Jump to content

LG G Flex2 (H955)


paris_89
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν πρόκειται να συμβεί κάτι τέτοιο. Μπες στο forum του lg g2 και δες πόσες δεκάδες οθόνες έχουν βγάλει κιτρινίλες. Πάρα πολλές.

Τις αλλάζουν όλες μέσα στη μέρα. Οπότε αν σου βγει κάτι δεν έχεις άγχος γιατί στο φτιάχνουν άμεσα, απλά όταν παίρνεις μια καινούργια συσκευή και σου βγαίνει προβληματική από την αρχή τότε τρελαίνεσαι!

Πάντως μιας και η συσκευή κυκλοφορεί πολύ λίγο καιρό και πολές φορές οι πρώτες παρτίδες συσκευών είναι αυτές με τα μεγαλύτερα προβλήματα, "προβλέπεται" να δούμε προβληματικές συσκευές...:mad:

 

*Ευτυχώς η δικιά μου έχει άψογη οθόνη! Δεν τη δίνω με τίποτα!:lol:

 

 

 

Πάντως φίλε τώρα που μπήκα εγώ στο eshop του Γερμανού (20:30) και το έχει το flex 2 και όχι στα 299 αλλά στα 769...

 

To ξέρω πως η procordia το αντικαθιστά γιατί ήδη την επισκέφτηκα το μεσημέρι και μου βεβαίωσαν πως το κινητό έχει πρόβλημα στην οθόνη του και πως μπορούσα να το άφηνα και αύριο με το καλό που θα έρθουν τα ανταλλακτικά, να μου αντικαθιστούσαν την οθόνη και να το έπαιρνα πάλι πίσω. Δε το δέχτηκα διότι η συσκευή είναι μόλις 5 ημερών και θα κυνηγήσω το DOA από το Γερμανό. Το κακό είναι μήπως ο Γερμανός πάει να μου τη φέρει και ξεκινήσω τις καταγγελίες μετά. Ευτυχώς για εμένα, δεν έχω κανένα ενδοιασμό στο να το πράξω!

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

Ασυρματη φόρτιση δεν υποστηριζει η συσκευη παιδια;

 

Δυστυχώς όχι.

 

----- προσθήκη μηνύματος 106 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Απο Ελλαδα που υπαρχει κανενα screen protector ρε παιδια;

 

http://www.skroutz.gr/c/612/prostasia-othonis-kinitwn.html?keyphrase=lg+g+flex&page=2

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

http://www.skroutz.gr/c/612/prostasia-othonis-kinitwn.html?keyphrase=lg+g+flex&page=2

Αν δεν κανω λαθος οι περισσοτερες ειναι για το Flex 1 και για το 2 η φθηνοτερη εχει 13e....

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κανω λαθος οι περισσοτερες ειναι για το Flex 1 και για το 2 η φθηνοτερη εχει 13e....

 

Σωστά. Και σε ένα άλλο κατάστημα είχα βρεί της nilkin στα 22,50 ευρώ.

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

17521013705_57945e7495_n.jpg20150511_161947~01 by kkk1881, on Flickr

 

16900669833_934140ab67_n.jpg20150511_161723_HDR by kkk1881, on Flickr

 

εμενα παντως ακομη εχει θεμα στο γκρι αν και το βαλα κατω απο uv light για κανα τεταρτο.

Δεν το βαλα παραπανω γιατι διαβαζω κατι για μειωση της ευαισθησιας της οθονης

 

στο uv πολεμας την κιτρινιλα εσένα σου έφυγε?

