Jump to content

LG G Flex2 (H955)


paris_89
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μετά από αναμονή 3,5 μηνών για αλλαγή μπαταρίας, τελικά την προηγούμενη Δευτέρα παρέλαβα το κιητό χωρίς κάποια χρέωση για την αντικατάσταση της μπαταρίας (42 ευρώ) διότι το κινητό έμεινε παραπάνω από προβλεπόμενο χρόνο στο σερβις.Επιπλέον μου δόθηκε επέκταση εγγύησης 6 μήνες απο την λήξη της υπάρχουσας.Δυστυχώς όμως,μετά απο μία μέρα διαπίστωσα πως η κάμερες δεν λειτουργούν.Τις περισσότερες φορές μπαίνω στη εφαρμογή και δεν δείχνει τίποτα η κάμερα ούτε μπορώ να επιλέξω κάτι απο το μενού της κάμερας.Μιά φορα μου τα εέβγαζε ροζ και ο φακός τα έδειχνε ανάποδα.Υπάρχει κάποιος που να έχει αντιμετωπίσει το συγκεκριμένο πρόβλημα?Θεωρω ότι πάω για πλακέτα αλλά δεν θα αντέξω τόση αναμονή ξανά.Καλύτερα να μου είχαν κάνει αντικατάσταση με lg g5 να ήμουν σίγουρος.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το νεο ξανααποκτηθεν μου φλεξ 2 εκλεισε 2 μηνες και δουλευει Αψογα και παει σφαιρα. Το αστειο του πραγματος; ενας φιλος πηρε το νοτε 5 ξιαομι και με δουλευε παλιο κινητο χαρχαλα κλπ. Αλλα οταν διαπιστωσε οτι εχει αργο ιντερνετ και οχι 4g+ και δεν εχει nfc ενω το φλεξακι 3 ετων και τα διαθετει το βουλωσε χαχχαχα ο παλιος ειναι αλλιως. Ενταξει 2 χρονια θα μου βγαλει οποτε τα λιγα χρηματα που το πηρα του κουτιου δεν θα τα κλαψω. Καλο μας φθινόπωρο. :lol:
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Το νεο ξανααποκτηθεν μου φλεξ 2 εκλεισε 2 μηνες και δουλευει Αψογα και παει σφαιρα. Το αστειο του πραγματος; ενας φιλος πηρε το νοτε 5 ξιαομι και με δουλευε παλιο κινητο χαρχαλα κλπ. Αλλα οταν διαπιστωσε οτι εχει αργο ιντερνετ και οχι 4g+ και δεν εχει nfc ενω το φλεξακι 3 ετων και τα διαθετει το βουλωσε χαχχαχα ο παλιος ειναι αλλιως. Ενταξει 2 χρονια θα μου βγαλει οποτε τα λιγα χρηματα που το πηρα του κουτιου δεν θα τα κλαψω. Καλο μας φθινόπωρο. :lol:
Κάτσε εσύ φίλε μου με το NFC και το 4G plus και άσε τον άλλον με τη διπλάσια μπαταρία από σένα τις πολύ καλύτερες κάμερες τον πιο δυνατό επεξεργαστή τα 4gb RAM τα 32 εσωτερική, Πολύ ανώτερα υλικά εννοείται. Δεν καταλαβαίνω τον λόγο που μερικοί υπερασπίζεστε ένα κινητό το οποίο είναι από τα πιο ελαττωματικά που έχουνε περάσει στην ιστορία της κινητής τηλεφωνίας. Κάντε μία βόλτα στο skroutz και διάβαστε τα σχόλια.. πάει το κλάμα και το βρίσιμο σύννεφο. Και Απορώ πως εν έτει 2018 προτιμάτε συσκευή με 2GB RAM που όλη την ώρα θα σε σας κλείνει τις εφαρμογές και 16 GB εσωτερική μνήμη που θα γεμίσει για την πλάκα μόνο με τις εφαρμογές που θα εγκαταστήσεις στο κινητό.. και δεν θέλω να σχολιάσω το ότι με μαθηματική ακρίβεια το κινητό θα σας μείνει στα χέρια Θα χάσετε όλα τα δεδομένα σας Άμα δεν έχετε κάρτα μνήμης αφού καίγονται και Φούλ οι πλακέτες ή θα πληρώσετε 50 ευρώ για μία μπαταρία η οποία κιόλας έχει μόνο 6 μήνες εγγύηση.. Εννοείται ότι η συσκευή είναι μόνο για ερασιτεχνική χρήση με το failure rate που έχει.. ούτε για πλάκα Δεν το χρησιμοποιεί επαγγελματίας... Τώρα για το ότι 4g Plus Έχεις πιο γρήγορο ίντερνετ από ότι το 4G κάνεις μεγάλο λάθος στον ίδιο χρόνο θα σου ανοίγουν οι σελίδες Εκτός και αν θες να κατεβάσεις κανένα μεγάλο αρχείο πράγμα που το κάνουμε εδώ στην Ελλάδα με τα γελοία πακέτα δεδομένων που έχουμε μόνο όταν έχουμε wi-fi.. το NFC είναι είναι η μόνη έλλειψη Αλλά προσωπικά εγώ στα τόσα χρόνια που έχω κινητό με NFC δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ.. ξεκολλάτε λίγο και δείτε λίγο παραπέρα, Όλοι έχουμε κάνει μία σχετικά κακή αγορά σε κάποια περίοδο της ζωής μας αλλά όχι να την υπερασπιζόμαστε κιόλας..
Link to comment
Share on other sites

