Jump to content

Samsung Galaxy A5


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οι οδηγίες που είχα ακολουθήσει εγώ ήταν οι εξής:

 

"Turn off the phonePress and hold “Power”, “Volume Up”, and “Home” at the same time.

 

When the “Samsung” logo appears, release “Power”.

 

At the “Android” logo, release all hardware buttons and after a moment you should see the “Android system recovery” menu"

Will go to heaven for the climate, to hell for the company...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κανω ακριβώς τα βήματα που μ περιγράφεται πιο πάνω , δοκιμάζω να καταψ το home + volume up + power σηνεχομενα η' να κανω το ιδιο κ να αφήνω το home οταν βγει το logo. Αλλα όποιον συνδυασμό κ να επιλέξω το αποτέλεσμα ειναι το ίδιο. Δε εμφανίζεται ποτέ το μενού για να κανω hard reset, ενώ ειναι κλειστό το Κιν για να γίνει η διαδικασία εμφανίζεται το λογκο κ μετα ανοίξει το κιν.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπερα σας,

να σας κανω μερικες ερωτησεις περι του κινητου.

Εχω μια δωροεπιταγη του Γερμανου και ψαχνω για μια δευτερη συσκευη,χωρις πολλες απαιτησεις.Ουσιαστικα 2-3 εφαρμογες τραπεζων,teamviewer και γυρω στις 2 ωρες κλησεων την ημερα.

Αξιζει να το αγορασω;Μπορει να σταθει στην χρηση που προανεφερα;Δεν εχω πολλες επιλογες στον Γερμανο,σε αυτη την ταξη τιμης.Το Α5,το Nokia 3 και το xperia L1.

Tι λετε;

 

Ευχαριστω για τον χρονο σας,

Δημητρης

Link to comment
Share on other sites

Το πρωτο εχει ο Γερμανος.Του 2015.

 

παντα πολυ μπροστα απο την εποχη του ο γερμανος....:blink:

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Το πρωτο εχει ο Γερμανος.Του 2015.
Έχει έκπτωση του 2015 ο Γερμανός εννοείς;;;; Η γεννικα έχει μόνο το 2015 στο κατάστημα;;;

 

Γιατι αν εννοείς το δεύτερο, πήγαινε σε ένα άλλο κατάστημα!!!!!!!! Δεν νομίζω ότι αξίζει πολύ να πάρεις τόσο παλιό μοντέλο.

Αφού όμως το θες για τόσο απλή χρήση ίσως να σου είναι εντάξει!!

 

Δες κ αυτό https://www.germanos.gr/product/samsung-galaxy-j3-2016-dual/20328042/ το πήρα πριν δύο βδομάδες και είναι πολύ καλό κινητάκι.

 

 

Επίσης δες

https://www.germanos.gr/product/samsung-galaxy-a3-2017/20351140/

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.

Στο site του είδα τα διαθέσιμα μοντέλα. Πιθανώς στο κατάστημα να έχει και άλλες επιλογές.

Καλές γιορτές.

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί φίλοι, καλά Χριστούγεννα και ευτυχισμένα. Τον τελευταίο καιρό αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα : όταν είμαι στο facebook ή στο messenger και δεχτώ κλήση το τηλέφωνο μπλοκάρει, δείχνει στον καλούντα πως δεν απαντώ και δυσκολεύομαι να το επαναφέρω στην αρχική οθόνη. Έκανα απεγκατάσταση των εφαρμογών και επανεγκατάσταση αλλά χωρίς αποτέλεσμα. Καμιά ιδέα; Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα και χρόνια πολλά.

Πριν λίγο καιρό είχα ενεργοποιήσει στο κινητό μία δυνατότητα όταν έρχεται μήνυμα να υπάρχει φωνητική ενημέρωση.

Π.χ. έχετε μήνυμα από τον τάδε.

Ψάχνω να το απενεργοιήσω, αλλά δεν...

Μήπως ξέρει κάποιος πως γίνεται..?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά.