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Να γραψω λιγο το ''ιστορικο'' μου με τις σκεψεις μου,

5-5-15 αγορασα το τηλεφωνο

6-5-15 εβαλα διπλα διπλα το flex2 με το z3 για να ρυθμισω στο glex καποιες εφαρμογες και ειδα προβλημα με την οθονη,

7-5-15 εκανα το ποστ απο κατω για να δω τις απαντησεις σας

Να σας βαλω μια ασκηση για τα ματια: με 0% φωτεινοτητα εως ~20% παρατηρησα οτι η οθονη δεν εχει την ιδια αποδοση απο ακρη σε ακρη, πχ στο tapatalk στις ρυθμισεις σε σκουρο χρωμα (dark mode), εκει στο δικο μου βλεπω οτι στην αριστερη πλευρα της οθονης εχει αρκετα σκουρο χρωμα και στα δεξια της οθονης ποιο ανοικτο σε σχεση με την αριστερη πλευρα. Αυτο το βλεπω σε ολες της εφαρμογες που εχουν σκουροχρωμο φοντο. .......

7-5-15 ή 8-5-15 παω στο τοπικο Εξουσιοδοτημενο Service της sony στην περιοχη μου (Πατρα) που εχει αναλαβει μεταξυ αλλων και τα lg για ελεγχο (οχι επισκευη) και προωθηση στο καταληλο σερβις. Βλεπουν το προβλημα και μου ρωτησαν ποσες μερες εχω το τηλεφωνο και αν ειναι να παω για Doa ή αλλιος επισκευη. Τους λεω οκ, θα δω τι θα κανω σκεπτομενος οτι ειναι μπροστα το σ.κ. και βλεπω....

Ο γερμανος εχει doa 14 ημερες αλλα flex2 δεν εχει ουτε για δειγμα.

Διαβαζω εδω μεσα και για αλλα κρουσματα και υπαρχει και το ενδεχομενο που γραφει απο κατω ο Βλασης.

Κι αν έρθει το καινούριο και έχει τα ίδια θέματα;;; Και έχεις περιμένει και κάνα 2 βδομαδο;;;;

Δοκιμασα αρκετα το τηλεφωνο σε: ακουστικο και μικροφωνο κατα τη συνομιλια - σημα δικτυου - gps και ολα ειναι μια χαρα.

Σημερα δευτερα πηρα τηλεφωνο στην procordia τους ειπα για το προβλημα που εχω και μου ειπαν να παρω τηλεφωνο στο 801 11 200 900 στο τμημα υποστηριξης της LG για να κανονισω τα διαδικαστικα. Εκει ειπα παλι το προβλημα που εχω με την οθονη.

Με ρωτησαν σε ποια περιοχη ειμαι για να στειλουν τα ελτα κουριερ να παραλαβει το τηλεφωνο και να το στειλει σε αυτους.

Τους ειπα οτι δεν μπορω να περιμενω κουριερ γιατι τωρα ειμαι ''εδω'' και σε μιση ωρα ειμαι ''αλλου'' και ρωτησα αν υπαρχει καποια διευθυνση εδω στην περιοχη μου να παω εγω να το αφησω. Μου απαντησε να παω να το αφησω εκει που κανουν ελεγχο στα τηλεφωνα της lg στην περιοχη μου (εκει που το πηγα και για ελεγχο) και θα το στειλουν αυτοι σε αυτους.

Πηγα και το αφησα εκει και μου ειπαν οτι θα χρειαστει περιπου 5 εργασιμες ημερες (να παει - να ελεγχει - να επιστευαστει -να ερθει παλι πισω) εφοσων υπαρχει διαθεσιμο ανταλλακτικο.

Πρωτη μου αγορα σε τηλεφωνο lg και κατευθειαν στο σερβις, να δω και την αντιμετωπιση απο το σερβις της να εχω για ολα αποψη :lol:

 

Ελπιζω να βαλουν καμια οθονη με σωστη αποδοση χρωματων.

 

Το τηλεφωνο δεν εχω σκοπο να το κρατησω σαν βασικο μου τηλεφωνο. Δεν με καλυπτει σε θεμα μπαταριας δεν βγαζει μερα με σκληρη χρηση. Θα το κρατησω κανα 20ημερο να ''παιξω'' και μετα θα το χαρισω στην αδελφη μου.

