;

1) Οδηγός καταναλωτή (περί εγγυήσεων) -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=357763

2) Backup της rom χωρίς root -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=357312.

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορώ να πω με σιγουριά αν η ταχύτητα οφείλεται στη έκδοση καθαρά ή επειδή απλά την ξαναπεράσαμε..

Θετικό πάντως το ότι δείχνει μια σπιρτάδα.Κατά τα άλλα,καμία εμφανή βελτίωση.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...