Jump to content

windows phone η android;


georgeIII
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδες συγνωμη που μπαινω στην κουβεντα ετσι ξεκαρφωτα αλλα εχω το ιδιο διλημμα με το φιλο.

θελω να αλλαξω κινητο και μπορω μονο απο κωτσοβολο που εχω λογαριασμο οποτε απο εξωτερικο η αλλα μαγαζια το αποκλειω,τα χρηματα θα ειναι εως 250ευρω.

απο αυτα που διαβαζω εδω εχω βρει το Motorola moto g στα 200ευρω και καλοκοιταζω το Nokia Lumia 730 Dual Sim λογο καλου φακου,με κολλαει μονο που εχει windows.

 

απο εφαρμογες θελω τα απλα πχ viber,φακο,google earth,καλο πλοηγο ιντερνετ και καποιο προγραμμα καθαρισμου.

απο στανταρ εφαρμογες καποιο προγραμμα gps οπως το Sygic που με εχει βολεψει παρα πολυ.

επισης λογο που δεν εχω πιασει στα χερια windows phone ηθελα να μου πειτε εαν μπορω στην επιφανει εργασεις να εχω συντομευσεις οπως τα android.

 

Ανώτερη ποιότητα το lumia σε όλα! Ειδικά στην κάμερα!

Οσο για τα windows, μη φοβάσαι. Γρήγορα, εύκολα και απροβλημάτιστα είναι.

Από εφαρμογές θα είσαι υπερκαλυμμένος.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά όσοι έχουν budget έως 250 ευρώ είναι άτυχοι. Πριν 1 μήνα θα μπορούσαν να αγοράσουν μια συσκευή σαν το G2 με αυτά τα λεφτά και τώρα ή θα πάνε σε Moto G/Lg 3s mini δηλαδή μικρότερη κατηγορία ή ακόμα χειρότερα θα χαντακωθούν με κάποιο wp.

 

Εdit: Τώρα είδα οτι έπεσε από 270+ το G2 στα 260 πάλι.

 

παιδες συγνωμη που μπαινω στην κουβεντα ετσι ξεκαρφωτα αλλα εχω το ιδιο διλημμα με το φιλο.

θελω να αλλαξω κινητο και μπορω μονο απο κωτσοβολο που εχω λογαριασμο οποτε απο εξωτερικο η αλλα μαγαζια το αποκλειω,τα χρηματα θα ειναι εως 250ευρω.

απο αυτα που διαβαζω εδω εχω βρει το Motorola moto g στα 200ευρω και καλοκοιταζω το Nokia Lumia 730 Dual Sim λογο καλου φακου,με κολλαει μονο που εχει windows.

 

απο εφαρμογες θελω τα απλα πχ viber,φακο,google earth,καλο πλοηγο ιντερνετ και καποιο προγραμμα καθαρισμου.

απο στανταρ εφαρμογες καποιο προγραμμα gps οπως το Sygic που με εχει βολεψει παρα πολυ.

επισης λογο που δεν εχω πιασει στα χερια windows phone ηθελα να μου πειτε εαν μπορω στην επιφανει εργασεις να εχω συντομευσεις οπως τα android.

 

Κάνε την χάρη στον εαυτό σου με λίγη οικονομία ακόμα και πάρε αυτό στα 261 ευρώ: http://www.skroutz.gr/s/3690169/LG-G2-16GB.html

 

Edit: Τώρα είδα και το μόνο από Κωτσόβολο. Είμαι τυφλός.

Edited by Androides
Link to comment
Share on other sites

Έως 250€ υπάρχουν πολλές επιλογές από Κίνα με κινητά τούμπανα που δεν θα νιώσουν ό,τι εφαρμογή και να τους βάλεις για μια διετία τουλάχιστον.

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=5479&dateline=1263640289

get a life...

Link to comment
Share on other sites

παιδες τελευταια στιγμη εγινε υπερβαση στο budget,μου βαλανε κατι μετρητα + της δοσεις μου και πηρα το Sony Xperia Z1,ευχομαι να ειναι καλο τηλεφωνο και μην εκανα λαθος επιλογη.
Link to comment
Share on other sites

παιδες τελευταια στιγμη εγινε υπερβαση στο budget,μου βαλανε κατι μετρητα + της δοσεις μου και πηρα το Sony Xperia Z1,ευχομαι να ειναι καλο τηλεφωνο και μην εκανα λαθος επιλογη.

 

Εφόσον μπορούσες να το πάρεις μόνο από Κωτσόβολο δεν ήταν λάθος επιλογή. Φαντάζομαι λόγω άτοκων δόσεων έτσι;

 

Αν το πηγαίναμε στο τι μπορούσες να αγοράσεις αν αγόραζες από skroutzoμαγαζα με 349 ευρώ άστο καλύτερα. Από το Z2 και το G3 μέχρι G2 και να σου περίσσευαν και ρέστα. :p

Link to comment
Share on other sites

ναι λογο δοσεων πηρα απο εκει,με μετρητα εννοειται θα γινοταν παραγγελια απο αλλου.ισως κοιταζα και την περιπτωση αγορας απο εξωτερικο.
Link to comment
Share on other sites

παιδες τελευταια στιγμη εγινε υπερβαση στο budget,μου βαλανε κατι μετρητα + της δοσεις μου και πηρα το Sony Xperia Z1,ευχομαι να ειναι καλο τηλεφωνο και μην εκανα λαθος επιλογη.

 

Iσα-ισα, μια χαρά επιλογή έκανες! Καλορίζικο! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλημέρα παιδιά! Το LG L90 πως σας φαίνεται? http://www.gsmarena.com/lg_l90_d405-6100.php στα 127 από skroutz. Το θέλω για την κοπέλα μου. Να το πάρω ή να πάω σε lumia 535 ? Ευχαριστώ :)
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά! Το LG L90 πως σας φαίνεται? http://www.gsmarena.com/lg_l90_d405-6100.php στα 127 από skroutz. Το θέλω για την κοπέλα μου. Να το πάρω ή να πάω σε lumia 535 ? Ευχαριστώ :)

 

Εξαρταται. Αν της αρέσει Android, πας στο L90, έχει οθονάρα σε φωτεινότητα. Αν είναι πιο χαλαρή με τα λειτουργικά, το 535 και τα Windows θα της φανούν πανεύκολα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...