Να δουμε αν η lg θα βελτιωσει το sot με κανα update και αν θα φτιαξει και τη φωτεινοτητα. Στο 0% φωτεινοτητα ειναι αρκετα φωτεινο και στο 100% δυσκολευει κατω απο τον ηλιο.

 

Ειμαι ''μπερδεμενος'' με αυτο το τηλεφωνο,,,, δεν ξερω αν αξιζει καν τα 299 ευρω που το αγορασα. Αν ξεπεραστει το προβλημα στην αποδοση χρωματων με αλλαγη οθονης τα δυο βασικα του προβληματα για εμενα ειναι το sot και η φωτεινοτητα. Αν μπορεσου και κατεβασουν τη φωτεινοτητα σε αυτο που βλεπουμε στο 0% θα εχουμε και παραπανω sot.

 

Προσωπικες αποψεις τα απο πανω.

Sorry για το σεντονι

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι ''μπερδεμενος'' με αυτο το τηλεφωνο,,,, δεν ξερω αν αξιζει καν τα 299 ευρω που το αγορασα.

Sorry για το σεντονι

 

Το αν αξίζει η όχι έχει να κάνει με το τι παίρνεις την προκειμένη στιγμή με τα αντίστοιχα χρήματα και επίσης σε ποιό χαρακτηριστικό δίνεις προτεραιότητα.

 

Για παράδειγμα εσύ δίνεις προτεραιότητα στην μπαταρία, οπότε μάλλον δεν πήρες τη σωστή συσκευή. Η μοναδική συσκευή που είναι καλύτερη σε μπαταρία από το flex2 στα 300 ευρώ είναι (πάντα από την εμπειρία μου) το One Plus One. Επίσης, εκεί δε θα δείς και τα ψιλοκολήματα του LG UI.

 

Εγώ δίνω προτεραιότητα στην καινοτομία (flex), στα χρώματα της οθόνης και στην GPU. Όπως και να το κάνουμε, αν δεν πέσεις σε ελλατωματική συσκευή, η οθόνη έχει χρωματάρες, σε όποιον την έχω δείξει απλά κολλάει και η GPU τα σπάει! Το real racing έκανε κάποια μικρά "σπασίματα" στο One Plus One που είχα ένα μήνα, στο flex2 όσα παιχνίδια δοκίμασα "πετάνε"!

Link to comment
Share on other sites

στο uv πολεμας την κιτρινιλα εσένα σου έφυγε?

 

Οπως βλεπεις δεν εφυγε.Δες στο γκρι φοντο πανω δεξια.Μονο στο γκρι και στο ασπρο φαινονται σε μενα.

Στην αλλη εικονα πχ που αναβεσα δεν φαινεται κατι,γιαυτο την ανεβασα για να δειξω την διαφορα.

 

 

Walkera82 εσενα σε τι κατασταση ειναι?Χειροτερη απο την δικη μου?

Link to comment
Share on other sites

Το αν αξίζει η όχι έχει να κάνει με το τι παίρνεις την προκειμένη στιγμή με τα αντίστοιχα χρήματα και επίσης σε ποιό χαρακτηριστικό δίνεις προτεραιότητα.

 

Για παράδειγμα εσύ δίνεις προτεραιότητα στην μπαταρία, οπότε μάλλον δεν πήρες τη σωστή συσκευή. Η μοναδική συσκευή που είναι καλύτερη σε μπαταρία από το flex2 στα 300 ευρώ είναι (πάντα από την εμπειρία μου) το One Plus One. Επίσης, εκεί δε θα δείς και τα ψιλοκολήματα του LG UI.

