Jump to content

Leagoo Elite 2


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φιλε μου rufere Καλησπερα! Μπορεις να το βγαλεις μια φωτο το κντ απο μπροστα γτ τα περιθωρια στο youtube στο κντ μια ειναι μικροσκοπικα και μια κανονικα?

κανονικα, https://www.youtube.com/watch?v=Y2qRZQygYYo μικροσκοπικα

 

Η διαφορα ειναι εμφανεστατη και τεραστια

 

Edit: Κοιτωντας και θηκες ( http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-With-Tracking-Number-Original-Leagoo-Elite2-Leather-Case-Mobile-Phone-Case-For-Leagoo-Elite/32326090664.html ) διαπιστωνω οτι μαλλον μικροσκοπικα ειναι τα Bezel στην ακρη (η θηκη πως σας φαινεται?)

Edited by giannis808
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 467
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

λοιπον το τηλεφωνο με τα μικρο περιθωριο δν ειναι το elite 2 με τπτ 1oν τα κουμπια ειναι εντελως διαφορετικα το ελιτε εχει δεξια απο το στρογγυλο αυτο το συμβολο < κ απο αριστερα 3ς γραμμουλες την μια κατω απο την αλλη.

τα περιθωρια μολις τα μετρησα με χαρακα ειναι 0,3 εκατοστα με 0.33 το πολυ και η διαγωνιος της οθονης 13,8 εκ

πιθανον αυτο με τα μικροσκοπικα περιθωρια ειναι το lead 1 σου κολλαω 2 βιντεακια με το κανονικο elite 2 γιατι πολλοι κανουν review για αλλο τηλεφωνο κ γραφουν elite 2

tip TO κουτι απο το κινητο ειναι μαυρο τετραγωνο οπως σε αυτο το video

και οπως εδω https://www.youtube.com/watch?v=r7gUrH-B2MM

i cant get no sleep
Link to comment
Share on other sites

λοιπον το τηλεφωνο με τα μικρο περιθωριο δν ειναι το elite 2 με τπτ 1oν τα κουμπια ειναι εντελως διαφορετικα το ελιτε εχει δεξια απο το στρογγυλο αυτο το συμβολο < κ απο αριστερα 3ς γραμμουλες την μια κατω απο την αλλη.

τα περιθωρια μολις τα μετρησα με χαρακα ειναι 0,3 εκατοστα με 0.33 το πολυ και η διαγωνιος της οθονης 13,8 εκ

πιθανον αυτο με τα μικροσκοπικα περιθωρια ειναι το lead 1 σου κολλαω 2 βιντεακια με το κανονικο elite 2 γιατι πολλοι κανουν review για αλλο τηλεφωνο κ γραφουν elite 2

tip TO κουτι απο το κινητο ειναι μαυρο τετραγωνο οπως σε αυτο το video

και οπως εδω https://www.youtube.com/watch?v=r7gUrH-B2MM

 

Με καλυψες απολυτα! Τριτη παραγγελνω μαζι με την θηκη που ποσταρα

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρια θα δειξειτην δυναμικη της μετα την 3 φορτιση εβαλα κ 2 φωτο του κινητου γρηγορες απο αλλο κινητο για να το δειτε Edited by rufere
συμπληρωση απαντασης
i cant get no sleep
Link to comment
Share on other sites

φωτογραφικη πολυ καλη την μερα. τωρα για το βραδυ παιζουν πολλα ρολο δν εχω βγαλει ακομα κατι

Για Κάνε το γνωστό τεστ, πχ μέσα σε ένα μπάνιο με μόνο το φλας.

Επίσης το gps του, Πώς πάει;

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρια θα δειξειτην δυναμικη της μετα την 3 φορτιση εβαλα κ 2 φωτο του κινητου γρηγορες απο αλλο κινητο για να το δειτε

 

Ευχαρισωτω πολυ φιλε με κατατοπισες απολυτα! Σε 20 μερουλες θα το εχω στα χερια μου το εργαλειο

Link to comment
Share on other sites

gps κατεβασα το σιτζικ και παει βολιδα μεσα στο σπιτι π εβαλα να κανω διαδρομη σε αλλη πολη πραγματικα πολυ καλο σε συγκριση με το iphone 4s που το εχω κ εκει μερα με την νυχτα θα το κανω crash test κ με κανενα ανδροιντ κ θα σας πω σε λιγο βαζω φωτο απο το μπανιο :D
i cant get no sleep
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, μολις εκανα λογαριασμο γιατι ηθελα να κανω και γω καποιες ερωτησεις σχετικα με αυτο το τηλεφωνο. Το εχω παραγγείλει απο το e-bay εδω και ενα μηνα περιπου (στις 25 Μαρτιου) και απ'όσο φαίνεται από το tracking code, ειναι στα ελτα της Αθήνας. Ανυπομονώ να έρθει δε μπορώ να ηρεμήσω και μπορώ να πω πως δυσαρεστήθηκα κάπως... Περίμενα να ειναι χωρις την χοντρη κενη μαυρη γραμμη στην οθονη. Δεν γνωριζα οτι ηταν ετσι, αν υπηρχαν τετοιες φωτογραφιες δε θα το επαιρνα καν... Μηπως υπαρχει καποια ελπιδα να ειναι αλλαγη στο μοντελο επειδη ειναι καινουργιο, και να το παραλαβω οπως το ειδα αρχικα στις φωτο;; αν μπορειτε πειτε μου τη γνωμη σας...
Link to comment
Share on other sites

