Jump to content

LG G Flex2 (H955)


paris_89
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια χαρά, σήμερα μπήκα κι εγώ στην παρέα σας, δεν ήξερα τη διαφορά με τις παρτίδες κτλ. αλλά είναι η 511 (γερμανική συσκευή) αλλά δεν αναβαθμίζει σε αντρόιντ 6 προς το παρόν.

Δεν νομιζω να εχει βγει ota ακομα για το δικο σου.καντην μεσω lg pc suite.στο δικο μου που ειναι 510 γερμανικο υπηρχε διαθεσιμη ενημερωση σε mm και την εκανα..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παρέλαβα και εγώ σήμερα μετά βαΐων και κλάδων :lol: (με Γενική ταχυδρομική παρακαλώ !)

...και πραγματικά κατάλαβα την ορίτζιναλ "βελούδινη αίσθηση" της έτσι κι αλλιώς πανέμορφης αυτής συσκευής ...

I am very happy :yahoo:

 

unnamed.jpg

Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ επίσης παρέλαβα σήμερα την ίδια υπέροχη θήκη. Φοβερή ποιότητα, πανέμορφη και όντως, λειτουργική. Ειδικά το μεταλλιζέ χρώμα της είναι όλα τα λεφτά. Από Amazon.
Link to comment
Share on other sites

Να ζητήσω μια βοήθεια. Μπορεί κάποιος να μου ποστάρει ένα screenshot από την πληροφορία που δίνουν οι Ρυθμίσεις για τη χρήση μνήμης; Από την αναβάθμιση σε ΜΜ μου δείχνει οτι ειναι είτε 0% διαθεσιμη ή το πολύ 5%.

My devices: Mi 10T Pro, Sony Xperia Z Ultra

Link to comment
Share on other sites

Εμένα στο 83%. Όντως όμως πολύ δεν είναι; Με lollipop είχα 600-700 mb ελεύθερη ram και τώρα με το ζόρι 300. Τι παίζει;
Link to comment
Share on other sites

Νουμερα ειναι , μην ασχολεισαι , το κινητο δεν εχασε ποτε την αποδοση του για να κοιταξω μηπως εχει να κανει με την μνηνη του.Αν και εσενα δουλευει γρηγορα , μικρη σημασια εχει το νουμερο αυτο.
Link to comment
Share on other sites

Ναι την εκανα την ενημερωση μολις σκοραρα στο antutu 87κ και νιωθο μια αλλαγη γενικα με την ταχύτητα βγηκε σε καλο αυτη η αναβαθμηση
Link to comment
Share on other sites

παιδιά δώστε κανένα λινγκ εσείς που πήρατε τις θήκες.. πόσο καιρό περιμένατε?

 

Εγώ την πήρα απο ΕΔΩ κάπου στα 22€ συνολικά με τα μεταφορικά ... έκανε 20 μέρες περίπου για να έρθει στα χέρια μου

Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Υπάρχει official και unofficial MM? Ή unofficial επηρεάζει την εγγύηση;

LG Optimus L3--> Galaxy S III mini-->LG G3s-->LG G Flex 2-->LG G6—>LG G7 -->1+ 8-->Pixel 6 Pro 

Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω να υπαρχει αλλη εκδοση περα απο την επισημη.Μπορει να υπαρχει καποιο θεμα με την εγγυηση αν καποιος ειχε βαλει μονος του την ΜΜ που ειχε κυκλοφορησει για την κορεα πριν βγει η ευρωπαικη.
Link to comment
Share on other sites

Όταν ενεργοποιώ το τηλέφωνο ή μετά από επανεκκίνηση μου βγάζει ένα μήνυμα σε ένα γκρι πλαίσιο που λέει "this version isn't available for user" κάτι τέτοιο.. Πώς μπορώ να ξαναπεράσω την 6 έτσι ώστε να μην έχω θέμα με την εγγύηση?

LG Optimus L3--> Galaxy S III mini-->LG G3s-->LG G Flex 2-->LG G6—>LG G7 -->1+ 8-->Pixel 6 Pro 

Link to comment
Share on other sites

Κανένα θέμα δεν έχεις με την εγγύηση. Κι εμένα το έβγαζε αυτό το μήνυμα και όταν το έστειλα στην lg για ένα άλλο πρόβλημα που είχα με κάλυψαν κανονικά. Απλά στο δελτίο αναφοράς επισκευής ανέφεραν ότι το μήνυμα που βγάζει είναι γιατί ο πελάτης έχει περάσει μόνος του αναβάθμιση. Βέβαια μετά που αναβάθμισα στην ευρωπαϊκή έκδοση μέσω pc suite σταμάτησε το μήνυμα κι όλα καλά.
Link to comment
Share on other sites

Μεσω pc suite η lg support tool επιλεγεις επαναφορα σφαλμα αναβαθμισης η κατι τετοιο.Δεν κανεις ουτε επαναφορα η κατι αλλο.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά πέρασα ξανά το 6...πριν είχα το v20a generic,ενώ η συσκευή είναι γερμανική, γι αυτό μάλλον μου έβγαζε το σφάλμα..τώρα έβαλα το v20c Γερμανίας και ολα μια χαρά

LG Optimus L3--> Galaxy S III mini-->LG G3s-->LG G Flex 2-->LG G6—>LG G7 -->1+ 8-->Pixel 6 Pro 

Link to comment
Share on other sites

προσωπικα κανενα προβλημα και απο τοτε που βγηκε η MM , οχι υπερθερμανση αλλα ουτε απλο ζεσταμα παρατηρω.
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια...σημερα με πηρανε τηλ και ακουστηκε ο ηχος απο το ακουστικο του κινητου...και του εκανα μια επαννακινηση και τωρα ακουγεται απο πισω απο το ηχειο κανονικα..ειναι τιποτα η εφαγε σκαλωμα??
Link to comment
Share on other sites

παιδες πριν 1,5 χρονο που το ειχα για λιγο μια στο τοσο, εριχνε την φωτεινοτητα. Το κανει ακομα αυτο;

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

παιδες πριν 1,5 χρονο που το ειχα για λιγο μια στο τοσο, εριχνε την φωτεινοτητα. Το κανει ακομα αυτο;

Ευχαριστω

 

Αν εννοείς λόγω θερμότητας της CPU, ναι, όλα τα LG το κάνουν.

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...