 

Εγώ δίνω προτεραιότητα στην καινοτομία (flex), στα χρώματα της οθόνης και στην GPU. Όπως και να το κάνουμε, αν δεν πέσεις σε ελλατωματική συσκευή, η οθόνη έχει χρωματάρες, σε όποιον την έχω δείξει απλά κολλάει και η GPU τα σπάει! Το real racing έκανε κάποια μικρά "σπασίματα" στο One Plus One που είχα ένα μήνα, στο flex2 όσα παιχνίδια δοκίμασα "πετάνε"!

Για αυτο εγραψα πριν Ειμαι ''μπερδεμενος'' με αυτο το τηλεφωνο,,,, [................]Προσωπικες αποψεις τα απο πανω.

Ο καθε νας μας εχει διαφορετικες προτεραιοτητες, η αποψη σου και η χρηση που κανεις ειναι σεβαστη :)

Εγω που σπανια παιζω παιχνιδια δεν θα καταλαβω ευκολα τη διαφορα στο ιδιο παιχνιδι απο το o+ο (Adreno 330) στο z3 (Adreno 330) και στο flex(Adreno 430).

 

Το o+o εχει πραγματι καλυτερη μπαταρια απο το flex, το καλοκαιρι που ειχα το o+o δεν εβγαζα ποτε κατω απο 6ωρες sot απο το πρωι μεχρι αργα το βραδυ.

 

Το flex σαν σχεδιαση μου αρεσει παρα πολυ, ειναι κατι διαφορετικο απο ολα τα υπολοιπα τηλεφωνα εκει εξω.

 

Γνωριζα απο πριν οτι το flex δεν την ''παλευει'' απο θεμα μπαταριας σε χρηση οθονης. Το αγορασα απο την αρχη με το σκεπτικο οτι αν βγαζει κατω απο 5 ωρες sot με τη χρηση που κανω θα το δωσω στην αδελφη μου και αν βγαζει πανω απο 5 ωρες θα το κρατησω και θα εδινα στην αδελφη μου το z3.

Θελω να πιστευω οτι κατι καλο θα γινει σε καποιο update. Εχουμε δει αρκετες φορες απο update σε update και απο rom σε rom καλυτερη ή και χειροτερη διαρκεια/αποδοση μπαταριας.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Παντως μακαρι να βγω ψευτης αλλα τωρα και με την ελευση το g4 φοβαμαι οτι δεν θα ασχοληθουν και πολυ οι dev με το flex2
Link to comment
Share on other sites

Παντως μακαρι να βγω ψευτης αλλα τωρα και με την ελευση το g4 φοβαμαι οτι δεν θα ασχοληθουν και πολυ οι dev με το flex2

 

Μην περιμένεις υποστήριξη από το xda...

Link to comment
Share on other sites

Σημασία εχει η LG να ασχοληθεί με την συσκευη και μην τη χαντακώσει.

Αυτονομια μπορει να δούμε μια βελτίωση με software update οχι ομως στην φωτεινότητα που οτι αγοράζεις την πρώτη ημέρα με αυτο θα ζήσεις όλο το διαστήματα που έχεις την συσκευη στην κατοχή σου.

Η P-Oled απέχει αρκετα απο τις κορυφαίες υλοποιήσεις των Samsung με παρόμοια τεχνολογία.

Εκτός αν προμηθευόταν panel απο την Samsung και εφοδίαζε στo flex 2 και εκανε σε όλους μας αλλαγη του panel :p

 

Αν και γνωρίζαμε οι περισσότεροι τι ψάρια πιάνει η συσκευη τουλαχιςτον σε θεματα αυτονομίας και φωτεινότητα/ευκρίνεια οθόνης οπως αναφέρθηκε απο τον Θαναση.