Τι αλλο θα κανω ρε παιχτες κ φωτο απο μπανιο αχαχχαχα λογικο να χανει στην νυχτα

Μπανιο, κουζινα, σαλονι, τραπεζαρια, κρεββατοκαμαρα, υπνοδωματια, χωλ, μπαλκονια, αποθηκες, λεβητοστασιο και κλιμακοστασιο θελουμε φωτο, τωρα εαν εχεις και αλλους κοινοχρηστους χωρους να τους βγαλεις και αυτους, ανεβασε και το ε9 σου να δουμε εαν τα δηλωνεις ολα!!!! :lol:

Θα σε ελενξουμε εξονυχιστικα, ποθεν εσχες leagoo elite 2? :lol:

With great power, comes great responsibility...
Link to comment
Share on other sites

Μπανιο, κουζινα, σαλονι, τραπεζαρια, κρεββατοκαμαρα, υπνοδωματια, χωλ, μπαλκονια, αποθηκες, λεβητοστασιο και κλιμακοστασιο θελουμε φωτο, τωρα εαν εχεις και αλλους κοινοχρηστους χωρους να τους βγαλεις και αυτους, ανεβασε και το ε9 σου να δουμε εαν τα δηλωνεις ολα!!!! :lol:

Θα σε ελενξουμε εξονυχιστικα, ποθεν εσχες leagoo elite 2? :lol:

 

το τεντώσατε από παντού :)

Μία φωτό σε απόλυτο σκοτάδι να τραβήξει ώστε να δούμε τι ψάρια πιάνει το φλάς !

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, μολις εκανα λογαριασμο γιατι ηθελα να κανω και γω καποιες ερωτησεις σχετικα με αυτο το τηλεφωνο. Το εχω παραγγείλει απο το e-bay εδω και ενα μηνα περιπου (στις 25 Μαρτιου) και απ'όσο φαίνεται από το tracking code, ειναι στα ελτα της Αθήνας. Ανυπομονώ να έρθει δε μπορώ να ηρεμήσω και μπορώ να πω πως δυσαρεστήθηκα κάπως... Περίμενα να ειναι χωρις την χοντρη κενη μαυρη γραμμη στην οθονη. Δεν γνωριζα οτι ηταν ετσι, αν υπηρχαν τετοιες φωτογραφιες δε θα το επαιρνα καν... Μηπως υπαρχει καποια ελπιδα να ειναι αλλαγη στο μοντελο επειδη ειναι καινουργιο, και να το παραλαβω οπως το ειδα αρχικα στις φωτο;; αν μπορειτε πειτε μου τη γνωμη σας...

 

Δεν υπαρχεουν παντα αυτες οι γραμμες, σε παιχνιδια και τετοια που χρησιμοποιουνβ ολη την οθονη εξαφανιζονται νομιζω

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχεουν παντα αυτες οι γραμμες, σε παιχνιδια και τετοια που χρησιμοποιουνβ ολη την οθονη εξαφανιζονται νομιζω

 

Ευχαριστω! Αλλα και παλι πιστευω οτι ειναι καπως αδικο αλλο να παιρνεις και αλλο να σου ερχεται...παρατηρησα οτι μονο απο vifocal ολες οι συσκευες του leagoo elite 2 ειναι με αυτα τα περιθωρια στην οθονη. Περιμενω να δω..

Link to comment
Share on other sites

το τεντώσατε από παντού :)

Μία φωτό σε απόλυτο σκοτάδι να τραβήξει ώστε να δούμε τι ψάρια πιάνει το φλάς !

Nαι βρε ξαδελφε εχεις δικιο, να δουμε τι γινεται με το φλας του, αλλα.....στο μπανιο? τοσα μερη εχει να κανει μια δοκιμη, εγω θα προτεινα να μας βγαλει και μια macro mode με φλας, να το ζορισουμε λιγο το εργαλειο....

With great power, comes great responsibility...
Link to comment
Share on other sites

Nαι βρε ξαδελφε εχεις δικιο, να δουμε τι γινεται με το φλας του, αλλα.....στο μπανιο? τοσα μερη εχει να κανει μια δοκιμη, εγω θα προτεινα να μας βγαλει και μια macro mode με φλας, να το ζορισουμε λιγο το εργαλειο....

Ας την βγάλει στην ντουλάπα:p Το μπάνιο το ανέφερα γιατί εκεί κάνω το τεστ Εγώ, είναι το μόνο μέρος με απόλυτο σκοτάδι στο σπίτι μου :-)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς μάγκες στο σκοτάδι χάνει η κάμερα ενώ στο φως της μέρας είναι καλη

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχει να προτείνει κανείς καμια καλή εφαρμογή για λήψη φώτο???

i cant get no sleep
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς μάγκες στο σκοτάδι χάνει η κάμερα ενώ στο φως της μέρας είναι καλη

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχει να προτείνει κανείς καμια καλή εφαρμογή για λήψη φώτο???

Δηλαδή μαύρο , κατράμι; ποσταρε την φωτο να έχουμε και εμείς μια άποψη.....

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς μάγκες στο σκοτάδι χάνει η κάμερα ενώ στο φως της μέρας είναι καλη

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχει να προτείνει κανείς καμια καλή εφαρμογή για λήψη φώτο???

camera fv-5

λογικο ομως να χανει στο σκοταδι, εδω πολυ πιο ακριβα μοντελα δυσκολευονται...

With great power, comes great responsibility...
Link to comment
Share on other sites

Δείτε φώτο με φως λαμπας

με φως μέρας βγάζει πολύ καλή που έχω Δοκιμάσει, κλείνοντας να πω ότι στα άλλα είναι αρκετά δυνατό ίντερνετ, GPS, wake gesture touch εμφάνιση

i cant get no sleep
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...