Κάτσε εσύ φίλε μου με το NFC και το 4G plus και άσε τον άλλον με τη διπλάσια μπαταρία από σένα τις πολύ καλύτερες κάμερες τον πιο δυνατό επεξεργαστή τα 4gb RAM τα 32 εσωτερική, Πολύ ανώτερα υλικά εννοείται. Δεν καταλαβαίνω τον λόγο που μερικοί υπερασπίζεστε ένα κινητό το οποίο είναι από τα πιο ελαττωματικά που έχουνε περάσει στην ιστορία της κινητής τηλεφωνίας. Κάντε μία βόλτα στο skroutz και διάβαστε τα σχόλια.. πάει το κλάμα και το βρίσιμο σύννεφο. Και Απορώ πως εν έτει 2018 προτιμάτε συσκευή με 2GB RAM που όλη την ώρα θα σε σας κλείνει τις εφαρμογές και 16 GB εσωτερική μνήμη που θα γεμίσει για την πλάκα μόνο με τις εφαρμογές που θα εγκαταστήσεις στο κινητό.. και δεν θέλω να σχολιάσω το ότι με μαθηματική ακρίβεια το κινητό θα σας μείνει στα χέρια Θα χάσετε όλα τα δεδομένα σας Άμα δεν έχετε κάρτα μνήμης αφού καίγονται και Φούλ οι πλακέτες ή θα πληρώσετε 50 ευρώ για μία μπαταρία η οποία κιόλας έχει μόνο 6 μήνες εγγύηση.. Εννοείται ότι η συσκευή είναι μόνο για ερασιτεχνική χρήση με το failure rate που έχει.. ούτε για πλάκα Δεν το χρησιμοποιεί επαγγελματίας... Τώρα για το ότι 4g Plus Έχεις πιο γρήγορο ίντερνετ από ότι το 4G κάνεις μεγάλο λάθος στον ίδιο χρόνο θα σου ανοίγουν οι σελίδες Εκτός και αν θες να κατεβάσεις κανένα μεγάλο αρχείο πράγμα που το κάνουμε εδώ στην Ελλάδα με τα γελοία πακέτα δεδομένων που έχουμε μόνο όταν έχουμε wi-fi.. το NFC είναι είναι η μόνη έλλειψη Αλλά προσωπικά εγώ στα τόσα χρόνια που έχω κινητό με NFC δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ.. ξεκολλάτε λίγο και δείτε λίγο παραπέρα, Όλοι έχουμε κάνει μία σχετικά κακή αγορά σε κάποια περίοδο της ζωής μας αλλά όχι να την υπερασπιζόμαστε κιόλας..

1oν δε μου κλεινη εφαρμογες γιατι απλα δεν εχω περα απο 3 πλες κι ολες.

2ον προβλημα χωρου δεν υφισταται λογω καρτας μνημης.

3ον ποιοτικα ειναι μια χαρα απλα ειναι πλαστικο σε σχεση με το μεταλο του ξιαομι.

4ον και να κανει τσαφ στα καλα καθουμενα δεν προκειται να χασω τιποτα γιατι εχω κλωνοποιημενο κινητο ασε που το προηγουμενο φλεξ δεν ειχε παθει τιποτα.

5ον οσο αφορα την ταχυτητα εγω φορτωνω καποια βιντεο και ξεφορτωνω και σε συγκριση με του φιλου μου σε δοκιμή μεσω ιδιου δικτυου εχει καλη διαφορα. Σε wifi κατασταση του φιλου ειναι πιο γρηγορο.

