Jump to content

LG G Flex2 (H955)


paris_89
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οκ είναι, τι θέμα να έχει; Εγώ αυτή χρησιμοποιώ, βαριέμαι να το ψάχνω να αλλάζω να σου πω :p

Manual control δεν έχει καθόλου βέβαια, αλλά μια χαρά είναι κατά τ'άλλα

 

 

Βέβαια τα κινητά αυτά, και άλλα ακριβότερα, εκτός από τα "θέματα" δεν έχουν και την εικόνα της οθόνης του Flex :)

Τα άτομα αυτά που θα πάρουν το κινητό κι αντί να το χαρούν, θα αρχίζουν να ψυρίζουν την οθόνη σε πιο ακραίες συνθήκες, ώστε να πουνε "τελικά νάτο έχει θέμα, είναι μάπα το κινητό", ας πάνε σε άλλο κινητό, τόσο απλά :)

Βασικά ας το αντιστρέψω λίγο, τα άτομα αυτά αφού ξέρουν ότι υπάρχουν κάποια "θέματα" ας πούμε και κάνουν το κινητό μάπα γι'αυτούς, γιατί θέλουν να το πάρουν αυτό το κινητό;

γιατί μπαίνουν σε αυτή τη διαδικασία;

τους αρέσει να τρολάρουν τον εαυτό τους ή είναι κάποιος βαθύτερος ψυχαναγκασμός; μια απάντηση παρακαλώ :p

 

Οι υπόλοιποι, απλά απολαύστε την οθόνη και το κινητό γενικότερα φυσικά :)

Όλοι όσοι το έχουν πάρει πρόσφατα (εδώ και μήνες δηλαδή) αν διαβάσεις τις τελευταίες σελίδες εδώ, μόνο ενθουσιασμένοι είναι και δώσανε και αυτοί 300€ πάνω κάτω

Έβγαλα κάτι φώτο και μου φάνηκαν όχι και τόσο καλές σε ανάλυση.όταν ανέβασα την φωτεινότητα ψηλά άλλαξαν εντελώς!!! Θα τις δω και στην τηλεόραση.φοβήθηκα μην έχει θέμαη κάμερα και πάω για doa. https://images.tapatalk-cdn.com/15/11/30/e06a2a1badd8f579e85778ec72293711.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εγώ έχω να πω το εξής ο ένας λέει έτσι ο άλλος λέει αλλιώς ο ένας λέει η 503 έχει πρόβλημα ο άλλος λέει η 504-509 έχει πρόβλημα αυτό που θέλω να πω μην λέτε ότι νάνε και ότι ακούτε χωρίς να ξέρετε γιατί υπάρχουν άτομα που δεν το έχουν πάρει ακόμα και θέλουν να το πάρουν και βλέπουν τι γράφουν μερικοί εδώ που άκουσαν από έναν φίλο του φίλου τους τον κουμπάρο και αναρωτιούνται όπως εγώ αν φάνε φόλα με τα 300Ε.

αν δείτε προσεκτικά τις σελίδες υπάρχουν άτομα που μια λένε έτσι και μια αλλιώς δηλ γράφουν έτσι απλά για να γράφουν

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς κάποιοι γράφουν για να γράφουν, άλλοι κράζουν για να κράζουν

Εγώ να επαναλάβω το εξής μόνο

Το έχουν πάρει αρκετοί τελευταία όπως βλέπετε από το παρόν topic και όλοι μέσα από μεγάλο προβληματισμό λόγω των όλων όσων έχουν γραφτεί εδώ από διάφορους

Και όλοι αυτοί που το πήραν με.. "βαριά καρδιά", δηλώνουν πολύ ευχαριστημένοι εώς ενθουσιασμένοι τελικά με την αγορά τους

 

 

dimgoul πολύ ωραία photo :)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς κάποιοι γράφουν για να γράφουν, άλλοι κράζουν για να κράζουν

Εγώ να επαναλάβω το εξής μόνο

Το έχουν πάρει αρκετοί τελευταία όπως βλέπετε από το παρόν topic και όλοι μέσα από μεγάλο προβληματισμό λόγω των όλων όσων έχουν γραφτεί εδώ από διάφορους

Και όλοι αυτοί που το πήραν με.. "βαριά καρδιά", δηλώνουν πολύ ευχαριστημένοι εώς ενθουσιασμένοι τελικά με την αγορά τους

 

 

dimgoul πολύ ωραία photo :)

 

το αποκτησα και εγω.....εχω την 510...και δεν βλεπω κατι...μια χαρα...μονο πρεπει να συνηθσω την καμπυλοτητα στο ματι....:O

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πέρασα τις φωτο στην τηλεόραση και φαίνονται τούμπανο.Επειδή είναι η πρώτη μου επαφή με oled οθόνη με αυτό το κινητό καταλαβαίνω ότι όσο μεγαλύτερη φωτεινότητα τόσο καλύτερα δείχνει κάπως έτσι το αντιλαμβάνομαι.