Ήταν και στα 299 ευρω δελεαστική προταςη οπως και να το κάνουμε.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον να πω και εγω τι γνωμη μου αν και προερχομαι απο windowsphone....To κινητο κατα τη γνωμη μου δεν αξιζει για 500+e οπως και αρκετα αλλα και η τιμη του θα επρεπε να ειναι χαμηλοτερη....Οπως το βλεπω εγω και μπορει να κανω λαθος λογω της μη εξοικειωσης με android και συγκρινοντας το με το G3(και τις 2 εκδοσεις που ειναι και ακριβοτερη κατα 50e) και λογω ιντσων που ηθελα να παρω(αν και σκεφτομουν για μεγιστο ποσο τα 200-220e για κινητο) θεωρω οτι στην τιμη των 299e ειναι πολυ καλη ευκαιρια γιατι

1)Πιστευω εχει καλυτερη οθονη

2)Ειναι πιο γρηγορο στα περισσοτερα τεστ με καλυτερο επεξεργαστη ταχυτερες μνημες(DDR4) και καλυτερη καρτα γραφικων

3)Πιθανοτατα εχει το ιδιο καλη ή και καλυτερη καμερα απο το G3 οπως και μπαταρια

4)Ειναι καινουργιο μοντελο και λογικα θα υποστηριχθει ενω σε ενα μηνα βγαινει το G4 με οτι συνεπαγεται αυτο

5)Εμφανησιακα ειναι πολυ ωραιο(για καποιους)

Οποτε οπως ανεφερα δεν επιδιωκω συγκριση με S6 Νote4 αλλα με ενα παρομοιο κινητο στο budget και θεωρω οτι στα 300e δεν εχει αντιπαλο-μπορει να κανω και λαθος βεβαια...Αν υποστηριχθει και βελτιωθουν 2-3 πραγματακια πιστευω το κινητο για 2 χρονια θα ειναι κορυφη...Τωρα αν αφεθει στη μοιρα του τι να πω...Αν και απο οτι θυμαμαι και για το G3 στην αρχη γραφονταν πολλα και στην πορεια εστρωσε η κατασταση....Τελος εγω εκανα την υπερβαση στο budget και απο M1 Note(καινουργιο) και G3(μεταχειρισμενο) το πηρα και ελπιζω να δικαιωθω

Edited by toko
Link to comment
Share on other sites

Παντως παιδια'ανακαλυψα μια ρυθμιση που δεν την ειχα προσεξει στις ρυθμησεις στο μενου προβολη κατω κατω αυτόματη ρύθμιση τόνου Φωτεινότητας,όταν το ξετικαρεις η φωτεινότητα ανεβαίνει 2 3 κλικ και διευκολύνει κάπως την κατάσταση στον ήλιο.Τώρα δεν ξέρω βέβαια τί επίδραση έχει στην μπαταρία.εσείς το έχετε ενεργοποιημένο;
Dhamher_00
Link to comment
Share on other sites

Παντως παιδια'ανακαλυψα μια ρυθμιση που δεν την ειχα προσεξει στις ρυθμησεις στο μενου προβολη κατω κατω αυτόματη ρύθμιση τόνου Φωτεινότητας,όταν το ξετικαρεις η φωτεινότητα ανεβαίνει 2 3 κλικ και διευκολύνει κάπως την κατάσταση στον ήλιο.Τώρα δεν ξέρω βέβαια τί επίδραση έχει στην μπαταρία.εσείς το έχετε ενεργοποιημένο;

Όντως το ξετικαρα και τσίμπησε ενα κλικ μέγιστη φωτεινότητα καθιστώντας πιο ανθρώπινη την θέαση σε εξωτερικές συνθήκες:p

Ωραίος!!