6ον δεν ξερω για τους αλλους ειδικα κατι εξυπνακηδες με s9 η iphone 10 κλπ που ψαχνπυν εναγωνίως wifi για να στειλουν μια ψωτο η βιντεο 1 λεπτου η να δουν ακομα και ενα βιντεο στο τιουμπ. Εγω χαλαω 12 γκιγκα σε δεδομενα περίπου ως 29 οποτε η ταχυτητα εφω μετραει.

7ον ναι η μπαταρια οντως δεν κραταει αλλα με τη χρηση που κανω εγω την μερα την βγάζει εστω οριακά καποιες φορές αλλα φορταει γρηγορα.

8ον Το ξιαομι φυσικα ειναι πολυ καλο τηλεφωνο, ομως εχει τις παραπανω ελλείψεις δεν εχει καλυτερη αισθητα καμερα ουτε ακαριαιο λεϊζερ φοκους και ois οπως το παλιο φλεξ.

9ον για τα λεφτά που το πηρα δεν εχει ανταγωνισμο τα κινεζικα μεσης ταξης.

10ον Ναι ειναι παλιο και τα 2 γκιγκα δεν ειναι προβλημα αφου δεν παιζω παιχνιδια, κανω 5 πραγματα βιντεο ανεβα κατεβα, σερφαρισμα πολυ, θεαση τιουμπ, φωτο και τηλεφωνα οποτε υπερεπαρκει για την δικη μου χρηση.

11ον δεν το συγκρινω με του φιλου μου απλα ανεφερα 2 βασικα κατ εμε διαφορες. Και τριτη και βασικοτερη; εχει χαμηλη ακτινοβολιαααααα.

Καλο σου μηνα. :)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Κάτσε εσύ φίλε μου με το NFC και το 4G plus και άσε τον άλλον με τη διπλάσια μπαταρία από σένα τις πολύ καλύτερες κάμερες τον πιο δυνατό επεξεργαστή τα 4gb RAM τα 32 εσωτερική, Πολύ ανώτερα υλικά εννοείται. Δεν καταλαβαίνω τον λόγο που μερικοί υπερασπίζεστε ένα κινητό το οποίο είναι από τα πιο ελαττωματικά που έχουνε περάσει στην ιστορία της κινητής τηλεφωνίας. Κάντε μία βόλτα στο skroutz και διάβαστε τα σχόλια.. πάει το κλάμα και το βρίσιμο σύννεφο. Και Απορώ πως εν έτει 2018 προτιμάτε συσκευή με 2GB RAM που όλη την ώρα θα σε σας κλείνει τις εφαρμογές και 16 GB εσωτερική μνήμη που θα γεμίσει για την πλάκα μόνο με τις εφαρμογές που θα εγκαταστήσεις στο κινητό.. και δεν θέλω να σχολιάσω το ότι με μαθηματική ακρίβεια το κινητό θα σας μείνει στα χέρια Θα χάσετε όλα τα δεδομένα σας Άμα δεν έχετε κάρτα μνήμης αφού καίγονται και Φούλ οι πλακέτες ή θα πληρώσετε 50 ευρώ για μία μπαταρία η οποία κιόλας έχει μόνο 6 μήνες εγγύηση.. Εννοείται ότι η συσκευή είναι μόνο για ερασιτεχνική χρήση με το failure rate που έχει.. ούτε για πλάκα Δεν το χρησιμοποιεί επαγγελματίας... Τώρα για το ότι 4g Plus Έχεις πιο γρήγορο ίντερνετ από ότι το 4G κάνεις μεγάλο λάθος στον ίδιο χρόνο θα σου ανοίγουν οι σελίδες Εκτός και αν θες να κατεβάσεις κανένα μεγάλο αρχείο πράγμα που το κάνουμε εδώ στην Ελλάδα με τα γελοία πακέτα δεδομένων που έχουμε μόνο όταν έχουμε wi-fi.. το NFC είναι είναι η μόνη έλλειψη Αλλά προσωπικά εγώ στα τόσα χρόνια που έχω κινητό με NFC δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ.. ξεκολλάτε λίγο και δείτε λίγο παραπέρα, Όλοι έχουμε κάνει μία σχετικά κακή αγορά σε κάποια περίοδο της ζωής μας αλλά όχι να την υπερασπιζόμαστε κιόλας..