Πάντως η Lg έχει κάνει και μαμω τις δουλειές.αντε και 6.0

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν η μπαταρία του δεν πάει κι άσχημα με την αφαίρεση του MLT service.

Έχω ήδη 1 ώρα ομιλία και 3 οθόνη και είμαι στο 40%, με 12 ώρες αναμονή.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Επειδή μπερδεύτηκα.Εμένα ήταν τικαρισμενο.το ξετικαρω και κάνω ρισταρτ;

Το ξετικαρα και νομίζω ότι έχω λαγκ κ πίνει την μπαταρία.μήπως ήταν ανενεργό κ το ενεργοποιησα;

Edited by skatzivas
Link to comment
Share on other sites

Αυτό κάνεις γενικά ναι

Μπορεί να έτυχε, γενικά θα το συνηθίσεις πάντως, με τον χρόνο όλα τα κινητά πάνε προς το λαγκ και το ρούφηγμα της μπαταρίας :P

Link to comment
Share on other sites

Εχει βρει καποιος καπακι αλλα G4....??

 

Επισης εχει γρατζουνιες στο καπακι πισω αλλα δεν φευγουν....:(

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Που ειναιρο MLT service. Κ δεν το βρησκω??

 

Μερικά ποστ πίσω δίνω οδηγίες.

 

----- προσθήκη μηνύματος 38 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδια δεν εχει καθολου υποστηριξη απο xda ;

 

Καθόλου, μόνο ρουτ μπορείς να κάνεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη δν βγάζω ακρη με τους κωδικους που λεει για το mlt μπορεις να γραψεις πως γινεται.?

 

Γιατί βρε συ; Στο καντράν του τηλεφώνου γράφεις τα νούμερα που έγραψα και ξεκλειδώνει το κρυφό μενού. Εκεί πας στο MLT και το ξετικαρεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Γιατί βρε συ; Στο καντράν του τηλεφώνου γράφεις τα νούμερα που έγραψα και ξεκλειδώνει το κρυφό μενού. Εκεί πας στο MLT και το ξετικαρεις.

Το εκανα να σε καλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Έχω θεματάκι γιατί δεν μπορώ να μπω στο hidden menu έχω περασμένη την 5.1.1 υπάρχει εναλλακτική; Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Έχω θεματάκι γιατί δεν μπορώ να μπω στο hidden menu έχω περασμένη την 5.1.1 υπάρχει εναλλακτική; Ευχαριστώ

 

Σίγουρα βάζεις σωστά όλα τα νούμερα;

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα βάζεις σωστά όλα τα νούμερα;

 

Καλημέρα σωστά τα βάζω αλλά τίποτα. Και το ωραίο είναι ότι πριν τέσσερις μήνες είχε μπει στο hidden menu με τους ίδιους κωδικούς χωρίς θέμα.

 

Τελικά μετά από επανεκκίνηση έπιασαν οι κωδικοί.

Edited by kostas701
Link to comment
Share on other sites

Το κινητο παει μπαλα τελος....και με 2 gb ram....γιατι τετοι θαψιμο.....!!!
android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Το κινητο παει μπαλα τελος....και με 2 gb ram....γιατι τετοι θαψιμο.....!!!

 

Είχε θέματα με την οθόνη του στις πρώτες παρτίδες. Βάλε και τις παραφιλολογιες περί του SD 810 και το θάψιμο που του έριξαν όλα τα sites, πολύς κόσμος το φοβήθηκε. Και πολύς κόσμος βέβαια είχε άποψη χωρίς να το έχει δει καν, όχι να το δοκιμάσει κιόλας.

Τέλος πάντων, το κινητό πετάει και όποιος το βλέπει παθαίνει πλάκα. Στα 300€ είναι από τις καλύτερες επιλογές που υπάρχουν αυτή την στιγμή.

Όποιος θέλει καλή θήκη σιλικόνης Nilkin, ας πάει στο extreme mobile στο Αιγάλεω. Από τα ελάχιστα μαγαζιά που έχουν θήκες γι αυτό το κινητό.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...