Jump to content

Need for Speed UnderGround 2


elteo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος 0giorgos0 (26 Δεκ. 2004 , 13:02)

 

Μηπως μπορει καποιος να μου πει πως γινετε η νυχτα μερα?εχω ψαξει settings alla tipota

 

 

apla den mporeis na to alla3eis... :)

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 584
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δε νομίζω ότι γίνεται κάτι τέτοιο, ρύθμιση σίγουρα δεν υπάρχει. Άλλωστε η λογική είναι ότι τέτοιοι αγώνες και γενικά ότι συμβαίνει στο παιχνίδι γίνεται τη νύχτα.
Link to comment
Share on other sites

θελω καποιος να μου στειλει τα απαραιτητα saves giati καηκε ο σκληρος...νομιζω ειναι hidden sto my documents.

ειμουν καπου στο 70%( me to 350z) οποιος μπορει κ ειναι εκει κοντα ας στειλει γιατι δεν λεει απο την αρχη...

Edited by zxr
Link to comment
Share on other sites

sygnomi gia ta kefalaia alla exo bgei ekso apo ta royxa moy me to paixnidi, se filous mou bgainei to corsa kanonika sto carear kai se mena oxi, xerete tipota?

exo kai tin ekdosi pou to exei apo moni tis kai to exo kai to arxeio opou to topotheto meta lla tipota

 

xronia polla eyxaristo ek ton proteron

JoHnJoHn
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος johnjohn (29 Δεκ. 2004 , 13:58)

 

se ena site den thymamai tora xerei kaneis tipota???

 

Απο τη στιγμη που εσυ δεν μας βοηθας λεγοντας ''se ena site den thymamai'' πως περιμενεις να σε βοηθησουν οι αλλοι? ;)

Link to comment
Share on other sites

Στο http://www.nfs-planet.de θα βρεις το αρχείο αυτό. Εμένα δουλεύει κανονικά.. Όσο για την μέρα, πρέπει να κατεβάσεις αρχεία με πίστες από κάποιο site. Είναι κάποιες από τις ήδη υπάρχουσες αλλά σε μέρα.. Αν και δε λεει. :)
Link to comment
Share on other sites

Στο site που δίνει o Αϊνστάιν έχει και αυτό:

Name: USA <-> EU Mod (Honda, Peugeot 106, Opel Corsa)

Size: 52 MB

Author: Pawel

Description: This mod allows you to insert the Peugeot 106 and Opel Corsa in the american version of the game and insert Honda Civic in european version.

εδώ. Το έχει δοκιμάσει κανείς;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γία σας ρε παιδιά.

Εγώ έβαλα το NFS-undeground2 αλλά έχω ένα πρόβλημα με τα γραφικά. Έχω κάρτα γραφικών ati mobility radeon 9900 64mb και μου δείχνει το αμάξη κανονικά στην θέση του αλλά όλα τα άλλα γραφηκέ ανάποδα!!!! δηλαδή, ο δρόμος είναι στον ουρανό και ο ουρανός στον δρόμο! και το αμάξει κάνει χειρόφρενα στον ουρανό! ξέρει κανείς αν έχει βγει κάνα patchάκι που να διορθώνει αυτο το πρόβλημα????

echo "hi!";

cout<<"hi!";

print "hi!";

writeline('hi!');

alert('hi!');

msgbox "hi!"

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να κατεβάσεις τους τελευταίους drivers της κάρτας γραφικών σου...
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε σε κανένα αστεράκι ή κάνε κανα upgrade το αυτοκίνητό σου (visual και performance) και θα εμφανιστούν και άλλοι αγώνες. Προφανώς δεν έχεις εκπληρώσει πλήρως ακόμη κάποιο συμβόλαιο ;)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Eimai 48% kai exo xekleidosei to 98%.
Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Eimai 53% kai exo xekleidosei 100%.Kai tora ti kano gia na xekleidoso ta fouskomata?
Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aoratos ( 3 Ιαν. 2005 , 19:14)

 

Eimai 53% kai exo xekleidosei 100%.Kai tora ti kano gia na xekleidoso ta fouskomata?

 

 

Me polli epifilaktikotita...nomizw to bodykit to perneis meta apo ena agona me aftokinito sto dromo(portokali velaki)

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Θυμάστε στο 1ο NFS που μπορούσαμε να κατεβάσουμε καινούργια αυτοκίνητα από αρκετά sites??Υπάρχουν τέτοια sites για να κατεβάσουμε για το 2?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...