 

Φιλε kok το να ειμαστε ευχαριστημενοι με το κινητο και να το θεωρουμε κοψοχρονια στα 120€ το αποκλυεις δηλαδη. Με συγχωρεις αλλα φιλε εσυ εχεις φαει κολλημα και η αποδειξη ειναι οτι στο ιδιο το skroutz που αναφερεις οτι το κινητο το θαβουνε, δε δινεις σημασια στο οτι εχει αξιολογηση 4 στα 5 αστερια. Αν ηταν αποτυχημενο θα ειχε 1 με 2 αστερια πολυ απλα.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε kok το να ειμαστε ευχαριστημενοι με το κινητο και να το θεωρουμε κοψοχρονια στα 120€ το αποκλυεις δηλαδη. Με συγχωρεις αλλα φιλε εσυ εχεις φαει κολλημα και η αποδειξη ειναι οτι στο ιδιο το skroutz που αναφερεις οτι το κινητο το θαβουνε, δε δινεις σημασια στο οτι εχει αξιολογηση 4 στα 5 αστερια. Αν ηταν αποτυχημενο θα ειχε 1 με 2 αστερια πολυ απλα.

 

Άμα έκανες τον κόπο να κανείς λίγο scrolling στα σχολεία Θα έβλεπες το πόσοι έχουν παράπονα στο πόσους έχουνε βγάλει πρόβλημα.. δηλαδή ένα κινητό με 2GB RAM και 16 εσωτερική τι τιμή περίμενες να έχει εν έτη 2018;;;; δεν αξίζει παραπάνω και από τη στιγμή που είναι σίγουρο ότι θα σου βγάλει πρόβλημα και η εγγύηση στην ουσία δεν θα σε καλύψει Αφού δεν υπάρχουν ανταλλακτικά τι τιμή περιμένεις να έχει;;. δεν αξίζει Παραπάνω ούτε Cent από την στιγμή που το κινητό Είναι προβληματικό, εγώ αυτό θέλω να πω. Δεν έχω φάει κάποιο κόλλημα αλλά όχι και να εκθειάζουμαι ένα κινητό το οποίο έχει τόσα προβλήματα και έχει ταλαιπωρήσει πολύ κόσμο. Αυτό είναι που δεν βλέπετε μερικοί και συνεχίζετε να το προτείνετε και καλά σαν Ευκαιρία μεγάλη.. και εγώ είχα ένα G4 και το πούλησα γιατί δεν ήθελα να πάθω bootloop και όταν με ρωτάνε για αυτό το κινητό τους έλεγα μακριά . Οσο χαμηλοί και να ήταν η τιμή του. Αυτή είναι η διαφορά με σας, το ότι το συστήνεται και το λέτε Ευκαιρία..

Link to comment
Share on other sites

Φιλε kok το να ειμαστε ευχαριστημενοι με το κινητο και να το θεωρουμε κοψοχρονια στα 120€ το αποκλυεις δηλαδη. Με συγχωρεις αλλα φιλε εσυ εχεις φαει κολλημα και η αποδειξη ειναι οτι στο ιδιο το skroutz που αναφερεις οτι το κινητο το θαβουνε, δε δινεις σημασια στο οτι εχει αξιολογηση 4 στα 5 αστερια. Αν ηταν αποτυχημενο θα ειχε 1 με 2 αστερια πολυ απλα.

Δυστυχώς δεν καταλαβαινει ο φιλος το σκεπτικο αλλα ας μας πει σε 3 χρονια θα μπορω να βρω xiaomi note 5 του κουτιου 35 ευρω και απο ελλαδα; ΑΥΤΟ τωρα οσο αφορα τα προβληματα εδωσε το τζι 4 μη παθει λεει ξαφνικο θάνατο εγω το δικο μου που το εδωσα σε φιλο ακομα το χαιρεται εκτος της κακης μπαταριας. Οποτε εμεις λεμε οτι κινητο στο 1/5 της αξιας του με καλη καμερα βιντεο οθονη ντιζάιν κλπ είναι ποοοολυ καλό. Τωρα το αν και αν και αν. Οποιος θελει το παιρνει η τιμή ειναι χώμα για αυτα ππυ προσφέρει δεν υποχρεωσαμε να το παρει καποιος ντε και καλα. Οι κινεζοι με 1 γκιγκα ραμ και αναλυσεις και καμερες για τα μπαζα την ιδια τιμή εχουν μιλαω για ελλαδα πάντα. Οποτε προτιμοτερο αυτό 10 φορες.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να αποδείξει κάνεις τίποτα σε κανέναν. Το κινητό είναι ξεχωριστό για όποιον το πιάσει στα χέρια του... από κει και πέρα είναι τι απαιτήσεις έχει κάποιος εν έτει 2018 και αν τον καλύπτει η συγκεκριμένη συσκευή. Εμένα ας πούμε θα με κάλυπτε η έκδοση με τα 3/32 GB και θα ήθελα ακόμα μια αναβάθμιση έστω σε nougat. Αλλά και έτσι το χρησιμοποιώ άνετα. Πριν 1,5 χρόνο που το είχα με κάλυπτε πλήρως και μετάνιωσα λιγάκι που το έδωσα. Επηρεάστηκα κι εγώ από αυτούς που λέγανε για προβλήματα κλπ. Κακώς αλλά ok.