Και ας χάσουμε λίγη αυτονομια,δεν πειράζει.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα σήμερα (τηλεφωνικά) με το σέρβις της LG μιας που έχω κι εγώ το πρόβλημα με τις κηλίδες και τις κιτρινίλες. Μου είπε πως όντως σήμερα έκαναν αντικατάσταση οθόνης σε ένα και το πρόβλημα λύθηκε. Άρα υποθέτουμε ότι πρόκειται για ελαττωματική παρτίδα. Εγώ θα πάω σήμερα στον ΟΤΕ από όπου το πήρα και θα κυνηγήσω DOA πριν ασχοληθώ με σέρβις. Κρίμα, ακόμη με τις ζελατίνες είναι..να το ανοίγουν στο σέρβις θα είναι η τελευταία μου λύση.. Κρίμα γιατί το κινητό είναι πολύ ωραίο.. :( Αν αυτός που το έφτιαξε είναι εδώ μέσα, ας ενημερώσει κι εμάς, να ξέρουμε πού βρισκόμαστε.
Link to comment
Share on other sites

Κανεις δεν σου εγγυάται οτι ακόμα και να έχουν συσκευη να σου δώσουν δεν θα σου τύχει ελλατωματικη σε αλλη παράμετρο της συσκευης.

Απλά παίζεις με τις οποίες πιθανότητες.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Κανεις δεν σου εγγυάται οτι ακόμα και να έχουν συσκευη να σου δώσουν δεν θα σου τύχει ελλατωματικη σε αλλη παράμετρο της συσκευης.

Απλά παίζεις με τις οποίες πιθανότητες.

alextrela εσύ με τη δική σου συσκευή είσαι εντάξει;

Link to comment
Share on other sites

Εχω το κινητο 5 μερες ... Αλλαγη απο xperiaz2 .... Το μονο που με χαλαει... Με την τελευταια lollipop που εχει... Κανει κατι .crash .ματα και θα το στείλω κατω απο το μπαλκόνι..... Έχει βαλει κανείς καμια rom ??
Link to comment
Share on other sites

Μίλησα σήμερα (τηλεφωνικά) με το σέρβις της LG μιας που έχω κι εγώ το πρόβλημα με τις κηλίδες και τις κιτρινίλες. Μου είπε πως όντως σήμερα έκαναν αντικατάσταση οθόνης σε ένα και το πρόβλημα λύθηκε. Άρα υποθέτουμε ότι πρόκειται για ελαττωματική παρτίδα. Εγώ θα πάω σήμερα στον ΟΤΕ από όπου το πήρα και θα κυνηγήσω DOA πριν ασχοληθώ με σέρβις. Κρίμα, ακόμη με τις ζελατίνες είναι..να το ανοίγουν στο σέρβις θα είναι η τελευταία μου λύση.. Κρίμα γιατί το κινητό είναι πολύ ωραίο.. :( Αν αυτός που το έφτιαξε είναι εδώ μέσα, ας ενημερώσει κι εμάς, να ξέρουμε πού βρισκόμαστε.

Το δικό μου επισκεύασαν φίλε μου. Έξω από την procordia είμαι τώρα.Αλλάχθηκε η οθόνη. Ηρθα, παρέλαβα, μπήκα στο αυτοκίνητο να φύγω και λέω κάτσε να το ελέγξω πριν φύγω.Το άνοιξα λοιπόν και διαπίστωσα πως η κιτρινίλα που είχε μόνο πάνω δεξιά πλέον υπάρχει σε όλη την πάνω πλευρά.Το ξανά πήγα λοιπόν πίσω και το έδωσα στην κοπέλα να το δει και να μου πει η ίδια.Αφού είδε λοιπόν με τα ίδια της τα μάτια ότι έχει πρόβλημα μου είπε ότι δεν έχουν άλλο ανταλλακτικό και ότι θα παραλάβουν μέσα στην βδομάδα.Της λέω είναι δυνατόν η καινούρια οθόνη να έχει και αυτή πρόβλημα; Και μου απαντά, μπορει να βγει η LG κάποια στιγμή, επειδή μας έχουν φέρει πολλά και να πει πως έτσι πρέπει να είναι η οθόνη... Τα συμπεράσματα δικά σας.Εγώ πάντως το άφησα για να μου αλλάξουν ξανά οθόνη.Για να δούμε...Πάντως πιστεύω ότι έχουμε μπλέξει άγρια...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...