Πριν λίγο καιρό είχα ενεργοποιήσει στο κινητό μία δυνατότητα όταν έρχεται μήνυμα να υπάρχει φωνητική ενημέρωση.

Π.χ. έχετε μήνυμα από τον τάδε.

Ψάχνω να το απενεργοιήσω, αλλά δεν...

Μήπως ξέρει κάποιος πως γίνεται..?

Ευχαριστώ

 

λογικα ειναι καπου στο ρυθμισεις-προσβασιμοτητα-οραση

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Όταν συνδέω τα ακουστικά στην υποδοχή μου πετάει ένα popup στην οθόνη για να πατήσω κατευθείαν play στην μουσική χωρίς να ξεκλειδώσω την οθονη. Αυτό με βόλευε μέχρι τώρα αλλά λόγω του ότι έβαλα το Spotify, έσβησα όλα μου τα mp3 και μου είναι άχρηστο. Πως βγαίνει;;;;

 

Edit έγραψα σε Λαθος νημα. Έχω το Samsung Galaxy A5 2016 αλλά και σε εσάς το ίδιο θα δείχνει λογικά με το Α5

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε ολους.εχω ενα a5 2017 και προσπαθω να μπω στα μενου με τους μυστικους κωδικους οπως "#06# *"1234# *#0*# και δεν μπαινει σε κανενα.ενω σε αλλες συσκευες που εχω μπαινει κανονικα.ξερεις κανεις τον λογο?
Link to comment
Share on other sites

Εκεί που μιλάμε στο τηλέφωνο αρχίζει να κάνει διακοπές, ακούγεται λες και είσαι κάτω από το νερό, και πέφτει η γραμμή. Στην αρχή το χρεώσαμε στο δίκτυο, πήραμε ενισχυτή σήματος αλλά το πρόβλημα παραμένει. Κάναμε όλες τις απαραίτητες ρυθμίσεις και ελέγχους με τον πάροχο, όλες οι άλλες συσκευές στο σπίτι δεν έχουν πρόβλημα, οπότε έχω αρχίσει να σκέφτομαι μήπως φταίει το ίδιο το τηλέφωνο.

Σας έχει τύχει ποτέ; Τι θα μπορούσε να είναι; Είναι το Α5 του 2016.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ώπα..... ενημέρωση λογισμικού.... αυτά είναι...

Συνεχής υποστήριξη....

:)

ZX - Spectrum 48K - Αtari 2600 .... και ξερό ψωμί ...

:ninja:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Δες αυτή!

https://www.uniqueshop.gr/thiki-galaxy-a5-8691.html

Αν ψάξεις έχει κ άλλες θήκες για το A5 τύπου πορτοφόλι.

 

Είναι από ελληνικό κατάστημα.

Ειχα σκοπό να την παραγγείλω για μένα αλλά μια μέρα πριν, βρήκα κάτι θήκες σε ένα μαγαζί της γειτονιάς μου και πήρα από κει μια.

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Δες αυτή!

https://www.uniqueshop.gr/thiki-galaxy-a5-8691.html

Αν ψάξεις έχει κ άλλες θήκες για το A5 τύπου πορτοφόλι.

 

Είναι από ελληνικό κατάστημα.

Ειχα σκοπό να την παραγγείλω για μένα αλλά μια μέρα πριν, βρήκα κάτι θήκες σε ένα μαγαζί της γειτονιάς μου και πήρα από κει μια.

Ειναι για το a5 2016 ενω εγω θελω για το a5

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Ειναι για το a5 2016 ενω εγω θελω για το a5

Ευχαριστω

Σωστά. Λάθος δικό μου. Πάνω δεξιά θα δεις μια μπάρα αναζήτησης. Γράψε Samsung Galaxy A5 και θα βρεις θήκες.

Έχει τα πάντα αυτό το site.

Link to comment
Share on other sites

Σωστά. Λάθος δικό μου. Πάνω δεξιά θα δεις μια μπάρα αναζήτησης. Γράψε Samsung Galaxy A5 και θα βρεις θήκες.

Έχει τα πάντα αυτό το site.

Ευχαριστω το εκανα
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy A5

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...