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κατά τη γνώμη μου το κινητό είναι τραγικό. Το είχα και το πρόσεχα σαν τρελός, είναι άψογο εμφανισιακά, δεν έχει πέσει - χτυπηθεί ποτέ, το λάτρεψα για ΟΣΟ ΔΟΥΛΕΥΕ.

Θυμίζω οτι λίγο μετά τη λήξη της εγγύησης χαλάει η πίσω κάμερα και η διάγνωση ήταν αλλαγή πλακέτας.

 

Είχα την ιδέα να το δώσω στον πεθερό μου, που δεν βγάζει φωτογραφίες, για να το χρησιμοποιεί. Μια εβδομάδα κράτησε η χαρά του ανθρώπου. Ενώ μιλούσε παθαίνει bootloop, πάπαλα η μπαταρία.

 

Απλά τραγική ποιότητα, όσο όμορφο κι όσο καλό κι αν είναι. Για εμένα προσωπικά η LG έχει τελείωσει μετά από αυτή τη φόλα.

My devices: Mi 10T Pro, Sony Xperia Z Ultra

Link to comment
Share on other sites

Το να έχεις ευχαριστηθεί ένα κινητό για 2 χρόνια (ο μέσος όρος που κρατάει κάποιος ένα smartphone) και να το κατηγορείς ότι είναι τραγικό για τη βλάβη που έβγαλε ύστερα από τόσο καιρό είναι υπερβολή. OK κάνεις δε δίνει δίκιο στην LG αλλά μέσα σε 2 χρόνια μπορεί να εμφανίσει οποιοδήποτε κινητό κάποια δυσλειτουργία. Μη νομίζετε ότι είναι τυχαίος ο χρόνος που κρατούν οι εγγυήσεις...

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το να έχεις ευχαριστηθεί ένα κινητό για 2 χρόνια (ο μέσος όρος που κρατάει κάποιος ένα smartphone) και να το κατηγορείς ότι είναι τραγικό για τη βλάβη που έβγαλε ύστερα από τόσο καιρό είναι υπερβολή. OK κάνεις δε δίνει δίκιο στην LG αλλά μέσα σε 2 χρόνια μπορεί να εμφανίσει οποιοδήποτε κινητό κάποια δυσλειτουργία. Μη νομίζετε ότι είναι τυχαίος ο χρόνος που κρατούν οι εγγυήσεις...

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν αναφέρομαι σε δυσλειτουργία. Αναφέρομαι σε αχρήστευση του κινητού.

My devices: Mi 10T Pro, Sony Xperia Z Ultra

Link to comment
Share on other sites

Δεν αναφέρομαι σε δυσλειτουργία. Αναφέρομαι σε αχρήστευση του κινητού.

Δεν εχεις αδικο αλλα ειναι μη σου τυχει ο γαμπρος μου ακομα το εχει πηρε απο τα πρωτα κομμάτια τα ελληνικα με 640 ευρω απο αλυσιδα και τον γεναρη; αλλαξε μπαταρια και δουλευει ο σκύλος. Τζοκερ του λεω να παιξει χαχαχαχα. :lol:

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι δούλεψε άψογα για 2 χρόνια όταν σε άλλους έβγαζε προβλήματα από τους πρώτους μήνες. Και επίσης έχει ξαναειπωθεί εδώ ότι οι πρώτες παρτίδες ήταν προβληματικές. Όσοι το πήραν πέρισυ η το παίρνουν τώρα δε νομίζω να είχαν/έχουν κάποιο θέμα.

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τα ίδια λέγαμε και στην προηγούμενη σελίδα.

Έχουν γραφτεί όλα εκεί αν θέλει κάποιος να ρίξει μια ματιά, θα το διαπιστώσει.

Για ποιο λόγο θέλετε να γίνεται που και που VS το θέμα;

Είναι μια επιλογή στην τιμή του το Flex, μέχρι εκεί.

Όταν γράφεται πως το βούλωσε κάποιος με Redmi Note 5 μπροστά στο Flex 2, γιατί από αυτό το post πάλι αναζωπυρώθηκε η φάση, όπως και να το κάνουμε ακούγεται "κάπως" να το πω έτσι ευγενικά.

Επιλογή το κινητό, αλλά δε χρειάζεται να φτάνουμε σε υπερβολές για να νιώσουμε καλύτερα με αυτήν.

Ούτως ή άλλως οι συγκρίσεις δεν είναι για εδώ

Link to comment
Share on other sites

Ναι ok τα πάντα είναι μια επιλογή.

Το flex όταν κυκλοφόρησε στα χρήματα που κόστιζε ήταν μια κακή επιλογή εξαιτίας των προβλημάτων στις πρώτες παρτίδες. Τώρα με λιγότερα από 130 και χωρίς προβλήματα είναι μια καλή επιλογή. Απλά πολλοί εδώ που το πήραν στην αρχή το κράζουν τώρα (δικαιολογημένα) για την ταλαιπωρία με τα service. Δεν παύει όμως να είναι μια καλή αγορά...

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι ok τα πάντα είναι μια επιλογή.

Το flex όταν κυκλοφόρησε στα χρήματα που κόστιζε ήταν μια κακή επιλογή εξαιτίας των προβλημάτων στις πρώτες παρτίδες. Τώρα με λιγότερα από 130 και χωρίς προβλήματα είναι μια καλή επιλογή. Απλά πολλοί εδώ που το πήραν στην αρχή το κράζουν τώρα (δικαιολογημένα) για την ταλαιπωρία με τα service. Δεν παύει όμως να είναι μια καλή αγορά...

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

117 ευρω ντρεπεσαι να πεις χαχαχα σκεφτομαι να παρω και δευτερο. :)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Ναι ok τα πάντα είναι μια επιλογή.

Το flex όταν κυκλοφόρησε στα χρήματα που κόστιζε ήταν μια κακή επιλογή εξαιτίας των προβλημάτων στις πρώτες παρτίδες. Τώρα με λιγότερα από 130 και χωρίς προβλήματα είναι μια καλή επιλογή. Απλά πολλοί εδώ που το πήραν στην αρχή το κράζουν τώρα (δικαιολογημένα) για την ταλαιπωρία με τα service. Δεν παύει όμως να είναι μια καλή αγορά...

Όλα σχετικά είναι, εγώ προσωπικά δεν θα το πρότεινα σε κάποιον φίλο-γνωστό για διάφορους λόγους.

Όσο για το ότι τώρα οι νέες παρτίδες είναι απροβλημάτιστες, δεν καταλαβαίνω από που προκύπτει.

Πρέπει να αποδειχθεί, αλλά άλλα λόγια να αγαπιόμαστε.

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου πάντως το χαίρεται ακόμα ο φίλος που το πήρε... ;) και γενικά δεν βλέπω να λένε για κιτρινίλες/grain effect στην οθόνη η προβλήματα στην πλακέτα όσοι το έχουν πάρει από πέρισυ.

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα το ξαναγοραζα παντως τωρα μονο και μονο για το λογο που εχω χτυπημενα bezel απο τις πολλες πτωσεις, αλλα....αφραγγιες.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ένα έχω να πω ...

Σαν το Flex II κανένα !!!

Έχω αυτή τη στιγμή στα χέρια μου ένα καινούργιο κντ που είναι στην κυριολεξία σφαίρα ... Αλλά μοιάζει με όλα τα άλλα ... χωρίς τπτ ιδιαίτερο...

Είπα να βάλω στην άκρη το Flex αλλά δεν μου πάει με τίποτα ! ... Το έστειλα για μπαταρία στην προκόρντια και θα το λειτουργείσω ξανα !

Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

Ένα έχω να πω ...

Σαν το Flex II κανένα !!!

Έχω αυτή τη στιγμή στα χέρια μου ένα καινούργιο κντ που είναι στην κυριολεξία σφαίρα ... Αλλά μοιάζει με όλα τα άλλα ... χωρίς τπτ ιδιαίτερο...

Είπα να βάλω στην άκρη το Flex αλλά δεν μου πάει με τίποτα ! ... Το έστειλα για μπαταρία στην προκόρντια και θα το λειτουργείσω ξανα !

 

Και πολυ καλά θα κανεις.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...